Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Hayatımmm
Yeni Üye
Yeni Üye
Hayatımmm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 11
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/03/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:44 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 3:49 am Paylaş

çok teşekkür ederim hepinize tek tek 5.bölümü koyuyorum:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 3:51 am Paylaş

bir önceki bölüm kaldığımız yer.
ekrem yoolda yürürken önüne birileri gelir ve ona sessizce bir şeyler söylerler ekrem.bilmiyorum diye cevap verir.adamlar giderler.ekrem:içinde bi acı hisseder.canı acır yere çökecek gibi olurr..ve ekrem bir anda......
5.BÖLÜM
ekrem:ayy ne oluyor yaa:(
zeynep yanına gelir.amma zayıfsın haa iki oyun oynadık alt tarafı cihanda gelir.ben zeynebe dedim ekrem ,yapma diye ama dinlemedi.
ekrem:tamam tamam off kızım niye yaptın onu söyle yeter.
zeynep:dedim ya şa-ka:D
cihan:iyisin dimi.?
ekrem:evet ya gitmem lazım sonra görüşürüz der ve demesiyle bir hızla gitmesi bir olur.
sabah olur.
ekrem beyaz citroen c4'üyle sevili almaya gelir.hemen sevilin evinin önüne gelir ve kapıyı çalar.kapıyı sevil açar.
sevil:aaaa ekrem hoşgeldinde sabah sabah niye geldin buraya kadar?Very Happy
ekrem:eee bi düşünim burda bir sevgilim olcaktı onu alıp birlikte okula gitmek için olabilir.
sevil:anladım ama sevgilinizin biraz işi var.
ekrem:ne işiymiş bakalım?
sevil:ya önce bir telefon almam lazım.biliyosun kayboldu.
ekrem:sen gel ben hallederim.
sevil:olmaz ekrem ben alırım.
ekrem:geliyosun dedim hadi der ve eve girer sevilin çantasını,montunu ve ayakkabısını alır.tabi bu saniyelik bir olaydır.sevili kolundan tutar dışarı çıkarır.evet sevil ayakkabılarını giyy.
sevil:ama....
ekrem:çabukk ol.
sevil:tamam der alır giyer.montunuda giyer.çantasını alır.
sevil:ee hadi gidelim.
ekrem:hadi bin o zaman der ve arabanın kapısını açar.
sevil:teşekkür ederim.
ekrem:aaa görevimiz.Very Happy
sevil:iyi hadi bakalım okula.
ekrem:sevil der cebinden cep telefonu çıkarır.ipod4 tür
.sevil:ekrem bu ne?
ekrem:telefon:)
sevil:onu anladım heralde ama niye aldın ki?
ekrem:ya benim yüzümden oldu olaylar zaten hem sevgilime telefo alamaz mıyım?
sevil:ya tamam alırsında çok pahalıdır bu şimdi bunu alamam ben.
ekrem:sevil saçmalama ve al şunu bu hiç bi şey daha hem pahalı değil
sevil:yaa
Sevil telefonu almaz ama ekremin o can alıcı masum al beni bakışları sevili kendinden geçirir.ekrem:al işte.sevil:ya çok kötüsün.ekrem:niye?.sevil:hem öyle bakıp beni mahçup ediyosun.hemde beni zorluyosun.ekrem:nasıl zorluyorum ya?sevil sen telefonu al.der ve eline verir.simdi konuş der.sevil:teşekkür ederim.der ve ekremi yanağından öper.sevil:işte böyle zorluyosun.der.
Ekrem:=D anlatım kuralları zorluyorum.sevil:üff dediği gibi ekremin koluna vurur.ekrem:ay ah uu çok acıdı.sevil:eminim çok acımıştır.yapmacık bir gülümsemeyle söyler bunu.ekrem:sevilin kulağına eğilip şunları söyler.
Sen hep böyle sert misin?ama bana dayanamazsın.der.sevil utanır kızarır birden sıçrar hiçte bile.der.ekrem:böyle daha güzel oluyosun. canımm.üf ekrem nie böyle yapıyosun hadi geç kalcaz.hem sen görürsün ben sana yapıcağımı biliyorum.ekrem:tamam gidiyoruz.der.arabayı çalıştırır.he bide sen bana ne yapcaksın sevil ne görcem ben?sevil:zamanı gelince görürsün.ekrem:iyi öyle olsun.yolda giderken arabada bi problem olduğunu fark eder ekrem.sorun araba kotrolden çıkmıştı.ve gittikleri yerlerde dönüşler vardı.sevil:ekrem ne oluyor.ekrem kendi tarafındaki kapıyı açar.sevile sevil çabuk gel buraya der.sevili alır ve arabadan atlarla çevredekiler bizimkiler olduğu yere gelir.ekrem:sevil bi şeyin var mı?canın acıyo mu?derken.sevil yok bi şey ekrem.tam o sırada sevilin burnu kanar.bi vampirin karşı koyamayacağı şey "KAN" ekrem hemen sevili alır ve götürür.çevredekilerin onlara baktığını görünce ekrem Ne kaza oldu işte diye bağırır.sevil:ekrem sakin ol tam kelimeleri söylerken ekrem:hadi seni eve götüreyim.sevil:e okul ne olcak.ekrem:sevil bu haldeyken okula gitmiyi düşünmüyosun dimi?sevil:benim bi şeyim yok.ekrem:hızla bi taksi çevirir sevilin evine giderler.ekrem sevilin burnuna yolda sürekli peçete dayıyordur.ama durmuyordur.ekrem kan için adeta delirirken niye bunlar oluyor.ekremden:eve gelmiştik sevili indirdim bi 50'lik bıraktım taksiye ve hemen sevili alıp kapıya yöneldim.sevil:ayçinler okulda benden erken çıktılar.anahtar çantamda alda kapıyı aç.derken ben hemen anahtarı bulup kapıyı açmıştım.hadi gel diyerek onu içeri soktum kapıyı kapadım.sevil gel yat şöyle.dedim.sevili yatırdım.sevile sordum.pamuk falan nerde?sevil,ekrem bak hani şu koltuğun yanında bi çekmece varya orda Hemen sevilin dediği yere gittim pamuğu aldım.birde küçük bi kasede su getirdim.koltuğun kenarını dizlerimin üstüne çöküp oturdum.sevil kalkmaya yeltendi.ama ben engel oldum.yat sevil ben halledicem.pamuktan biraz alıp burnunu temizledim.sonra burnundan kan gelen yere pamuk tıkadım.kase kanla dolmuştu.üstü başı kandı.üstünü değiştirsen iyi olacak dedim.sevil tamam diyip üstünü değiştirmeye gitti.bende kasedeki suyu lavaboya döktüm.tezgaha koydum.aşağı indi.hemen bende ona baktım.sevil,araban ne oldu ekrem dedi.bende önemli değil yarın yenisiyle burda olurum.sevil sana bişey olmadı ya.gerçi oldu ama...sözüme devam edemeden sevil,küçük bişey ve benim daha demin dediğim gibi önemsiz demişti.sanırım burnunun kanaması durmuştu ben geliyorum diyip.tuvalete gitti ve burnundaki pamukları çıkarmıştı.yanıma geldi eee evim nasıl?dedi.sevil gayet güzel.bi an duvardaki resim dikkatimi çekti.sevile bu ailen mi?dedim.üzgünce evet.dedi.öldüren dimi dedim.evet dedi.ben direk 5 yıl önce babamın düşmanları geldi sen odandaydın eve 3 adam bi kadın girdi.babanı yaktılar.anneni kaçırıp daha sonra öldürdüler.ama sana bi şey yapamadılar güçlerinden dolayı ama kolunda bir dövme gibi bişey bırakmışlar.bunları ben derken.sevil ağlıyordu.sevilin gözyaşlarını silip.seni üzmek için bunları söylemedim.tam o sırada sevil tamam konuyu kapatalım dediklerin gayet doğru ekrem dedi.bende tamam kapandı diyip gülümsedim.ama sevil şu kolundaki şeyi görebilirmiyim.sevil tabi diyip kolunu sıyırdı.dövmesi.değişik yazıları ifade ediyordu ama anlamıyordum.tamam.dedim gayet güzelmiş.sevil:hee evet çok hoş ama halen ne olduğunu çözemedim sen analadın mı bi şey?dedi.ben:valla gerçekten garipmiş.dedim.bir an bana dün geldiğinde bi fotoğraf düşmüştü o neydi dedi.işte ekrem zor soro geldi.şey şey diye geveledim durdum ama nafile.bende hemen cebimden fotoğrafı çıkarıp verdim.işte bu dedim.resmi aldı uzun uzun baktı.gülümsedi.bunu ne zaman çektin sen?:)ben: eee şey yaa ben fotoğraf çekiyorum arada sırada işte hani konuşmadığımız 1 hafta vardı ya işte o haftanın çarşambası sen sahildeyken çektim.sevil:çok güzel yaa sen hep böyle güzel foto çekiyomusun?ben:arada sırada işte.sevil:peki o zaman sende bana bi fotonu verceksin tamam mı:)ben:hıhı peki:)resim birden yere düşer.sevil almaya yeltendi aynı anda bende almaya yeltendim.ve o an sevilin gözlerinin içine hapsoldum.bedenim resmen onun için can atıyordu sanki ona sahip olmak istiyomuş gibi ama hayır ekrem sakın olmaz.sevilden dinlayelim birazda:o an ekremin o mavi gözlerinde boğuluyordum bedenim istemsiz bir şekilde ona doğru yaklaşıyordu ama hayır sevil yapma tam o sırada ekrem bana doğru yaklaştı ve bana seni seviyorum ama sana zarar verirsem asıl ozaman birbirimizi kaybederiz dedi ve sonra sana dayanamıyorum prenses dedi.lütfen dedi hadi çıkıp dolaşalım.bende tamam:)hadi o zaman çantamı aldım dışarı çıktık.benim arabaya binelim mi dedim.kötü kötü arabaya baktı.ve yüreyelim bence hem saat 12 öğlen olmuş yemek yer konuşuruz.ben:haklısın galiba en iyisi bu olacak.birden bana yaklaştı ve belimi sardı anlamadım daha demin ne diyordu ya şimdi yanağıma kocaman bir öpücük kondurdu.ve hadi bak şaşırdın mı?dedi gülerek.ben:evet biraz.ekrem:biliyorum biraz dengesizim ama sen beni böyle yapıyorsun sevil?yürüyorduk ve elimi tutuyordu.ben mutluydum.bi pizzacıya girdik.ama ben ona yemek yiyebiliyomusun dedim sessizce kulağına.ekrem:ımm.. hayır ama seni izlemek ediğimi gösterir.ben:ekrem yaa.garson şiparişi verdi kocaman bir karışık pizza önüme geldi.ben:ekrem ben bunu nasıl bitiricem sen beni dev falan sandın heralde.ekrem:gülerek ye işte sevil hem yiyemezsen kalır mühim değil.ben:ahh ekrem ahh.ben yerken o da beni izliyodu.ee ekrem anlat ozaman senin ailen nasıl biri.ekrem bana bakıp sence normal midir?dedi.ben:bilmem ama pek sanmıyorum.ekrem:tekrar güldü.sevilcim annem var.adı derya çok iyi kadındır ama asıl annem değil.babam umut çok enerjiktir ve garip anlayamayız ben hariç.baş belası tatlı küçük vampir bir kardeş özlem var işte okadar bizde mevcut bu kadar.sevil:hımm.. anladım.ekrem seni babaannemle tanıştırıcam.ekrem:ne!ben:babaannemle tanıştırcam.ekrem:iyi olur tanışırız.babaanemde benim gibi ben ona benziyomuşum.öle diyolar.ekrem:iyi ozman onunda kalbini kazandık desene.bende bir anda ekreme peçeteye attım havada kaptı.aa sevil hiç yakıştıramadım.üff ekrem dedim ben doydum kalkalım dedim.ekrem hesabı istemek için elini havaya kaldırıp yazarmış gibi yaptı.hesap geldi ödedik çıktık.ben eve gidelim ya ben çok yorgunum.eve gelmiştik yolda.sevgiyi gördüm yani gördük.sevgi koşarak yanıma geldi sevil abla dedi boynuma atladı.(sevgi bizim evin karşısında oturur.5 yaşında bir ufaklık.beni sever.her zaman ona çikolata alırım.hep onla oyun oynarız.aa jeton yeni düştü çikolata..)sevgicim nasılsın?sevgi:iyiyim sevil abla sen nasılşın?ben:bende iyiyim.sevgi:ee benim çikolatamı aldın mı sen bakim?sevil:ya sevgicim ben unuttum bugün bak ama telefi etcem.sevgi dudaklarını büzdü.yaaa dedi.ekrem:hımm...bakalım sevgi hanım ben ekrem dedi.sevgi:beni nerden tanıyosun sen.ekrem:ben sevil ablanın arkadaşıyım benim yüzümden çikolatayı alamadı hem.sevgi:niye senin yüzünden.ekrem kulağıma eyilip:şimdi aklını başından aldım ondan derdimde neyse.sevgicim şey biz ders çalışcaktık onla iilgili şeyler araştırmaktan unuttuk.sevgi:yaa peki siz arkadaş olduğunuza emin misiniz?bunu gülerek söylemişti.ben:evet sen niye gülüyosun.sevgi:hiç öyle göstermiyo ben arkadaşlar birbirini böyle elden sarılıp öpmez diye biliyorum.:D ekrem:küçük cadı sen bizi nerden gördün ki?ben:aa sevgi yok öyle bi şey hadi git bunu kimseye söyleme ben sana bi koli alcam hadi.sevgi:haa ekrem abi sabah pencereden bakıyodumda orda grdüm.ee bide siz üzülmeyin ben çok iyi sır saklarım kimseye sölemicem hep ben ekrem abiyi sevdim böle mavi gözlü yakışıklı karizmatik yani sevill abla böle birini bulmuş yazık olur haa ekrem abi sende şımarma sevil ablada çok güzel tatlı sempatik inatçıdır.ayy çok konuştum hadi byby.ekrem ve ben şaşkınca onu dinliyoduk.ekrem dönüp:bu neydi ya resmen casus gibi.ben:burdaki en zeki çocuktur her şeyi bilir o ne zilli o bi bilsen.ama dediğini yapar.ekrem:hadi eve geç sen bende gideyim dedi.ben sen bi içeri bi gelsene dedim.geldi.ben ona sen benden sıkılıyomusun.dedim.ekremse senden sıkılmam mümkün değil dedi.ben:hmm.. dedim o ise birden sevil bi dursana .dedi.bende.durdum öylece ve birden bana sana svediğimi nasıl göstereyim dedi.ben:bilmem.dedim o ise birden bana gelip sana haber verim o zman ailemle sen yarın tanışcaksın.dedi ve beni dudaklarımdan öptü.bende ne!derken gitti.ben ne yapıcam şimdi.tam o anda kapı çaldı ama gelenleri tanımıyordum.bana ekremi tanıyormusun dediler bende evet dedim o zaman bulduk dediler neyi dedim.ama tam o anda bana...
acaba ne oldu?6.bölüme artıkın:)
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 3:57 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık canım(:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 4:58 am Paylaş

teşekkür ederim:)
yagmurr
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
yagmurr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 148
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 160
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 5:16 am Paylaş

yeni okuyucuuuuuuuuuuuuuuu!!

çok güzel olmuş cnm

cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 5:17 am Paylaş

çok teşekkür ederim canım:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:05 am Paylaş

eee hiç yorum yok mu aşk olsun 2 yorum mu geldi sadece:(
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:06 am Paylaş

Yeni Okuyucuuu.
Senaryon güzel Gidiyo devam pleasee
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 25, 2011 3:46 am Paylaş

teşekkürler birazda yorum gelse:)
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 4:06 am Paylaş

Yeni Okuyucuuu.
Senaryo süper bayıldım yb ne zamn ?
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:28 am Paylaş

şimdi koyucam canım çok sağol:)
yorum yok ama yazdım koyim.
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:31 am Paylaş

6.bölüm:
tam bana karşımdaki 3 kişi biz ekremin arkadaşlarıyız ilk seni bulmak istedik bizede özlem haber verdi.ben anlamsızca bakıyodum.onlar bizi içeri alırsan anlatıcaz.
pardon buyrun.içeri geçip oturduk.başladık konuşmaya.
ilk önce kendilerini tanıttılar.üçüde aynen ekrem gibiydiler.yani vampir.bana öyle söylüyorlardı.
birden ilk başta koltukta oturanı yeşil gözlü kumral çok tatı görünen birisi vardı söze o başladı.ben sinan.yanındaki siyah gözlü siyah saçlı çocukda kenini tanıttı.bende uğur.
yanındaki kızda kendini tanıttı ben melis dedi çok sıcak kanlı esmer ve sarışındı.ben eee bende sevil.aynı anda üçüde biliyoruz dediler.
ben nerden dedim.uğur ya özlem anlattı.şimdi asıl konu 2 gün sonra ekremin doğum günü
.ben ne!hiç haberim yoktu. uğur:biliyoruz.tamam biz ona süpriz parti hazırlayacağız sanada ihtiyacımız var sen ekremi bize getirceksin .yoksa gelmez o.bide bizim aklımızı okuyabiliyor.ama özlemle seninkini okuyamıyor.bizide görmeyeceği için sana kaldık.
sevil:peki yardım edicem.melis:iyi o zaman hadi alışverişe.ne alcaz bakalım.
ben:ee nerde olcak bu parti.3 de tabiki babasının otelinde'de ben şok olmuştum.babasının otelimi vardı hiç bilmiyordum.peki dedim ve çantamı aldım.çıktık.alışverişi yaptık.evdeydim.ayçinler.geldi.
sevil ne oldu gelmedin okula ya ayçin sen biliyosun anlattırma sezmişsindir olayları.ayçin sırıtarak sende hiç şevk bırakmıyosun.
cenker:ohh siz her şeyi bilin biz avcumuzu yalayalım.ben aklımıza girerken iyi oluyo.cenker:sanki seninkine çok girebiliyoruz.ben:üff tamam demedim bi şeyy cenker ama ayçininkine?ben:ufff süper kapak yapmıştım.cenker donup kalmıştı.ayçinde birden döndü baktı.ayçin:evet cenker hiç aklıma girddin mi?cenker:öyle bi şey olsa sezerdin tatlım:D ayçin:o da doğru ama bilemiyorum.ben:ee ayçin senin yüzünde bi şey mi var ne bi bak istersen kötü görünüyor.ayçin:aa ne var ya ben o kadar bakmıştım ama.ben bi bak sen.ayçin:tamam ben bi bakim ya ne oldu acaba.cenker.yanıma oturup.sevil ne yaptın ya apıştım kaldım nerdeyse ya ne biliim öyle çıktı ağzımdan hem doğruyu söyle hiç aklına girdin mi kzın?cenker:şeyy evet.birden doğruldum.ne!dedim.cenker:ama bir sefer o da ilk tanıştığımızda beni seviyomu diye kontrol etmek için.ben:ohh iyi.cenker:sen niye böyle bi korktun kiben: hiç.cenker:peki bugün neler oldu sevil anlat ya.ben:ya işte ekrem geldi bana telefon almış onu veri kaza oldu.burnum kanadı.eve geldik.burnumu temizledik.yemeğe gittik.geldik.o kadar.cenker:KAZA mı? ben:önemli bi şey değil ya nese ben kaöçar yatcam.cenker:ama..aman gitti.ayçin gelir.aman yüzümde bi şey yokmuş.hadi sende git cenker bende yatıcam.cenker:sağol ya çok güzel kovuyosun.ayçin:üff cenker biliyosun.cenker:öpmezsen gitmem.ayçin:o zman kapının önünde uyu.cenker mort olur ve ayçini bi hızla öper gider.ayçin arkasından deli diyip güler.
sabah olur.(senaristen)
sevil sabahın 7 sinde kalkar.ekremde kapıdadır.sevil şok olur.sevil:ekrem sen hep böyle benimi bekliyosun kapıda.ekrem:genelde gece3'den sen çıkana kadar.sevil:neden?ekrem:seni kaçırmamak için:Dsevil:ee uykusuz kalmıyomusun sen.ekrem:eee uyusam belki ama ben uyumuyorum sevil.sevil:niye?ekrem:sevil bi düşün acaba neden?sevil:ya tamam sabah sabah jetonum yok hadi.ekrem:neden olduğunu hatırladın mı?sevil:evetttt seni kötü vampir.ekrem:heeh ben mi kötüyüm sen kötü görmemişsin.sevil:ekrem ben gidiyorum görüşürüz.ekrem:)kolundan tutar ve kendine doğru çeker.)sevil nereye?sevil:işim var ekrem.ekrem:tamam ben seni bırakırım nereye gitceksen.sevil:cık cık olmaz .ekrem:neden?sevil:ayyy dejavu oldum bi ben sorularla cevap veriyorum bi sen hem olmaz işte bunu biraz sinirli söylemştir.ekrem:birden üzülür tamam der ve gider.sevil bu sefer bağırır ekrem.ama ekrem duymaz hızlıca
sevil ekremin yanına gider.ya özür dilerim ekrem.ekrem:önemli değil.biliyodum böyle olacağını zaten boşver.sevil:nasıl olacağını.ekrem:böyle beni istemeyeceğini.sevil:seni istememk değil ekrem.ekrem:ne o zaman sevil ne?sevil:sadece ben bu sefer tek gidim dedim o kadar.ekrem:o kadar yani.sevil:o kadar tamam hadi beni sen bırak.ekrem:emin misin?yok sevil sen tek git.sevil:ama.ekrem:hadi sevil benimde işim var.sevil:ekrem yeter dinle işte beni of tamam ya ne oldu sana böyle ben ne yaptım şimdi.ekrem:özür dilerim fazla alındım galiba pardon.sevil:sağol ekrem ama iş işten geçiyo.ekrem:yaa öylemi.ama geçemez dediği gibi sevili kucağına aldı ve kendi evlerine götürdü.sevil:niye geldik buraya sizin eve.ekrem:ailemle tanışcaksın.sevil:ama işim vardı.ekrem:ne işin vardı biliyorum.merak etme onlar alınmaz.sevil:kimler?ekrem:sinan,uğur,melis):sevil:nerden biliyodun.ekrem:özlemin aklı sağolsun.sevil:ama hadi geç indirmişti sevili.sevil eve bakıyordu.ekrem gel saan evi iyice gezdireyim.seil:tamam.ekrem:salonu biliyosun işte.aman özlemin odasıyla babamların odasınada girilmez gel benim odamı göstereyim.sevil duraksar.ekrem:göstereyim dedim yemicem seni.sevil:ondan değil yaa acaba nasıl bir yer meraktan.ekrem:gir o zman.sevil:odaya garip bir baış attı ve ekrem bu oda baya büyük değilmi?ekrem:eh işte yetiyor.sevil:sen benim odamı görmedin galiba.ekrem:yok görmedim.sevil:benim odamın 2 katı falan yani.ekrem:seninde böyle odan olcak benimle.sevil:şaşkınca döner ve nasıl?der.ekrem:bayaaa :Dsevil:ıı bu senin müzik cd baya varmış.ekrem:müziği severim.sevil:bende..ekrem ben seninle ilgili hiç bi şey bilmiyorum ne bilim ne seversin ne yersin ne istersin?ekrem:ne yersin?derken.sevil:lafın gelişi işte.ekrem:o zman ben mavi rengi çok severim.bana hediye alırsa biri onu hatırlatıcak kalıcı bi şey olmalı.ee daha çok 0Rh negatif kan severim :D
sevil:ne!ekrem:şaka şaka korkma.sevil:ekrem yani alemsin.ekrem:yani 0rh negatif çok sade oluyo genelde ABpozitifi tercih ederim.:Dsevil:off ekrem yaa:)annemler geldi gel sevil.ekrem:anne baba geldiniz he bide özlem.özlem:beyenemedin mi maviş?ekrem:mavişmiş.abi abi.bu çocuk kafayı kesin çizdirdi valla.ya aslında senin şu patinaj olayını denedimde çok masraflı hem genel olarak bağlantı zor oluyor.anneleri derya:ne diyosun kızım hadi geçin.hem misafir var bari şimdi yapmayın.özlem:aman anne yabancı değil yengem o sevil abla yani şey ya ben damlayı arıyacaktım.aa kapıda çaldı aa zeynep ablayla cihan abim bide damla ,uğur abi,melis abla,sinan,abi bide cano gelmiş(cano:papağan)ekrem:tüm sülaleye geçmeden gel buraya.sevil:garip bir ailen var.ekrem:hiç sorma.babaları umut:hepiniz hoşgeldiniz.seville ayaktayken.ekrem.ekrem:evet baba anne ve diğerleri saydırtmayın.bu sevil.şey benim sevgilim arkadan oo sesleri gelir.ekrem şştttder eliyle.sevil:merhaba efendim der.umut ve deryaya.onlarda hoşgeldin kzım hadi oturun ayakta kaldınız.ilerleyen saatlerde muhabbet koyulaştı.kaynaşmıştık.ekrem birden kalkıp.AMAN MAŞALLAH MAŞALLAH NE GÜZELDE KAYNAŞTIK .DER AMA ÖLE BİR SÖYLER Kİ HERKES BİRDEN GÜLER.BU GECEDE BÖYLE DEVAM EDER....
ekrem:anne baba ben sevili eve bıraksam iyi olacak:)geç oldu.derya.tabi yavrum hadi siz gidin.sevil:herkese iyi geceler.der.giderler.sevil:ekrem gerçekten çok iyi ve sıcakkanlı bir ailen var .ekrem:ailemiz var sevil.sevil:nasıl yani.ekrem:sende bizdensin artık.sevil:iyi o zaman maviş görüşürüz.ya da hışşt eko gardaş görüşürük eyvallah bıraktığın için çok makbule geçti.bunu tam delikanlı abiler gibi çok içten söylemiştir.ekrem:oldu abi ayıp ettin her zman.o da tam delikanlı abler gibi söyler.sonra normal bi şekilde ,sen oyuncu ol sevil yakışır.sevil:yok ya ben oyunculuk yok.ekrem:neyse hadi görüşürüz.gir hadi.sevil:iyigeceler.ekrem:aa dur ben sana iyi geceler öpücüğü vermedim.ay ekrem.yanağını uzatır sevil ekrem öpmez ama.sevil:ee ne oldu?ekrem:yanaktan olmaz.sevil:niye alnımdan mı öpcen?ekrem:öff sevil:(hadi geç içeri.sevil:iyi geçiyorum.ekrem:dur nereye.sevil:ekrem ya ne bu dengesizlik ekrem ben gidiyorum tam o anda yağmur boşalır bulutlardan sanki yıllardır içini boşaltmak isteyen bulutlar vardırda boşalıyordur ve ekrem sevilin kolundan çeker ve dudaklarına adeta kendini bırakır.sanki dünyada bir tek onlar varda onlar için dönüyor dünya misali bir sahne gerçekleşir.ama tam o sırada arkadan yaşlı bir ses bu büyülü sahneyi mahfeder.yaşlı bir kadın sesidir.
gelecek bölümde görüşmek üzre:D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:56 am Paylaş

süper olmuş cnm ellerine sağlık:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 6:20 am Paylaş

teşekkürler canım:)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 6:55 am Paylaş

Smdi tam olarak o yaşlı kadın nerde yaşıyo.O kadını boğmak istiyorum (:
Bu arada spr olmuuş. (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 28, 2011 8:39 am Paylaş

teşekkürler o kadın bakalım kimmişVery Happy
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 1:22 am Paylaş

Süper olmuş kadın kesin Sevilin Halasıdır . Very Happy
Sanırım
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 1:35 am Paylaş

teşekkürler bakalım o mu?yeni bölüm koyuyorum:)
yorum olmasada ben koyim...
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 2:17 am Paylaş

Bekliyorumm ! Neutral
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 2:22 am Paylaş

çook güzel olmuş cnmm.. Very Happy
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 2:28 am Paylaş

yeni ouyucu spr dewamm
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptySalı Mart 29, 2011 2:58 am Paylaş

Çok Çok gzL cnm (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 1:14 am Paylaş

TEŞEKKÜRLER:)
BUYRUN YENİ BÖLÜM...
7.bölüm.
sevil sen misin o?
sevil:eyvah babaannem yaa uff
ekrem:babaannen mi?burda ne işi var gecenin yarısında?
sevil:bilmiyorum ekrem bilmiyorum.
(sevilin babaannesi:s.b.)kızım sen napıyosun o çocukla?
sevil:ee şeyy şey babaannecim şey.sevil ekreme bi tane koluyla karnına geçirir.ağzında geveleyerek yardım etsene.
ekrem:şey efendim ben sevili eve bırakıyordumda.
s.b:sevil bu saatte senin dışarda ne işin var?
sevil:ayy tamam babaanne anlatcam anlatcam ama içeri girelim artık sırılsıklam olduk.ekrem sende gel.
s.b:iyi geçelim bakalım.
sevil,ekrem,s.b. eve girerler.
sevil:babaanne sen bizi sorguya tutuyorsunda senin burda ne işin var.bu saatte.hani sen 1 hafta sonra gelcektin.
s.b:(bunu beklemiyordur sevilden hemen değiştirir)ben büyüğüm siz başlayın hadi bakalım.
ekrem:efendim ben sevilin arkadaşıyım bugün bize gelcekti ailemde evdeydi kalmasını istediler o yüzden.
s.b:peki maviş hadi sende evine git.
ekrem:peki iyi geceler.
sevil ekremi kapıdan geçirir.ekrem sevil kolay gelsin.
sevil:sağol ama babaannem daha bi şey yapmaz anlaı anlıyacağını.
ekrem:ben işte bak direk açıkladım bi şeyde demedi.
s.b:ama biraz daha kapıda bende gizli sandığınız şekilde konuşursanız bişeyler dicem.
ekrem:anæm tamam ben gidiyorum.
sevil:deli.babaannesinin yanına giderek.korkuttun çocuğu.
s.b:o vampir mi korkcak heh sen de sevil:D
sevil:nerden çıkardın vampir olduğunu?Very Happy
s.b:bir vampirle evliyim kızım bir vampirle evli tornumunda bir vampir sevgilisi olduğunu bırakta anlıyayım canım:D
sevil:babaanne bide sana yaşlı diyolar beni onu cebinden çıkarırsın.
s.b:sevil aslında ben başka bişey için geldim.
sevil:ne için?
s.b:senin dövmene bi bakabilirmiyim canım?
sevil:tabi.(açar.)
s.b:sevil dikkatli ol tamam mı?
sevil:ben hep dikkatlıyım zaten babaanne.hadi artık yatalım çok geç oldu hem yarın okul var.:D
s.b:tamam kızım hadi.
onlar yata dursun.ekremde seville olanları düşünerek dura dursun.
İLGİNÇ SABAH.
sevil:uyanmış babaannesini uyandırmadan bir not bırakıp çıkmıştır.ama bu sefer dışarda maviş prensi yoktur.sevil ilk üzülür.sonra aman hep gelcek değil ya onunda işleri var der.arabasına biner ve okul yolunu tutar.
ekrem evden çıkar ama bugün daha önemli bir işi vardır.şu sevilin dövmesiyle ilgili araştırma yapacaktır.ilk sevili arar.
KONUŞMALAR.
ekrem:alo sevil ben seni bugün alamadım kapının önünden ama...
sevil:hergün beni bekliceksin diye birşey yok seninde işlerin olabilir.
ekrem:var ama snden önemli değiller.ama şimdiki işim seninle ilgili ondan.
sevil:nasıl ya benlemi niyeki?
ekrem:kolundaki şu dövme varya.
sevil:evet.
ekrem:onlla ilgili küçük bi araştırma yapcam.
sevil:peki öyle oolsun ama fazla uğraşma.
ekrem:tamam ben okul çıkışı seni alırım:Dbekle beni.
sevil:tamam o zaman görüşürüz:D
ekrem:byy
EKREM İŞE KOYULUR.
ekremin elinde sevilin bir resmi vardır.dövmeside gayet net görünüyordur.ekrem büyük bir dövmeci merkezine gider ilk önce.tüm herkese sorar.ama bunun baya eski olduğunu söylerler.ve vampirlerle alakalı olduğunu.ekrem hemen annesiyle babasının bulunduğu şirkete gider.resmi gösterir.ve açıklama bekler.
babası:oğlum bu nerden çıktı en son 100 yıl önce böyle bir dövme vardı o da en güçlü vampirimiz atalarımızda görülmüş.
ekrem:bu sevilin kolunda olan bi dövme.annesi babasını öldüren adamlar tarafından yapılmış ama öncedende izi varmış kolunda şekilli olarak.annesi ve babası olayı anlar.babası ekremi kenara çekip olayları anlatır.ekrem şok bir şekilde olayı dinler.ekrem duyduklarından sonra babasına:o zaman o herkesin başı onu korumak zorundayız.anladığım kadarıyla dünyanın en güçlülerinden kimi isterse yanına alabilir kimi isterse kouru.hayatı dövmede gizli.peki nasıl çözdürücez bu dövmeyi hayatını.annesi:gelecek okuyuculardan.onların soyundakiler bu yazıları bilir.ekrem:tamam onları nerden bulabiliriz.eğer sevili soyu güçlüyse ve bu güç ondaysa özlem gibi olabilme şansı var her gücü emme. soyundada kesin her güc vardır demek olur ama onu sevilden öğrenmelisin.ekrem:ben gidiyorum.işi çözücem görüşürüz.
SEVİL OKULDA AMA TAM OLARAK İŞLER ÇIĞRINDAN ÇIKIYOR.
sevil okuldan içeri girer.ayçini bulur.dün eve gelmedin.ayçin:ya cenkere gittim.ordanda anlıyacağın babaannenin geldiğini görünce cenkerde kaldım.sevil:gelseydin ya ne olcaktı.ayçin boş ver ya dün neler olmuş zaten.sevil:aman her şeyi bil kokoş.ayçin:üff hep böylesin sevil valla kalk cenker kalk biz gidelim.sevil:ya durun cenker dursanıza bak gittiler iyi mi?off bende sınıfa gidim bari ders var.sevil tam kalkcakken dövmesi yanmaya başlar rengi siyahken birden kımkırmızı olup parlar.kolunu bir açar ki dövmesi resmen alev alev.sevil birden ne olduğunu anlamaz ama tuvalete gider dövmenin olduğu yere su vurur.birazda olsa acı geçmiştir.sınıfa gider.ancak dövmesinin devamı gibi bir şey yol çiziyordur koluna sağ kolunu tamamı nerdeyse bir çizgyle dolanarak dolmuş ve üstüne bilmediği yazılar işleniyordur.sevil sınıftan çıkar.ve hemen ekremi arar.
KONUŞMALAR.
sevil:ekrem çabuk gel çabuk ol.
ekrem:ne oldu sevil bi şey mi var ne oldu?
sevil:ya kolumdaki dövme kendiliğinden çoğlıyor ekrem yazılar yazılıyor koluma ne oluyor anlamoyrum yaa.
ekrem:dur hemen geliyorum.(ekrem dakikalr içinde ordadır.)hemen sevilin yanına gider.
sevil:ekrem bunlar ne anlamıyorum niye böyle bi şey oluyor.ne var bu dövmede.
ekrem:dur sevil ne olduğunu bilmiyorum çabuk babamın yanına gidelim o anlar.
sevil:ne oluyor aaa ekrem çok yanıyo kolum sanki yanıp kopucakmış gibi.
ekrem:sevil tamam geçcek hadi.
ŞİRKETTE SIR ÇIKIYOR.
şirkete gelirler seville ekrem.ekrem hemen odaya girip baba sevilie ne oluyor bu ne demek şimdi açıklar mısın?
babası:oğlum ne oluyor dur.
ekrem:sevilin koluna bak dövme kendi kendine devamını getiriyor.
annesi:olamaz ekrem hayatı yazılıyor değiştirilmemek üzere.buna mani olmalıyız ama ilk önce okutturmalıyız şu dövmeyi.
babası:sevil sizin soyunuzda geleceği gören okuyan var mı?
sevil:var.....dı(-dı yı acıyla söyler.)
babası:kim ?
sevil:aaahh aaaa
babası:kim sevil kim?
sevil:babaannem baannem o o biliyor.
annesi:babaannen nerde?
ekrem:evde çabuk gidelim.ve dakikalar sonra sevilin evindeler.
BABAANNEDEKİ SIR FAZLA SÜRMEDİ MASUMİYET YALANMIŞ.
ekrem:kapıyı kıracakmış gibi çalar.sevilse halen acı içinde kıvranıyordur.ekrem sevilin böyle olmasına dayanamıyordur.koluna yazılar döşeniyordur.ekrem:çalar ama kimse açmaz.
ekrem:ben giriyorum der ve kapıyı kırar.eve bakar üst kata bir çıkar ki gördüğünde.sevilin babaannesi bir büyü gibi bir şey yapıyor.EKREMDEN:önünde sevilin resmi ve ağzında gevelediği o anlamadığı kelimeler vardı.birden hey sen ne yapıyorsun saatlerdir kapıyı çalıyoruz.piştt sana diyorum yahu sen duymuyormusun.babaanne ekreme bakıp tornumda sizin gibi olmayacak der ve tekrar o sözleri söylemeye devam eder.bense ne saçmalıyorsun sen?annem ve babamın yanına gittim yukarda o kadın bir şeyler yapıyor siz baksanız iyi olacak.sevili kucağıma aldım çünkü kolundaki acıdan artıık kendini kontrol edemiyordu.ben, onu aldım içeri götürdüm ve yatağına bıraktım.saçlarını okşayıp.dayan prensesim biticek az kaldı biticek tamam mı?dedim.sevil:ekrem kalbim(bunu çok sessiz söylemiştir.)ben, ne kalbin mi ne oluyo sevil?
sevil:ekrem kalbin yanıyo bi kağıt gibi yanıyo sönnüyo sanki canım acıyo ekrem kalbim artık bi şey hissetmiyo vücudumda bi şey hissetmiyo ben bir tek ruhumu hissedebiliyorum o da her an kaçıcakmış gibi.ben,ne diyosun sevil dur dur geliyorum dur ama tamam mı dayan.
BABAANNE VE EKREMİN ANNESİ DERYA BABASI UMUT:VE GİRİŞ EKREM.
ekrem:anne ne oluyo buldunuz mu ne olmuş?
ekrem geldiğinde babaannenin halen bir şeler dediğini görmüştü.annesi bir anda kadının boğazından tuttu.babasıda yapılan büyü için resmi yırtacakken.babaanne dur resmi yırtarsan sevil ölür.der.ekrem o anada:o zaten ölüyor.bana bir şeyler söyledi vücudunu hissetmiyormuş bilmiyorum ruhum var kaççak gibi diyor.sen babaanne bozuntusu ne yapıyorsun sevile?
s.b:sadece onu sizden koruyorum.onun vampir olmasına izin veremem.benim gibi annesi gibi acılar çekmemeli buna göz yumamam anladın mı?
ekrem:acı çekeceğini nerden biliyosun ne yaptın söyle ne o sevilin kolundakiler ne oluyor.
s.b:beni öldürmeye tehtih savurmaya dursanızda söylemem bitti zaten son sözümle her şey bitecek sevilin bambaşka bi hayatı olcak.onun hayatını ben yazıyorum.elimde her şey ve yazdım.artık seni sevmicek.vampirleri tanımıyacak.
ekrem:sen ne diyosun.bunları yaparken ona sordun mu kimsenin hayatını değiştiremezsin birine sormadan.hep niye senin ellerinde niye?ekrem artık bağırıyordur.s.b:yeter ben gelecekle ilgili her şeyi yapabilirim ve bu ölmeden önceki son günüm güçlerimin en güçlü olduğu gün ve bunu yapıcam onunda vampirler gibi kansız cansız olmasını istemiyorum.
VE TAM O SIRADA SEVİL ODAYA GÖZLERİ KIPKIRMIZI VE KOLUNDAKİ DÖVMENİN YAYILTISIYLA GELİR.
VE ŞUNLARI SÖYLER:
BABAANNE BEN KALKANIM BUNU YAPAMAZSIN AMA CANIMI YAKTIN BEN İSTEMEDEN DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞTIN EKREM HAKLI HER DEDİĞİ HER SÖYLEDİĞİ BUNDAN DOLAYI ONLARLAYIM VE BEN SENİN BENİM YANIMDA OLACAĞINI SANMIŞTIM.(bu sözleri söylerken adeta ateş püskürüyor ve ne söylese sanki dünya yerinden oynuyordur)bedeni birden yere düşer çevresine bir mavi enerji yayılır ve enerji sonucu babaannesi hayata son defa bakıp öbür dünyaya göç eder.
mavi enerji neden babaanneyi öldürdü?sevil neden kıpkırmızı gözler içeriğiyle odaya girdi ve dövmesi halen var?acaba hayatı değiştimi?bakalım hayatında ekrem olacak mı?hepsi 8.bölüme:D
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 1:17 am Paylaş

Çooooook güzel Olmuş cnm Very Happy

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sonraki