Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 12:57 am Paylaş

Yeni bölüm nerde kaldı ferhan ?
Misafir
Misafir
★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 12:57 am Paylaş

Spring demiş ki:
Devamını bekliyorum Very Happy

geliyor...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 12:59 am Paylaş

★•• Kαℓвiм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★

"☆ нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi…☆"

3.ßöℓüm...

(Ekrem sevili uyandıramamıştır.Hızla iki kat aşağıdaki mutfağa koşup kolonya alır ve hızla yukarı çıkar.Kolanyoyı sevile koklatır.Sevil ister istemez ayılmıştır.Ayıldığını gören ekremde rahatlamıştır.) Ekrem:Ohh.(Sevil yavaşça gözünü açmıştır.Ekremi görünce birden oturmak için kalkmıştır ama başı o kadar dönüryordurki yatmak zorunda kalmıştır tekrardan.) Sevil:Galba bayıldım. Ekrem:Evet bayılmışsın.Sevil:Bir dakika sen bayıldığımı nerden biliyorsun.Ekrem:Senin odandan bir ses gelince bende gelip baktım yerde görüncede.Sevil:Öf başım.Ya sen odana gidebilirsin öff bide benimle uğraştın.Ekrem:………Sevil:Hadi gitsen.Burda durmana gerek yok.Ekrem:Ama tekrardan bayılırsan.Sevil:Bayılırsam bayılırım zaten yatıyorum.Ekrem:Sen öncedende bayılıyormuydun.Sevil:Hayır.Ekrem:Kendini yıpratmamaya çalış. Sevil:Bu çok zor.Ekrem:Neyse ben gidiyorum.Bişi istersen telefonumu çaldır ben gelirim.Sevil:Sağol teşekkür ederim ama uyuyacağım zaten.(Ekrem sevilin odasından çıkmıştır.Kendi odasına gidip oda yatmıştır.Sevilse yine hiç iyi gözükmüyordur ve direk başını yastığa koyup hiç bir şey düşünmeden uyumaya çalışıyordur.Nihayet başarmıştır.)

Sabah;

(Sevil gözlerini açmıştır.İlk başta nerde olduğunu anlayamamıştır.Daha sonradan anlamıştır nerde olduğunu.ve dün gece bayıldığı gelmiştir aklına.Direk yataktan fırlayıp saate bakmıştır.Saat 9dur.Ayağına siyah pantlolon üstünede ona ugun bir üst giydikten sonra aynanın karşısına geçmiştir.Gözleri düne göre daha iyidir ama hala şişlik ve kızarıklık vardır.Bir an bütün olanlar tekrardan şerit gibi aklından geçmiştir.Gözleri tekrardan dolmuştur ama bu sefer ağlamıyıcaktır.Kesin kararlıdır.Hızlıca odanın kapısını açmıştır ve banyoya gidip elini yüzünü yıkamıştır.Daha sonra aşağı mutfağa inmiştir.Sedef kahvaltı hazırlıyordur.) Sedef:Aaa uyandın mı? Günaydın.(Sevil hafif bir tebessüm ederek.) Sevil:Günaydın. Sedef:Rahat uyuyabildinmi.Sevil:Evet.Sevil:Ne zaman kahvaltı yapılıyor. Sedef:10'da.(Sevil bardak alıp sürahiden bardağa su doldurmuştur.)Sevil:Her zaman mı? Sedef:Evet. Gerçe Ekrem her sabah mutfağa inip hazırladığım kahvaltıların üstünden yer.(Şakacı ve alaycı bir ifadeyle.)Ekrem:Biri Ekrem mi dedi.(Ekrem birkaç saniyedir burdadır.Sessizce gelmiş ve üstten salatalık yiyordur.Geldiğini farketmemişlerdir.Sedef sevile dönerek.) Sevil:İşte tamda bundan bahsediyorum.Ekrem:Bence biz kahvaltıları geç yapıyoruz.Ben 10a kadar bekleyemem açlıktan ölürüm.Yane atıştırmadan olmuyor.(Sevil gülümsemiştir.) Sedef:Sen kocaman bir mutfak feresisin Ekrem.Acaba geceleride bişiler gelip yiyormusun.Ekrem:Yok yemiyorum.Yane dolapta akşam yemeğinden kalma profiterol yoksa.Sedef:İyi bare.Sevil tetlım sen nelerden hoşlanırsın.Yemek olarak sevmediğin şeyler var mı? Sevil:Ben pek yemek seçmem.Bütün yemekleri severim.En sevdiğim şeyse çikolata.Sedef:Yemek seçmemen güzel bir şey.Ekrem yeter ama salatalığı bitiriceksin.Ekrem:Evet bencede bu kadar salatalık yemek yeter başka bir ürünü yemeğe geçeyim.(Sedef eline tabak çatal ve kaşıkları alır.) Sedef:Ben sofrayı hazırlamaya çıkıyorum.(Sedef elindekilerle yemek odasına çıkar.Ekremle Sevilse mutfaktadır.Ekrem sedefin gitmesini fırsat bilip sevile seslenir.) Ekrem:Nasılsın? Başın hala dönüyormu? Sevil:Yok düne göre biraz daha iyiyim.Ekrem:Sevindim.Buarada şu en uçtaki dolabı aç.Sevil:Neden.Ekrem:Aç anlarsın.(Sevil bir kaç adım atmıştır ve dolaba doğru dönüp dolabın kapağını açmıştır.Ekremse hala azına salatalık atıyordur.Sevil dolaba başınca birden gülümser ekreme dönüp gülümseyerek.) Sevil:Çikolata.Ekrem:Her çikolata gördsüğünde gülümseyeceksen seni sıksık buraya getiririm.(Sevil hafif bir şekilde gülmeye başlamıştır.) Sevil:Merak etme getirmene gerek yok.Ben yatmadan önce her gece buraya geleceğim.Ekrem:Ana sen harbiden çikolatacı çıktın.Bide benim gibi her gece çikolata yiyorsun.Sevil:Evet yerim bir tane.Ekrem:Ya sen her gece çikolata yiyipte nasıl zayıf kalmayı başardın.Sevil:Bilmem.Ekrem:Sedef abla bundan sonra daha çok çikolata alması gerekicek.Sevil:O dolapta yeterince çikolata ürünü var bence.(Sedef mutfağa gelmiştir.) Sedef:Ama ekrem yaa salatalığı bitirmişsin.Ekrem:Kusura bakma sedef abla mutfak faresi çok açtı ve yemeden edemedi.Sedef:O zaman ben salatalık doğrarken iki tabk yukarı taşı.Ekrem:İyi tamam.(Ekrem iki tabak alıp mutfaktan çıkmıştır.Sevilde iki tabak alıp ekremin arkasından mutfaktan çıkmıştır.Elindeki tabakları masanın üstüne biraktıktan sonra Ekrem masaya oturmuştur.Sevilde canım kenarına geçmiştir dişarısı gerçekten soğuktur.Yerlerde kar vardır.) Ekrem:Oh omlet miş gibi kokuyor.(Hüsna içeri girmiştir.) Hüsna:İşin gücün boğaz oğlum.Immm.Ekrem:Kabul et enfes kokuyor.Hüsna:Evet.Eee siz ikiniz erkencisiniz.Sevil tatlım rahat uyuyabildin mi? (Sevil boncuk gözlerini yerdeki karlardan ayırarak Hüsna dönmüştür.Hafif gülümsemiştir.) Sevil:Evet çok yorgundum zaten hemen uyumuşum. Hüsna:Sevindim.Kahvalıtıdan sonrada alışverişe eşyaları seçmeye gideriz. Sevil:Tamam.Hüsna:Ekrem sen kaçta yattın.Ekrem:1de.Hüsna:İyi bu gün 12de yatıyorsunuz.6 gün sonra okullar başlıyor düzeniniz bozulmasın.Ekrem:Anne şunu hatırlatmaktan vazgeçersen sevineceğim.Hüsna:Sevil tatlım sen hangi okula gidiyorsun.Sevil:………İlköğretim Okulu.Hüsna:Ekremle aynı okulda değilmişsiniz. Ekrem:Niye önemlimiki.Hüsna:Sizi şöför bırakır o zaman.Sevil:Okula arabaylamı gidiliyor.Hüsna:Kışın öyle.İlk baharda havalar güzelleşince yiriyerek gidebilirsiniz isterseniz.(Yusufta gelip masaya oturmuştur.) Yusuf:Herkese günaydın.Ekrem&Sevil:Günaydın.Yusuf:Sevil tatlım nasılsın uyuyabildin mi? Sevil:Evet uyumusum güzelce.Kendimi daha iyi hissediyorum.Yusuf:Sevil bak bünyen bu aralar çok zayıf her an bayılabilirsin bu yüzden yemene içmede dikkat et.(Seville Ekrem brbirine bakarlar.Sevil başını tekrardan yusufa çevirir.) Sevil:Tamam dikkat etmeye çalışacağım.(Herkes kahvaltısını yapmaya başlar.10dakika sonra.) Sevil:Şey…(3ünün gözleride sevile çevrilmiştir.) Sevil:Ben izin istiyicektim aslında.Hüsna:Söyle tatlım münasip birşeyse neden vermiyelim. Sevil:Benim 1.Sınıftan beri çok yakın bir arkadaşım var Ayçin.Devamlı görüşürüz.Bu akşam onlarda kalabilirmiyim.? Yusuf:Daha önce hiç kalmışmıydın.? Sevil:Aslında biz Ayçinle ayda bir kez birbirimizde yatılıya kalırdık yane ailelerimizde birbirini tanıdığından izin veriyordu.Yusuf:O zaman kalabilirsin.Senin içinde sorun olmaz dimi hüsna.Hüsna:Hayır olmaz.Tatlım yanlız gidiceğin arkadaşının ev adresini ve numarasını detaylıca bir kağıda yazıp bana ver.Nerde olduğunu bilelim.Sevil:Peki tamam yemekten sonra yazarım.Hüsna:Şöför seni bırakır akşam.Sevil:Şey aslında Ayçin gelicek beni almaya.Yane şimdi tanışsam daha iyi olur dedi.Bende gel dedim.Hüsna:Evet iyi düşünmüş tanışmak isterim tabi.(Hepsi kahvaltılarını yedikten sonra kalkmıştır.Ekrem odasına Yusuf holdinge gitmiştir.Seville Hüsnaysa alışverişe gitmişlerdir.Sevilin odasını kullanılabilir bir hale sokmak için eşya bakıyorlardır.5 saat gezmişlerdir çok yorulmuşlardır ama bütün eşyaları seçmişlerdir ve eve dönmüşlerdir.Hüsna eve gelir gelmez telefona sarılıp boyacıları çağırmıştır.O gün içinde hemen odasını boyamaya gelmişlerdir.) Sevil:Biraz hızlı olmuyormu? Hüsna:Tatlım sen bu gün arkadaşında kalıcaksın ya yarına kadar boya kurur yarın saat erkendende Dolap takımları gelir yarın saat kaçta eve gelirsin tatlım.Sevil:Akşam yemeğine gelirim.Hüsna:O zamana kadar herşey gelmiş olur.Bana anlattığın düzende iştiyorsun değilmi herşeyi yanlışlık olmasın . Sevil:evet.Hüsna:Tatlım akşam yemeğine 3 saat var daha alışverişe gidelim mi? Sana kıyafet bakarız.Sevil:Yok hayır teşekkür ederim ama ihtiyacım yok. Hüsna:Biliyorum tatlım senin için değişiklik olmuş olur.Sevil:Siz istiyorsanız. Hüsna:Sende artık benim kızım sayılırsın.İsterim tabiki.Aaa Ekremide götürelim onunda boyu uzamış hep pantolanları kısa duruyordu.Sedef ekremi çağırırmısın? (Sedef yukarı çıkıp ekremi çağırmıştır.Ekrem hemen aşağı inmiştir.) Ekrem::Efendim anne.Hüsna:Oğlum alışverişe çıkıyoruz hadi.Ekrem:İyide neden.Hüsna:Evladım boyun uzayınca pantolonların kısa kalmış.Ekrem:Abartma anne.Hüsna:Hadi evladım mızlanma montunu alda çıkalım.Hatta sen çıkma.Sedef ekremin montunu getirirmisin.Ekrem:Bu boya kokusuda nerden geliyor.Hüsna:Odandan çıkmadığın için bişiden haberin yok tabi.Sevilin odası boyanıyor.Ekrem:Ne çabuk.(Sedef Ekremin montunu getirmiştir.Sevil Ekrem ve Hüsna alışverişe gitmişlerdir.Hüsna bir tane mazaya girmiştir.Tabi mecburen Sevil ve Ekremde arkasından girmiştir.Hüsnanın gözüne bir tane dizden 4 parmak üstte bir kot etek görmüştür.) Hüsna:Sevil:Tatlım sence nasıl.Sevil:Güzel.Hüsna:Hadi denede üstünde görüyüm bi.Sevil:Tamam.(Sevil tam kabine gidicekken.) Hüsna:Ama dur üstünede şu şu penyeyle mor çorap giy.Nasıl durucak bir bakalım.(Sevil tam eline almış gidicekken.) Hüsna:Montun siyah.Şurdaki mor başlık ve atkı çok tatlı.(Başlık sevilin çok hoşuna gitmiştir.Onlarıda alıp kabine girmiştir.) Hüsna:Ekrem sende.(Hüsna ordaki 3 tane kot pantolonu eline sokuşturur.) Hüsna:Şunları giy.(Ekremde direk sevilin yanındaki kabine girmiştir.) Hüsna:Etrafa bakıyordur.(Sevil üstünü ginip çıkmıştır.) Hüsna:Ne diyorsun.Sevil:Bilmem.Güzel oldu bence.Hüsna:Evet güzel.Başlıkda çok tatlı durdu.(Ekremde çıkmıştır.) Ekrem:Şu ikitanesi iyi.Şunu hiç sevmedim.Hüsna:İyi tamam ver bana.(Hüsna elindekileri çalışana vermiştir.Sevilde kabinde siyah kotunu giymiştir.Elindekileri çalışana vermiştir.Aldıktan sonra bir kaç mağaza daha gezmişlerdir mağlum sevil ve hüsna sabahtan beri dolaşıyorlardır.Ekremde sıkılmış bir şekilde etrafa bakınıyordur.1 saat sonra alışveriş merkezinden çıkıp eve gitmişlerdir.Sevilin odası hala boyanıyordur.Yemek yenmesine yarım saat vardır.Sevil odasına giremediğinden sıkılmıştır ve mutfağa inmiştir.) Sedef:Aaa tatlım geldinizmisiz? Sevil:Evet oldu biraz.Sedef:Hiç duymadım.Odan güzel olucağa benziyor.Sevil:Evet öyle olucak gibi.Sedef:Sen bu gün misafir odasında yatarsın heralde.Odan boyandığı için.Sevil:Yok hayır ben bu gün arkadaşımda kalacağım.(Ekremde su içmek için mutfağa girmiştir.) Ekrem:Çok acıktım ne zaman sofraya oturuyoruz. Sedef:Ekrem bi kerede tok olsan zaten.Ekrem:Napıyım gezmek acıktırıyor. Sedef:Tamam bi 10 dakikaya hazır.(Ekrem tekrardan yukarı çıkmıştır.Sevilin telefonu çalmıştır.Mutfakta konuşmamak için yukarı gitmiştir.) Sevil:Alo. Ayçin:Seni almaya gelelim mi? Sevil:Daha yemek yenmedi.8de gel.Ayçin:iyi tamam.8de gelirim.Hadi by.Sevilde telefonunu cebine atıp yemek odasıne gidip yerine oturmuştur.Ekrem zaten ordadır.Biraz sonra kapı çalar.Yusuf gelmiştir. Hüsna yusufta gelip otururlar.Herkes yemeklerini yiyordur.) Hüsna:Tatlım arkadaşın saat kaçta gelicek.Sevil:8de demiştim ama.Hüsna:Yemeğede gelse olurdu aslında.Sevil:Onlar yarım saat erken yiyorlar.Çoktan yemişlerdir.Yusuf:Eee? naptınız.Kokudan anlaşıldığına göre boya işine bu gün başlanmış.Hüsna:Evet boya işi bitmek üzere yarında sabah erkenden eşyalar gelicek.Öğlene kadar bitirmeye çalışacağım.Çünkü öğen işe gitmem lazım.Yusuf:Bitirirler.Hüsna:Çocuklar ben bundan sonra her gün işte olucağım.Yusufta öyle ama evde devamlı Sedef ablanız olucak.(40 dakika sonra kapı çalmıştır.) Sevil:Ayçin geldi heralde.Ben onu karşılıyım.Hüsna:Tatlım yemek faslı daha bitmedi buraya getir arkadaşını oda tatlı yesin.Sevil:Tamam.(Sevil hızlı bir şekilde yemek odasından çıkmıştır.) Sedef:Ben açarım kapıyı.Sevil:Tamam ben açtım sen gidebilirsin sedef abla.(Sevil kapıyı açar.Ayçin hüzünlü bir şekilde bakıyordur.Yine çok tatlı görünüyordur.Burnu soğuktan kızarmıştır.Hemen sevile sarılır.) Ayçin:Çok özledim seni.(Sevilde sarılmıştır.) Sevil:Bende.(Uzun bir süre kapıda sarıldıktan sonra Sevil Ayçini içeri almıştır.) Ayçin:Büyükmüş.Sevil:Evet.Ayçin:Boya kokusu nerden geliyor.Sevil:Şey benim odam boyanıyor.Ayçin:Bu kadar çabuk mu? İyi birilerine benziyorlar baksana ilk günden ilgilenmişler senle.Sevil:İyiler zaten.Ayçin:Eee nerdeler.? Sevil:Erken geldin.Yemek yiyorlar.Hadi gel.(Sevil Ayçini yemek odasına götürmüştür.Sevil tam konuşucakken.) Ayçin:Afiyet olsun.Hüsna:Sağol tatlım.Sevil:Bu Ayçin.Hüsna:Gel sende otur.Ayçin:Yok teşekkür ederim ama tokum.Hüsna:Olsun otur.Yusuf:Siz ne zamandan beri arkadaşsınız.Sevil:Uzun bir süredir.Ayçin bu yusuf amca.Bu hüğsna teyze buda Ekrem.(Ayçinle Ekrem birbirlerini süzmüşlerdir.Ayçin daha sonra masaya oturmuştur.Sedef elinde tabakla profiterol getirip Ayçinin önüne koymuştur.) Hüsna:Profiterole hayır demezsin heralde.Ayçin:Evet diyemem Seville ikimiz çok severiz.Hata havalar güzel olduğunda okuldan sonra bir pastaneye gidip profiterol yeriz.Yusuf:Okulu seviyormusunuz.Ayçin:Ben seviyorum.Dersler, arkadaşlar,Sevillede beraber olunca bence güzel.(Ayçin önündeki tatlıyı yemeye başlamıştır.) Hüsna:Annenin adı ne tatlım.Ayçin:Nergis.Hüsna:Nerde çalışıyor.Ayçin:Hastanede doktor.Hüsna:Bir dakika soyadınız Yıldırım mı? Ayçin:Evet.Yusuf:Hüsna o senin doktorun değilmi? Hüsna:Evet öyle.Çok tatlı bir kadındır.Ayçin:Tanışıyor olmanız güzel.Hüsna:Evet.Sevil Birbirimize yatılıya kalıyoruz bazen demişti.Sevilin odası yapıldıktan sonra burdada kalmaya gelebilirsin.Ayçin:A yok teşekkür ederim.Hüsna:Evet istediğiniz zaman gelebilirsiniz.Zaten akşam yediye bazen 8e kadar eve gelmiyoruz işte oluyoruz.Evi rahat rahat kullanabilirsiniz.Der yapmaya gelin.Eylenmeye gelin.Ekremde okuldan çıktıktan sonra her gün arkadaşıyla burdalar.Sizde böyle birşey yapabilirsiniz.Gerçe Ekremin arkadaşının annesi benim en samimi arkadaşım. Ayçin:Peki bazen okul çıkışından sonra gelebilirim.Hüsna:Bu güzel çünkü evde yanlız kalmanızı istemem.Ayçin senin hobin felan varmıdır yane neleri yapmaktan hoşlanırsın.Ayçin:Iıı.Ben kitap okumayı çok severim.Yarı tatillerde devamlı kütüphanedeyimdir.(Ekrem sadece kendi duyabiliceği fısıltıda.) Ekrem:Cenker gibi buda kitap okumayı seviyor anlaşılan.Ayçin:Onun dışında gitar kursuna gidiyorum.Hüsna:Ekremde gitar kursuna gidiyor.Ayçin:Şey aslında ben daha yeni sayılırım.Ekrem:Ben baya çalabiliyorum.Hüsna:Alsında müthiş çalar.Bir gün size çalsın.Ayçin:Tabi kesinlikle duymak isterim.Gitarla yeni ilgilenmeye başladım aslında ama kısa süre içinde iyi olacağım gibi.Hüsna:Tabi bir şeylerle uğraşmalısınız hobiniz olmalı.Ayçin:Birde Seville 3 yıldır yüzme kursuna gidiyoruz.Sevil:Şey evet.Aslında yüzmeyi öğrendik ama haftada iki kere yüzmeye gidiyoruz.Ayçin:Evet Salı ve Cuma günleri yüzleye gidiyoruz.Sevil çok güzel biliyor. Yusuf:Geçen dönem gittiniz değil mi? Ayçin:Evet.Yusuf:Bu dönemde gidicekmisiniz? Ayçin:İstiyoruz.Yanlız bir sorun var.Her dönem veliler kağıt imzalıyor ve sizin imzalamanız gerekicek.Yusuf:İmzalarız tabiki.(Sevilin gözleri birden kızarmıştır.Ağlayacağını farketmiştir.) Sevil:Iıı.Ben ellerimi yıkayıp geliyorum.(Sevil hızlı bir şekilde banyoya gidip kapıyı kapatmıştır.Çeşmeyi açıp yüzüne su çarpmaya başlamıştır.Ağlamak istemiyordur.Sonunda kendini toparlayıp banyodan çıkmıştır ve tekrardan yanlarına gelip ayçinin yanındaki sandalyeye oturmuştur.Hüsna:Tatlım sen sadece yüzmeyemi gidiyorsun? Yoksa başka……Sevil:Sürekli olarak Yüzme ve Piyano.Ekrem:Süpekli derken.? Ayçin:Sevil yüzme ve piyano dişında her sene ayrı bir kursa gider.4 ve 5.sınıfta buz patenine gitmişti.Hüsna:Fekalade.Kayabiliyormusun peki.Sevil:Evet ama zor harekerleri bilmiyorum.Zaten evde boş durmamak için gitmiştim sıkılınca bıraktım. Ayçin:6.Sınıfta futbola gitmişti.Ekrem:Futbol mu? Ayçin:Evet. Ekrem:Yane futbol oynamayıda biliyorsun.Sevil:Biraz.Ayçin:Bu senede voleybola gidiyordu.Sevil:Evet ama voleyboldan sıkıldım bu dönem gitmiyeceğim.Yusuf:İstiyorsan gidebilirsin. Sevil:Bu dönem biraz boş kalmak istiyorum koştur koştur bir hayat yaşamak yorucu.Sadece yüzme yeterli.Aslında hiç biri hobim değildi.Sadece öğrenmek istediğim için gittim.Hobim olarak sadece pinano ve Yüzme var.Ayçin:Şey biz artık seville gidebilirmiyiz.? Hüsna:Ah tabi fazla geç kalmayın.Nergis hanım merak eder.(Seville Ayçin iyi akşamlar dedikten sonra odadan çıkıp montlarını giymişlerdir.Ekremde arkalarından çıkıp elini yıkamak için lavobaya gidicektir.Ayçin ekremin arkasından seslenmiştir.) Ayçin:Gitar çalışını mutlaka dinlemek isterim.Ekrem:Ne zaman istersen.Bi dahaki geldiğinde çalarım.Ayçin:Tamam.(Ayçinler sevil villadan çıkmışlardır.) Ayçin:Vay canına burası çok güzel.Sevil:Öyle.Ayçin:Ayrıca Hüsna Teyzede Yusuf Amcada çok iyiler.Baksana bide annemle tanışıyorlarmış.Sevil:Evet.Ayçin:Ekremde tatlı çocuk. Sevil:Öf Ayçin gözünemi kestirdin.Ayçin:Yok canım ne alakası var hem ayrıca Cenker daha tatlı.Sevil:Cenkerle hiç konuştunuz mu? Ayçin:Ya çocukla her gün kütüphanede buluşuyoruz ama Numarasını almayı unutmuşum.Sevil:Hııı.Ayçin:Sevil bence kendini üzmemeye çalış baksana ne kadar iyi insanlar.Seninlede ilgileniyorlar ne güzel.Sevil:………(Arabaya binmişlerdir şöför onları ayçinin villasına götrmüştür.Nergis kapıyı açmıştır.Olanlardan haberi vardır.Sevile bir güzel sarılmıştır.Nergiste ağlamamak için zor tutuyordur kendini.) Nergis:Sevil nasılsın iyimisin? Sevil:Bilmiyorum.(İçeri geçmişlerdir.) Nergis:Neyse siz yanlız kalmak istersiniz.Ayçinin odasına çıkın.(Seville Ayçin odaya çıkmışlardır.Ayçinin odası pembe-beyaz renklerini kullanmıştır.Hemen hemen herşeyi pembedir.Geçip oturmuşlardır.) Ayçin:Anlat. Sevil:Neyi? Ayçin:Her şeyi.Sevil:Gün anlattım yaa daha ne anlatıyım denicek ne varki artık sadece büyük bir boşluk hissediyorum kalbimde.Bilinmeyen bir boşluk.(Ayçin sevile sarılır.) Ayçin:Her şey daha iyi olucak görüceksin.(Sevil sakin bir şekildedir gözünden yaşlar akıyordur.) Sevil:Düzele bilicekmiyim bilmiyorum.Ayçin:Her şey geçicek sadece biraz zaman.Bak Hüsna teyzede Yusuf Amcada çok iyi insanlara benziyorlar üzülme bence Ekremde iyi çocuk.Hadi sil göz yaşlarını biraz unutmaya çalış.(Sevil yüzünü elinin tersiyle silmiştir.) Ayçin:Hadi gel dolabımdan pijama seçip giyelim.(Seville Ayçin dolabı açıp pijama seçmişlerdir.Giydikten sonra Ayçinin yatağının üstüne oturmuşlardır.) Sevil:Eee sen anlat benim konu hiç iç açıcı değil zaten.Ayçin:Ne olsun işte aynı tatil çok sıkıcı bence okulu özledim.Sevil:Kütüphaneyimi özledin okulumu.? Ayçin:Kitap okumayı Kütüphaneyi desek daha mantıklı bence.Sevil:Hım.Yane Cenkeri özledin.Ayçin:Ha.Yane.(Ayçin sevilin ne dediğini daha yeni anlamıştır.) Ayçin:Ne.! (Sevil uzun zamandan beri ilk defa gülmeye başlamıştır.Ayçin Sevile yastıkla vurmaya başlamıştır.Sevilde bir tane yastık almıştır.Böylece yastık savaşı başlamıştır.Tam yastıklar birbirlerine vururlarken telefon çalmıştır.Ayçin tam telefonun yanına gidicekken.) Sevil:Dur.Tahminde bulun kim arıyor. Ayçin:Babam.(Telefonu eline alır ve sevile döner.) Ayçin:Hiçbir zaman tahminlerim şaşmadı zaten.Ayçin:Efendim baba.Ayçin:İyiyim işte ne olsun.Ayçin:Tamam söylerim.Ayçin:Hadi bay.(Ayçin telefonu kapatır.) Sevil:Ne olmuş.Ayçin:Bu gün geç gelicekmişte onu söylüyor.Sevil:Anneni niye aramamışki. Ayçin:Annem telefonunu kapatmış.Şimdi yarın senin odanın eşyalarımı gelicek.Sevil:Evet.Ayçin:Akşama kadar bütün herşey hallolmuş olur.Bende çok merak ederim bakmaya gelicem.Sevil:Öf ben bile merak etmiyorum ayçin.Ayçin:Sen zaten hiç bir şeyi merak etmiyorsun.Sevil:Hım tamam o zaman yemekten 2 saat önce gideriz.Bakarız oldumu seninde merakın geçmiş olur.Ayçin:Tamam.(Ayçin saate bakar.) Ayçin:Saatte geç olmuş yatalım mı? Sevil:Öf çok yorgunum zaten dolaşmadığımız mağaza kalmadı.Ayçin:İyi tamam yatalım o zaman.(Ayçinin yatağı iki kişilik kadar yürük olduğundan Ayçinle Sevil yanyana yatıp uyumuşlardır.)

3.BÖLÜMÜN SONU..!!!

BAKALIM YARIN SABAH SEVİLLE AYÇİNİ HANGİ OLAY KAHKAHAYA BOĞUCAK SEVİLİN

ODASI NASIL OLUCAK…?? EKREMLE SEVİL YAVAŞ YAVAŞ BİRBİRLERİNE ISINMAYA

BAŞLMIYICAKLAR MI???

4.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…=))

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR…

YORUMLARINIZI BEKLİORUM….
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:05 am Paylaş

ÇakıL. demiş ki:
Yeni bölüm nerde kaldı ferhan ?

Geldi ßeyza'M...
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:36 am Paylaş

muthişş olmmuş cnm devam süper Very Happy
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:42 am Paylaş

umarım beğenmişsinizdir derken beğenmemek mümkün mü canım süpersin ya bu senaryo gerçek olsa reyting rekorları kırar valla Laughing
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 2:24 am Paylaş

Çok Güzel Yaa Ferhan (:
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 2:30 am Paylaş

ilk önce çok korktum ekremle ayçin aşık oldular sandım ALLAH tan değilmişş .d.d.d çok gzl olmuşş cnm devmm Very Happy)))
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 3:10 am Paylaş

çok güzel devam :9
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 3:29 am Paylaş

Ben sana bişi diyemiyorum yani çok güzel demekten başka daha da üst kelime bulamıyorum.Yb bekliyorum ne diyim yani şimdi.:D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 5:17 am Paylaş

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yeni bölümleri merak ettim bak şimdi!! Very Happy yb bekliyorum!! Very Happy
http://twitter.com
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 6:49 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:33 am Paylaş

hatice_sevil demiş ki:
muthişş olmmuş cnm devam süper Very Happy

Sağol canım teşekkür ederim... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:37 am Paylaş

cerkezseyma demiş ki:
umarım beğenmişsinizdir derken beğenmemek mümkün mü canım süpersin ya bu senaryo gerçek olsa reyting rekorları kırar valla Laughing

Sağol canım çok teşkkür ederim beğendiyseniz sorun yok Very Happy
Bilmem dizi versiyonu fena olmazdı ha.:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:40 am Paylaş

ÇakıL. demiş ki:
Çok Güzel Yaa Ferhan (:

Sağol Beyzacım çok teşkkürler.. Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 11:05 am Paylaş

cnm bölüm çok güzel olmuş dewam
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 9:02 pm Paylaş

Exclamation devam cnm Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 1:50 am Paylaş

türkü. demiş ki:
ilk önce çok korktum ekremle ayçin aşık oldular sandım ALLAH tan değilmişş .d.d.d çok gzl olmuşş cnm devmm Very Happy)))

Yok canım hayatta yapmam öyle bişi...:D
Teşkkürler canım...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 1:53 am Paylaş

ayçin_7510 demiş ki:
çok güzel devam :9

Sağol canım teşkkürler.. Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 1:54 am Paylaş

sunny demiş ki:
Ben sana bişi diyemiyorum yani çok güzel demekten başka daha da üst kelime bulamıyorum.Yb bekliyorum ne diyim yani şimdi.:D

Sağol canım çok teşkkür ederim...
Siz beğendikçe bende çok mutlu oluyorum.. Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 1:56 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yeni bölümleri merak ettim bak şimdi!! Very Happy yb bekliyorum!! Very Happy

Sağol canım çok teşkkür ederim en kısa zamanda yazmaya çalışacağım..
Malum bir sürü senaryo var ve bu gün Şatodaki Dehşetle uğraştık bakalım ne zaman gelir.. Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 2:00 am Paylaş

TZAC demiş ki:
ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D

Sağol Tuğçem çok teşkkür ederim... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptySalı Haz. 14, 2011 2:02 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm bölüm çok güzel olmuş dewam

Sağol canım teşkkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 12:52 am Paylaş

"Çakıl Taşları" Senaryoları...

https://www.facebook.com/pages/%C3%87ak%C4%B1l-Ta%C5%9Flar%C4%B1-Senaryolar%C4%B1/169755463074824
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 6 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:41 am Paylaş

cnm yeni bölüm istiyorum

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki