Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki
YazarMesaj
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:34 am Paylaş

tm. cnm sabırsızLıkLa bekLiorum..=)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:36 am Paylaş

bekliyorumm
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:38 am Paylaş

ben de bekliyorum tatlım biter bitmez koy lütfen... =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:40 am Paylaş

30.BÖLÜM

Sevil’den;

‘’Gerçekten de Jella’ya bakmaya kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.’’ Ellerimi büyük büfenin üstündeki çerçeveler ve resimlerin üzerinde gezdiriyordum. Arada sırada birini elime alıp resmi inceliyordum. Ekrem, Cihan, Emir, Ayçin ve tanımadığım birkaç kişinin daha gülümsemeleri her resimdeydi.

Bende bir gün burada olmak istiyordum. Bu çerçevelerden birinde.

‘’Sevil, bu bininci teşekkürün oldu.’’ Hatice teyze, komşum olduğu ve Ozan felaketinden sonra Jella’ya bir süre bakmayı kabul ettiği için minnettar olduğum yaşlı kadın, sesli bir biçimde güldü. ‘’Ayrıca teşekküre hiç gerek yok, bu panter bozması kediyle iyi anlaşıyoruz.’’

Kıkırdadım. ‘’Bundan kesinlikle eminim. Benim yokluğumu fark etmemiştir bile.’’ Karşı taraftan beni onaylamadığını söylemek istercesine yüksek bir mırıltı yükseldi.

‘’İşte bu konuda yanılıyorsun tatlım.’’ İç geçirdi. ‘’Bana ölmüş kedimi hatırlatıyor, onun yanımda olmasından memnunum.’’

Birkaç dakika daha sohbet ettikten sonra birbirimize iyi geceler dileyip telefonu kapattık. Saate baktım; on bire geliyordu.Ayçin ya da Ekrem yakınlarda değildiler bu yüzden resimlere bakmaya devam ettim.Ayçin ve Ekrem’in beraber olduğu resimlerin çoğu eski zamana aittiler; bundan beklide yıllar öncesine..

Aralarındaki bağın mesafelere rağmen böyle güçlü kalması karşısında gerçekten şaşırmıştım.

Sonra bir tane resim dikkatimi çekti, diğerlerine göre arkada kalmıştı hatta bir çerçevesi bile yoktu. Öylece yatıyordu pürüzsüz zeminin üzerinde Elime alıp baktığımda bunun Ekrem’in resmi olduğunu gördüm.

Daha on sekiz yaşında olmalıydı fotoğraf uzaktan bir başkası tarafından çekilmişti. Beyaz merdivenlerde, üzerinde deri bir mont ve yıpranmış bir kot pantolonla oturuyordu.

Fotoğrafı yerine bırakmadan önce telefonumla resmini çektim.

Ardından kendimi büyük koltuğa atıp kumandayı elime aldım. Ben dalgınca kanalları dolaşırken Ayçin koşarak geldi ve üzerime atlayıp bana sımsıkı sarıldı. Omzunun üzerinden Ekrem’in de peşinden geldiğini ve kapının pervazına yaslandığını gördüm. Yüzünde çarpık gülümsemesi vardı.

Ayçin beni bırakıp geri çekildi ve heyecanla ellerini çırptı. ‘’Şükran gününde Greenport’a gidiyoruz! Sende bizimle geliyorsun!’’

Kafam karışmış bir biçimde onu süzdüm. ‘’Ayçin şükran günü iki gün sonra, perşembe.’’

‘’Biliyorum! Biz de yarın sabah erkenden yola çıkacağız, zaten Greenport buraya sadece iki buçuk saat kadar uzaklıkta.’’

Kaşlarımı kaldırdım. ‘’Peki davet edildim mi?’’

Bu sefer sorumu Ekrem yanıtladı. ‘’Elbette. Annem çoktan anneannemizin yanına gitti bile ve hem seni şükran gününde yanında istiyor, hem de anneannemle tanışmanı.’’ Omuzlarını silkti ve çocuksu bir gülümseme yerleşti yüzüne. ‘’Ayrıca Ayçin bu sene babanın yanına gitmeyi planlamadığını da söyledi.’’

