Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 2:12 am Paylaş

yb yb yb..?
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 10:34 pm Paylaş

hadi ya!Yb gelsin!
http://twitter.com
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 26, 2011 7:21 am Paylaş

aynen dewam et lütfen (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 26, 2011 7:24 am Paylaş

hadi ama.. Sad
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 26, 2011 8:57 am Paylaş

ne zaman gelicek yeni bölüm?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPaz Haz. 26, 2011 11:53 pm Paylaş

yb yb yb..?
-Damla-
Üye
 Üye
-Damla-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 79
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 77
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 1:16 am Paylaş

Spr Olmuş Devam
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:54 am Paylaş

[quote="ÜmiTürkü
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:56 am Paylaş

askikizi demiş ki:

Yeni Okuyucuu.

Güzel bir senaryoo devaaam.

Sağol canım teşkkürler Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:57 am Paylaş

seln^mm demiş ki:

Dikkat dikkat! Yeni okuyucu var!
Senin bütün senaryolarına hastayım! Bu da diğerleri gibi mütiş bi denaryo bölümler harika!
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum! ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 650269930 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 3726834481

Yeni okuyucum olmasına çok sevindim Very Happy) Sağol canım çok teşekkür ederim Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:58 am Paylaş

-Damla- demiş ki:

Spr Olmuş Devam

Sağol canım teşkkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:59 am Paylaş

Arkadaşlar 4.Bölümü yazıyorum az kaldı... Very Happy
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:02 am Paylaş

Bkliyorz.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:03 am Paylaş

tamm cnm bklyoruz (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:07 am Paylaş

İYİ OKUMALAR... (:
YORUMLARINIZ İÇİN TEŞKKÜR EDERİM Very Happy

★•• Kαℓвiм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★

(нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi…)

4.ßöℓüm...

Sabah;

(İlk sevil gözlerini açmıştır açar açmaz yataktan çıkıp perdeleri açmıştır odaya ışık vurmuştur.Aman allahım.Her taraf bembeyazdır.Gece kar yağmıştır.Sevilin yüzünde neşeli bir gülümseme oluşmuştur her zaman kara bayılıyordur zaten.Hemen yatağın çine atlayıp Ayçini uyandırmaya çalışmaya başlamıştır.) Sevil:Ayçin.Ayçin.Ayçin kalk çabuk.Ayçin:Hıı.Ne varya sabah sabah.Sevil:Ayçin kalk kar yağmış.Ayçin:Sevil beni yataktan kaldırmak için kandırmaya çalışma.Sevil:Yaa yalan değil kalksana.Ayçin:Hıı kesin öyledir.(Sevil ayçini kaldıramamıştır.Sessiz bir şekilde.) Sevil:Şimdi görürsün sen.(Sevil yavaş bir şekilde pencereyi açmış va kenarlardaki karları birleştirip kar topu yapmıştır.Sonrada tam Ayçinin yüzüne fırlatmıştır.) Ayçin:Aaaaaa.Sevil:Ahahahahahahhh..!! Ayçin:Sevil..!! Sevil:Hani yalan söylüyordum.Ayçin:Sevil çok kötüsün.Sevil:Ahahahahahh..!! Nasıl yataktan fırladın ama.Ayçin:Gel buraya sen bittin.(Sevil koşarak merdivenlerden aşağı inmiştir.Montunu ve botlarını giyip dışarı kaçmıştır.Ayçinde hemen peşinden kendi montunu giymiştir.Çizmeşerini giyip kapıyı açmıştır.Oda ne kapıyı açar açmaz suratına kar topu yemiştir.) Sevil:Ahahahahahah..!! (Sevil gerçekten çok iyi bir fırlatıcıdır tam isabet ettiriyordur.) Ayçin:Sevil..!! (Sevil kaçmaya başlar bu arada cebinden şapkasını çıkartmaya çalışırken Ayçin başına kartopunu fırlatır.) Sevil:Ahh..Ayçin:Ya nasıl oluyormuş küçük hanım bide sen benim suratıma fırlattın.Ben yine sana kıramayıp başına fırlatıyorum.Sevil:Ah kankam banada kıramazmış. (Sevilin başlığını kafanına giyer.Tam elindeki kartopuyla arkasına dönmüştürki pat.Suratına kartopu yemiştir.) Ayçin:Öyle bir kıyarım ki.Sevilde elindeki topu Ayçine fırlatmıştır.Ayçinin dizine gelmiştir.(Sevil öncen kaçmaya çalışıyordur Ayçinde peşinden kartoplarını sevile fırlatıyordur.İkiside çok eğleniyordur neşeli gülme sesleri ve tatlı çığlıkları odada yatan nergisin kulağına gitmiştir.Hemen yatağından kalkıp perdeleri açmıştır.Sevili kovalayan Ayçini görmüştür.Nergis ikisine bakıp gülümsemiştir.) Nergis:Deliler uyanır uyanmaz pijamalarla kar oynamaya çıkmışlar.(Nergis camı açmıştır.) Nergis:Hasta olucaksınız altınızdaki o pijamalarla içeri gelin.Ayçin:Bir şey olmaz.(Ayçin elindeki kartopunu yukarı nergise atmak için çevirmiştir nergiste bunu anlayınca canım kerarına kaçmıştır.Kartopu yatak odasından içeri girip sert bir şekilde fırlatıldığından dolaba yapışmıştır.Ayçin ve Sevil hala kahkahalar içindedir.) Sevil:Hadi gel içeri girelim bi daha çıkarız.(Ayçinle Sevil kıpkırmızı olmuş burunlarıyle içeri girmişlerdir.Nergiste aşağı inmiştir.) Nergis:Attınız ama Ayçin hanım her zamnki gibi ıskaladım.Ayçin:Anne geri çekilmeseydin tam suratına yapışmıştı o kartopu.Nergis:Dolaba yapıştı zaten.Hadi kahvaltıyı Sude hanıma hazırlattım.Güzelce kahvaltınızı yapın.Ben Hastaneye gideceğim.Ayçin:Tamam anne.(Seville Ayçin yemek yemek için aşağı mutfağa inmişlerdir.Nergiste üstünü giyinip işe gitmiştir.Seville Ayçinde bir güzel karşılıklı kahvaltı yapmışlardır.Daha sonra odaya çıkıp üstlerini giyinmişlerdir.) Ayçin:Eeee şimdi ne yapalım. Sevil:Bilmem.Ayçin:Gel biraz bilgisayarda oyalanalım.Daha sonrada bişiler buluruz.Sevil:Tamam.(Bilgisayar başına geçip internat başında oyalanmaya başlamışlardır.Zaman bilgisayar başında okadar hızlı geçmiştirki saat 3 olmuştur.) Ayçin:Ayy saat üç olmuş.Sevil:Bilgisayar başında zaman çok hızlı geçiyor.Öff sıkıldım ben kapat şunu Ayçin.Ayçin:Tamam kapatıyorum zaten.(Ayçin bilgisayarı kapatmıştır.) Ayçin:Eee şimdi napalım.Sevil:Hmm.Bi düşünelim. Ayçin:İyi.Sevil:Buldum.Ayçin:Ne? Sevil:Sen bana gitar çal.Ayçin:Hayır olmaz daha hazır değilim.Sevil:Öf ayçin bildiğin bir parçadan çal.Ayçin:İyi tamam.Yanlız Gitarım piyano odasında annem orada çal diyor.Sevil:Hadi.(Ayçinle Sevil odadan çıkarak bi kaç yukarı çıkıp piyano odasına girmişlerdir.Ayçin giter çalmaya başlamıştır.Biraz tedirgin çalıyordur ama sonra toparlamıştır.Sevilde şarkıyı bildiğinden piyanonun başına oturmuştur ve oda piyano çalmaya başlamıştır.1 saatlerini bu şekilde geçirmişlerdir.) Sevil:Ayçin bence hiç fena değilsin sadece biraz daha çalışman gerek vede düzenli.Ayçin:Öff.Evet.Baksana Ekrem çok güzel piyano çalıyormuş.Sevil:Bilmem çalıyordur heralde.Yane hiç çalarken duymadım.(Ayçin ayağa fırlamıştır.) Ayçin:Hadi kalk gidiyoruz.Sevil:Nereye? Ayçin:Size.? Sevil:Neden? Ayçin:Ekremin nasıl giter çaldığını merak ettim.Sevil:Öf Ayçin bir gün görürsün.Ayçin:Öf hadi kalk.Sevil:Ya bir saat sonra gidelim daha erken.
Ekrem…
(Ekremse nolmal saatte kalkmıştır anneside babasıda iştedir koca villada canı boşluktan sıkılmıştır.Dışarıya çıkmak istemiştir ama çıksa ne yapıcaktırki.? Evde ustalar vardır Sevilin odası düzenleniyordur.Boya kokusuda allahtan biraz olsun geçmiştir.Ekrem cansıkıntısıyla aşağı mutfağa inmiştir.Sedef vardır.) Sedef:Noldu Ekrem birşeymi istiyorsun.Ekrem:Hiç.Canım kıldı.Sedef:Cenkeri felan çağır sende.Ekrem:Cenkerler Ankarada daha iki gün sonra dönücekler.Sedef:Hımm. (Ekrem tekrardan yukarı çıkıp bilgisayarını açmıştır.)

1 Saat sonra…

….Sevil & Ayçin….

(Ayçinlerin şöförü onları Ekremlerin Villasına götürmüştür.İkiside arabadan inmiştir bahçededirler.) Sevil:Ay ne güzel her yer kar.Ayçin:Ay evet…Ah…!! (Biri Ayçinin kafasına kartopu atmıştır.Ayçin kafasını yukarı kaldırınca kahkaha atmaktan ölen Ekremi görmüştür.) Ekrem:Tam 12den.(Sevilde Ayçine çaktırmadan bıyık asltından gülmüştürçAyçinde yerden kar alıp avucunda top haline getirmiştir ve Ekreme fırlatmıştır onunda tam suratına gelmiştir.) Ekrem:Anam..!! Ayçin:Tam 12'den işte böyle olur.Sevil:Dışarı gelsene.Ekrem:Yok siz içeri gelin.Ayçin:İn aşağı işte beraber oynarız üçümüz.Ekrem:İyi tamam geliyorum.(Ekrem içeri grmiştir ve moıntunu giyip aşağı inmiştir kapıyı aştığında Ayçin kafasına fırlatmıştır.Ekremde Ayçine fırlatmıştır.Sevilde onları izliyordur.) Ekrem:Sende katılsana.Sevil:3 kişiyiz siz oynayın.Ayçin:Ekrem arkadaşın fln yok mu? Çağır iki iki kartopu savaşına girelim.Ekrem:Varda daha tatilden iki gün sonra dönücek.Sevil:İçeri girelim mi üşüdüm ben.Ayçin:İyi hadi.(Sevil Ayçin ve Ekrem hep beraber villaya girmişlerdir.) Ayçin:Ayy Sevil odana bakalım.Sevil:Bittimi bilmiyorum ki.(3üde yukarı çıkarlar.Seilin odasının önüne gelirler.) Ayçin:Hadi kapıyı aç.(Sevil tedirgin bir şekilde kapıyı açar ve etrafa bakar.Yüzüne bir gülümseme yerleşir.) Ayçin:Way canına süper olmuş.Sevil:Çok güzel.Ekrem:Wuwww.Hiç fena sayılmaz.(Üçüde odaya girerler.) Ayçin:Sevil gerçekten çok güzel olmuş.Ekrem:Neyse ben gidiyim.Sevil odan çok güzel olmuş.Sevil:Sağol.Ayçin:Dur nereye ben senin gitar çalışını dünlemeye geldim.Ekrem:Şimdimi? Ayçin:Evet. Ekrem:Nerde dinlemek istersiniz.? Sevil:Gitarını kap gel burda dinleriz.(Ekrem odasına gidip gitarını almıştır ve tekrardan Sevilin odasına gelmiştir.Seville Ayçin bağdaş kurup yere oturmuştur.Ekremde sandalyeye oturmuştur.) Ekrem:Ne istersiniz? Sevil:Benim için fartekmez.Ayçin:……… parçasını çalarmısın? Ekrem:Tamam. (Ekrem çalmaya başlamıştır.Gerçekten çalmayı becerebiliyordur.Ayçin Ekremin gitarı çalışına bakıyordur.Sevilde Ekremi izliyordur.) Ayçin:Ya söyleyelim ama ya bune böyle.Sevil:Benim sesim güzel değil.Ayçin:Öf sevil benimki sanki çok güzel.Ekrem sende söyle.(Hep beraber söylemeye başlamışlardır.Eylendileri her halinden bellidir.Hepsi gülerek birbirlerine bakıyordur.Seville Ekremin gözleri birbirine bakarken yakalanmıştır.Sevil eylendiğinden dolayı gülüyordur.Ekremde çok sevimli bir şekilde sevile göz kırpmıştır.Sevilin gülümsemesi büyümüştür.Ayçinde eşlik etmeye devam ediyordur.Parça bitmiştir.) Ayçin:Vay canına bir kere bile takılmadın.Ekrem:Evet uzun süredir çaldığımdan.Sevil:Bence yeteneklisin.Ayçin hadi bir parçada sen çal.Ayçin:Yok Ekremden sonra kulaklarınızı bozmuyum. Sevil:Sen bilirsin.Ayçin:Neyse ben artık kalkıyım saat geç oldu.Sevil:Tamam ben seni geçiriyim.Ayçin:Yarın görüşürmüyüz.Sevil:Artık okulların açılmasına az kaldı okulda görüşürüz.Ayçin:Tamam.(Sevil Ayçini kapıya kadar geçirmiştir.İkiside birbirlerine sarılmışlardır.) Ayçin:Canını hiç bir şeye sıkma tamam mı? Sevil:Denerim. (Ayçin şöförle arabaya binip gitmiştir.Sevilde yorgun bir şekilde odasına çıkmıştır ve yarı baygın bir şekilde kendini yatağa atmıştır nedense kendini çok yorgun hissediyordur.O yorgunlukla mışıl mışıl uykuya dalmıştır.)

2 Saat sonra…

(Sedef Sevilin odasına gelmiştir.) Sedef:Sevil hadi uyan.Sevil.Sevil:Efendim Sedef abla.Sedef:Herkes seni aşağıda yemeğe bekliyor.Sevil:Hı tamam geliyorum.(Elini yüzünü yıkayıp üstünü düzeltip aşağı inmiştir beraber yemek yemişlerdir.) Hüsna:Ellerine sağlık Sedefçim her şey çok güzeldi.Sedef:Beğenmenize sevindim efendim.Yusuf:Yarın erkenden ikimizde işte olacağız.Haberiniz olsun artık tatil bitti.Ekrem:Bizimki daha bitmedi. :D Hüsna:Bi kaç gün sonra sizinkide başlıyor.Okuldan konu açılmışken ihtiyaçlarınız vardır para verelim isterseniz şöförle alınacakaları alın.Sevil:Şey bence okulun ilk gün hocalar neler lazım olduğunu söylüyor ben o gün bir liste çıkartırım.Yusuf:Evet okulun ilk günü gitsinler.Ekrem.? Ekrem:Farketmez ama ilk günü gitsek daha iyi.İlk günü gidelim. (Hüsna çantasından cüzdanını çıkartır.) Hüsna:Size biraz para verelim ihtiyacınız olur.(Bir miktar Ekreme bir miktarda sevile para uzatır.İkiside paraları almıştır.) Sevil:Şey izninizle ben odama çıkabilirmiyim.Hüsna:Aaa olurmu çocuğum.Tatlını yemedin.Sevil:Ben çok doydum onuda bir saat sonra yerim.Hüsna:Tamam tatlım sen çıkabilirsin.Sedef.Sedef:Buydun.Hüsna:Bir saat sonra sevilin tatlısınız odasına götürürsün.Sedef:Tabi.(Sevil merdivenlerden çıkmıştır.2.Katta hafif bir müzik sesi geliyordur.Sevil adım attıkça müzük çoğalıyordur.Ekremin odasından geliyordur.Yemeğe inerken açık bırakmıştır.Sevil ilk önce lavobaya gidip ellerini yıkar.Başı tekrardan dönmeye başlamıştır.Bünyesi son derece bayılmaya yatkındır çünkü yeterince yıpranmıştır vede uykusunun düzende olmaması kendisine zarar veriyordur.Sevil yüzüne su çarpar ve klozetin üstüne oturup başının dönmesinin geçmesini bekler 5 dakika beklemiştir ama başı geçmiyordur.Ekremde o sırada aşağıda tatlısını yiyip merdivenlerden çıkmıştır ve elini yıkamak için lavobaya yönelmiştir.Kapı aralıktır.Başta tıklatır sonra kafasını kenardan uzatıp banyoya bakar klozetin üstünde oturan Sevili görür.Sevil başını tutuyordur.Ekrem banyoya girip sevilin yanına diz çöker.) Ekrem:Sevil iyimisin.? Sevil:İ-iyiyim.Sadece başım dönüyor.Ekrem:5 dakikadan beri burdamısın.Sevil:Geçmedi geçmesini bekliyorum.Ekrem:Dur bekle. (Ekrem lavobada ellrini yıkar ve havluya siler.) Ekrem:Geçtimi? Sevil:Hayır.Ekrem:Geçeceğide yok hadi kalk.Sevil:Kalkabilsem giderdim dimi zaten.(Ekrem sevilin kollarından tutar.) Ekrem:Kalk bakalım.(Sevil ayağa kalkar ama başı dönüyordur eşyalar ters gidip geliyordur.Yavaşça Ekreme yaslanır koridora çıkmışlardır ve sevilin bünyesi bir kez daha iflas etmiştir.Tam yere düşücekken Ekrem Sevili yakalamıştır.) Ekrem:Sevil.! Sevil.! (Sevil ses vermiyordur bayılmıştır.Ekrem bağırmıştır.Sesi bütün koca villada yankılanıyordur.) Ekrem:ANNE.!! ANNE.!! (Hüsna ve Yusuf hemen yukarı koşarlar.) Hüsna:Noldu.? Ekrem:Se-sevil bayıldı. (Yusuf hemen Sevili kucağına almıştır ve aşağı salona indirmiştir.Hüsnayla Ekremde peşinden gelmiştir.Sesi duyan Sedefte salona koşmuştur.Yusuf sevilin yanaklarına vurmaya başlamıştır.) Yusuf:Sevil.! Sevil uyan kızım.Hüsna:Hay allah bünyesi dayanamadı yavrucağızın.Yusuf:Bu ilk değilki onu görmeye gittiğim o günde bayılmış.Ekrem:Geçen gün odasındada bayıldı.Hüsna:Ne.! Niye haber vermedin oğlum.Ekrem:Paniklendirmek istemedim uyanmasaydı gelicektim ama kolonya tutunca burnuna uyandı.Hüsna:Sedef kolonya getir.(Sedef kolaşrak kolonya getirmiştir.Sevile kolanya koklatıyorlardır ama hala ayılmamıştır.) Hüsna:Niye ayılmadı hala.Ekrem:Tamama anne sakin ol gelicek birazdan kendine.(Sevil kendine gelmeye başlamıştır.) Yusuf:Ayıldı.(Sevil yavaşça gözlerine açmıştır ve etrafa bakmıştır ve İstemsizce birden hıçkırarak aklamaya başlamıştır.) Sevil:Yine bayıldım.Yusuf:Senin suçun değil güzel kızım.(Yusuf sevili oturtur ve bağrına basarak sarılır.Sevil ağlamaya başlamıştır yine.) Sevil:Niye böyle oluyor kahretsin.! Beladan başka bişi değilim ben.! Yusuf:Şşş.Sus öyle deme.(Yusuf sevilin yüzünü kendi yizine çevirir.) Yusuf:Bir daha öyle şeyler demiyecekksin anlaştıkmı? (Sevilin göz yaları yanaklarındadır ve tamam anlamında kafa sallar.Yusuf sevilin göz yaşlarını temizler.Ekreminde gözleri tekrardan dolmuştur ama içine akıtmıştır.) Ekrem:Baba Sevili doktora göztermeliyiz çok sık bayılıyor vede tehlikeli.Sevil:Yok hayır gerek yok geçer birazdan geçiyor.(Hüsna Sevili kendine çevirir ve Sevilin yüzüne gelmiş saçlarını geriye doğru atarak sevili okşar.) Hüsna:Canım bir doktor gelsin baksın içimiz rahat olsun.Sevil:Pe-peki.Hüsna:Sil gözyaşlarını.Sedef bizim alile doktorunu ararmısın ve acilen buraya gelsin.Sedef:Peki Hüsna hanım.Sedef doktoru arar ve olanları anlatır.Salona geri döner.Sedef:Doktor bey birazdan burda olur efendim.Hüsna:Tamam sedef sen işine bakabilirsin bişi istersek sesleniriz.Sedef:Peki.(Birazdan doktor gelmiştir vede sevili kontrol etmiştir.Yusuf doktorla beraber çalışma odasına geçmiştir.) Yusuf:Sevilin neyi var doktor bey.Doktor:Bünyesi güçsüz kalmış ve çok yıpranmış.Uyku düzensizliğide bayılmasını tetikliyor.Galba pisikolojik bir durum son zamanlarda onu üzen bir şey oldumu.? (Yusuf başını öne eğer ve) Yusuf:Daha yeni trafik kazasında annesini ve babasını kaybetti.Doktor:Çok üzüldüm bana sorarsanız pisikolojik tedavi almalı yaşı çok küçük ve bunu atlatamaz.Yusuf:Ben hastane ortamının sevili daha kötü yapacağını düşünüyorum.Doktor:Peki.Ben size bir kaç ilaç yazacağım ama bunları mutlaka içsinvede saatinde bünyesini güçlendiricek bir kaç ilaç.Yusuf:Peki dikkat ederiz.Sağolun doktor bey.Doktor:Ne demek görevimiz.İyi günler Yusuf bey.(Doktor evden gider ve yusufta çalışma odasından çıkıp salonda oturan Sevil Ekrem ve Hüsnanın yanına gelir.) Hüsna:Ne dedi doktor.Yusuf:Kötü bir şey yok sedece bünyesi güçsüz ve yorgun düşmüş.(Yusuf sevile döner.) Yusuf:Bundan sonra uyku düzenine dikkat edeceği zsevil hanım. (Sevil tamam anlamında başını sallar.) Sevil:Ben odama çıkabilirmiyim.Yusuf:Birde doktor bir kaç ilaç yazdı onları içiceksin birtanesi vitamin diğerkiside bünyeni güçlendiricek.Sevil:Tamam.Yusuf:Çıkabilirsin.İstersen git biraz uyu ve kendine gel.(Sevil merdivenlerden yukarı çıkar ve odasına girip kendini yatağına atar.Gözleri tekrardan istemsizce dolmuştur ama bu sefer akmalarına izin vermiicektir yatağın içine girer ve yorgsnı üstüne çeker uyumaya çalışıyordur ama başaramıyordur sonunda uykuya dalıvermiştir.Yusufsa şöförü gönderip ilaçları aldırmıştır.Ekremde odasına çıkmış yatağına uzanmıştır ve Sevili düşünüyordur ki aklına sadece kendisinin bildiği ve kullandığı sırrı söylemek gelmiştir ve gözlerini kapamıştır sonunda oda rüyalar alemine yolculuğa çıkmıştır.)

Sabah;

(Güneş ışığı Ekremin odasına vuruyordur Ekrem tek gözünü açar ve güçsüz ve isteksizce dönüp saate bakar saat 10dur.Sedef onları 10 buçukta kahvaltıya çağırıcaktır.Annesiyle babasıda zaten iştedir eskisi gibi sadece tek fark Sevilin olmasıdır.Ekrem birden ayağa fırlar, banyoya gidip elini yüzünü yıkar saçlarını düzeltir ve üstünü değiştirmeden Sevilin odasına girer Sevil uyuyordur.Biraz bakar uyandırsammı uyandırmasam mı diye tereddüt eder ama sonunda uyandırmaya karar vermiştir.) Ekrem:Sevil. (Ekrem Sevili biraz dürter.) Ekrem:Sevil. (Sevil uyanmıştır ve gözleri kısık bir şekilde Ekreme bakar.) Sevil:Noluya yaa sabah sabah.Bişimi oldu.? Ekrem:Kalk sana bir şey göstereceğim.Sevil:Sonra göstersen olmazmı.? Ekrem:Sedef abla olur ama.Sevil:Tamam ne göstericeksen göster.Ekrem:İlk önce git elini yüzünü yıkada sonra rüyamı görüyorum felan deme. (Sevil uyku sersesmiyle ayağa kalkar ve banyoya gidip elini yüzünü yıkar odasına geri gelir.) Sevil:Hadi ne göstericeksen göster.Ekrem:Tamam. (Ekrem Sevilin ortadaki dolabını açar bu dolap sevilin elbise dolabıdır yere kadardır.) Sevil:Ekrem dolabın içinden ne gösterebilirsinki orda benim eşyalarım var.Ekrem:Tamam göstericem ama kimseye bundan bahsetmek yok.Sevil:Tamam.Ekrem:Söz ver. Sevil:Söz. (Ekrem Dolabın duvara olan kısmını biraz ittirir dolabın ufak kare bir kısmı içeri gider ve sanki sürgülğ bir şey varmış gibi yana kayar.) Sevil:Napıyorsun sen.! O dolabın yarısı nasıl yerinden oynadı ve kaydı.Ekrem:Sessiz ol biraz dan öğreniceksin.Dolabın içinden yarısı kenara kaymıştır ve Ekrem eliyle bir kapı açmıştır.Sevil Ekrem odane.Dolabımın dip duvar tarafını sürgüledin o ufak kapı gibi şeyde ne.? Ekrem:Anlamadın mı.? Sevil:Yoksa bu tahmin ettiğim şey mi.? Yok canım onlar sadece filmlerde olur.Ekrem:Niye olmasın.Ayrıca sen ne tahmin ediyorsun.Sevil:Evin gizli geçidi mi.?

4.BÖLÜM SONU.!!

BAKALIM SEVİL DOĞRUMU TAHMİN YAPTI EKREM SEVİLE DOLAPTAN AÇILAN KAPININ İÇİNDEN NE GÖSTERİCEK.? SEDEF ONLARI EVİN İÇİNDE BULAMAYINCA NAPICAK.EKREM VE SEVİL YENİ TANIŞMIŞ OLMALARINA RAĞMEN ARKADAŞLIKLARINI SIKILAŞTIRICAKLAR MI.?

YENİ BÖLÜMÜYLE EN KISA ZAMANDA SİZLERLE…

5.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…
UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR… (:
YORUMLARINIZI BEKLİORUM….
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:09 am Paylaş

BOL BOL YORUM İSTERİM Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:33 am Paylaş

süper olmuşşş ellerine sağlık canım
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 4:41 am Paylaş

müthişş olmuş cnm ellerine sağlık Very Happy
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 5:16 am Paylaş

harikaaaaaa !!!! çok beğendim cnm ...devam Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 5:55 am Paylaş

ellerine sağlık cnm harika yazışsın yine :D
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:14 am Paylaş

narnia gibii mi kapı?kafam karıştı scratch güzel olmuş elllerine sağlık devam lütfen=)yeni bölüm ne zaman?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:15 am Paylaş

devam müthişş (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 6:37 am Paylaş

devam süper olmuş!
SELCAN
Üye
 Üye
SELCAN
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 71
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/12/10

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 7:12 am Paylaş

Yeni Okuyucu
Süper olmuş dewamını merakla bekliyourm (:
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya

MesajKonu: Geri: ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39 ★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi)  5.ßöℓüm... Sαуƒα:39  - Sayfa 8 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 8:00 am Paylaş

Çok güzel olmuş Exclamation
Devam! Very Happy

★•• Kαℓвιм∂є ßüуüуєη ßσşℓυк ••★ (нαуαттα нєя şєуiηi кαувєтмιiş вiя мєℓєğiη нiкαуєѕi) 5.ßöℓüm... Sαуƒα:39

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki