Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 5:31 am Paylaş

cok duygusal bi o kadarda güsel cnm dewamm =))
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 5:51 am Paylaş

Canım valla devam edecem yane devam etmek istiyorum ama baksana halimize milletten zorla yorum topluyoruz... :aglarim:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 6:57 am Paylaş

Başka yorummm eveeettt...Bekliorum :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 7:01 am Paylaş

bennn süperrr Very Happy
bema
Deneyimli
Deneyimli
bema
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 675
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 694
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aşkların en güzelini
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 7:45 am Paylaş

yeni geldim eve cnm hemen senin senaryonu okudum süperdi cnm birde hani demişsin ya bende yaşadım bu hastalığı diye yani sende mi bu hastalığa yakalandın???
sevil*sena*ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 252
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : nüfusuna mı alcan?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 7:59 am Paylaş

süper olmuş.hemen yeni bölümü koyarsan çok mutlu olacağım.........
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 8:04 am Paylaş

cnm çok güzel olmuş dewamm
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:38 am Paylaş

ayyy çooookkk duygu yüklü bi senaryooo
sevil adına çok ama çok üzülüyorum yaaa çok kötü bişey lösemi falan
ağlayasım var ağlayamıyorum gelirler başıma niye ağlıyon diye snra uğraş durrr

yb yi bekliyomm < yeni okuyucu >
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 12:16 am Paylaş

Ben LÖSEMİ değilim ama diyabet hastasıyım...5 senedir...Ama yakınlarım (çok fazla yakın annem mesela) Birçok yakınım kanserin çeşitli türleriyle yıllardır savaşıyorlar...Onların adına yazıyorum...Beğendiğinize sevindim...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:02 am Paylaş

5. BÖLÜM

Ekrem kızarmış gözlerle bana bakıyordu.Hiç birşey söyleyemediğim.Saçlarımın yokluğunu kapatmak için taktığım kahküllü, siyah küt peruğun telleri ağlamaktan yüzüme yapışmıştı...Ekrem iyice yanıma sokuldu,koluma girdi,odaya girene kadar hiçbirşey konuşmadı...Odaya girdik...Sanırım Ayçin hala doktorun odasında ağlıyordu...Ve nihayet Ekrem konuşmaya başladı...

Ekrem:Sevill...

Sesi hüzünlü ve titrek bir şekilde çıkmıştı...İlk defa onu böyle görüyordum...O...Benim hayatımdaki yaşama sebeplerimden biri....Öncelik Ayçin'de tabii...Çünkü Ekrem yokken Ayçin vardı...

Sevil:Efendim, hayatım...

Ekrem:Beni seviyor musun?

Sevil:Ne demek bu şimdi?

Ekrem:Beni seviyor musun?

Sevil:Tabii ki de Ekrem sen benim yaşama,hayata tutunma sebebimsin.

Ekrem:O zaman bende doku testi yaptıracağım.

Sevil:Hayır,asla Ekrem olmaz anlatabiliyor muyum?

Ekrem:Sevil bu konuyu tartışmak bile istemiyorum lütfen...Anlamak istemiyor musun?Hergün biraz daha kötüleşiyorsun ve ben...Ben seni böyle görmek istemiyorum Sevil...Sen benim Japon Balığım'dın ya...Dünya Güzeli'mdin...Japon Gülü'mdün...Ama şimdi sana sarılmama bile izin vermiyorlar...Benim yaşamam için sana bakmam yetiyor ama senin yaşaman için bana bakman yetmiyor Sevil anla artık bunu...

Sevil:Tamam Ekrem sakin ol tamam bak bir hafta daha bekleyelim...

Ekrem:Ben daha fazla beklemeyeceğim Sevil...Bunun için beni terkedeceksen de et...

Gitti...Meral Hanım'ın yanına gitti...Hemde sırf beni yaşatmak için benden ayrılmayı göze alarak...Ahh ya ben ne yapıyorum?Hiçbir şey...Onlara ayak bağı olduğum yetiyor zaten bir de onları kontrol etmeye çalışıyorum.Ama bu daha uzun sürmeyecek...İçimde öyle bir his var ki...Sanki;Ekrem'in iliği bana uyacakmış gibi geliyor...

*********************************************************************************

Ekrem:Meral Hanım, Sevil'le konuştum..Hemen doku testi yaptırmak istiyorum.

Meral Hanım:Bu çok iyi bir haber Ekrem'ciğim...Hemen Defne Hemşire'nin yanına git.O halledecektir.

********************************************************************************

Ekrem:Defne Hemşiree.!Hemen doku testi yapalım.!

Defne Hemşire:Tabii uzan lütfen şuraya.

Ekrem:Sonucu ne zaman öğrenebiliriz?

Defne Hemşire:Yarın sabah...

Ekrem:Ooff nasıl sabredeceğim.?

Defne Hemşire:Geçer geçer merak etme...Sevil'le bıcır bıcır konuşurken zamanın nasıl geçtiğini insan hiç farketmiyor.

Ekrem:Evet...O çok konuşur ama boş konuşmaz...Bana bir 'Hayatım' der...Dünya durur.

Defne Hemşire:Kalkabilirsin Ekrem...

Ekrem:Aaao bitti mi?

Defne Hemşire:Tabii ya ne sandın ameliyat edeceğimi felan mı?

Ekrem:Yoo ben Sevil'in yanına gidiyim...Size iyi nöbetler.

Defne Hemşire:Sağol...Sevil'e söyle yarım saat sonra iğnesi var...

Ekrem:Tamam Defne Hemşire.

Off nerde kalmıştı Ekrem?Tam yarım saattir onu bekliyordum.Ayçin ve Cenker eve gitmişti.Dün gece Ayçin kalmıştı yanımda bu gece de Ekrem kalacaktı.Acaba onu çok mu üzdüm?Benden daha iyilerine layık o...Benim gibi hastalıklı birine değil...Ben bunları düşünürken o odaya dalmıştı bile...

Ekrem:Ağzını bile açma Sevil...Yani açta bu konuyla ilgili açma...:D

Sevil:Ekrem...Benimle yani...Hastalıklı biriyle ömrünü geçirmeni yada gençliğinin en güzel yıllarını...Off ne kadar zormuş.!

Ekrem:Zor olan ne Sevil?Benden ayrılmak istediğini söylemek mi?

Sevil:Ekrem...Sen yanlış anladın ben öyle demek istemedim.!

Ekrem:Ne demek istiyorsun Sevil ne?

Sevil:Sadece dışarıda binlerce benden daha güzel ve sağlıklı kızlar var...Bana acıma Ekrem.Acımana gerek yok..

Ekrem:Sana bütün bunları acıdığım için mi yaptığımı düşünüyorsun?

Sevil:Ahh hayır ama.!

Ekrem:Öyleyse sus lütfen.!O kızların hepsini toplasan senin tırnağın etmez Sevil...

Ağlamaya başlamıştım...Her ne kadar güçlü görünmeye çalışsamda...Yapamıyordum.Ekrem'in yanında ne yaptığım provalar işe yarıyordu ne de kendi kendime verdiğim sözler...Ağladıkça bana yaklaşmak istiyordu.Bunu biliyordum.Bana yaklaşmak, sarılmak, beni sakinleştirmek istiyordu...En sonunda dayanamadı ve bana yaklaştı.Tüm bedenimi kendine yasladı ve kollarıyla kavradı...Saçlarımı kokladı...Beni çok özlediği belliydi.Defne Hemşire gelene kadar öylece kaldık.

Defne Hemşire:Hiihh Ekrem.!Ne yaptığını sanıyorsun sen?Niyetin Sevil'i öldürmek mi?

Ekrem:Nee hiiihh Allah yazdıysa bozsun.!

Sevil:Saçmalama lütfen artık Defne, Ekrem öylesine küçücük masumca sarıldı o kadar...

Defne Hemşire:İyi madem...Pekala...Yat artık yerine bende şu iğneni yapayım.

Defne Hemşire,iğneyi yaptıktan sonra dayanamıyordum ve hemen uzun, deliksiz bir uykuya dalıyordum.Rüyamda yine;Ekrem'i,Ayçin'i,Cenker'i ve kendimi görmüştüm.Çok güzeldi.Lunapark'a gitmiştik...Benim gitmeyi en sevdiğim yerlerden birisine...Tam gondola binecektik ki...Ahh yine Ayçin'in çığlıklarıyla uyandım.Ama bu sefer ağlamıyordu..Bunlar..Zafer çığlıklarıydı sanki...Gözlerimi açtım.

Sevil:Neler oluyor?Bu gürültü de ne?

Ayçin:Allaaaaahh Sevil uygun ilik bulundu kızım bulundu.!

Sevil:Nee?Kimin?

Meral Hanım:Ekrem'in...

Sevil:nee peki o nerde?

Meral Hanım:Ameliyathanede..Seni de götürmeye geldim artık bu işi tamamlamalıyız.

Sevil:Pekala gidelim bakalım...

.......................

Sevil:Aa!Ekrem Bey siz de mi burdaydınız?Ne tesadüf.

Ekrem:Çıkışta görüşürüz..Sakın beni bırakıp biyere gidiyim deme.!

Sevil:Emrin olur komutanım.!

Meral Hanım:Aa sizin kadar konuşan hasta görmedim canım ben.!

Sonra hepimiz gülüştük...Narkoz veren doktor...Esir Bey...Ağzımıza o kocaman aleti dayadı ve başladı üfürttürmeye...Tabii sadece o değil ki...Serumdan gelen ilaçta bayılmamıza yardımcı oluyordu...Bu düşünceler içerisinde bayıldım...Rüyalar gördüm...Ama birsürü...Çok değişiklerdi...Annemi ve babamı gördüm.Hemde ilk defa rüyamda..Daha önce onları hiç rüyamda görememiştim.Ameliyat bitmişti heralde...Ekrem'i ve beni çıkarttılar benim yattığım odaya doğru götürdüler.Yavaş yavaş gözlerimi açmaya çalışıyordum ama başaramıyordum.Sonunda başardım ve karşımdaki o bir çift Yosun yeşili gözlerle karşılaştım...

5. BÖLÜM SONU
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:13 am Paylaş

AYYYY ÇOOKKKK GÜSELLLL BAYILDIM
SEVİL ZATEN KOYMUŞTU KAFASINA YENCEKTİ HASTALIĞI VE YAPTI BAŞARDI ÇOK GÜSEL Bİ BÖLÜMDÜ Very Happy
DEVAMINI BEKLİYORUMMMM :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:19 am Paylaş

Evet bakalım ileriki bölümlerde nolcak?
Acaba Sevil tamamen iyileşebilicek mi?
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:23 am Paylaş

NEEE ???
İYİLEŞEMİCEK Mİ ?
HERALDE ZORLU OLCAĞINDAN BAHSEDİON DE Mİ YOKSA HASTALIKTAN KURTULCAK SEVİL ???
Dİ Mİ NOLURRR ???
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:39 am Paylaş

Ayy inş. iyileşir sevil =)
O yosun yeşili gözler de çinçine ait sanırım
Güzel bi bölüm olmuş devammm >>>
yagmurr
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
yagmurr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 148
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 160
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 5:54 am Paylaş

oofff ... çok begendm cnm yaa yeni okudum aglıcktm nerdeyse süperr olmuşş daha nee diimm:) inş. sevil tamamen iiyleşiirr Very HappyVery Happy
d
e
v
a
m
Very HappyVery HappyVery Happy çok güzell Very HappyVery HappyVery Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 6:04 am Paylaş

=) Bilmem artık o yosun yeşili gözler kime ait =) Yorum için teşekkürler...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:49 pm Paylaş

Hiç yorum yok mu başka? ? =)
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 2:37 am Paylaş

cnm kaç gündür giremiyodum yeni bölümleri okudum çok güzel olmuş tatlım devam
bir de geçmiş olsun yazmışsın annem hasta felan diye çok üzüldüm tatlım
yb bu akşama bekliyorum ona göre ;)
combo
Deneyimli
Deneyimli
combo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 994
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 719
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : And all the roads we
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 4:24 am Paylaş

allhım ne güzel senaryo yazıyosun senn
çok güzel olmuş canım
D E V A M
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 7:29 am Paylaş

6. BÖLÜM

Gözlerimi iyice açtığımda o yosun yeşili gözlerin Ayçin'ime ait olmadığını gördüm.Defne Hemşire seruma birşeyler katıyordu...Ve benim hala başım ağrıyordu...Bu sırada gözlerim Ekrem'i aradı...O da tam karşımdaki yatakta yatıyordu...Uyuyordu...Uyusun şimdi olmasa bile son 1.5 aydır benimle çok uğraşıyor.Doğru düzgün uyku bile uyuyamadı...Hahh Ayçin ve Cenker de içeri girdi...Bunların hepsini çok hafifçe aralık olan gözlerimden görebiliyordum...Ayçin geldi ayak ucuma oturdu.Tam o sırada ona birşeyler söylemek istedim.Ağzımı araladım.Kurumuş tenimi ateş gibi yakan nefesimle birlikte o sözcükler döküldü dudaklarımdan...

Sevil:Çok...Ben çok teşekkür ederim...

Ayçin:Canım yorma kendini...Bak herşey düzeldi..Hadi kapat bakalım gözlerini..Uyu canım...

Bunları söylerken ağlıyordu ve ben tekrar gözlerimi ve ruhumu uykuya teslim etmiştim.Nedenini bilmiyordum ama uyumayı o kadar çok seviyordum ki...Sanki bütün üzüntülerime,sıkıntılarıma,acılarıma son veriyormuş gibi geliyordu...Bir rüya..Ahh ne kadarda güzell...Keşke gerçekleşse...Ayçin, ben ,Ekrem, Cenker hep birlikte pikniğe gitmişiz.Etrafta bizim gruptan başka kimsecikler yok..Cenker Ayçin için salıncak kurmuş ve onu sallıyor.Ben mi?Bense Ekrem'in yatıyorum..Benim için papatyalardan taç yapıyor ve saçlarıma takmaya çalışıyor ama saçlarım o kadar yumuşak ki papatyalar kayıp düşüyor yere...Sonra Ekrem onları yerden topluyor ve yine saçlarıma yerleştirmeye çalışıyor...Ama artık imkansız...Bir kere Ekrem'in o papatyaları takacağı bir tutam saçım bile yok...Eksik..Allah kahretsin ki hep birşeyler eksik...Birtek Ekrem...O gerçek..O beni gerçekten seviyor...İnşallah hislerimde yanılmam...Ooff odadan tıkırtılar geliyor.Sanki Ayçin ve Cenker tartışıyorlar.Gözlerimi açamıyorum ama kulağım onlarda..

Cenker:Beni de anlamalısın birtanem...Ailem var..Okuldan almam gereken bir kardeşim..

Ayçin:Ben anladım anlayacağımı Cenker ben anladım.Sen bizden sıkıldın tabi..Sen koş bakalım yanlış kulvarlarda koş..

Cenker:Ben koşmadım ki ben yürüdüm..:D (hatırlıyoruzdur umarım Aslında Ekrem'in söylemesi gerekiyordu ama neysse)

Ayçin:Sus neyse benim akşamüstü akşamüstü sinirlerimi zıplattın.Şuanda tam partiye 8 saat kala barberry marka parfümü ve eyeliner'ı bitmiş bir kadın kadar yalnızım Cenker.

Cenker:Eyeliner mı o ne ki?

Ayçin:Ayy ne kadar bilinçsizsin.Hani gözümüze sürdüğümüz makyaj malzemesi varya o işte o..

Cenker:Nerden biliyim Ayçin ben kız mıyım?

Ayçin:Benim sevgilim bilmeli..O kadar.

Cenker:Fesupanallahh..Allah'ım sen bana sabır ver yoksa ölecem yanee..

Ekrem:Sevil..

Ayçin:Ahh canım benim dur dur..Sevil mi.?Yok daha uyanmadı..

Cenker:Sen kiminle konuşuyorsun Ayçin?

Ayçin:Ekrem uyandı bak.!

Cenker:Ekkoo oğlum uyandın sonunda.!Kanka nihayet Sevil de sende kurtuldun.!

Ekrem:Sevil o iyi mi?

Cenker:İyi iyi meraklanma..O da uyanır uyanmaz seni sordu..

Artık gözlerimi açmalıyım..Zorladım kendimi..Çok yorgundum.Bedenime de hak veriyordum ama kalkmalıydım artık..Doğruldum biraz..Allahtan Ekrem'le benim aramda perde gibi bişey vardı da o odanın öteki tarafını göremiyordum..Ayçin'i çağırdım.

Sevil:Ayçin..

Ayçin:Sevil..Cenker sen Ekrem'in yanında kal bende Sevil'in yanına gidiyim..

Sevil:Nerde kaldın be kızım?

Ayçin:Geldim canım ne istiyorsun?

Sevil:Yanında hangi kıyafetler var?

Ayçin:Yeşilli beyazlı bir tunik ve dar paça kot haa birde yeşil tacım var yanımda..

Sevil:Güzell..Hayatım bana peruğumu getirir misin?

Ayçin:Sevil yataktan kalkmayacaksın değil mi?Noluyo?

Sevil:Hadi bakalım her zaman çok istediğin şeyi yap ve beni süsle..

Ayçin:Olmaz Sevil..Yorulmaman lazım..

Sevil:Sen yapmazsan ben tek başıma yaparım daha çok yorulurum..

Ayçin:Tamam pekala bakalım..

Ayçin saçlarımı daha doğrusu peruğumu düzgünce taktı ve üstüne tacını yerleşetirdi..Sıra en zor kısma yani kotu giymeye gelmişti..Ameliyatlı olduğum için kolumda serum vardı ve ben onu çıkardım..Hata yaptığımı biliyordum ama içgüdülerim güzel olmam gerektiğini söylüyordu ne kadar güzel olabileceksem...
http://www.modaturkiye.com/tr/sokak-trendleri/DSC_0094.jpg Bu resimdeki gibi olmuştum :D
Ayağa kalktım ve Ekrem'in bulunduğu tarafa doğru yürümeye başladım.Yüzündeki o aptal ifade hala aklımdan silinmiyor..

Ekrem:Se..Sevil..Sen neden yatakta değilsin..Aman Allah'ım öldüm mü ben yoksa...Öldüysem..Demek ki sende öldün ki cennette buluşuverdik :D

Sevil:Saçmalama.Şapşal...Ben sadece sana daha güzel gözükmek istedim..Eee aylardır berbat göründüğümün farkındayım..

Ekrem:Saçmalama sırası sana mı geçti yoksa ben mi yanlış duyuyorum..Sen en berbat halinde bile Azra Akın'dan daha güzelsin..

Sevil:Teşekkür ederim de neden Azra Akın?

Ekrem:E tescilli güzel..

Sevil:Hee doğru.. 1998 yılında Elite Model yarışması Türkiye ayağında birincilik kazanmıştı..
Ekrem:Sen katılsaydın eminim ki öyle bi şansı olmayacaktı..

Eminim ki o anda yüzüm kıpkırmızıydı ve aptalca gülümsüyordum ama çok mutluydum..Gördüğüm kadaryıla herkes mutluydu...Cenker'le Ayçin bile ettikleri kavgayı unutmuşlardı...Midem bulanmaya ve başım dönmeye başladı..Ekrem'in yanında bayılmamalıydım.
Sevil:Ben artık yatağıma dönüyüm..
Ayçin:Ben seni götürüyüm..Gel canım...
Sevil:Ayçin:Sakın çığlık atma ve hemen hemşireyi çağır..
Ayçin:Tamam canım.=(
..................................................................................................................................................
Ayçin:Defne Hemşire..Koş Sevil...Sevil biraz tuhaf..
Defne Hemşire:Yatağından kalktı mı yada serumunu kontrol ettiniz mi?
Ayçin:Şeyy..Sevil serumu çıkardı.!
Defne Hemşire:Ne?Hemen gidelim.
Ayçin:Ahh Sevil'cim geldik Defne hemşire'yle..
Defne Hemşire:Neden serumunu çıkardın he?Ölebilirdin Sevil..
Sevil:Defne..Şuan o kadar mutluyum ki inan..Ekrem bana öyle hayran hayran baktı ki..Aşkım için gene yaparım...
Defne Hemşire:Sen saçmalıyorsun..Aklını kaçırmışsın...
Sevil:(bağırarak):Ekreeemmmm.!
Ekrem:Seviiilll..!
Sevil:Seni Seviyorum.
Ekrem:Söylememe gerek var mı?
Sevil:Yok canım biliyorum..

Defne hemşire koluma gene o garip sıvıyı verdi ve benim yorgun ruhum kendini uykuya teslim etti..

...6. BÖLÜM SONU...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 7:43 am Paylaş

Kimse yok mu? Huhuuu =)
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptySalı Şub. 08, 2011 3:38 am Paylaş

süper yaaaa bayıldım işte gerçek aşk :klp:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptySalı Şub. 08, 2011 5:00 am Paylaş

Saol canım eee yorum bu kadar mı? Aşk olsun bende yeni bölümü koyarım diye düşünüyodum...=(((
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptySalı Şub. 08, 2011 5:26 am Paylaş

Neyse ben yinede koyayım nolur nolmaz belki ondan sonra gelmeye başlar yorumlar...:D
fatmanur
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
fatmanur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 163
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 155
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : bende bilmiyorum...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : en büyük hatam yüzüme gülen herkesi kendim gibi sanmam..

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 3 EmptySalı Şub. 08, 2011 6:33 am Paylaş

yeni okuyucu..ben biraz geç gördüm çok fazla giremiyorum. gerçekten harika yazıyorsun yeni bölümü ben de merakla bekliyorum..Very Happy

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki