Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 1:30 am Paylaş

teşekkürler canım:)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 1:49 am Paylaş

Bence hayatında ekrem olucak çünkü babaanne daha son sözünü söylemeden öldüüüü (:
Çok güzel olmuş.
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:00 am Paylaş

Çok gzL cnm devm (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:08 am Paylaş

süper olmuşVery Happy
devam:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:10 am Paylaş

çok sağolun:)
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:37 am Paylaş

çok güzel olmuş
Sevil Kesin vampir oldu ! Very Happy
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 2:56 am Paylaş

teşekkürler bakalım:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 1:43 am Paylaş

hmm...yorum yok mu daha?
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 1:47 am Paylaş

e biz varız ya cnm Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 2:05 am Paylaş

varsınız canım tamam koyucam:)
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 2:18 am Paylaş

8.bölüm
Sevilden:
Her şey ailemdeki sır perdeysiylen aralandı.tam içimdeki bir ışığı keşfetmişken söndürüldü yakınım tarafından tüm olanaklar.
acı gerçek suratıma bir tokat gibi vurana kadar.belkide eskiden kalan küllerdi canımı yakan.fazla anlaşılamıyrum karşı taraf tarafından.pek bilinmiyorum göstermediğim taraftan.belki artık o taraf hayatımda değişikliğim olacak.
yere yıkıldım birden gözlerim ağırlaşmıştı zaten ruhum aĞır geliyordu bu vücuda taşıyamıyordum.ve kendimi bırakmıştım.çevremdeki bağırışları duyabiliyordum ama istesemde istemesemde cevap veremiyordum.bi an içimden bir şeylerin beni rahat bıraktığını anladım.galiba bir şeyler gidip yerine başka şeyler geliyordu ama bir türlü olamadı ikilemde kaldım ve en sonunda babaannemin küçükken öğrettiği o büyülü sözleri denedim.küçükken saçma gelirdi.gerçi şimdide öyle.ama anlamı ben söyleyince dahada güçleniyormuş.o sözcüklerin söyler söylemez.vücudum yanmaya başladı.sanki alev topuydum.dokunsalar patlayabilirdim.ama sonunda uyanacak yani kalkacak gücü buldum.ve şunları söyledim.
O o biliyordu.böyle olacağını hemde adı gibi.o yüzden bunları yaptı ama işe yaramadı.benim ne olduğumu anlayamamış.bana küçükken güçlü oolabilme ihtimalimi söyler dururdu ama inanmazdı.inanması gerekiyormuş.ekrem hemen gelip bana sarıldı.hemen konuşmaya başladı.sevil ne oluyor ya bi açıklasan hem senin gözlerin neden böyle kollarına ne oldu babaannen niye öldü.???
birden aklımda fırtınalar koptu gelecek elimde düşünceler aklımdaydı ama kendi düşüncelerimi kontrol edip ayırdım.biraz uzun sürmüştü bu galiba ama acemilik yeni güçlerim gelmişti.sanırım kural ilk kez gerçekleşme derecesine gelmişti ve olmuştu.babaannemin güçleri hatta tüm soyun güçleri üstümdeydi.bunun için seçilmek gerekti.yıllar önce seçilmişim ve haberim yokmuş.ekrem bana bir şeyler diyordu galiba uzun zamandır birden sevil diye bağırdı.bende tamam dur bi.anlatıyorum.ilk önce babaannem öldü çünkü zaten ölme vakti gelmişti ve güç transferi yapıyordu ama başka planlarıda varmış.babaannesine bakarak konuşuyordur adeta köpürüyordur.ve artık tüm güçler elimde anlaşılcağı üzere ama sorunlar var bu dövmeyi yani bakılırsa dövmeleri çözmemiz lazım.
Ekremden:
şoklardayım.sevdiğim kişinin elinde olanlar ve ilginç bilmediği olay beni dondurmuştu.kendimi bir an babmın sözlerine kulak verirken buldum.babam:bu 100 yılda bir oluyor ve ancak güçlü birisi olursa ve daha önce bir kadında olmamıştı.17 yaşında ilk tüm güçler elinde olan sensin.bunu öğrenmek gerek ama eğer bu dövmelerin sırrını çözmessek neler olacağı belli olmaz babaannen küçük birşeyler bırakmış olabilir.demişti.ben direk atladım.sevil beni seviyor musun?herkes bir an bana baktı.annem:bunun sırası mı ekrem?dedi ama ben:sırası o kadın bunu değiştirmiş olabilir.kızgındım çünkü herşey farklılaşmış olabilirdi.sevil gülerek:ahmak sence ben seni bırakırmıyım cık cık cık hiç yakıştıramadım ayrıca beynim ağrıdan ölcek her düşünce fikir olay algı gelecek geçmiş beynimde napıcam yaa.buna fazla dayanabileceğimi sanmıyorum.ha bide babaannemin ölmesi var.onu seviyordum.ama artık nefret oluştu onu gömsek iyi olacak.ben şaşkınca sevil sen ne kadar soğukkanlıymışsın.sevil:ya işte sevmediklerime geliyor bu soğukkanlılık.ben:nereye gömücez.sevil:mezara.ben:tam olarak buralardakii yakın bi yere mi?sevil:fark yaratmaz gömelim yeter.bende anneme ben arabayı getireyim sizde onu arbaya getirin dedim ve gidip arabayı getirdim.hemen sevilin babaannesini gömmüştük.sevil zaten babannesini görmek istemiyordu.hemen bana sarıldı.sanırım artık dayanamıyacağım dedi.ve bana iyice tutundu ama birden acı hissettim.ilginç benim gibi bir vampirde acı.insan tarafından.ama onun güçleri beni öldürebilecek kadardı.zaten bu neki.hemen annem ve babama sevil iyi değil bu işi çözmeliyiz dedim.sevili arabaya bindirdim arka tarafa ve yanına oturdum babam arabayı kullanıyor.annemde ön koltukta oturuyor arada bir bize bakıyordu.bu dövmeyi nasıl çözücez derken.ben anne sevilin babaannesi bu yazıyı okuyorsa sevilde okuyamaz mı biraz kullanmayı öğrense çözer belki.annem:olabilir bunu düşünmemiştim.babam:deneyelim ama dinlenmeli çok büyük bir transferden çıktı.ben kafamı salladım sevilse kollarımda uyuya kalmıştı bile.
ayçin-cenker
ayçin:hep ben bu kıza ulaşamıyorum.niye geliyor.en iyisi aramak böyle evde bekleyip olmuyor.sevilin telefonu çalar.ekrem hemen bulur ve açar.
Konuşmalar:
ekrem:ayçin sen misin?
ayçin:evet ekrem sevil nerde hadi sabah bir şey demiyorum eminim senle güvendedir ama yani artıık eve gelse.
ekrem:dur bi ayçin seville ilgili sorunlar var bizim evi biliyosan gel orda konuşalım telefonda anlatılcak gibi değğil.
ayçin:ne oldu böyle ya dur tamam sevil tarif etmişti be-ben geliyorum tamam.
ekrem telefonu kapatır.ayçin cenkeri arar.
ayçin:cenker çabuk bizim önüne gel çabuk.
cenker:ne ol...kapattı.çabuk olsam iyi olcak.
cenkerle ayçin buluşur.hemen ekremlere giderler.cenkerin arabasıylan.
EKREMLERDEKİ ŞÜPHE ÇÖZÜLCEK Mİ?
Ekremden:
(ekrem,sevili yatağına yatırmıştır.sevil sanki hiç uyanmayacak gibidir.ekrem irkilir kendine gelir.)ona yardımcı olmalıyım nasıl düşünceler konusu benim konum.aha özlem o güçleri emer kullanır o yapar onun eli yatkın her şeyi kullanıyor çünkü.
hemen bağırdım anne özlemi bul nerdeymiş.annem:haber verdim geliyor.zil çaldı.(o an ekrem fırladı hemen) aşağı gittim kapıyı açtım özlemi gördüğüm gibi yukarı çıkardım.sevilin yanına ayçin aşağıdan bağırdı sağol biz geliriz zaten ne gerek diye.annem hemen aşağı indi onları getiriyorda ayçinlere kusra bakmayın gibi şeyler söylüyordu ama umrumda değildi.özlem:ne oluyor ya sevil abla niye yatıyor?ayçin:ne oldu sevile?ben hemen yok bi şeyi yorgun düştü o kadar.sonra özleme döndüm sen güçleri emip kullanıyorsun.şimdi her güce yatkınsın sevile öğretceksin.özlem:niyeki sevil abla sadece kalkan diye biliyodum.ben:artık her gücü var senin gibi ama onun ki emmeden birinden.öğretceksin tamam mı?birden özleme yapışmıştım onun kollarını çok sıkı tutuyordum fark ettim.babm:yavaş ol kardeşine ne yapıyorsun.ben:ben kendimi kaybettim özür dilerim.özlem yanıma geldi.üzülme ben kesinlikle ona öğretmeliyim ki sana karşı 2 olayım dedi güldü.bende hafif bir tebessüm ettim.bana sarıldı.özlem hemen ama onu kaldırmalısınız işimiz uzun.ayçin sorulu gözlerle baktı anlıcaksın dedim.o da boyunbüktü.cenker:bi anlatmassan burda zaten ölcez meraktan.ben:ayçin sezmiştir bir şeyler.ayçin:sezdikte her şey hazır olmuyor yani.ben:anlıyacaksınız.hemen sevilin yanına gittim.ona sevil hadi uyan uyan ki işimiz kolaylaşsın dedim. o bir anada fırladı ve duvara yapıştı çok hızlıydı.sevil:rüyamda hiç iyi şeyle görmedim.ekrem ben geleceği görüyorum ya rüyama yansıdı ve sana çok kötü şeyler oluyordu sen ikilemde kalıp kendine kötü bir şey yapıyordum ama anlamadım.
Özlem:OLAMAZ FELAKAT YANSIDI!
gelecek bölümde acaba ekrem neler yapacak?özlem sevile öğretcek mi?her şey iyiymiş gibiyken o felaket sevilin rüyasından gerçek hayata yansıyacak mı?hepsi ve daha fazlası 9.bölümde...
AMA YORUM İSTERİM HAAA!:D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 2:36 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuuş...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 3:21 am Paylaş

süper süper
ellerine sağlık canım Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:08 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:23 am Paylaş

devamm..
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyPerş. Mart 31, 2011 11:53 pm Paylaş

Çok gzL oLmuş cnm (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:01 am Paylaş

çok teşekkürler yorumlar gelmiş valla eee yeni bölümü yazdım ama istek olursa koyarım:D
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 2:44 am Paylaş

Durmak yok..
cok güzel yazmışsın.
devam et.
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 3:04 am Paylaş

cook güzel yaziyorsun caim devamini bekliyorum Very Happy
http://daghankulegec.forumieren.org/
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:23 am Paylaş

çok teşekkürler evet yeni bölüm yakında koyacağım Very Happy
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:25 am Paylaş

yb bekliyorum cnm(:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 01, 2011 6:35 am Paylaş

en yakın zamanda yorumlar iyice kendini göstersin de:)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 10:03 pm Paylaş

güsel devam
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:16 pm Paylaş

teşekkürler eeee bu kadar yorum geliyomuş demekki:D
yeni bölüm geliyor...
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc

MesajKonu: Geri: 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) 'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!) - Sayfa 4 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:23 pm Paylaş

9.BÖLÜM
FELEKAT YANSIYOR...
Ekremden:
ben özlemin ne dediğini anlamamıştım.ne yansıyodu.anlaşılan sevilin bu gücünü almıştı.hemen ne oldu diye sordum.
özlem:sevil abla haklı o anlayamıyor daha ama ben anladım.vampirler ve insanlar yani ekrem ve sevil biri vampir biri insan abi senin sevillle olan ilişkin bu durmda ikilem.o galiba o vampir olmazsa...özlem sustu uzun bi süre.
ben hemen atladım sevil vampir olmazsa ne ?özlem söylesene.
özlem:nasıl diyebilirim böyle bişeyi şey vücudu bunları kaldıramıyacak ve bizden ayrılacak.belliydi özlemin dili varmamıştı ama ben anlamıştım zaten gözlerimi değiştirip anlamıştım aklındakileri.sevil vampir olmazsa ölcekti.ama kabul edermi ki?kabul etsede daha 1 haftadır birlikteyiz başına gelmeyen kalmadı.ben ona ne yapıcam ve kim vampir yapıcak?
sevil hemen atıldı:ölücek miyim?herkes sevile döndü ve aynı anada şokla hayır dedi.
sevil peki ama nasıl?dedi.
ben,vampir olmak istiyor musun?dedim sesim buğuluydu.
sevil:zaten eninde sonuda olacaktım ekrem yarı vampirim aslında sadece kan içemiyordum e senle oolcaksam bu işe girmeliydim ki zaten tek seçenek bu.öyle değil mi?tam sevil bunu soru kıvamında söylemişti şüpheci tavırlı ve korkutucu ama sevinçli bakışlarla.
ben:malesef tek seçenek haklısın.
sevil:neden üzgünsün vampir olama kötü mü olcak?
özlem:tabikide hayır yengecim ay ablacım yani sevil ablacım yengecim aman işte her neyse bunuda tartışırızda abim senin vampir olup onun olacağının şokunda yaa!"dimi abi bunu kızgın söylemişti."başımı sallamıştım.
sevil:peki ben nasıl vampir olcam kim beni vampir yapcak?
özlem:galiba abim!
ne özlem ne dediğinin farkındamıydı daha ben kendime sahip olamazken nasıl yapardım.hemen dedim:hayır ben yapama olmaz ya onu öldürürsem.
annem ve babam:sakın ol!lütfen lütfeni bastırmışlardı.özlem sevili çalıştırmaya başla ekrem sende yardım et bizde olayları toplayıp düşünelim.
~~ÇALIŞMALAR~~
ekremden:
özlem:sevile bakıp sana nasıl hitap edeyim ilk önce onu söyle böyle tam bişey diyemeyince laf uzuyor ablamı yengemi ne?
sevil:sen abla de daha yenge olmadık dedi.gülerek.ben şaşkınca baktım nasıl ya?dedim.
özlemle sevil gülüyorlardı.özlem:sen çok bekle daha evlenmeden Yenge dedirtirmiyor dedi ve sevile göz kırptı.bense aman öyle olsun ...hadi başlayın hadii!
özlem:sevil abla aklındakileri ayrıştırman gerek şimdi kendi düşüncelerin ve benim düşüncelerimi ayır ilk tamam mı?
sevil:ama nasıl olcak o?
özlem:basit aklını odakla yeter.konsantre ol.rahat ol.
sevil:tamam dur yapıcam oluyo galiba evet oldu galiba sen şimdi abinin eski diyip hemen bana baktı.bense dalmış başka bişey düşünüyordum ne diye bakış attım.sevil:eski sevgililerinde amma çokmuş senin?özlem kıskıs gülüyordu.
ben:özlem karıştırma kızın kafasını işte.
sevil:ekrem senin 30-40 tane sevgilin mi oldu yuhh!
ekrem.hayır ya onlar özlemin saçmalıkları kafasında kuruyor okadar "dimi özlem"bunu kızgınca söylemiştim.
özlem:tamam ya şakaydı.devam.şimdi benim senin ve abimin düşüncelerini ayır.
sevil:tamam zevkle:D
ekrem:iş benim düşünceler olunca ne ala seninkine gelince tık yok ohh!
sevil:hiç ordan mızmızlanma ilahi adalet.
özlem:bu konuda haklı.dedi ve ben ona bir yastık fırlattım ama.
özlem:ıska ıska.Razz
sevil:ekrem sen neler düşünüyosun yaa!!!sevil utandı.
ben:ne düşünüyomuşum.
özlem:abi bakılırsa benim anladığım kadarıyla sen fazla düşünme:)
bu sefer bi yastık daha fırlattım tam isabet etti dedim havada yakaladı.
ben:sen varya sen.iyilik istedik şamata olduk.
özlem:ama bende hızlı çıktı ben bunları çözmek için 1 hafta uğraştım.
sevil:ama çok basit:)
özlem:seni eğiten var tabiki kolay.
ben:havalanma hadi hepsini bitrin yaa hızlı.
özlem:bunu yapıyorsa bitti.odaklanma meselesi ve sadece istediğin şeylere odakaln ve ayır bu kadar.
sevil:ben bi lavaboya gitsem.
ben:tabiki bilyorsun.
sevil gitti.
Sevilden:
lavaboya geldim aynadan kolumdaki dövmeye baktım özlemin dediğini yaptım odaklandım.ve işte geliyor anlamlar birbir aklıma yerleşti.hayatımı okuyordum ama aman Allah'ım o da ne?benim sadece insan oolarak 10 saatim var.hemen hızlıca ekremlerin yanına gittim.herkes çığlığımı duyduki gelirken buldum diye çığlık attım salondaydılar.ben hayatımı çözdüm anladım bu yazıları sağolun.ama insan olarak 5 günüm var:(
ekrem yıkıldı ne?diye bağırdı.
ben:sakin ol vampir olunca buna gerek kalmayacak hep yaşayacağım.10 saatimiz var karar alabiliriz dimi.ama sen neden üzgünsüz.
ekrem:seninde vampir olman çok güzel ama seni nasıl vampir yapacağız?
ben:baban seni vampir yapmadı mı?
ekrem:evet ama yine yapabilir mi bilmiyorum.
ben::sen yap ekrem o zman beni senin vampir yapman daha mulu eder.
ekrem:sevil bu riski göze alamam.
ben:ooo peki o zaman ölürsem korkmayın 5 günüm var ama.
ekrem yanıma geldi böyle deme içim acıyor dedi.
ben:ne demiyeyim gerçekler bu.dedim katıca.
ekrem:gel ayçinlerle seni eve bırakayım biraz onlarla vakit geçir.
ben:niye ölmeden önce onlarla vedalaşim mi?
ekrem:saçmalama vampir olduktan sonra onlarla bir müddet görüşemezsin onlara zarar verebilirsin.
ben:bi dakka sen nediin vampir olduktan sonra mı?ama...
ekrem:seni vampir yapıcam madem böyle mutlu olucaksın bende bunu yapıcam.
ben:inanmıyorum kabul ettin:)
ekrem:sana dayanamıyorum napim:)
ekrem dudaklarıma yapıştı ve bana senle insan olarak son öpüşmemiz dedi.
ben:ne diyebilirim ki dedim.ona sarıldım.beni öpmeye devam etti...
annesi ve babası evde yoktu özlemde anlayıp çoktan gitmişti.beni odasına çıkardı.benlen mutlu bi yuva kurmak ister misizn?dedi.ben tabikide dedim.o zman diyerk yere diz çöktü benimle evlenir misin?dedi.ben ama diyip kaldım.evet ama daha çok erken.ekrem:haklısın ama ben işimi garantiye alayım dimi.ben güldüm o da güldü geçti.sonra ayçinlerle beni eve bıraktı.bana iyi vakit geçir dedi.gitti.ben tamam dedim.
EKREM:FARKLI PLANLARIM VAR!
Sevili vampir yapmak yerine biraz daha vakit kazanıp onunla tam olarak vakit geçirip he duyguyla benle tattıktan sonra vampir olmasını istiyorum.dövmeyi değğiştirmek için sevilin büyülerine ihtiyaç var.ve o kadının önünde olan kitaba.ama nasıl ikna edicem ben nasıl diyicem bunu.nasıl halledicem?
BAKALIM EKREM SEVİLE NE DİYECEK?SEVİLİN AKLINDAKİ BAŞINA GELİYOR MU?YANSIYAN TAM OLACAK MI?HER ŞEY İÇİN ÇABA VARKEN SEVİLİ İÇİN ÇABALAR BOŞA MI?HEPSİ VE DAHA FAZLASI 10.BÖLÜMDE.:D:D

'Gécé Gòrù$ù,Gúndúz Gòrùnù$ù'(27.bölüm sayfa 38 yorumlar gelsin lütfen!)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sonraki