Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
YazarMesaj
Nur*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Nur*Sevil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 194
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 183
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Surdan Burdan Ne Yapican ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : *Nur Aysan*Asli Enver*Beren Saat*Ipek Karapinar*
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyCuma Mayıs 20, 2011 8:25 am Paylaş

SPR SPR
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptySalı Mayıs 24, 2011 2:23 am Paylaş

teşekkürler:)
25.bölüm:
sevil:öpüşme dersi ne ekrem:o
ekrem:sevil ne bilim daha önce yoktu şakadır ya sindir geç.
Başak:oraya gidince sorarım ben.
Şafak:ekrem oraya başka kız geliyomu kardeşimi öpcek diilim=Dbelki aşkı bulurum.ah ah aşık gibi mayışır.sizinki gibi be ekrem.
Başak:başka erkeklerde var mı?ekrem belki bende aşkı bulurum inatla şafak'a bakar.
Şafak:ne dion kız olur mu öle şey.başak bi bakış atar.
Şafak:yani oğlanı gözüm tutmazsa olmaz diyorum.
Başak:o kızlarda gözüme hoş gelmezse gör.
Ekrem:hop orda öle erkeklerle falan kızlarla falan seviyeli olcaksinız.
Sevil:bari yanımızda yapmayın şu muhabbeti.
Şafak:siz yanımızda öpüşüyonuz.hep 17 olduk.sevgilimiz olsun ...
Başak:ayrıca size atlamasak bilmiceksiniz sanki.
Ekrem:sevil bunada cevap ver:)
sevil:napim anne gibi davranmaya çalışıyorum.
Diğerleri:ama olmuo.
Ekrem:yapma annelik reşit olcaklar zaten.
Sevil:haklısın.hadi okula ekrem sen biliyosun.
Arabaya biner ve gece görüşü okuluna gelirler.
Sevilden:okul resmen şato gibi.ismide bi değişik ama güzel.ordan bi kız geldi üstünde siyah dizlerine gelen düz bi elbise ve pelerini vardı.peldrinin içi kırmızı dışı siyahtı.belli 18-20 yaşlarında vardı.KIRMIZI VE GRİ RENKTE GÖZLERİ VARDI SANKİ İNSANI ÇEKİYORDU.SİYAH SAÇLARI VARDI ARALARDA KIRMIZILAR İYİ Bİ GÖRÜNTÜYDÜ.Allah için gùzeldi.bizle konuşmaya başladı.daha doğrusu ekremle.
Kız:ooo ekrem hoşgeldin(tokalaştılar)
ekrem:hoşbulduk ya!
Kız bana elini uzattı.konuşmalar tekrar başladı.
Kız:merhaba ben Ceren Taştan siz ekremin karısı olmalısınız:)kadın gayet güler yüzlüydü.
Ben:merhaba bana elini uzatmıştı şimdi gördüm hemen elini sıktım güler yüzle evet karısıyım dedim.
Ceren:çok yakışıyorsunuz dedi.
Ekrem ve ben:sağol dedik.
Ekrem:cerene döndü.halen kıskançlık öğretmeni misin?dedi.cerenin verdiği cevapla şok oldum.
Ceren:yok ya öpüşme derslerine verdiler bu yıl hiç istemiyodum.saçmalık ne gerek.heyete niye varki dedim.çömezlere iyi gelir dedi ekrem valla azdı millet Allah'tan öle canlı bişey yok sadece yaklaşma ve ikna yöntemi var.gerisini odanızda uygulayın.
Ekrem:sen hep böyleydin ceren:)
ceren:nasıldım?Very Happy
ekrem:pislik bi şakacıVery Happy
ceren:bunu sen demesen darılmıştım valla.sevil kocana Sahip ol.bu varya bu...ekrem lafı böldü.eee ceren sevil her şeyimi biliyor.
Ceren:aaa bir şey demedimi:)
ben:hayır çünkü artık beni seviyor 2 çocuğumuz var gerisi boşVery Happy
ekrem:heh aldin mı ağzının payını ceren:)
ceren:başak ve şafak'a döndü.sizinle Buse Eyüboğlu ilgilenecek.
ekrem:hemen lafı değiştir.
ceren:onlarlada ilgileneyim konuşmadılar bile.
ekrem:iyi iyi demedim bi şey.
ceren:başak ve şafak şimdi siz burda bekleyin ben buse'yi çağrayım.sevil ekrem sizide odanıza bırakayım hemen sonra toplantı var.buluşcaz ben sizi alırım.
bizi böle tünel misali bir yerden yürüttü asansöre bindirdi,5.kata çıktık.duvarda yazılar vardı.odaya gelmiştik.
ceren:burası diyip 121 no'lu odayı gösterdi.
ekrem:tamam sağol.görüşürüz:)
bende sağol dedim gitti.eşyalarımızı yerleştirmeye başladık.ekrem bana dönüp.
sevil ceren aslında benim kuzenim ama bunu kimse bilmez oözel görevde olduğu için yani bu tür yerlerde pek samimi değilizdir.
ben:anladım ekrem sıcakkanlı bi kuzenin var şu öpüşme dersi dışında kafa kız gibi.
ekrem:ya ne demezsin.küçükken başıma aştığı belalar saymakla bitmez.sen aklımı oku yorma beni.
şafaktan:
başakla konuşuyorduk.buranın hakkında başak bana geliyolar diyene kadar her şey normaldi.
başak eliyle ceren'i ve yanındaki kızı gösterdi.o ceren'in yanındaki kıza bitmiştim.çok güzeldi.grimsi gözleri.kumral saçları.bebek gibi bi yüzü vardı.gülerek geliyorlardı.kızın üstünde ceren'in kıyafetinin aynısı vardı.ama onda daha güzel duruyordu.
yanımıza geldiler.ceren bizi tanıştırdı.
ceren:evet çocuklar (kızı göstererek)buse eyüboğlu sizinle ilgilencek size buraları tanıtacak o da buraya ders almak için 3 yıldır geliyor.onun için size yardımı için uygun gördük.
Ceren:aaa başak istersen seni başka biri gezdirebilir.
Başak:fark etmez.
Başak bana doğru yaklaştı kulağıma eğildi.ağzının sularını silde rezil olma kıza:)
ben:ana başak sen ne dedin?
Başak:evet ben başkasıyla gezeyim:)dedim.bana göz kırptı.cerenle gittiler.buseyle yalnız kaldık.bana ilk önce bir şeyler dedi.
Buse:eee istersen ilk odanı göstereyim:)
ben:çok cool bi biçimde çok iyi olur buse:)buse diyebilirim dimi?
Buse:başka ismım olmadığına göre evet sende şafaksın değil mi?Very Happy
şafak:evet başka bi ismim yok:)ellerim cebimdeydi.çıkarttım.bavulları aldım.odaya götürdü.okulu gezdirdi.ama ben hep aynı yerde onun yüzünde gezindim.geceye kadar böle sohbetler tanıma faslı gezme gibi bi şey oldu.ama sanırım aşk kapının önündeydi:)aklını okuyacaktım kalkan varmış hepsinin üstünde boluktu.sevgilisi var mıdır?

Başaktan:
ceren beni odama götürdü.yerleş dedi.o sıcak gülüsemesiyle.Odaya girdim.yerleştim dışarı çıktım.iyiki çıkmışım:)neden mi?o çocuğu gördüm.yeşil gözlü kumral çocuk benle yaşıt gibiydi.çok yakışıkliydı.
Ben dışarı çıktığımda ona çarptım.konuşmalar:
ben:pardon!
Çocuk:özür dilerim!
Ben:oh tamam:)
çocuk:sen şu özel kızsın başak.seni ve anneni geleceğin başkanları diyorlar:)
ben:sağol.evet o benim.amma met etmişler.
Çocuk elini uzattı.ben bakış tanışabilir miyiz.
Bende elimi uzattım.ve tanıştık bile dedim.bana güldü.
Bakış:nereye gidiyordun?beni ilgilendirmez ama.
Ben:oo öle bi yere gitmiyordum. Dışarı çıkmıştım öylesine buraları bilmiyorum zaten.cerenin gösterdiği kadarıyla bi gelişi biliyorum.
Bakış:annemin seni getirdiği yolla.o zaman kesin tünelden:)
ben:annen ceren he iyimiş,birini mi bekliyodun bi yere gidiyodun? ben böldüm.
Bakış:yo yoo ben ölesine dolaşıyodum.istersen senide gezdirebilirim:)
ben:hmm...iyi olur burada 6 ay kalıcam birinin bana buraları anlatması gerekir:)
bakış:oho senin daha arma alman lazım.gel ben direk anneme sölim verir. Onu kolundan tuttum.biz akşama toplantıda her şeyi konuşucaz.
Bakış:ceren olcak mı?
Ben:evet.hadi burası büyük yer anca biter:)bakış sadece tamam dedi.her yeri gezdirdi.işte konuştu iyice kaynaştık.aşkın penceresi vardı benim için demirden cam oldu açıldı bile hemen kaptırdım mı ne?aklınıda okudum hani ama kalkan varmış burda boşluktu.sevgilisi var mı?bilmiyorum.
Evet toplantı:
Ekremden:
Hepimiz toplandık.
Ceren,oğlu bakış,buse,sevil,başak,şafak ve ben vardık.diğerleri Yanı heyet 1 hafta sonra gelecek.bekliyoruz konuşmanın başlaması için.ceren başladı konuşmaya:kaya ailesi hoşgeldiniz tekrardan.kuralları biliyorsunuzdur.armalarınızı taktim edeyim buyrun bunları hep takın kaybolmasın.(üstünde herkesin ayrı işareti ve adı vardı.)şimdi derse sınıflarınız için karakter tanısı dersine gidiyorsunuz.
gittik bizi bi daire içine aldılar ve kıskançlık testi yaptılar.çok iyiydi ben daireye gidene kadar.ilk sevil gitti.benim yanıma bi kız geldi.bana ilk baktı.sonra ekrem diyip boynuma atladı.yanalarımdan öpmeye başladı.sevilin kıskançlık derecesi%70 çıktı.
yanıma geldi.her gelene öptürt kendini zaten.
ben gittim daireye.gitmez olaydım.kıskançlıktan çıldırdım.sevilin yanına bi çocuk geldi onu havada çevirdi.yanakarından öptü.sevilde onu öptü.yanağından sevilin makas aldı.gülüştüler.e bu kadar olmaz ki.bide bu testin ölebi test olduğunu söylemediler.delirdim.derecem%85-87 sevile gidip benden betersin dedim.adalet dedi.sustum.sıra başaktaydı.bakış geldi.kolunda bi kız vardı.ona aşkım bekle gelicem diyip öpmüştü.bizim kız başak kızardı gibi oldu.neden anlamadım.başakta iye bakış kullanıldı.derecesi%70,şafak aman Tanrım mahfoldu yıkıldı bu testte buseyi kucağında bi oğlan getirdi.çabuk iyileş tatlım diyip alnından öptü.bizimkisi çıldırdı.derecesi%89.zaten hırçındı şafak.
Lan yoksa başak,bakışa-şafak,buseyemi yok ya olmaz öle şey olmaz olur mu?diye düşünürken sevil konuştu:OLAMAZ MI?OLABİLİR.buse güzel kız.bakışta yakışıklı ama bakış akraba oluyo.ben:kan bağı yok babamın kardeşi vampir olan insan olan değil yani engel yok.sevil:hmm...
birçok testten geçtik.
DERS:AKSİYON.ATA BİNME SONRA ATTAN SIÇRAYIP DEMİRLERE TUTUNMA BAŞAKLARINI DEMİRE GEÇİR BAŞ AŞAĞI HEDEFİ VUR.
sevil ödümü patlattı.
ilk sıra yine sevile e aksiyonu sever.ata bindi.havaya zıplayıp takla attı bi an düşücek sandım.ona doğru gitcektim.
ceren:o yapıcak bekle dedi.
gözlerime inanamadım demire ulaşmasıyla hedefi vurması bir oldu ama biri sevile ateş etti.sonra bana ceren çocukları uzaklaştırdı.vurulan yerim karnıma baktım.gümüş mermi ölmem için içime girmesi gereken şey.sevil aklıma geldi orda asılı baş aşağıydı.düştü.oraya yanına gitmek istedim ama daha ilk günden patlal gözlerim yok oldu olamaz ben uyumam bu ne peki ebediyen mi?ya sevil....
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptySalı Mayıs 24, 2011 3:34 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık cnm:Dyeni bölümü bekliyorum:D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptySalı Mayıs 24, 2011 4:03 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm (:
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptySalı Mayıs 24, 2011 4:30 am Paylaş

çok güzel devam
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 12:33 am Paylaş

teşekkürler:)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 12:33 am Paylaş

yß ne zaman ? (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 12:35 am Paylaş

şimdi geliyor:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 12:36 am Paylaş

26.bölüm:
Başaktan:
evet sevdiğim birini kaybetmek ailemin en sağlam iki ferdini hayata ilk adımlarımızda kaybetmek,acı,hüzün,keder hepsi şuan bizim için aynı yol.
Şafak ve benim için zor dönemlerden ilk ve ağır olanı bu dönem olsa gerek.
Annem ve babam vuruldu.peki annem anlamadı mı vurulcaklarını?nerden anlasın buranın içinde olanlar kalkana girer ve konuyla ilgisi kesiliyor.ama düşmanın içe sızacağı bilinemez.bizde bilememişiz.
Annemi ve babamı AYÇİN VURDU.ya işte biz anlayamazken onlar nasıl anlasın.aile dostumuz bunu yaptı.neden?bilinmez ama zamanı gelince öğrenicez.hemde kendimiz gidip bizzat öğreneceğiz.
Annem ve babam uyuyorlar.vampir olarak ilk kez.ceren bize sürekli aynı şeyi söylüyor:onlara bir şey olmayacak en iyi sağlıkçı vampirlerimiz onlarla ilgileniyor.
Buna ben neden inanamıyorum peki?off zaten biz yarı insanız şafakla ben daha çok acıyı hissediyoruz.onlar uyuyalı tam 48 saat oldu.zaman geçiyor.acı çekiliyor.peki onlar niye uyanmıyor?ben uyumak için odama gittim.yarı insan olmayı bu konuda seviyorum.istediğim zaman uyuyabilme düşüncelerden ve gerçeklerden kaçabildiğim tek yer.uyku.
Uyuyacaktım ki,şafakın odasından sesler gelmeye başladı bir şeyler kırılıyordu.hemen oraya gittim.kapıyı açtım.zaten kaç gündür ağlamaktan gözlerim şişmişti.tam olarak her şeyi göremiyordum.ama gördüğüm bi kaç şey anlamama yetti.
Odayı mahfetmişti.her gördüğü şeyi duvara atıyormuş ki duvarlar aşırı çizilmiş.elleri kanıyordu.şafak diye.fısıldadım.sesim o kadar çıkıyordu.bana dönüp.başak napıyorsun orda?bende:asıl sen napıyorsun onlar yok zaten kendine ve buraya zarar verip onları geri getiremezsin.çok gaddar söylemiştim ki eline aldığı şamdamı yere düşürmüştü yavaşça.sonra gelip bana sarıldı.özür dilerim haklısın kardeşim sen iyi misin?dedi.beni çok sıkı sarmıştı.benide kaybetmek istemediği belliydi.bende sarıldım.tamam önemli değil.dedim.
Arkadan bi kız ve erkek sesi geldi.
Şafak:eee ayrılsak iyi olcak senin ki geldi.tebessüm etmişti.bende güldüm.şafak,güldüğüne sevindim bilseydim hep bakışa emanet ederdim.dedi ve bakışa bakıp benden ayrıldı.bakışa doğru konuşarak beni işaret etti.onu burdan götür.dedi.
Buse,şafaka baktı odaya baktı.ellerini temizleyelim ve odayıda.dedi.
Bakış beni spor salonuna götürdü.bana:üzülme bende üzülüyorum:(
ben:üzülme sen niye üzülüyorsun ki?
bakış:sevdiğim kızın üzülmesi dokunuyor ondan.dedi.ben şok oldum.sarıldı bana.tam bana doğru yaklaşıyordu.hayır her şey çok hızlı ama.zaten 5 cm kala ceren geldi.başak çabuk gel!tedirginilk boykot ediyordu sanki cerenin yüzünde.
bakış:heyy!ne oluyor?
ceren:başak ve şafaka ihtiyacımız var.çabukkk
Gittim.buse şafakın yanında nasihat veriyordu.kız resmen bizim ailemiz için üzülüyordu.iyi kız ama bi şey var.hemen ne oldunapalım dedim.
buse kalktı.cerene döndü.çember mi?dedi.
bakış:son çareye mi kaldık?
ceren:evet hadi.diyip bi mavi çembere geldik.4 elementin sembolleri vardı.su,ateş,toprak,hava.
hepimizin elementi farklı ve belliymiş...... bilmezken.bakış yerine geçti.toprak oymuş.bakışında dövmesi vardı sağ kolunda.kahverengi oldu.buse yerini aldı.suymuş.onunda dövmesi vardı sol kolunda.onunki mavi oldu.bakışın yanındaydı.transa geçmiş gibiydiler.
ceren:şafak ateş sensin geç dedi.
şafak hemen yerini aldı.şafakta ateşmiş.sol kolunaki dövme alev kırmızısı oldu.şafak busenin yanına geçti.
ceren bana:hava sensin geç hadi.dedi.
ben:napıcam ki?dedim.
ceren:sen geç anlarsın dedi.
Geçtim.dövmem.sağ koludaydı.bi serinlik oluştu üstünde,şeffalaşmıştı.gözlerim kapandı.bakışın ve şafakın yanındaydım.
ellele tutuştuk.bi elektriklenme hissettim.büyük bi güç gerçekleşti sanki.havadaydık.bunu hissetmiştim.annem ve babamı gördüm.bana bize bir şey olursa üzülme diyorlardı.hayır!diye haykırdım.gücüm dahada artmıştı.şafak onu gördüm.bana güçlerini tek yere buraya odakla sonra hepsini onlara gönder diyordu.dediğini yaparken görüntü gitti.sesler vardı.bakış bana seni seviyorum.dedi.içimdeki güçler artıyordu.buse bana kardeşim gibisin unutma dedi.
neden hepsi bana yardım ediyordu?şafakın dediğini yatım.ellerimizi bıraktık.hepsi havandan düzenlice aşağı indi.annem ve babamı gördüm.uyuyorlardı.havadan yere düşmüştüm.takatim kalmamıştı.
bakış yanıma geldi.iyi misin?dedi.onlar iyi mi asıl?dedim.
bakış:olcaklar olcaklar :)sana ne oldu?
ben:bilmiy.....derken sonum benimde karanlık geride boş sesler.ama cerenin son dediği kulaklarımdaydı.
fazla güç kullandı.hayatı bitebilirdi.naptınız böyle onu kontrol etmeliydiniz.bakış,buse.
ama onların suçu yoktu.
uyanmıştım ben.başımda bakış vardı.
bakış diye seslendim hemen yanıma geldi.
iyi misin benim yüzümden oldu seni kontrol edemedim.
ben:saçmalama.annemler nasıl?
şafak girdi odaya:hayattalar ama uyanmadılar.
şafak:ben sahile gidiyorum sen dinlen,buseyleyim haberiniz olsun dedi.gitti

Şafaktan:
buseyle sahile gittik.oranın yanındaydı.
buse:annen ve babanın daha iyi durumda olduğunu ve 2 güne uyanma ihtimalini niye söylemedin.
ben:o az çok alıştı.2 gün sonra uyanmayabilirler.umut verip acıyla sonuçlanmasını istemiyorum.kardeşim canımın bi parçası acı çekerken benim acımda katlanıyor.
buse:onu çok seviyorsun.
ben:ikizim tek dostum canım benim.tek kalan o ve benim şuan tek destekcisiyiz birbirimizin.ama biri daha var sevdiğim.
buse:kim?
ben:öğrenmene zaman var?
arkadan bi ses kadın sesi geldi tanıdıktı.
döndüm.
ben:ayçin?
ayçin:şafak,annen baban halloldu sra sen ve kardeşinde.
buse:buda kim ne diyor?
ben:düşmanımız bizi istiyor.bi anda tam ben buseye döndüğümde banagelen kurşunu gördüm çok hızlı geldi ve beni........
bi dahaki bölüme görüşmek üzere!
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 12:41 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 1:23 am Paylaş

sağol canım:)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 4:27 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerie sağlık:D
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 4:37 am Paylaş

süper olmuş devam cnm
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 3:47 am Paylaş

teşekkürler evet yeni bölümü koyuyorum:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm geldi) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 3:50 am Paylaş

27.bölüm:
...zaman geldi geçiyor kurşun bana doğru gelirken ben ne yapacağım kurşun tam gelirken ordan başak geldi beni denize itti. Kurşun başka yöne doğru gitti. Ama Ayçin yetinmedi hemen başaka ateş etti. Bakışda başakı aşağı denize itti. Bakışa bir şey yapmadı neden bilmiyoruz.buseyede bir şey yapmadı.çekti gitti.ama giderken cenker diğerlerinin işini bitirinceye kadar vakit kazandım.Dedi.ben bunları başakı denizden çıkarırken duydum.çok zor bi biçimde hüznün kollarına bıraktım kendimi.babamların yanına gittim.oh onlara bi şey olmamış diğerleri derken bu diğerleride kim.bakış,bafakla ilgileniyodu.bakıştada hüzün vardı.bize söylemiyodu.bende pek bi şey düşünemiyodum.halen yatıyolardı.neden?hiçten.
Başaktan:buse geldi yanıma bakış şafakın yanına gitti.buseyle konuşmaya başladık:
ben:bu senaryonun ana karakteri biz değiliz onlar ve hayata dönmeliler bizim hayat senaryomuzda ekrem,sevil başrol. bizi bırakmamalılar.
Buse:(dayanamadım söledim.)yarın uyancaklar.eğer istersen ben onlara güçlerimi veririm.
Ben:ne nasıl böle bişi olmaz.ben bunu istemem.
Buse:(onlardan bunu saklıyoruz)şey tamam gel senle biraz okulu turlayalım.
Buseden:
Buse Eyüboğlu.yine yalan söylüyorsun.işte yine masum birini kandırdın.ama onlar istedi.acı çekmelerin gönlüm el vermiyor bu anlatılcak gibide değil.şafak ve başak bize kızcak bakış ve ben bunu biliyoruz.şimdi olanlar bizi nereye götürcek.ben hep yalanlarla büyüdüm.annem ve babam yalandı beni kandırıp birilerini tanıtmış ve onlara oyunlar oynamamı istemişlerdi.her şey şaka demişlerdi.değildi.ne onlar annem babam ne de olanlar oyundu bu oyunlar yüzünden 12 kişi öldü.intikam aldığımdada yalan söyledim.vampirliği saklarkende ekremlerin aslında yaşadığını nası sölerim off.
Cerenden:
Ekrem ve sevili burdan uzaklaştırdım.buraya geldiklerind e onları odaya götürdüm.test oldular.ama derse girerken bana sevil gördüklerini söledi.
Derse girmeden önce büyücü vampirlere aynen sevil ve ekreme benzeyen kişiler yaptırdık.çünkü sevil geleceği görmüştü.bi o görüyordu.hem kalkan hem gelecek görücü olduğundan.onlar derse gitti.ayçinin vurması trajediydi.onuda vampir yapmışlar ve kötü vampirlerden.sevil ve ekrem şimdi görev için başka yerdeler çünkü acil görev çıkti.bu olayda tuzu biberi oldu.zor bisey ama malesef bu oldu birden onca seyi oyun yaptılar.başakın dairede bayılmasıda ordaki kişilerin bişey ifade etmemesi.boşa enerji verdiğindendi.ama 2 gün sonra görev bitio.geliyorlar çocuklara uyancaklar dedik.bakış,oğlum çok kızdı bana onları üzüyoruz diye.aslında bakış benim kardeşim ama eskiden doğumda annem ölünce anne olarak beni yazdılar bende bişey demedim.öle gidio.sevil ekrem gelsede acı bitse.
Ekrem:
Yalan.en hoşlanmadığım şey ama malesef oldu.bu görevi çocuklar bilmemeli yoksa gelirlerdi.ben dayanamam onların üzülmesine ama kurallar var.sevilin güç ölçümü ve kötü vampirlerin tarafında olan ayçini bulmak gerekiyordu.bizimkiler gelse mahfederdi her şeyi.ayçini bulduk.güçleri çok yakıcı acı komut gücü var can yakıcı.
Bulduk ona sorular yönelttik taki boynundaki kolyeyi görene kadar.kötülükle doldurulan kolye kime takılsa kötü olurdu.zamanında banada takmayı denediler.ayçin ilk bizi gördüğünde şaşırdı zaten.her şey gôzünü bürümüş.çıkartınca kolyeyi aklı açıldı.bağlamıştık.ne oluyo falan dedi.hobaa anlattık hepsini inanamadı.onu başka bi kolyeyle boynundakine benzer kötülerin yanına yolladık.ajan ayçin artık bize çalışıyordu.kod adı:panter güzel.
Çok yırtıcı bi tırnak var zaten.
Gelelim bize.seville bana yarın gidiyoruz.odamıza gittik büyük uğraş meyve vermişti.odaya girdik.sevile sarıldım onu doyasıya öptüm.sevile,ya bunlar gerçek olsaydı tüm oyun.
Sevil:değil ama şimdi sen yanımdasın.çocuklarım güvende.
Öptüm bı daha Doyasıya.onu bulmak yıllarımı aldı kaybetmek saniyede olmasın.hemen toparlandık.sarmaş dolaş yattık.
Sevilden:olanların şoku yetti.cenker halen diğerlerinin elinde bizim panter güzel kurtarcak onu inşallah.ha bide bizimde kod adımız olacak ama ayçin hemen göreve atandığından kod adı zaten vardı.
Çok düşündüm bu okul yarayacaktı.sabah oldu.okula gittik.yerimize yatanlarla yer değiştirdik.hemen yanızda ceren,bakış,buse vardı.zaten bugün okulun tam başlangıcı.yattığımızda başakla şafakı çağırdılar.biz yavaşça kalktık.hemen doğrulup sarıldım onlara üzülmüşlerdi belliydi başaka başrol oyuncusu biziz hiç size kaptırır mıyız?deyip.burnuna dokundum.gülüştük.ekrem belimden tuttu.iyiyiz biz dedi.konu ebediyen kapatıldı.her öğrenci okula geldi.derslere gircektik program:
pazartesi:1.kıskançlık dersi/2.öpüşme/3.binicilik /4.silah kullanma /5.akrobası /6.dövüş /7.kimya/8.tiyatro/9.sosyal aktifite.
salı,çrş.prş.cumada aynı program cumartesi pazar bize kalıo.
macera şimdi bu dersler başımıza ne örücek.
pzt:ilk gün hemen kalktık.derse ama gördüğüm hiç hoş değildi.
O HOŞ OLMAYAN NE?
BU YAŞANANLAR GERÇEK Mİ?
DERSLER NASIL BELA OLUR Kİ?
BİR DAHAKİ BÖLÜME ARTIK...=)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyCuma Mayıs 27, 2011 4:52 am Paylaş

hiç mi yorum yok:S
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyCuma Mayıs 27, 2011 6:39 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm (:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptySalı Mayıs 31, 2011 1:26 pm Paylaş

Harika olmuş.Bayııldım.Smdi Sbs'ye çok az kldı çoğumuz giremiyoruz tatlım o yzden yorumlar azdır..Çoğalır mrk etme.
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 11 EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 12:55 am Paylaş

süper dewam

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11