Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 7:07 am Paylaş

8. BÖLÜM

Sevgili Şekerpare;

Ekrem'le günlerdir çalışıyoruz..Tabi ki çok yoruluyoruz..Sabah 08.00'da okula gidip, 15.30'da okuldan çıkıyoruz ve bizim eve yada doğru direk Ekrem'lerin evine gidiyoruz.'AŞKIMLA ERİR MİSİN?'e çalışıp kendimizi rollerimize kaptırıyoruz ve Azra & Fırat olarak çok eğleniyoruz..Size biraz da piyes(skeç)'in içeriğinden bahsedeyim..

Azra;çok küçük yaşta annesi ölünce babası tarafından yurda bırakılan genç bir kız..Daha 19 yaşında..Bildiğiniz gibi yurtta kalan gençler 18. yaşlarını doldurur doldurmaz yurttan ayrılmak zorundalar.
Fırat; o ise 21 yaşında deli dolu enerjik,zengin fabrikatör bir babanın tek oğlu..Zaten onların yollarını kesiştiren neden de bu..Azra yurttan ayrılmak zorunda kalınca çok sevdiği müdür babası ona Fırat'ın babası Ecmel Bey'in yanında bir iş bulur..Bizimkiler de birbirlerini görür görmez aşık olurlar tabii..

Skecin içeriğinde bir tane öpüşme sahnesi var ama daha Ekrem'le oraya çalışmadık..Daha biz Ekrem'le öpüşmedik ki ona çalışalım...Günlüğüme bu düşüncelerimi yazarken kapı çalıyor.Ooo kimler gelmiş gecenin bu saatinde?

Ekrem:Nasılsın dünya güzeli?

Sevil:İyiyim canım sen?

Ekrem:Bende iyiyim..

Sevil:Ekrem gecenin bu saatinde bana hal hatır sormak için mi geldin?

Ekrem:Yoo..Şey diycektim..Yarın kimselere randevu verme..Akşama yemeğe gidelim diyecektim.

Sevil:Hmm...Nasıl bi yere gidicez?

Ekrem:Şu sahildeki Dürümcü Sabahattin Abi'ye gideriz..:D

Sevil:Öküzsün Ekrem..

Ekrem:Şaka be kızım sende hemen atlıyosun..Güzel bi yere gidicez ama sürpriz ona göre..

Sevil:Tamam tamam..Aa ben seni içeri davet etmedim..

Ekrem:Gidicem zaten Sevil hem Ayçin uyuyordur şimdi uyanır hiç çekemem.!

Sevil:Aman yesinler..Görüşürüz o zaman canım..

Ekrem:Görüşürüz..

Yarın günlerden cumartesi..Zaten Ayçin de evde...Ondan yardım almalıyım ben şimdi tek başına beceremem..

*****************************************************************************************

Sevil:Günaydın Sindirella'mm..

Ayçin:Günaydın Sevil'cim de...Ne bu telaş sen benden bişey mi isteyeceksin..?

Sevil:Evet..Bu akşam Ekrem'le bi yere gidicez ama çok güzel olmam lazım özel bi yermiş.

Ayçin:Gel bakalım..Kalk kalk çok işimiz var..

Sevil:Eyvahh.!Maraton başladı..

Ayçin'le bütün gün koşuşturduk..Çok güzel bir elbise aldık.Altına topuklu ayakkabılar..Ayçin makyajımı ve saçımı da yaptı..Ama ay sonuna kadar geçinmemiz için Edibe Teyze'min gönderdiği tüm paranın yarısı gitti.Ekrem'in gelmesine dakikalar vardı ve ben hazırdım.

Sevil: http://www.meleklermekani.com/imagehosting/straplez1-1829.jpg ==> aynı bu model olmuştur.

Sevil:Ahh Ayçin.!Ekrem geldi napıcam şimdi ben?

Ayçin:Öncelikle sakin olucaksın.!Merak etme çok güzel oldun.!Ben şimdi gidip kapıyı açıyorum..

Sevil:Tamam..

(Ayçin kapıyı açar.)

Ekrem:Meraba Ayçin.Sevil hazır mı?

Ayçin:Hazır.:D Seviill..Ekrem bekliyor..

Allah'ım bana yardım et..Off çok heycanlıyım da..Ekrem'in karşısına çıkar çıkmaz yere baktım çünkü gözlerine bakarsam bayılacağımı hisssettim.

8. BÖLÜM SONU

(biraz kötü oldu ya kusura bakmayın Sad)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 7:54 am Paylaş

Yoruuummm :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 2:16 pm Paylaş

Çok Güzel Olmuşş bakalım eko napcakk =) Ve o öpüşme sahnesini merak ettim xD
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 8:59 pm Paylaş

Süper olmuş (:

Bayıldım cnm (:

Devamm =)

Yeni bölüm ne zaman gelir ? =)
kirmizigül
Forumcu
 Forumcu
kirmizigül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 343
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:11 pm Paylaş

çok güzel devam
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:18 pm Paylaş

çok güzel devam
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:21 pm Paylaş

Süper olmuşşş...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:22 pm Paylaş

Yb ancak yarın gelir zaten okullar açılıyo o kadar sık yazamayabilirm. Sad
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 1:51 am Paylaş

yeni okuyucu devamm:)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 1:52 am Paylaş

Tamam yorum için sağol :D
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 3:12 am Paylaş

canım 2-3 gündür giremiyodum anca fırsat buldum bölümler çok güzeldi devam lütfen tatlım (=
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 3:14 am Paylaş

=) canım yorum için teşekkürler =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 3:46 am Paylaş

...9. BÖLÜM 1. PART...

Ekrem beni kapıda öyle görünce çok şaşırdı sanırım bu kadar şık olmamı beklemiyordu...Aslında bende beklemiyordum ya..Gözlerimin içine taa derinlerine inerek bana 'prensesim' dedi.İlk defa diğerlerinden daha farklı bir duyguya kapıldım.Ayçin bize 'iyi eğlenceler' dileyip içeri girdi.Bizde arabaya bindik..O ana kadar herşey o kadar iyi gidiyordu ki..Edibe Teyze'm arayana kadar.Her ne kadar müsait olmadığımı sonra konuşalım desemde çok önemli dediği için dinlemek zorunda kalmıştım onu..Amcamın çok hasta olduğunu ve ameliyat masraflarını karşılayamayacak durumda oldukları için beni para karşılığında evlendirmek istiyordu..Bu konuyu düşüneceğimi söyledim ve telefonu kapattım..Bir tarafta Ekrem bir tarafta beni büyüten annem gibi sevdiğim kadın..

Ekrem:Prenses'im geldik.

Sevil:Burası kız kulesi Ekrem.!

Ekrem:Burayı kapattırdım.Senin güzelliğini benden başka kimsecikler görmesin diye.:D

Sevil:Peki öyleyse girelim hadi..

İçeri girdik..Herşey o kadar güzeldi ki..Benim en sevdiğim çiçek olan yaseminlerden her tarafa koydurmuştu Ekrem..Mumlar ise sadeliği bozmayacak şekilde gümüş rengiydi..Oturduk ve yemeğimizi yedik..İkimizden de çıt çıkmıyordu..Sanırım o da birşeyler düşünüyordu..İkimiz de bu sessizliği bozmaya karar vermiştik.

Ekrem-Sevil:(aynı anda):Sana bişey söylemem lazım..:D

Sevil:İlk sen söyle.

Ekrem:Hayır sen.!Lütfen..

Sevil:Aynı anda öyleyse..

Ekrem:Tamam.

Sevil:Ben ayrılmak istiyorum..

Ekrem:Benimle evlenir misin?

Yemek yedikleri yer: http://www.hangisinegitsek.com/images/Article/3_27119_Mosaic_-_Terrace_Restaurant_Night_1_son.jpg

Ekrem'den

Kulaklarıma inanamıyordum..Sanki duyduğum şey bugüne kadar gördüğüm en iğrenç kabus'tu..Acil uyanmam lazımdı.Bunu neden söylediğine anlam veremiyordum..Ben onun benim karım olmasını isteyecek kadar çok severken o benden ayrılmak istiyordu.Canımdan can verdiğim kadın benden ayrılmak istiyordu...Gerisi laf..

Sevil'den..

Benim onun karısı olmamı istiyordu..Ahh.!Bunu ne kadar çok istediğimi bi bilse...Neden ayrılmak istediğimi bi bilse..Onu ne kadar çok sevdiğimi..Yemek boyunca düşündüm halbuki..Ama sonuçta o kadında bana annem gibi bakmıştı..Borcumu ödemem gerekiyordu..Daha fazla okyanus kadar derin ve serin beni kendine mıknatıs gibi çeken gözlerine bakamadım ve hızlıca çantamı alıp kalktım masadan.Bir iki adım attım ama yüreğim ve aklım onun yanında kalıyordu benimle gelmiyordu..Gözlerimden iki damla yaş aktı..İnci tanesi gibi..Sonra koluma dokunan bir el ve arkamı dönünce bana bakan gözler...

9. BÖLÜM 1.PART SONU

Yazmam demiştim ama dayanamadım yazdım :D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 4:55 am Paylaş

canım çokk güzel yazmışsın =) yeni bölümü merakla bekliyorum Very Happy
sevil ekreme herşeyi anlatsın ama ...
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:01 am Paylaş

bencedee....
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:32 am Paylaş

baslığı deiştirmişsin o yüzden göremedimde yorumda atamadım 8.bölüme kusura bakma cnm
Her iki bölümde süper olmus dewamm =)
Yb ne zamana gelir ?
Bekliorum
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:54 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuşşş =) =) Bence sevil ekreme anlatsın herşeyii
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 9:38 am Paylaş

Çoo....ok Güzel olmuş ama Sevil Ekrem'e her şeyi açıklasın =(
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:42 am Paylaş

Valla bencede Sevil Ekrem'e herbişeyi anlatsın ama Sevil bu yani..Naapcağı belli olmuyo.:D Bilmiyorum anlatır mı anlatmaz mı YB bu akşamüstü gelir :D
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:45 am Paylaş

çok güzel ama devam et ve onları ayırma yalvarırım:)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:47 am Paylaş

Hey sakin ol dostum :D Bilmiyorum belki ayrılırlar sonuçta Ekrem'inde bi gururu var..
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 2:21 am Paylaş

ya süper:) ama ayırma onları lütfen valla ben ağlarım büzerim dudacıklarımı yapma yaaa!!!Sad
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 4:20 am Paylaş

ayy koptum tatlım yaa dudacıklarını mı büzüceksin büzdürtmem ben onları merak etme.! :D :atla:
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 5:53 am Paylaş

ay ama sen onlayı ayıyıysan ben aylayım o zaman omaz ki ekyem gibi büzeyiz dudaklayımızı cakilcigenç ile habeyin olsun
açılımı=ay ama sen onları ayırırsan ben ağlarım o zaman olmaz ki ekrem gibi büzeriz dudaklarımızı cakilcigenç ile Very Happy
canım çok güzel gidiyo devam et
tatlım kusura bakam sık giremediğim için yorum yapamıyorum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 5 EmptyPaz Şub. 13, 2011 5:59 am Paylaş

9. BÖLÜM PART 2

Çok ufak adımlarla restauranttan ayrılmaya çalışıyordum.Çünkü kalbim geri dönüp Ekrem'e sıkı sıkı sarılmayı ona herşeyi anlatmayı istiyordu ama aklım -lanet olası mantığım herzaman üstün gelmiştir- oradan uzaklaşmamı bunun ikimizin içinde acı verici olacağını söylüyordu.Aklıma karşı koymak onu inandırmak kolaydı ancak kalbim susmuyordu.Ayaklarım ve kalbim tıpkı savaşan iki cephe gibi davranıyorlardı.Biri geri dönmeyi isteyen bir zavallı diğeri ise en azından sadece birimizin mutlu olmasını dileyen bir APTAL'dı.Aptal diyorum çünkü Ekrem sevdiği kişiden uzak kaldıkça nasıl mutlu olabilirdi ki.?Restaurant'ın ışıltılı kapısından geçerken bir el omzuma dokundu.Arkamı döndüğümde bir çift okyanus gördüm..

Ekrem:Sevil gidemezsin.!Beni bırakamazsın.Sen..Sen bana söz vermiştin.!Beni bırakmayacağına hep yanımda olacağına..Ben yapamam Sevil.Sensiz olmaz..Sensizlik anlatılmaz.!

Bunları söylerken ne kadar da çaresiz ve masumdu.Keşke böyle yapmasa ve herşeyi güçleştirmese diye geçirdim içimden.Sustum ona hiç cevap vermedim verecek gücümde yoktu zaten.Birkaç adım attım..Sanırım benden bir cevap bekliyordu çünkü hala peşimden geliyordu.

Ekrem:Bunu yapamazsın.!

Sevil:Sen bana emir veremezsin.!

Yağmur başlamıştı.Bu doğaldı.Şubat ayındaydık ama hava hep sonbahar gibiydi..Sanırım bu gece bizim Ekrem'le sonbaharımızdı.Bulutlar halimize ağlıyor gibiydiler.Birkaç adım daha attım.Biraz hızlandım..Kaçmak istediğim yağmur değildi Ekrem'di..Masum ve çaresiz gözlerine baktıkça kararımdan vazgeçeceğimden korktum sanırım.Koşmaya başladım ama Ekrem bırakmıyordu peşimi..Artık restaurantta değildik.Dışarıdaydık ve eve sadece feribotla dönebilirdik..Aslında tek başınaydım o anda..Ekrem peşimden geliyordu ama ben kendimi çok yalnız hissediyordum.Ekrem artık dayanamadı ve beni kendine doğru çekti..Bana sarıldı..Ahh.!Bunu yapmamalıydı..Daha çok ağlamaya başladım ama yağmur yüzünden belli olmuyordu..Olmaması daha iyiydi..

Ekrem:Yalvarıyorum..

Sevil:Yapma..

Ekrem:Yalvarıyorum beni bırakma.!

Bana sarılmayı bıraktı ve dizlerinin üzerine çöktü..Sanırım artık gururunu da bir yere bırakmıştı..Çünkü tanıdığım Ekrem bunu kolay kolay yapabilecek biri değildi.Canı çok yanıyordu emindim..Benimde çok acıyordu ama dayanmak zorundaydım..Bana 'Bunu yaparsan, ayrılırsan benden yaşayamam..Beni terk etmeden önce öldür beni.'dedi.Daha fazla dayanamadım.Yeterdi bu kadar.!Bu kadar kısa sürede nasıl bağlanabilmiştik böyle.?

Onun önümde diz çökmesi beni çok derinden yaralamıştı.Bende onun yanına..Yere diz çöktüm.Yüzünü ellerimin arasına aldım ve beni affetmesini söyledim.'Beni bırakırsan seni ömür boyu affetmem.'dedi.

Sevil:Yapmak zorundayım Bitanem..

Ekrem:Sana evlenme teklif ederken kesinlikle kabul edeceğini düşünmüştüm.Ne kadar da güzel oynamışsın oyununu Küçük Melek.!Ne kadar da inandırmışsın kendini beni sevdiğine.Ama sen bir çırpıda ayrılmak istediğini söyledin.!

Sevil:Uzatmamı mı isterdin?Daha çok acı çekmek mi isterdin?

Ekrem:Kabul etmeni isterdim.

Sevil:Kabul etmek isterdim..

Ekrem bunu söylemer söylemez beni öpmüştü..Ayrılmak istemiyordu..Ona karşı koymaya çalıştım ama yapamadım..Çünkü sıcak nefesini tenimde hissettiğimde ve dolgun dudaklarını dudaklarımda hissettiğimde bende onu öpmek istediğimi anladım.Ayrılmadım ondan kopmadım..Kopamadım..Nefesimiz bitene kadar öpüştük.Sanırım ayrılsak gideceğimden korkuyordu..Yüzünü ellerimin arasına tekrar aldım.'Seni öyle çok seviyorum ki..Ama başka biriyle evlenmek zorundayım Ekrem..Yanlış anlama..O kişiyi tanımıyorum bile..Ben hayatımda birtek seni sevdim..Sana aşık oldum..Kendine iyi bak.!' dedim.Hiçbirşey söylemedi..Sanırım hafiften gelen müzik sesini dinliyordu..Birileri biryerde en sevdiğimiz şarkıyı söylüyordu..Birbirimize tekrar sıkıca sarıldık ve eşlik ettik..

Teoman=İstanbul'da Sonbahar..

Mevsim rüzgarları ne zaman eserse
O zaman hatırlarım
Çocukluk rüyalarım
Şeytan uçurtmalarım

Öper beni annem yanaklarımdan
Güzel bir rüyada
Sanki sevdiklerim hayattalarken hala

Akşama doğru azalırsa yağmur
Kız Kulesi ve Adalar
Ah burda olsan çok güzel hala
İstanbul'da sonbahar

Her zaman kolay değil
Sevmeden sevişmek
Tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek
Alışmak ve kaybetmek

İstanbul bugün yorgun
Üzgün ve yaşlanmış
Biraz kilo almış
Ağlamış yine, rimelleri akıyor

Akşama doğru azalırsa yağmur
Kız kulesi ve adalar
Ah burda olsan çok güzel hala
İstanbul'da sonbahar

Son nakaratı da söyledikten sonra kulağıma eğilip 'Bu gece İstanbul bize ağlıyor sevgilim' dedi...
9. BÖLÜM 2. PART SONU

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki