Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 3:15 am Paylaş

Tmm tmm bugün yazcam YB daha yazmadım şimdi başlıyorum :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:12 am Paylaş

FİNAL BÖLÜMÜ

Bugün Ekrem'le evleniyoruz.Mutluyum, heyecanlıyım, şaşkınım, stresliyim, meraklıyım...Daha birçok duygu içerisinde karmakarışığım ama en önemlisi Ekrem'e deliler gibi aşığım.Düğünüz Ayçin'lerle birlikte kıyılacak.Davetiyelerimizi felan herşeyimizi hazırladık..Gelinliklerimizi birkaç gün öncesinden aldık..Düğüne akrabalarımızı ziyarete gidip tek tek davet ettik.Düğün yine kız kulesinde yapılacak..Benim en sevdiğim yerde..Tabi Ayçin'in de isteğiyle.Ekrem'lerde geldi..Bizi alıp düğün yerine gideceğiz....... şuan kuafördeyiz.

Ekrem:Canım mükemmel olmuşsun.!

Sevil:Sende öyle bitanem..Yakıyosun valla..

Cenker:Ayçin..Kusucam şimdi..

Ayçin:O kadar kötü mü? Sad

Cenker:Yoo..Yok çok güzel olmşsun da ben heyecandan kusucam..

Ayçin:Sağol tatlım çok ormantiksin.!

Kuaförden söyleşe söyleşe çıkıyoruz..Hiç bişey konuşmuyoruz..Belki de bu anın büyüsünü bozmak istemediğimizdendir..O lanet kaza..Karşıdan araba bize doğru geliyor..Ekrem direksiyonu çeviriyor ama adam üstümüze üstümüze sürüyor..Ekrem'in ağzından dökülen son kelimeler..'Sıkı tutun Sevil..'Ayçin ve Cenker'in konuşacak hali bile yok..Yoldan geçenler ambulansı arıyorlar..Ambulans geliyor ve bizi herşeyin başladığı yere...Özel Bahar Hastahanesi'ne doğru yol alıyoruz..Benim her tarafım yara bere içinde..Sanırım durumum kritik..Ekrem'in ise kalp atışlarında sorun var..Ritim bozukluğu..Neyse ki Ayçin ve Cenker'e birşey olmamış.Hava yastığı onları korumuş.Hastaneye varıyoruz ve doktor bizi bir sürü tetkiklerden geçiriyor..Ayçin ve Cenker'e benim beyin ölümümün gerçekleştiğini Ekrem'in ise ancak kalp nakliyle iyileşebileceğini söylüyor.İşte o zaman Ayçin kararını veriyor.Tabii Cenker'in yardımıyla..

Bana can veren sevgilim..Şimdi de ben onu hayata bağlayacağım..Bunu seve seve yapacağım..Ben zaten ölüme mahkum zavallı...Ona hayat vererek..Kalbimi ona vererek kendimi ödüllendireceğim.Zaten tam 1 yıl önce de kalbimi böyle çalmamış mıydı sevgilim?

Kalbimi çıkarıp Ekrem'e veriyorlar.Sadece onu bir daha göremeyeceğim diye üzülüyorum..Geri kalan onun yaşadığı mutluluğu yukarılardan bi yerlerden izlemek..Allah'tan birgün onu tek bırakma korkusuyla ona bir kaset doldurmuştum..İnşallah onu bulup dinler..Ona söylemek istediğim o kadar çok şey var ki..

3 SENE SONRA...
Ekrem'den...
Hiçbirşeyin yerine dokunmadım.Belki bir gün çıkıp gelirse diye...Bana kızmasın diye..Sevil'in bana sevgililer gününde hediye ettiği kasetçaların tozunu alıyorum..Yıllardan sonra ilk defa kasetçaların bir tuşuna dokunuyorum yanlışlıkla ve...Sevil'in sözleri...Sevgilim bana bir şeyler bırakmış..Bencilce çekip gitmemiş..Kasetçalardan dökülen sözler...

Ekrem;
Sen bunları dinlerken ben seni uzaklardan bir yerlerden izliyor olacağım..Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz..Ben biliyordum sevgilim...Sen benim kaderimdin...Şu ana kadar yaptığım hiçbir şeyden pişman olmadım ben...Sen de olma..Benim gibi hayatı kıyasıya yaşa..Aşık olmasan bile sev..Çocuğun olsun..Belki de hayattaki en büyük aşkın bu olduğunu bana da gösterirsin..Belki onu mezarıma getirirsin..Sevgilimdi demezsin de...Çok sevdiğim bir arkadaşımdı dersin..Kaybetmek için erken sevmek için çok geç...
Hoşçakal...Bu garip bir veda olacak...Çünkü aslında hep içimdesin..Tam kalbimde..Senin taşıdığın yerde...
Şarkıcı:Mehmet Günsür
Şarkı:
Hiçbir Neden Yokken Yada Biz Bilmezken
Tepemiz Atmıştır ve Konuşmuşuzdur
Onca Neden Varken ve Tam Sırası Gelmişken
Hiçbirşey Yapmamış ve Susmuşuzdur
Aynı Anda Aynı Sessiz GEceye Doğru
İçim Sıkılıyor Demişizdir
Aynı Sabaha Uyanırken Kimbilir
Aynı Düşü Görmüşüzdür
Olamaz mı, Olabilir
Onca Yıl Sen Burada, Ona Yıl Ben Burada
Yollarımız Hiç Kesişmemiş
Bu Eylül Akşamı Dışında
Belki Benim Kağıt Param
Bir Şekilde Döne Dolaşa
Senin Cebine Girmiştir
Belki Aynı Posta Kutusuna
Değişik Zamanlardada Olsa Birkaç Mektup Atmışızdır
Ayın Karpuz Dilimi Gibi Batışını izlemişizdir
Deniz Kıyısında..
Aynı Köşeye Oturmuşuzdur Köhnede
Belki Bir Kaç Gün Arayla
Olamaz mı, Olabilir
Onca Yıl Sen Burada, Onca Yıl Ben Burada
Yollarmız Hiç Kesişmemiş Eylül Akşamında
Bostancı Dolmuş Kuyruğunda
Sen Başta, Ben En Sonda Böylece Beklemişizdir
Sabah 7:30 Vapuruna Sen Koşa Koşa Yetişirken
Ben Yürüdüğümden Kaçırmışımdır
Aynı Anda Başka insanlara
Seni Seviyorum Demişizdir
Mutlak Güven Duygusuyla
Başımızı Başka Omuzlara Dayamışızdır
Olamaz mı, Olabilir
Onca Yıl Sen Burada, Onda Yıl Ben Burada
Yollarımız Hiç Kesişmemiş
Bu Eylül Akşamı Dışında..
Sen Nerdeydin Şimdiye Kadar
Sevil'in gelinliği: http://www.mutlugelin.com/fotograf-galerisi-1988.html
Ayçin'in gelinliği: http://www.stilistim.com/upload/images/cemil-ipekci-gelinlik-modelleri-2.jpg
Cenker'in damatlığı: http://www.gelinlikresimleri.info/damatlik/damatlik3.jpg
Ekrem'in damatlığı: http://img03.blogcu.com/images/b/u/z/buzmavisi888/003408214_1249418076.jpg
Gelin arabası: http://serefraz.files.wordpress.com/2007/09/gelin-arabasi.jpg
Sevillerin davetiyesi: http://davetiye.gen.tr/davetiyeler/resimler/galeri/davetiye6.jpg (bunun gibi bişey işte)
Ayçinlerin davetiyesi: http://www.sizdengelenler.com/wp-content/uploads/2010/08/davetiye-ozgur-400x257.jpg
Düğünün yapılacağı yer: http://www.evetdemeden.com/wp-content/uploads/2009/04/kiz-kulesi_05.jpg
SoN...
Canlarım şimdiye kadar ki tüm yorumlarınız için herkese çok teşekkür ediyorum...
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:55 am Paylaş

kaç gündür girmiyodum bugün girebildim yorm yapamadım ama
cok güsel olmuş bundan bi önceki bölümde(partlarıyla) finalde
güseldi ama hüzünlendirdi gönül isterdi devamı olsun sevil ölmesin
yb okuyalım neyse seni yeni senaryolarda görmek dileğiyle.....
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 7:59 am Paylaş

Çoooooook Güzel olmuşşş
Sonunu yani bitiş sırasında sevilin kalbinin ekreme nakledilmesini fln Aşk Tesadüfleri Sever filminden yardım alarak yapmışsın o filmde çok ağlamıştım hele sonuna en çok ağladığım yerr =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 8:07 am Paylaş

Çoook güzel olmuş canım çok beğendim harika bir senaryoydu geç fartkettim ama çok keyif aldım keşke devam etseydin olsun sen böyle istedin çok güzeldi ellerine sağlık!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyC.tesi Şub. 19, 2011 9:58 pm Paylaş

evet çok güzel olmuş keşke sevil ölmeseydi devam etseydin evet ama böylede güzel olmuşş...
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 12:28 am Paylaş

çok güzel olmuş canım ellerine sağlık
gönül isterdi böyle bitmesin ama ben çok beğendim canım...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:47 am Paylaş

Yorumlarınız için çok teşekkürler :D Evet..Finali aşk tesadüfleri sever filminden esinlendim çünkü çok beğendiğim bi film..Ağlamak istediğim ama duygu yoğunluğundan gözyaşlarımı yüreğime akıttığım bi filmdi...Herşey için teşekkürler.. :by:
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:50 am Paylaş

ama ağladım bak şimdi ya...zeten filmde de ağlamaktan için dışıma çıkmıştı...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:54 am Paylaş

Canım filmden bende çok etkilendim ama ne yazık ki ağlayamadım zaten kolay ağlayan bi insan değilim içime atarım ama ağlamayı seven bi insanım içim ferahlıyo çünkü :D Bu yüzden finali filmin sonuna benzetmeye çalıştım :D
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 3:58 am Paylaş

ben de hiç omadık yerde ağlarım..filmde mükemmeldi.....senaryonda...ama keşke iyi bitseydi..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** ...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(*** - Sayfa 8 EmptyPaz Şub. 20, 2011 4:00 am Paylaş

Aslında bende mutlu sonları severim...Aslında mutlu sonları herkes sever...Ne yazık ki böyle bitti...

...ιѕтαηвυℓ∂α ѕσηвαнαя…( FİNAL=26. SF) ***Lütfen yorum yapınız canlarım :(***

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8