Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 11:36 pm Paylaş

Çok güzel olmuş cnm.. Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 19, 2011 2:42 am Paylaş

Çok Güzel Olmuş..
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 19, 2011 4:25 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyCuma Nis. 22, 2011 6:04 am Paylaş

teşekkürler eee yorumlar bu kadarcık mıydı?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyCuma Nis. 22, 2011 6:25 am Paylaş

(yeni okuyucu)yb bklyrm..
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyCuma Nis. 22, 2011 6:33 am Paylaş

cnm oLsun sn bi böLüm daha yaz gLir yrumLar mrak etme sen.. Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyCuma Nis. 22, 2011 11:21 pm Paylaş

Buyrun bakalım yeni okuyucumda hoşgelmiş sağolsun=)
19.bölüm:
Bırden aklıma gelenin olmamasını diledim.hemen ekreme dönüp onlar dedim.başak ve şafakda bize bakıyodu.bi hışım mutfağa gittik ki manzara hiç iç açıcı değildi.yerde duran 2 kişi ve o kişi senin en iyi arkadaşlarınsa....bir söz yok.galiba her şey bitmişti onlar çin.yanlarına eğildim.yerler kan revan içindeydi ayçin ve cenkerin boynuda ısırık izi ve cansız bedeni göz önündeydi.hemen yanlarına çöktüm.böyle bir şey lamazdı.kafayı yediğimi düşündüm.duraksadım.ekrem yanıma eğildi ve.onların nabzını kontrol etti.bana dönüp:onlarında bizim gibi olmasını istediler.onlar ölmedi sevil.
ben:ne diyorsun ekrem onlar hiç öyle düşünmüyordu.
ekrem:senin öyle düşünmen içindi.hadi onları temizleyelim.2 gün sonra vampir olarak aramızda olacaklar.
ben:ama onlar bunu istiyorlar mı ki?
ekrem:istemezlerse ölürler bunu çok sert ve acımasız söylemişti.
ben:neden omlarıda vampir yaptılar neden öyle istediler.
ekrem:aslında öyle istemediler.ve tam vampir değiller.onları ben vamğir yapacağım Imm...şeyy mecburi onları kaybetmek istemezsin diye düşündüm.
ben:tabikide ama....ekrem sözümü kesti.
ekrem:bırak onlarda bizden olsun daha rahat bir yaşamımız olur onlarda bizi anlar.onlaı temizledik.yatağa yatırdık.ekrem annemleri çağırdı.yani ekremin annesi ve babası benimde annem ve babamdı sonuçta.geldiler.ama babam bunun olmıyacağı ve öleceklerini kan kaybının fazla olduğunu söylledi ekrem olmaz bab olmaz sevil ve benim arkadaşlarımız onlar.yapma.
ben:tamam ben güçlerimi kullansam onları yönetsem ruhlarını bir iki saniye ayakta tutsam ve onlar yaşasa!he olmazmı?
ekrem:baba olamaz mı?
babam:hiç sanmıyorum ama sevilin güçleride bunu yapabilir mi bu kadar fazlalaığı kaldırabilir mi?
ben hemen atıldım:onlar için her şeyi yapabilirim.ovvv dövmem yine yanıyorr ama rengi rengi deişiyor hayyda tam vakti.dur bi dakka yapılacak mı ne diyor bu dövme bana yardımcı mı olcak ne?hemen ekreme çabuk o şu dövmeyi ne diyor hadii!!
ekrem baktı ve:gücünü kullanman değil onlara olan bağındır kurtulma yolları!yazıyor sevil.ne demek bu?
ben:galiba güçlerim şuan geçersiz ve tek yol dualarım gibi duruyor.babam ve annem onları hastaneye götürelim dediler.tabi bu olaylaar 5 dk sürdü hızlılık buydu.yaşamımdaki hızlılığı artık çok seviyordum.hemen 2 dakkada onları götürdük hastaneye kan verildi ama asıl ekremle benim bu kana dayanmamız bir olağan üstü durumda heralde o an isteksizliğimiz ve dramımız bizi ele vermişti.birden tam o an kan istemiyorum dediğim o an.resmen ayçini sedyeyle önümden geçirdikleri an kendimi kaybettim.annem evdeydi çocukların yanında ben onlara sakın ayçin ablanıza cenker abinize bir şey yapmayın derken.asıl ben ayçine doğru yaklaşıyordum.sonunda bağırdım:EKREM BENİ BURDAN GÖTÜR ARKADAŞ KATİL OLMAK İSTEMİYORUM!tam ayçine saldıracaktım ki ekrem bi hışım beni kucağına aldı ve uzaklaştırdı beni.ona sordum:sen nasıl dayanıyorsun?
bana dönerek ekrem:onlara olan sevgimle sevginle arkadaşlıkla sevil onlara bunu yapamam:)sende yapıcaksın:)içiçnden inşallah.
ben:ya ben onları sevmiyor muyum bir bağ yok muki kendime engel olamıyorum:(
ekrem:hayır asıl onun kokusunu hergün algıladığın için kanı seni dahada çekiyor ona.ama yapıcaksın:)tamam mı dedi ve bana sıkı sıkı sarılıp yanağımdan öptü.
ben tam huzura ermişken.babmla annem gelip onların öldüğünü söyledi ben yıkılmıştım tam o anda öldü mü?dedim ve bir çığlıkla kendime geldim.ayçindi bu.ahhh dalmışım yine beynim bana gelecekten bir sahne oynadı evet yaşanacak buydu ama ben engel olacaktım.
ayçin:nereye gittin yaa kime bağrıyorum:)
ben:ayçin burdan gitmelisiniz çabuk kızgın söledim galiba.
cenker:a-a neden?
ben:gelecek onu gördüm sizler ölebilirsiniz burda 1-2 hafta gelmeseniz iyi oolacak lütfen sizin için lütfen dedim onlara sarıldım.ekrem geldi ve olaylar koptu.bana sakın gördüklerinde mert vardı deme dedi ve pencereden baktığımda onu merti gördüm şimdi ne olacak ovvvv.....
mert olamaz bu kadar az mı vakit var off aksiyon başlıyor.ekreme hemen olanları anlattım.bana bakıp.bir şey yapmayacak o sadece kontrol hem senin aklındakileri yapacak kadar cani değil dedi.
ben:peki ozman ekrem niye böyle bir şey gördüm.
ekrem:sadece senin düşüncelerinin birleşmesi.
ekreme sarıldım.inşallah öyledir.dedim.
ayçin:neler oluyor?
cenker:sevil ne gördün?
ben:yok bi şey eheh hadi siz içeri geçin ben geliyorum.
ama ekremin dedikleri olmadı aklımdan geçenlerin aynısı adım adım olmaya başladı.zeynep ve cihanı tutan iki adam ve önde bir adam bu başlangıcı.adam ekreme o gördüğüm şeydeki gibi laflarımı söylemedim olaylar belki değişir diye.adam içeri girmedi.ama daha sonra evet ekrem biz geldik dedi.ve bana baktı.galiba bir şeyler değişmişti.evet sevil devam et.hemen aklıma adama çıkışmamak geldi.ona sakince.ve nazikçe.
ben:ne kontrolü?
adam=mert:sizi kontrol etmek için gönderildim ama insanlarda varmış tadımlık mı? dedi.sinirlerim tavan yapmıştı.ama nezaketimi ve sakinliğimi bozmadan yanıtladım.
ben:hayır.onlar arkadaşlarımız bizi tanıyorlar.yakınlar.ailemiz gibilerdir.
mert:peki.o zaman vampir olduğunuzuda biliyorlar.
ekrem:tabikide mert:)
ben:ee kontrol nasıl olacak bitsin çabucak:)dimi mert beyy:)
mert:oww sevil hazırız galiba.tamam ufak bir test....tam o sırada sözünü kestim.
ben:pardon böldüm ama arkadaşlarıma adamlarınız bir şey yapmazlar dimi?
mert şaşırdı.sonra bağırdı.kerem,cenk siz gidin kapıda bekleyin.
ben zaferimi kutluyordum içimden.hemen ayçin gelsenize dedim.geldiler.
ben merte dönüp:bakabilirler bize heralde gizli saklı yoktur.
mert kızgınca ama gülmeye çalışarak:Iıı yok tabi izlesinler.
birden aynen aklımda canlandığı gibi ekremi tutacaktı ki...........ben hemen bir hamleyle ekremi arkama çektim.
mert:sevil bozuyorsun ama:D
ben:böyle kontrol olmaz kocamdan ve çocuklarımdan aa ayrıca arkadaşlarımdan uzak bir kontrol olsun tamam mı?biz aileyiz.yapmacık bir gülümseme ortaya attım.
ekrem:sevil galiba haklıydın.
mertin aklını okudum vee aklındaki olay:evet benim konseyden alındığımı ve görevi son verildiğini ekremi sevmediğimi hep iyi göründüğümü bilmiyorlar anlaşılan ben bunları kekledim ve canlarını acıtabilirdim ama sevilde bir şey var bozuyor.bu onun düşünceleri mertin olamaz.mert bana döndü.
mert:düşünce okuyabiliyor musun?
ekrem:ev....
ben:ya pek değil çaylak olduğum için ayıramıyorum doğru mu yanlış mı bilmiyorum yani.
ekrem bana baktı bir bakış attı niye böyl yaptın gibisinde.
ben evet yalan söyledim ama anlarsan kötü olcaktı.
aaaa şafak ve başak ağlıyordu olamaz galiba yine büyyorlardı.ama şafak birden 5 yaşındaki çocuk gibi oldu ve mertin yanına gidip sen kötüsün ve burda olmamalısın diyip adamı hızla dışarı yönlendirdi.mert bir güçle oraya gitti.dışarıya.şafak adamı dışarda kendi kendine dövdürüyordu.ayçin ve cenker hem şok hemde gülme krizindeydiler.başak o birde o da 4 yaşında gibi oldu sonra ayağa kalktı.biraz daha bir ilerleme kaydetti o da 5 yaşındaydı owww bebeklerim ardık büyüyordu aman çok şekerlerdi.başakta şafak'a seslendi.dur bende azcık oynip diye.bende bir kahkaha patlattım.
ekrem:merti oyuncak ettiler.o da bir kahkaha patlatıverdi.
başaksa merte acı verdiriyordu.amanda aman acı resmen işlemişti yüreğine birden yeter ama diyerek kaçmak istedi bende çocuklar yeter dedim.ikiside tüm tatlılığıyla.
AMA ANNEEE!!!
içim onlara karşı gelmek istemiyordu ama durmalılardı.onlara lütfen ama:)Hıı?
başak ve şafak:sırf senin hatrına tamam:)bir birleriyle el çekıştılar.
ekrem:aynı senler yaa!!
ben:senlikte bir yanları vardır:)
şafak benim boynuma atladı.
başakta ekremin boynuna atladı.ayçin ve cenkerde bize bakıyordu.ben şafak'a ayçin ablanada sarıl bi ama kendine hakim ol dedim.o da o kadarda değil yani dedi.biraz peltek konuşmasıyla.başakta analdı durumu cenkerin boynuna atladı birden.cenker şaşıdı ama mutlulardı.bende ekremr sarıldım fırsattan istifada yüzünü göremedim olaydann ona sarıldm öptüm doya doya.
arkadan ayçin cenker başak şafak:doydunuz mu birbirinize?dediler.bizde ekremle tebessüm ettik.başak'a bişeyler oldu yüzü değişti.bana anne baba ben kan istiyorum deyip ayçine doğru yöneldi.veee sonra bana sarılıp ŞAK-KA dedi.bir ohhh çektim.seni yaramaz deyip.burnuna dopkundum.mutluyduk.şimdilik:)ekrem bir daha anneye babaya şak-ka yapma şafak atladı.bencede şak-ka değil şaka yap diyip gülmeye başladı.başak şafak'a dil çıkardı.
ekrem:kardeş kavgası başlıyorr! !
son....bi dahaki bölüme
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 3:29 am Paylaş

çook güzel yazıyosn..:)ellerine sağlık cnm Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 4:34 am Paylaş

teşekkürler canım çok sağol=)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:47 pm Paylaş

Çok GüzeL OLmuş Cnm Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:57 pm Paylaş

Çok güzel...
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1071
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1079
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit KαntαrcıLαr ♥ Türkü Turan

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPaz Nis. 24, 2011 3:47 am Paylaş

Yb Nerede Kaldı ya (:
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPaz Nis. 24, 2011 4:11 am Paylaş

süpeeeeerrrr!!! dewam et:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 4:05 am Paylaş

20.bölüm:
ekrem:hadi bakalım bu yenilikler devam ederek devam edelim.kan istiyor musunuz siz?(çocuklara dönüp söyleR son sözü.)
başak-şafak:oleyyy!!
başak:sonunda dışarı çıkıcaz yaa ohhh!Very Happy
şafak:harbi yaaa erkek adam evde mi oturur.dışardaki kızları gördüm bi tane adı neydi annesi söylerekn duydum Iııı heh ADA!!eheh çok güzeldi yaa:)
sevil:sen hangi ara dışarı baktında kız kestin oğlum?
şafak konuşcakken başak konuşur.
başak:kardeşim bi çıktı adamı atmak için tüm kızları inceledi:)
sevil:ekrem bak sanada çekebiliyormuşşş.sert bi bakış atar.
ekrem:ne alaka sevil ben öyle miyim?
sevil:değil miydin?der.bi bakış daha atar.
ekrem:senden önceydi ama yani küçükken falan değiştim der.çocukları yardım edin şeklinde hareketler yapar.
şafak:anne şimdi erkekler yani bende babamda cenker abide erkeğiz.tabikide bi zaman bakıcaz kızlara sende biliyosun.
ekrem:hah annesi işte.oğlum sen tam kıvamında olmuşsun yaa tam eşitlik çocuğu.
başak:bizde kızız şimdi bizde bi zman erkeklerebakıyoruzda böyle hepsinin cvs'ni çıkarmıyoruz ya bi adabı var.
sevil:heh ekrem bunlar tam olmuş zaten.
ayçin-cenker kıs kıs gülüyordur.
sevil-ekrem:ne?
ayçin:aynı sizler yaa!!Very Happy
cenker:çok şekerler sanki küçüklüğünüz gibiler ama çok güzel görünüyorlar.kardeşler diye bunlara denir.
ayçin:başak sen gel ben seni giydirim.
cenker:şafak şimdi kaç oğlum seni ayçin ablan bi giydiriri.OOO.
ayçin cenkerin karnına koluyla vurur.ve hemen başakı giydirmeye götürür.
cenker:ayhhh!!sanki yalan.
ayçin:CenkeRRRR!!!
cenker:sustum.
bu sefer ekrem ve sevil kıs kıs güler.
cenker yanımızdan ayçin içerden:ne?
ekrem:aynı çocuk gibisniz sizde ahah
sevil:sizde bize dediğinizin küçük halini büyük olarak yaşıyosunuz:)ahah
cenker:tabi tüm kozlar sizin elinizdeçohh geçin dalganızıVery Happy
ekrem,dişlerini çıkatır.sevilde.şafakta ayçinlerin peşinden gider.birden.
sevil:dişlerini ön plana alarak hıyhaa diye sesler çıkarmaya başlar.aynı anda ekremde cenkerin üstüne yürürler.
cenker:şaka mı bu?şaka dimi.diyerek ayçinlerin yanına gider.
sevil-ekrem kahkaha krizindedir.
sevil:bizim onu yiyebiliceğimizi düşündü inanmıyorum ahaha:)
ekrem:bende onun yerinde olsam korkardım.2 vampir o tek insan yanii ahahah sevil yaa çocuk ölüyodu yürü böyle şakalar yapmayalım bi daha ölcekler yoksa!
sevil:olsun yaa cenker çok komikti.bir daha yaparsam bana küserler zaten:)
ekrem:e haklılar:)
bizde ayçin ve cenkerin yanına gittik.halen gülüyorduk.
cenker:ayyy!!
ayçin:niye korkuttunuz cenkeri yaa yazık değil mi?ayçin kızgındı.
sevil:şa...
ayçin:bugünlük şaka yeter sevil yaaa çok gerildik bi dolaşalım ve normal insanlar gibi.lütfen:)
cenker:bencede:)ama sevil sana çok darıldım.
sevil:şa...
cenker:öle şaka mı olur ölüyodumm:(
sevil:tamam yaa özür dilerim.
ekrem:şştt...hadi OOoo başak o ne etek öle,ayçin ne giydirdin sen ona?
ayçin-başak:ne?
ekrem:sen çok güzel olmuşsun başak ama şimdi sana böle bakcaklar sevmek falan isterler.şafakta az aşağı kalır değil.üstündekilere bak.pehh
sevil:bıraksana çocukları kızımız çok güzel.oğlumuz çok yakışıklı zaten:)
ekrem:öylelerde nazar deycek hani(kıvırmaya çalışır gibi söyler.çünkü o çocuklarını herkesten sakınıyor.)
sevil:onları seviyorsun ama onları gözündende sakınma.ama o kokoş süslü kadınların.ayy çok şeker sizin mi?diyip sevmeye başladığı zaman kıskan çocuklarını sakın onlardan yavrularını.tamam mı?
ekrem:ovv tamam anladım sende beni kıskandın eheh(öper sevili)
sevil:ya öyle pek değil ucundan kıskandım yani...
ayçin:tabi cenkerde ucundan korktu seninde o hesap.
cenker:ahahah
sevil:ayçin sende insanı yerin dibine sokarsın.hadi çıkalım.
hepsi giyinir kuşanır.süs püs ayna karşısına geçilime bakma ve çıkış.
ekrem,başak'ın elini tutuyordu.başak,şafak'ın elini tutuyordur.şafak sevil'in elini tutuyordur.böyle mutlu aile tablosu gidiyordur.
ayçin cenkerde onların yanlarında ayy çok şekersiniz çok yakıştı.diyorlardı.
ta kiii...............................................................................................
karşılarına biri çıkana kadarrrr....
ACABA KİM ÇIKTI?
ÇOCUKLARIN BAŞINA BİR ŞEY GELCEK Mİ?
EKREM NELER YAPACAK HIRS GÖZÜNÜ MÜ BÜRÜYECEK?
21.BÖLÜMDE:)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 5:32 am Paylaş

süper olmuş çok begendim ellerine sağlık
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 8:13 am Paylaş

çoook güzel olmuşş Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 9:03 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 26, 2011 12:33 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 26, 2011 2:41 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar yeni bölümüde koyuyorum=)
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 26, 2011 5:46 am Paylaş

yb bekliyoruz (=
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptySalı Nis. 26, 2011 5:47 am Paylaş

yb bekliyoruz
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:01 am Paylaş

21.bölüm:
O sevilin dediği:kokoş kadın gelir.ekreme sorar.aaa bunlar sizin mi?çok tatlılar.sevil ekreme bakar.ekrem evet diyip seville kendini gösterır ve bizim der.kokoş kadın sorar.aaa dövmemi yaptırdınız çocuklara sevile bakıp sizdede var.ekreme dönüp sizde yok.sevil:ailede gelenek ondan bizim gitmemiz lazım.
Ekrem:evet gidicez diyip çocukları çekiştirir.ayçin.cenker kıs kıs olanlara güler.
Ekrem:sizde gülmek için tiyatroya sinemaya gidin yaa habire bizim olaylarla gülüyonuz Allah Allah!!
sevil.tamam hadi gidelim.
gitmeye devam ederler.ekremin telefonu çalar.
arayan babasıdır.konuşmalar.
ekrem:ne oldu baba?
umut:parti var yarın vampirlerin partisi,ona gelmeniz için haber vereyim dedim.eğer gelebilecekseniz.
ekrem:sevilede sorayım öyle ka....
sevil:gidebiliriz sorun değil.çocuklarda vampir olduğuna göre problem olmaz heralde.
ekrem:tamam.baba duymuşsundur.sorun olmaz çocuklar dimi?
umut:tabiki.hayır:)yarın görüşürüz.torunlarımı iyi giydirin:)
ekrem:tamam:)hadi görüşürüz:)
sevil:hadi yeter şimdilik bu kadar gezme gidelim eve....
ayçin:bizde gidelim zaten yorulduk bugünden görüşürüz diyip ayrılırlar.
PARTİ GÜNÜVery Happy
ekrem:sevil hadi gel bak çocuklar hazırlar.yani giyinmişler ama sende bir bak.
sevil:tamam:)
sevil içeri bir girer ki....üstünde dizlerinin üstünde olan bir elbise vardır.göğüs ve bel bölümündeki yer korsa tipi iple arkadan bağlanılan açık pembe ve mor deriyle süslenmiştir. bir bölümdür.belinden dizlerine kadarda tüllerle kabartılaştırılan şeker pembesi bir bölüm vardır.ayakkabıları.mor topuklulardır.çantası şeker pembesi renginde mor yaldızlar vardır üstünde.şaçları hafif dalgalıdır.ekrem şok.
çocuklar:anne!
sevil:efendim diyip yanlarına gider üstlerini düzeltir.
şafak smokin giymiştir.küçük ve çok güzel duruyordur.
başak kırmızı bir kabarık elbise ve beyaz yaldızlı peleriniyle çok şirindir.saçlarıda açık annesi gibi hafif dalgalı.
ekremde:smokine benzeyen bir şeyler giymiştir.ama çok güzel ve hoş bir tarz yaratmıştır.
sevil:ekrem hadi gidelim:)hazırız.
ekrem:haa tabi hadi gidelim.
hepsi arabaya binerler.büyük bir otele gelirler.
başak-şafak:burası mı?derler ve birbirlerine bakarlar.
tekrar başak-şafak:benle aynı anda konuşma:(
ve tekrar başak-şafak:offf
sevil:aaaa siz kardeşsizniz yapmayın:)
ekrem:evet çocuklar bakın burda birsürü vampir olacak abi teyze abla amca onlara iyi görünün.çünkü tek çocuk siz varsınız?
şafak-başak:ne?
şafak-başak:bak ya yine...
şafak ve başak yine konuşcakken.ekrem başaka dur der.sen konuş.şafak.
şafak:nasıl bizden başka çocuk yok mu?
başak:ve yoksa neden?
ekrem:sonra anlatırız tek çocuk sizsiniz:)
sevil:hadi inelim:)
çocuklar ilk merdivenlerden inerler.herkes onlara bakar ilk vampir çocuklar sonuçta.
ve ardından sevil ve ekrem.
ama sevile bakan genç vampir gözler işin özelini güzelini bozar.
ekrem:sen bu kadar güzelsin ya hrkes sana bakıyor ben şimdi nasıl durcam böyle...
sevil:şöyle düşün seninim ama onlar bana onların olabilirmiim gibi bakıyo der ve hemen ekremin yanından gider.
ekrem:sen devam et beni kışkırmaya off off....
şafak ve başak kendi başlarına pyunlar oynuyorlardır.
sevilin yanına genç bir vampir gelir yakışıklıdır hani yeşil gözlü siyah saçlı fizikde iyi hani.
sevile merhaba der.
sevil:merhaba.
genç vampir:ben batuhan:)
sevil:bende sevil:)
batuhan:nasıl yani o tüm güçlere sahip güçlümü güçlü en güzel kız olan sevil sen misin?
sevil:teşekkür ederim abartmayalım.
ekrem:sevil!!
sevil:aa ekrem geldin mi?bak bu batuhan.beni amma çok övdü ne kadar çabuk yayılmış her şey.
ekrem:öyle.o anda dans için şarkı başlar.
batuhan:sevil benimle dans eder misin?
sevil:aa acaba diyip ekreme bakar.ekrem sakın dercesine bakıyordur.
sevil inadına birden söze başlar.
batuhan evet etmek isterdim birden sevil isterim diyince sevinir ama kelimesini duyunca anlar edemeyeceğini.
sevil devam eder.ben başkasıyla dans edicem.
ekrem sevinir.kendisiyle dans etceğini zanneder.
birden oraya uğur diye biri gelir.sevil aa uğur der sarılır.
sohbet falan ekrem iyice sinirlenir.
uğur sevilin ilkokuldan arkadaşı garipmiş o zamanlar zaten vampir olma ihtimalinden dolayıymış.
uğur:gel dans edelim.
sevil:olurr..
bu söz ekremi deli eder. o uğurla sevil dans ettikçe sahnede herkes sevile bakıyorduk.ekrem son anda uğura şöyle der.ne olur karımla dans etmeyi bana bırak.
sevil:ama ek...
ekrem:hadi mızmızlanma:)
sevil:kusra bakma uğur.
dans ederler.adeta tüm otel onları izler.
sevil:çok kıskançsın.
ekrem:söylemiştim hanfendi.ama onların hepsini öldürebilirim.
sevil:sakin...
ekrem:öyleyse gör diyerek gider...
nereye ama bakalım neler olcak?
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:18 am Paylaş

çok gzl omluş cnm ellerine sağlık:D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:50 am Paylaş

omg. süper hayatım (.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 6:03 am Paylaş

müthişş olmuş devamm Very Happy

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki