Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• Empty
MesajKonu: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyC.tesi Mart 26, 2011 10:52 am Paylaş

senaryomun devamı arkadaşlar:1den 19.bölüme kadar bu başlıkta var buradan okuyabilirsiniz...
https://cakiltaslari.forum.st/t15084-uzguu-23ou-s154

saol cnm
ama bugün koyamadım senaryoyu bu aralar da koyamayacağım galiba kusura bakmayın...

En son ümit ibrahim kantarcı tarafından Salı Ağus. 23, 2011 8:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:53 am Paylaş

:19.BÖLÜM DE NELER OLDU:
YİNE YER ZAMAN Kİ GİBİ EKREM! BU ÇOCUK BAŞIMA BELA GALİBA YİNE YİNE ÖZÜRDİLEMEK İSTEDİ AMA BEN REDDETTİM ÇÜNKÜ YAPTIĞI GERÇEKTEN AFFEDİLEMEZ BEN DE AFFETMEDİM ZATEN. ARADAN 1 HAFTA GEÇTİ HİÇ OKULA GELMEDİ GİT GİDE MERAKLANIYORDUM AÇIKCASI AMA BELLİ ETMEDİM İŞE GİTTİM.TELİM ÇALDI ARAYAN AYÇİNDİ. =) AÇTIM SESİ KÖTÜ GELİYORDU KONUŞTU VE …………………………………. ÇOK KÖTÜ BİR HABER VERDİ…… EKREM… EKREM…… HEMEN SÖYLEDİĞİ HASTANEYE GİTTİM AMA NASIL GELDİM ORASINI BİR ALLAH BİR BEN VE DE ŞOFER AMCA… 2.KAT 198.NUMARA ÇIKTIM KAPIYI AÇMAMAK İÇİN DİRENDİM AMA OLMADI İÇERİ GİRDİĞİMDE İSE…
****************************************************************************************************

20.BÖLÜM...
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• Images?q=tbn:ANd9GcRwSSX1rsgbPKDxGre3IJ3RDn-wyA6YgK_hIIU8B2zRhxfkNhEGQA&t=1

2.KAT
198 NUMARALI ODA.
Odaya gelmiştim kapının kolunu tutum ama cesaret edemedim açmaya bir müddet bekledim.Kolu indirdim ve kapıyı açtım….
S:Ekrem!!
Herkes oradaydı erkemin başında toplanmıştı Ekrem yatakta yatıyordu kolunda serum açzında şu nefret ettim şeylerden takmıştı nefes almaları kolaylaşsın diye… arkadaşlara baktım ağlıyorlardı yavaş yavaş yürüdüm yatağın kenarındaki sandalyeye oturdum… Gözlerimden yaşlar yağmur gibi akıyordu…Kelimeler ağzım da güçlükle çıkıyordu…
S:Na…Nasıl oldu bu...
C:Çok kötüydü zaten biliyorsun okula da gelmemişti.Çok meraklandık evine gittik…Sonra….Sonra içeri girdiğimiz de…
Cİ:Yerde yatıyordu kanlar içindeydi……..
S:HAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
A:Hemen hastaneye getirdiler…Ama doktor…
S:Ekrem.
Elini tuttum..
S:Ne dedi…Doktor ne dedi….Ne dedi…
A:Şey….
C:Çok içkide içmiş sarhoş olmuş düşmüş beyin şeyyy… BEYİN KANAMASI.
S: Sad Sad Sad Sad Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… Ekremmmmmmm..Uyan uyan lütfen hepsi hepsi benim yüzümden uyan uyan lütfen bak bak ben geldim gözlerini aç..Hadi benim için yappp sakın sakın beni BIRAKMA….
A:Sevil…..
C:Şışşşşşş sus.
S:Ekrem uyan uyan sana söylemem gereken bir şey var…Ben ben yalan söyledim YALAN… Beni affet…bunu bize yapmamam lazımdı hadi uyan hadi… BEN…BEN SENİ SEVİYORUM…. SENİ SEVİYORUM….. BENİ AFFET HEPSİ BENİM YÜZÜMDEN OLDU NE OLURSUN UYAN UYAN HADİ HADİ…………..
A:Şey sevil..
C:SUS sana.
Elini sımsıkı tutuyordum gözyaşlarıma hakim olamıyordum..Başımı yatağın içine gömdüm hıçkırarak ağlıyordum. Yanımdakiler fısıldaşıyordu ama onalara kulak asmıyordum….
S:Beni bırakmaaaaaa.
Birden elinde bir sıcaklık hissettim ve bir SES.
E:Ne dedin sen…
Başımı kaldırdım ve EKREMİN o MASMAVİ gözleriyle karşılaştım..
S:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Birden geri çekildim herkes başladı gülmeye….
Neler oluyor burada…
S:Sen…Sen…
E:Merak etme prenses ölmedim…
S:Bu ne şimdi ŞAKA mı?
A:Hala anlamadın mı?
Ekrem’e bakıyordum sırıtıyordu.
S:İnanmıyorum..Siz siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz ya böyle şaka olur mu hiç?
E:Mecbur bıraktınız küçük hanım sizin duygularınızı öğrenmenin tek yolu buydu ve de öğrendim de… =)
İnanmıyorum şakaymış hepsi şakaymış daha da beter ağlamaya başladım ve erkeme bir tokat çaktım.
S:Salak…
E:…….
S:Hiç birinizi affetmeyeceğim hiç birinizi…….
Koşarak odadan çıktım hızlıca merdivenlerden indim. Ağlayacak dışarı çıktım arkandan Ekrem’in sesini duyuyordum ama hiç bakmadım daha da hızlı koşmaya başladım ve Ekrem yetişti kolumu tuttu.
E:Sevil.
S:Bırak.
E:Sevil dinle bak.
S:Bırak dedim…
[ONU] ittim…
S:Nasıl bir insansınız siz.Bunu nasıl yaparsınız ya hiç acımanız yok mu sizin az daha kalpten gidecektim..
E:Sevil bak bunu ben de istemedim ama bizimkiler zorladı.
S:Ya tabi eminim öyledir.
E:Evet öyle inan..
S:bu çok saçma bir şey nasıl korktum biliyor musun sen? Hastaneye nasıl geldim bir ben bir de ALLAH bilir.Öldüm korkudan ÖLDÜM.
E:Tamam haklısın affedersin.
S:Çocuk musunuz siz ya sana bir şey olacak diye öyle korktum ki….
E:Özürdilerim.Çok mu korktun?
S:Nasıl bir soru bu az daha ölecektim diyorum sana ya..
E:Tamam ama sen de bunu hak ettin yani neden yalan söyledin neden duygularını içine kapattın…
S:Ekrem!
E:Bunu yapmasaydık eğer bana bu söylediklerini bilmeyecektim beni SEVDİĞİNİ BİLMEYECEKTİM.
S:……………..
E:Haksız mıyım sevil.Seni bu kadar delicesine severken sen bana neler yaptın hep yalan söyledin.Hal bu ki sen de beni seviyorsun bak kendin söyledin işte sakın yalan deme.Artık oyun bitti. GAME OVER…
S:Ben oyun oynamadım gerçekti.
E:Sevil yapma artık yalan söyleme…
İşte kapana kısıldım ne yapacağım şimdi.Artık ekremin de dediği gibi…[GAME OVER]
S:Tamam… Evet bence de oyun bitti. Artık yalan söylemeyeceğim. Ekrem BEN BEN SENİ ÇOK SEVDİM… AMA BUNU BİR TÜRLÜ KABUL EDEMEDİM BEN KABUL ETMESEM BİLE YÜREĞİM HER ZAMAN SENİ İSTEDİ SENİ DİLEDİ… SENDEN UZAKLAŞMAK İSTEDİM AMA BUNU YAPAMADIM SENDEN NEFRET ETMEK İSTEDİM YOK YOK O DA… SEN BENİ ÖYLE BÜYÜLEDİN Kİ GÖZÜM SEN DEN BAŞKASINI GÖRMEDİ… SENİN O TER TEMİZ YÜREĞİNE AŞIK OLDUM O MAS MAVİ GÖZLERİNE.
Bu sefer Ekrem de ağlamaya başladı.
E:Sevil ben seni çok seviyorum…. Sana deliler gibi aşığım… AŞKI SEN EKTİN YÜREĞİME.
Daha fazla dayanamadım dayanamazdım da sarıldım.
S:Ekrem.
E:Birtanem…
İkimizin de gözlerin den sicim gibi yaşlar akıyordu.
E:Bundan sonra seni bırakmayacağım sen istesen de istemesen de benden nefrette etsen de seni bırakmam almadın mı? BIRAKMAM.
S:Bırakmanı isteyen de YOK zaten…..

BU KADAR DAHA DA UZUN YAZMAK İSTERDİM AMA MALÜF SINAVLAR BAŞLADI BU KADAR YAZDIM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İYİ YADA KÖTÜ 21.BÖLÜM DE BOMBA GİBİ HABERLER OLACAK 21.BÖLÜM NE ZAMAN GELİR BİLMİYORUM HAFTAYA VE ONDAN SONRAKİ HAFTA HEP DOLUYUM ARTIK BAKACAĞIZ NE ZAMAN BOŞ OLURSAM O ZAMAN YAZARIM BY.

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• Images?q=tbn:ANd9GcRMmtcvz65ckDIqUbeS2FOAgoQtab3qQeqdKkqe6rdEX780aS5J8g&t=1

En son ümit ibrahim kantarcı tarafından Perş. Mart 31, 2011 6:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:09 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:09 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuuş.Bayıldııım.Mthiştii.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:16 am Paylaş

teşekkür ederim...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:24 am Paylaş

Vay anasını
Mükemmel olmuş
Ba-yıl-dım!
Ellerine sğalık
Daha uzun bir bölüm beklerdim ama neyse =D
Devam diyorum o zman =)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:37 am Paylaş

saol cnm...
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:47 am Paylaş

hiiiiiiihhiiii
Ohhhh ALLAH'a şükürr barıştılarr ohhh .s .d.d.d

Vllaa Coooooooooooooooooooook Gzellll Olmusss Emeginee Saglikkk
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 6:42 am Paylaş

saol cnm tşkler...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 7:07 am Paylaş

eeeeeeeeeeeeeeee
başka yorum yok mu?
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyPerş. Mart 31, 2011 10:52 pm Paylaş

Dolu olmana çok üzüldüm bize bir iki saatini ayırırsın artık =)
Bölüme gelince MÜKEMMEL ÖTESİ olmuş =)
Barışmalarına çok sevindim.Devam =)
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 12:37 am Paylaş

çookk süper olmuş (: tahmin ettiğim gibi oldu Very Happy
dewmını en kısa zamanda okuruz umarım...
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 12:45 am Paylaş

çok güzel olmuşş.. :D
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 1:22 am Paylaş

spr
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 1:31 am Paylaş

süper ya devammm:)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 1:36 am Paylaş

herkeze çok tşkler sağolun beğendiğinize çokkkkk sevindim...
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:45 am Paylaş

Off mükemmel.
kendimi alamadım ya.
bırakma sakın...
devam canım.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 3:31 am Paylaş

# Cemre demiş ki:
Off mükemmel.
kendimi alamadım ya.
bırakma sakın...
devam canım.

Question Question Question
çok saol...
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 5:12 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık
tam romantik komedi olmuş Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 5:19 am Paylaş

ümitim♥türküm demiş ki:
çok güzel olmuş ellerine sağlık
tam romantik komedi olmuş Very Happy

[i]tşkler cnm bu bölüm öyle olsun dedim
hep kavga dövüştü bu bölüm de Surprised Surprised aşk koksun Surprised Surprised dedim...[/
i]
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 5:40 am Paylaş

çok güzel bayıldım
ellerine sağlık(:
devam cnm(:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:02 am Paylaş

Question Very Happy saol cnm...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:30 am Paylaş

:klp: HEKEZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU SENARYOYU BAŞTAN BERİ OKUYUP YORUM YAZAN HERKEZE MİLYONLARÇA TEŞEKKÜRLER
SAYENİZDE 1000 YORUMU GEÇTİ MUTLUYUM VE HUZURLUYUM...Embarassed
SİZLERİ ÇOK SEWİYORUM.... Very Happy :cici:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyCuma Nis. 01, 2011 10:09 pm Paylaş

e başka yorum yok mu?
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 5:36 am Paylaş

var canım bizde seni çooooooooook seviyoruz ♥♥♥♥

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Sonraki