Bir an için ikisine de tek tek baktım ve şükran günüde onlarla olmanın, belki de bu günü yıllar sonra gerçek bir aileyle, yanlarında kendimi onların ailesinin bir bireyi gibi hissettiğim birileriyle kutlamanın nasıl hissettireceğini düşündüm.

Çok güzel olurdu, eminim ki iyi hissederdim. Hatta itiraf edeyim iyiden de öte.. Ekrem de orada olacaktı hem..

Bu yüzden konuşurken sesimde çoktan kabullenmemin belirtileri duyulmaya başlamıştı. ‘’Peki başka kimler gelecek? Cenker? Cihan? ‘’

‘’Cenker ailesinin yanında geçirecek bu şükran gününü.’’ Ayçin’in sesinde belli belirsiz bir hüzün vardı. ‘’ Ama Cihan bizimle gelecek, zaten ailenin bir parçası gibidir o, anneannemde onu çok sever.’’ Gözlerini kıstı. ‘’ Bu kabul ettiğin anlamına mı geliyor?’’

~~

Ekrem bavulunu toplayıp ardından uyumak için yukarı çıktığında ben de turta yapmak için mutfağa girdim. Yemek yapmak belki biraz kafamı dağıtmama yardımcı olurdu.

Yumurtaları kırarken Ayçin mutfağın kapısında belirdi, yüzünde bana hiç hoşlanmayacağım soruları soracağını bildiren bir ifade vardı. ‘’Bu saatte turta yapan bir tek sen varsındır herhalde Sevil.’’

Mısır nişastasını yumurtaların üzerine döktüm ve çilek şurubuna uzandım. ‘’Oraya fazladan kişi olarak gidiyorum Ayçin, bunu telafi etmeliyim hem turta yapmayı seviyorum.’’

Parmağını tehdit edercesine bana doğru salladı. ‘’Eğer bir daha kendine fazlalık dersen çok kötü olur.’’ Sonra kollarını göğsünde kavuşturdu. ‘’Ama turta yapman iyi bir şey, Ekrem bayılır turtaya. Onu can alıcı noktasından vuracaksın.’’ Abartılı bir biçimde göz kırptı.

Belli etmemeye çalışsam da bu detaya sevinmiştim. Dolaptan çilekleri çıkardım, ardından tekrar karışımı koyduğum büyük kabı elime aldım.

‘’Sevil, maçta yaşananı bana anlatacak mısın? Yoksa konuşana kadar seni gıdıklamamı mı istersin?’’

Gözlerimi devirdim ve malzemeleri karıştırmaya devam ettim. Ben daha ne düşüneceğimi bilmezken Ayçin’e bir şeyler anlatmak garip geliyordu.

‘’Sevil! Lütfen ama.’’ Tezgahın üstüne oturdu ve sabırsız gözlerle bana baktı. ‘’Seni öptü mü? Öpmedi mi?’’

Kaçış yolum yoktu, bu yüzden derin bir nefes aldım. ‘’Öptü.’’ Ayçin nefesini tuttu. ‘’Ama aslında öpmemişte olabilir. ‘’ Kafası karışmış bir biçimde bana bakınca, ben de kollarımı göğsümde kavuşturdum.’’ Eğer dudağın köşesine küçük bir dokunuş öpücük sayılıyorsa öptü.’’

‘’Ayçin başını iki yana salladı. ‘’İkinizde umutsuz birer vakasınız Sevil.Ciddiyim.’’ Parmağıyla çenesine hafifçe vurdu. ‘’Bu şansı nasıl kaçırır.Çok saçma.’’

Çilekleri poşetten gereğinden fazla bir hızla çıkarırken mırıldandım. ‘’Eğer seninki gibi yanlış bir bakış açısından bakıyorsa öyle. Ama gerçekleri gören biri, bunu istemediği için yapmış olabileceğini görür.’’

‘’İşte bu yüzden umutsuz vaka diyorum size!’’

Ayçin, bu konuyu kapatabilir miyiz?’’ Omuzlarını isteksizce silkti. ‘’Ben turtayı fırına koyduktan sonra bavulları hazırlamamız gerek.’’ Esnedim. ‘’En azından birkaç saatlik uyku uyusam iyi olacak.

Ve tabiî ki, yine hiçbir şey planladığım gibi gitmedi.

Turtayı fırına koyduktan sonra bavulumu hazırlamaya yukarı çıktım, ve Ayçin ile neyi koyup neyi koymayacağım konusunda kavga ederken az kalsın turtayı yakıyordum.

Turtanın kremasını sürüp çilekleri üzerine koyduktan sonra güzelce folyoya sarıp yolculuğa çıkarmaya hazır hale getirdim. Yeniden yukarı çıktığımda Ayçin’in yatağımın üzerinde uyuyakaldığını gördüm; onu uyandırmaya kıyamadığım için kendi bavulumu hazırladıktan sonra onun eşyalarını da bavuluna yerleştirdim, bazıları ütüsüz olduğu için onları ütülemem gerekti.

Saat dördü elli sekizi gösterirken yatağımda, Ayçin’in yanına kıvrılıp biraz uyumak hayaliyle gözlerimi kapadım..

Ve tam beşi yirmi geçe Ekrem ve Ayçin tarafından uyandırıldığımda, hiç de dinlenmediğimi fark ettim.
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:45 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm Very Happy
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:47 am Paylaş

harika olmuş canım =)
bir bölüm daha gelecek mi bu akşam ??
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:48 am Paylaş

Teşekkürler canlarım yok tatlım bu akşam gelmez yeni yazdım =)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:51 am Paylaş

harika olmuş canım çok beğendim...
çok güzel yazıyorun devamını merakla bekliyorum...
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 7:55 am Paylaş

aLLah'ım yine süper..! ;) iLerKi böLümLerde neLer yaşancaK meraK ediorum ve şmdi ferihayı izLemeye başLıorum..:D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 8:16 am Paylaş

Evt.! Bende artık Feriha'nın adını koyabilirim..YB ne zaman yazarsın?
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 8:30 am Paylaş

çok güzel olmuş süper :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 8:41 am Paylaş

Çooo..ok güzel olmuş devam =)
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 9:45 am Paylaş

spr dvm
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:10 am Paylaş

Teşekkürler canlar feriha da en heyecanlı yerinde bitti =)
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:17 am Paylaş

ben ferihayi izlemiyorum ama eminim gzl bi dizidir
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:17 am Paylaş

aynen yha..! Very Happy meraktan öLmessem iyidir..! acaba feriHa napıcak oda seviL qibi yapıştırır tokatı..:D ayy yazık yaa kıymasınlar şu yakışıkLı çocukLara..:D
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:21 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
ben ferihayi izlemiyorum ama eminim gzl bi dizidir

çok güzel canım =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:23 am Paylaş

dadlu_seytan demiş ki:
aynen yha..! Very Happy meraktan öLmessem iyidir..! acaba feriHa napıcak oda seviL qibi yapıştırır tokatı..:D ayy yazık yaa kıymasınlar şu yakışıkLı çocukLara..:D

aynen bende öyle düşünüyorum emir tokadı yicek bence Anneside gördü videoyu bakalım ne olacak (=
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:25 am Paylaş

annesiyLe araLarı fena bozuLacak qibi inş sonu seviL qibi oLmaz :/ belKide o adamLa evLendirirLer okuLdan feLn de aLır beLki hiç beLLi oLmaz..:/
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:27 am Paylaş

İnş öyle bir şey yapmazlar Sevil gibi olmasın sonu babasına söylemez bence
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:28 am Paylaş

inş..:/ eqer babası öqrenirse kesin okuLdn aLır ..!
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 10:55 am Paylaş

harika olmşş devam cnm (:
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 11:38 am Paylaş

Çok güzel olmş devam (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 9:37 pm Paylaş

son bölümü daha yeni okudum çok güzel olmuş cnm
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154] ♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥  [34.Bölüm Sayfa 154]  - Sayfa 37 EmptyCuma Şub. 18, 2011 9:41 pm Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy

♥♥ KADERİN ELLERİ ♥♥ [34.Bölüm Sayfa 154]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
37 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki