Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:13 am Paylaş

ay çok güzel yazmışsın canım yaa
çok duygusaldı zaten ben de duygusal bi insanımdır
çok güzel devam
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:17 am Paylaş

=) duygulan ama abartma sonuçta alt tarafı senaryo yani :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:25 am Paylaş

Çoooook Güzel Bayıldımmm
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:30 am Paylaş

Süper olmuşşş...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:41 am Paylaş

Teşekkürler canımm :D yorum için..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 7:11 am Paylaş

YB'ü belki yarın koyarım iyi gecelr...
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 7:19 am Paylaş

çok güzel olmuş canım çok beğendim...
teoman'ı ve şarkılarını da çok sevdiğimi belirtmeden edemiyeceğim... =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 7:20 am Paylaş

Bende çok seviyorum hemen hemen hepsini canım :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 13, 2011 7:25 am Paylaş

sevilmez mi zaten canım harika yani... =)
bu arada yeni bölümü bekliyorum...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 3:21 am Paylaş

YB'ü yarın yazarım belki canımın içiiii :D ayrıca trendy'de melike ve ümit'in posterleri var.!
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 4:03 am Paylaş

Çoook güzel yaa ağlıyodum nerdeyse =) Devam lütfen =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 4:05 am Paylaş

Ağlama yha üzülürüm ben sonra Sad Kararımı değiştirdim belki bu akşam YB yazarım ama yetiştiremezsem yarına gelir :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 5:16 am Paylaş

10. BÖLÜM

Artık gitmem gerektiğini düşündüm çünkü ben burda kaldıkça herşey daha çok zorlanacak ve biz ayrılamayacaktık..Beni sımsıkı saran kollarını nazikçe gevşetttim.Onu daha fazla kırmak istemiyordum..'Gidiyor musun..Bana nedenini anlatmadan gidemezsin.'dedi.Mecburdum zaten bende anlatmak istiyordum..Yağmur biraz daha hafiflemişti.Üstündeki ceketi çıkardı ve omuzlarıma verdi..Ceketi bile sırılsıklamdı..Kalktık ve feribota bindik..İçeriye oturduk.Anlatmaya başladım..

Sevil:Sen benim hayatımda en son kaybetmek isteyeceğim insansın biliyorsun değil mi?

Ekrem:Tabii ki Sevil..

Sevil:Peki ala..O zaman dinle..Annem ve babam çok erken yaşta öldüklerinden bana Edibe Teyze'm ve Mehmet Amca'm bakmışlardı.Hiç çocukları yoktu ve beni kendi öz çocukları gibi büyüttüler..Bu gece senle arabadayken..Bi telefon geldi.Edibe Teyze'm amcamın çok hasta olduğunu ve borç istedikleri kişinin oğlunla evlenmezsem parayı vermeyeceklerini söyledi.Anladın mı Ekrem buna mecburum.!Onlara haklarını ödemem lazım.

Ekrem:Sevil haklısın..Parayı bulursan evlenmek zorunda kalmazsın ama değil mi?

Sevil:Parayı nerden bulacağım ki?Öyle bi dayanağım yok.Bu yüzden artık görüşmesek iyi olur zaten yarın köye gidiyorum..Pazartesi günü de düğün herşeyi hazırlamışlar..Beni bekliyorlar..

Ekrem:Peki git..Ama bil ki giderken aklımı, kalbimi, ruhumu da götüreceksin yanında..

Sevil:Bende kendiminkileri burda bırakacağım Ekrem..

İkimizde daha fazla konuşacak güç bulamadık kendimizde..Daha fazla devam etmedik..Evlerimize döndük.Ayçin beni evde sandalye tepesinde bekliyordu.Onlar da başbaşa geceyi Cenker'le geçirmişlerdi..Tabii onlarınki güzel geçmişti..

Ayçin:Nasıl geçti çok güzeldi değil mi? Sana evlenme teklif etti mi?

Sevil:Ayrıldık..Yarın köye gidiyorum ve pazartesi düğünüm var..

Ayçin bu söylediklerimin şokunu nasıl atlatacaktı bilmiyorum ama şuan tek yapmak istediğim şey hiçbişey yapmamaktı..Keşke böyle bi şansım olsaydı..Doğruca dolabımdan çıkardığım eşyaları valize doldurdum.Ben bu işleri yaparken Ayçin'e de olanları anlatıyordum..Her kelimemde daha fazla şaşırıyor ve her kelimemde bana daha bi acıyla bakıyordu..Böylece sabahı sabah etmiş olduk..Sabah 08.00'da evden çıktım.Otobüsüm 09.00'da kalkacaktı.Ayçin de dahil hiç kimseyi istemedim yanımda..Sessiz sedasız geldiğim İstanbul'dan sessiz sedasız ayrılacaktım..Otobüsüme bindim ve otogardan ayrılırken yağmur yağmaya başladı..Ekrem'in de dediği gibi İstanbul halime ağlıyordu..Dudaklarımın arasından sessizce, kendimin bile zor duyacağı bir tınıda 'Elveda Sevgilim..' sözcükleri çıktı..

Köye vardığımda hazırlıklar tamamlanmıştı..Teyzem bana aldıkları gelinliği gösterme derdinde amcam ise bütün bunlar için özür dileme çabasındaydı..Onlara tekbir kelime dahi etmeden yukarı benim için hazırladıkları odaya çıktım..Kendimi buraya yabancı hissettim..Bütün gün uyudum..Gece ise Ekrem'i düşünüp fotoğraflarımıza baktım..

Sabah olduğunda Edibe Teyze'm bana gelinliği giyip saçımı yapmamı söyledi..Gerçekten çok güzel ve özel bir gelinlikti..Ama yanımdaki Ekrem olmadıktan sonra ne fark ederdi ki...
Hiç birşey söylemeden hazırlanmaya başladım..Saçım makyajım...Hepsi tamam..Ama yüzümdeki gülümseme ve nikah telaşı..Heyecan...Bunlar neredeydi?Yoktu işte..Yoktu.Ekrem'in olmadığı biryerde benim yüzüm nasıl gülerdi ki?

Sevil'in gelinliği: http://fiyati-fiyatlari.sihirliokul.com/wp-content/uploads/2010/08/2011-gelinlik-modelleri-1.jpg

Sıra aşağı inmeye gelmişti.İndim..Damat Beyi de gördüm..Adı Selami'ydi..Çok tuhaftı.Bana hayran hayran bakmalar felan..Sonra karşıdan yüzüme üfleyen rüzgara baktım ve beyaz atlı birinin bana doğru geldiğini gördüm..

10. BÖLÜM SONU...
Sad
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 5:32 am Paylaş

Ayyy Çoooook Güzelll bugn devam gelmez dimii
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 5:42 am Paylaş

Yok artık yanee :D yazcem die ingilizce çalışmadım valla atılcam okuldan :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 6:07 am Paylaş

Yarın ki bölümde Cenker Ayçin'e evlenme teklif etsin mi* ve Sevil Selami'le evlensin mi karar veremdim =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 6:18 am Paylaş

Canlarım size sordum :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 6:27 am Paylaş

Mükemel olmuş =)
Beyaz atlı prens lütfeeen Ekrem olsun =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 6:30 am Paylaş

Bence Sevil selamiyle evlenemesin ekrem mani olsn parayı bulmuş olsun sevilde orda ekremin boynuna atlarr =) =)

Cenkerde ayçine evlenme teklif etsin yni olurrr =) =)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:32 am Paylaş

askikizi'ne katılıyorum n'olur öle olsun =)
Bide süperrr olmuş dewamm canısı=)[b]
~DişiAslan~
Moderatör
Moderatör
~DişiAslan~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4445
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : yatılığagelcengaliba.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : payabılıklı~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 9:48 am Paylaş

Yeni Okuyucu (=
Vuu Muhteşem olmuş =)
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 9:58 am Paylaş

süperr devamm =)
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptySalı Şub. 15, 2011 12:55 am Paylaş

ekremmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yazzzzzzzzzzzzz
http://forum.emreaydin.org/
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptySalı Şub. 15, 2011 4:22 am Paylaş

harikaaa
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 6 EmptySalı Şub. 15, 2011 5:11 am Paylaş

ayyy çok güzel olmuş yb ne zamn gelir

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki