Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 Empty
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyCuma Kas. 04, 2011 9:23 pm Paylaş

physikçi demiş ki:
Bari en yakın ne zaman gelir.?
Onu söylesen..?
Bir ay sonra mı.?
Bir hafta sonra mı.?
Bir YIL mı.?
Ne zaman, çok merak ediyorum. :D

Valla Hiç bilmiyoırum :D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 5:44 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
physikçi demiş ki:
Onu söylesen..?
Bir ay sonra mı.?
Bir hafta sonra mı.?
Bir YIL mı.?

Niye ama ya..? "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 1371890812
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 6:01 am Paylaş

buketsevil demiş ki:
ƒєянαη* demiş ki:
physikçi demiş ki:
Onu söylesen..?
Bir ay sonra mı.?
Bir hafta sonra mı.?
Bir YIL mı.?

Niye ama ya..? "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 1371890812

O kadar yoğunumki bir saat pcyi açabiliyorsam o kadar yaniii Very Happy)
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 6:08 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
buketsevil demiş ki:
ƒєянαη* demiş ki:
physikçi demiş ki:
Onu söylesen..?
Bir ay sonra mı.?
Bir hafta sonra mı.?
Bir YIL mı.?

O kadar yoğunumki bir saat pcyi açabiliyorsam o kadar yaniii "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 650269930)

O arada yazıver işte... Nolur..?

Tamam, yaz ama koyma... O zaman benim ne işime yarayacak tabi... O da var...

Sen yaz bi ara... O günün ertesi günü de koy buraya... Nolur yaaa...

Çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok merak ediyorum... Nefesim kesildi be... xDé
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyPtsi Kas. 07, 2011 5:44 am Paylaş

ya ben nayılmıştım ama bu senaryoya :/ ilk önce kağıta yaz sonra pcye geçir olmazmı Very Happy mesala ben öyle yapıyorum Razz lütfennnn en azında bize ne zaman başlayabileceğini söyle
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Kas. 08, 2011 1:35 am Paylaş

Oh Dear Got!
Vay vay vay! Kızam bu nası bi sezon finalidiiir! O nası bi sonduur! O nası bi anlatıştır! Böyle pörtledi gözlerim okurken! Diyicek söz bulamıyorum! O üst bölümüne yaptığım yorumları boşver, asıl yorum yapılması gereken yer son kısımlar. :zaa:
Ve o alt tarafa da diyicek sözüm yok! :hehe:
Böyle devam et bebeğim. Süper gidiyosun! :mutluluk:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 4:57 am Paylaş

Youmlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...
Yeni bir bölüm almaya nedersiniz.?
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 4:58 am Paylaş

Allah deriim :D
Merakla bekliyorum :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 4:58 am Paylaş

Hiç fena olmaz be Feri'm derim :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 5:11 am Paylaş

Damarlarımda Akan Zehir – 14.Bölüm - Fragman

Sevil;
Aşk.Ne garip değil mi.? Nefret ettiğin bir şeye aşık olmak.Yanlış olduğunu bile bile istemek.Hayatında yapmadıklarını gözü kapalı
yapmak.Aklının değil, kalbinin yönetici olması.Zor olanı istemek.İmkansızı seçmek.Seçim mi aslında.? Bu kadere kurban gitmek.Ya
yanlış olduğunu düşündüğüm şeyleri yaşamak zorundaysam.? Herşey bir sınavsa benim için.Peki sevgide bir sınav mı.? Bu sınava girmek isteyenkim.? İnsan hiç birşey bilmeden sınavı nasıl geçebilir.? Nasıl olduğunu anlamadan bir sınavın içine düştüm.Ne yapacağımı yada ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Bu sefer sadece kafamdaki bilgileri dökmem yeterli olmıyacak.Aklım ve kalbim.İkisi birlikte hareket edicek.Sınavı geçemezsem dönüşü yok.Her şey bitmiş demektir.Bittiği yerde yeni bir başlangıç demektir.Hayat sınavına hazırlanmadan kendimi içinde buldum.Peki bunun neresi adil.?

- Damanlarımda Akan Zehir 3.Sezonuyla yoğun istekler üzerine silerle tekrardan buluşucak.
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 5:31 am Paylaş

Fragman gayet güzel ve anlamlı olmuş.
Ellerine sağlık cnm.
Merakla bekliyoruz. (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 7:24 am Paylaş

Tamam bu gün koyacağım inş.
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 7:30 am Paylaş

yb yb yb ben bu senaryoyu 4 gözle bekliyordum zaten :yupii: :kivir: :ponpon: :yupi: :kizlar: :yeep:
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptySalı Ara. 20, 2011 7:47 am Paylaş

~Hande~ demiş ki:
Fragman gayet güzel ve anlamlı olmuş.
Ellerine sağlık cnm.
Merakla bekliyoruz. (:

3. sezonun yeni bölümünü İS-Tİ-YO-RUM..!"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 3268751438

Lütfen... Çabuk gelsinn..."Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 277638789
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 5:38 am Paylaş

Damarlarımda Akan Zehir – 14.Bölüm

2 Hafta Sonra...

Sevil;

Aşk.Ne garip değil mi.? Nefret ettiğin bir şeye aşık olmak.Yanlış olduğunu bile bile istemek.Hayatında yapmadıklarını gözü kapalı yapmak.Aklının değil, kalbinin yönetici olması.Zor olanı istemek.İmkansızı seçmek.Seçim mi aslında.? Bu kadere kurban gitmek.Ya yanlış olduğunu düşündüğüm şeyleri yaşamak zorundaysam.? Herşey bir sınavsa benim için.Peki sevgide bir sınav mı.? Bu sınava girmek isteyen kim.? İnsan hiç birşey bilmeden sınavı nasıl geçebilir.? Nasıl olduğunu anlamadan bir sınavın içine düştüm.Ne yapacağımı yada ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Bu sefer sadece kafamdaki bilgileri dökmem yeterli olmıyacak.Aklım ve kalbim.İkisi birlikte hareket edicek.Sınavı geçemezsem dönüşü yok.Her şey bitmiş demektir.Bittiği yerde yeni bir başlangıç demektir.Hayat sınavına hazırlanmadan kendimi içinde buldum.Peki bunun neresi adil.?
x:Sevill.!
x:Sevil kızım kalksana.!
Masada iki kollarımın arasına gömmüş oldum başımı havaya kalkdırdım.Karşımda iki tane çatılmış kaş duruyordu.
Öğretmen:Kızım uyuyormusun sen.?
Bu adam iyimiydi.Kafamı kaldırdıysam nasıl uyuyor olabilirdim ki.?
Sevil:Hayır hocam sadece kendimi iyi hissetmiyorum.
Öğretmen:Burası 1.Derecede başarı sağlamış bir sınıf burda dersi dinlemeden oturamazsın.
Adam kaşları çatılmış bir şekilde öğretmen masasına yürüdü.Eline bir tane boş kağıt aldı.Bir şeyler yazdı.Mesafe uzak olduğu için ne yazdığını göremiyordum.Yazısı bittiğinde kafasını kaldırarak bana döndü.
Öğretmen:Bunu al 2 ders izinlisin.Gidip dinlen.Bir arkadaşında sana eşlik etsin.
x:Ben giderim hocam.
Başımı arka tarafa çevirdiğimde bu sesin ekremden geldiğini gördüm.Hangi sınıfa gireceğim belirlendiği sınavda full çıkartmıştım ama artık bunun pek doğru olmadığını düşünüyordum.Ekremle aynı sınıfta olmak.Dahada işleri karıştıracaktı.Hızla itiraf ederek ayağa kalktım.Hocanın yanına süratlice giderek elinde kağıdı aldım.
Sevil:Gerek yok hocam ben giderim.
Ekrem:Hocam ben onu bırakıp geleyim içiniz rahat olur.
Öğretmen:Tamam Ekrem sen bu ders onun yanında dur diğer des gel.
Sınıftan hızlı adımlarla çıktım.Koridora girdiğimde artık koşar adımlarla gitmeye başlamıştım.Hasta felan değildim.Sadece iki haftadır kafamı kurcalayan o kadar şey vardı ki.Ne yapacağımı bilememezlik.Dersleri yoğunluğum kaybolmuştu.Koşarak merdivenlerden aşağı inmeye başladım.Arkamdan koşan ayak seslerini duyabiliyordum.Tek amacım Kızlar Yatakhanesine Ekrem beni yakalamadan önce varmaktı.Koşmamı dahada hızlandırdımYatakhane karşımda koridorun sonundaydı.Arkamdaki adımların bana dahada yaklaştığını hissediyordum.Bütün gücümle koşmaya başlamıştım artık.Beni yakalamak üzereydi bunun farkındaydım veee.Artık Kızlar Yatakhanesinin sınırından adımımı atmıştım.Kendimi durdurmaya çalıştıımda o hızla 4 adımla tökezleyerek durmuştum.Arkama bile bakmadan yavaş adımlarla yürümeye devam etmiştim.Arkama bakamazdım.Çünkü ne diyeceğimi bilmiyordum.1 haftadır koca okulda köşe kapmaca oynuyorduk.Son bir hafta benim peşimden gelmeyi bırakmıştı.Taki şuana kadar.Tekrardan başlamıştı.Sonsuza kadar böyle kaçamazdım.Fakat ne yapamam gerektiğimi bilmiyordum.Yattığım odanın kapısından girerken, kolumda bir acı hissettim.Kolumdan tutularak ileri ittirildim ve odanın kapısı kapandı.Arkamı döndüğümde tahmin ettiğim kişi olduğunu gördüm.
Sevil:Se-sen.Nasıl ya.? Buraya girmen yasak çık odadan.!
Ekrem:Konuşucaz.!
Sevil:Erkeklerin buraya girmesi yasak.Biri görürse ceza alırsın çık.!
Ekrem:Konuşmadan hiç bir yere gitmiyorum.
Sevil:Ne yapıyorsun sen ya.!?
Ekrem:2 haftalık olan köşe kapmaca oyununa bir son veriyorum.
Sevil:Çık dedim sana.!
Hızlıca sağ kolumdan tutarak beni kapıya yapıştırdı.Kolum acıyordu.
Sevil:Kolumu acıtıyorsun bırak beni.!
Ekrem:Neden öpüştüğümüzden beri benden kaçıyorsun.?
Sevil:Öpüştüğümüzden mi.?! Sen beni öptün.!
Ekrem:Sende karşılık verdin.!
Üsteyi çıkmayı bırakarak sessizleşmiştim.Haklıydı.Yalan diyebilirmiydim ki.? Bana ne kadar kızdığı yüzünden anlaşılıyordu.Gözlerimi yere devirdim.
Ekrem:Yalan mı yalan de.!
Sevil:Do-doğru.
Ekrem:O zaman yüzleşmen gereken birşeyden neden kaçıyorsun.!
Sevil:Kaçmıyorum.! Kaçacağım birşey yok.Sana karşı birşey hissetmiyorum.!
Ekrem:O zaman niye karşılık verdin.!
Sevil:O bir reflexti.Sana birşey hissettiğimden değil.!
Ekrem:Reflex değildi.!
Sevil:Sana neden hislerim konusunda yalan söyliyeyim.!
Ekrem:Çünkü seevdiğin kişi hap bağımlısı.! Sen diğer okuldan kaçarak geldin.! Daha beterine düştüğün yetmiyormuş gibi birde benden hoşlanmaya başladın.
Canım yanmıştı.Kendim bile inanamadığım doğruları yüzüme vurmuştu.Kalbime oturan yumruk kan başıncımı ve nefeslerimi yükseltmişti.O hisle beraber bütün göz yaşlarım akmamak için zor duruyordu.Yumruğumu sıkarak duygularımı toparlamaya çalıştım.Cevap vermek istiyordum.Ağzımı açar açmaz ağlamaktan korkuyordum.Cevap vermiyordum.Bu durum herşeyi ortaya döküyordu.Sinirden kızarmış gözlerine artık acı bakışları gelmişti.Canının yandığını anlayabiliyordum.Bu yanlıştı Ekremle bir beraberlik yanlış olucaktı.Her şey daha kötü olucaktı.Ağzını açmaya çalışarak zorla konuşmaya çalıştı.
Ekrem:Belki sandığın kadar kötü biri değilimdir.
Kapının kolunu yavaş hareketlerle açatı.Yavaş bir şekilde yanımdan geçerek gitti.Bir yanım peşinden gitmek isterken diğer yanım olduğum yerde kalmam için beni tutuyordu.İşi daha fazla zorlaştırmayacaktım ve bu konu tamamen kapanıcaktı.Hızlı adımlarla yatağımın yanına giderek kendimi sertçe üstüne attım.Gözlerimden yaşlar gelmeye başlamıştı.Neden imkansızdan hoşlanmıştım ki.Belkide imkansız olduğu için ondan hoşlanmıştım.

2 Saat Sonra...

Ders kitaplarımı kaparak sınıfa gittim.Yerime oturdum.Ekrem en ön sıradaydı.Geldiğimde bakmamıştı.Elindeki kalemle defterine birşeyler karalıyordu.Peşimi bırakmıştı.Kafasını kaldırarak başını çevirdi ve 2 saat önceki acıyla bıraktığım aynı gözlerle bakarak tekrardan öne döndü.İçeri sevdiğim kızıl saçlı bayan hocamız girmişti.Alımlı iyi bir kadındı ama onun dersi değildiki neden gelmişti.
Öğretmen:Çocuklar.Müdür beyden talimat geldi.Herkes derece sınavına giricek.
x:Ne sınavı hocam yaa okullar daha yeni başladı.
Öğretmen:Bakalım bu yaz tatilinde seviyeleriniz düşmüşmü.Sınıflarınız belli olucak.Kötü olanlar bir alt sınıflara gidicek.İyiler burda kalıcak.
x:Bu yılın sınıfları oluşturuluyor diyorsunuz yani.
Öğretmen:Evet.E hadi toplayın kitaplarınızı.
Bu bir hediyemiydi.Ekremle aynı sınıftan ayrılmam için bir fırsattı.Bir alt sınıfa dşücek kadar yanlış yapıcaktım.Böylece herşeyin biraz daha zor olmasını engelliyecektim.Önümüze kağıtlar dağıtılırken soruların ne kadarda kolay olduğunu fark ettim.
Öğretmen:Oğlum sen yer değiştir.
x:Hocam zaten hepimiz başarılı sınıfız yer değiştirmenize ne gerek var.
Öğretmen:Sözümü dinle buraya geç.
Yanımı gösteriyordu.Hoca kaşlarını çatmıştı.
Ekrem:Hocam ben geçeyim mi.?
Öğretmen:Geç Ekrem.
Hızlı hareketlerle yanıma oturdu.Kafasını havaya kaldırarak tavana baktı.Ne yapmaya çalışıyordu bu çocuk.
Öğretmen:Başlayın 20 dakikanız var.
Önümdeki kağıda dönerek soruları çözmeye başladım.Arada birde doğru doğru şıkları bulduklarımı yanlış şıkkı işaretliyordum.Bu sınıftan gitmem gerekiyordu.Aralarda Ekreme dönerek bakıyordum.Konsantiresini bozmadan çözüyordu.Sonuncu soruya yaklaşmaya başlamıştım.Son soruydu.Sonuncusununda cevabını bularak işaretledim.Ön tarafta duran öğretmenler masasının yanına giderek kağıdımı hocaya verdim ve yerime oturdum.Arkamdan Ekremde gelip kağdı verdi.Yerimize oturduk.Hoca bütün kağıtları toplayıp eline aldı.
Öğretmen:Evet çocuklar.Sonuçlar akşama kadar belli olur.Akşam 9.30'da sonuçlar bütün yatakhanelerin panolarına asılır.
Hocanın son sözüyle zil çaldı.Oturduğum sırada kitapları bırakarak sınıftan çıktım.Melikenin sınıfının yanında durarak Melikenin çıkmasını bekledim.Oturdu sıradan geldiğimi fark etti.Hızlı adımlarla yanıma geldi.
Melike:Selam.
Sevil::Selam.
Melike:Nasıl geçti sınav.
Sevil:İyiydi işte.Senin.
Melike:Süperdi ikinci sınıfa girerim heralde.
Sevil:Bende girerim umarım.
Melike:Ne oldu sana sınavın kötümü geçti.
Sevil:Hayır.Bazılarında bilerek yanlış şıkları işaretledim.
Melike:Naptın naptın sen.!
Sevil:Duydun.
Melike:Niye böyle birşey yaptın.
Sevil:Ekremle aynı sınıfta olmaktan kurtulmak için.
Melike:Ekrem için sınıfınımı düşürdün.!
Sevil:Evet.Hem ne farkedicekki 2.Sınıftada gayet eğitim iyi.
Melike:Sen manyaksın neden böyle birşey yaptın bir öpüşme için mi.!
Sevil:Yapmak zorundayım Melike neden anlamıyorsun beni.Yapmak zorundayım.Ekremi sevemem.
Melike:İşe yarıyıcakmı sanki.
Sevil:Denemek zorundayım.Başarmak zorundayım.
Melike:Bu okulda Ekremden daha iyisini bulursan gel banada haber ver.
Sevil:Sen dalgamı geçiyorsun benle.!
Melike:Ekrem çocukluk arkadağım.Gayet ciddiyim.Ekrem kızlara kötü davranıyordu çünkü onu bu çukura çekmek istemiyordu.Ekrem kaba biri değil.Sadece bu pisliğe bulaştığı için bütün iyilikleri kayboldu.
Sevil:Bu herşeyi değiştirmez.Ekrem bir hap bağımlısı ve satıyor.!
Melike:Evet satıyor ama bunu hastanede ve yakalanıcakları gün daha iyi anladım.Sözler ve hareketler yalan söyler ama gözler söylemez.O öyle olmak zorunda neden anlamıyorsun.! İstediği için böyle değil.Seni seviyor.Hemde bu bataklığa seni çekicek kadar.Bunu neden kabul etmiyorsun.
Sevil:Neden ben.
Melike:Belkide sadece bu bataklıktan çıkarabilecek kişi sen olduğun için ve sevdiği için elini tutmak istemiştir.
Sevil:Çıkartmaya çalışıyorum.Hataneye gitmesi için ikna etmeye çalışıyorum.
Melike:Belkide sadece seninle birlikte vakit geçirmek istiyordur bilemiyorum ama seni bataklığına sokucak kadar seni seviyor bunu görebiliyorum.
Arkamdan gelen bir el gözlerimi kapadı.Kimdiki bu şimdi.Ekrem olmadığı kesindi.Muzur sesi duyunca kim olduğunu anlamıştım.Tabiki bu el Sefaya aitti.
Sefa:Acaba ben kimimmm.
Hızla ellerini gözlerimden indirerek.Sefaya döndüm.
Sevil:Senden başka böyle şeyleri kim yapar ki.
Sefa:Nasılsınız fıstıklar.
Melike:İyiyiz sen.?
Sefa:İyiyim.
Melike:Tuğçe nerde.?
Sefa:Kütüphaneye gidicekti kitap alıcak.Sen kızların yanına git ben gelirim demişti.
Tuğçe:Geldim bile.
Arkadan neşeli bir ses bize katıldı.Tuğçe olduğu her halinden belliydi.
Sefa:Geldin mi aşkım.
Tuğçe:Geldim.Sizin neyiniz var.?
Melike:Bu kız testte yanlış şıkları bilerek işaretlemiş.
Sefa ufak bir kahkaha attı.
Sefa:Kızım biz doğruları çıkartmaya çalışıyoruz sen yanlışlarımı.
Tuğçe:Gülme sefa.Neden böyle birşey yaptın Sevil.?
Sefa gülmesini sürdürüyordu.Melike tuğçeye dönerek atıldı.
Melike:Tabikide Ekremle aynı sınıfta olmamak için.
Sefanın içten gülmesi birden durmuştu.Ciddileşmişti.
Sefa:Ne.? Nasıl.?
Melike:Duydun.
Sefa:Niye böyle birşey yaptın Sevil.!
Sevil:Ekremden uzak durmak için.
Sefa:Ondan neden kaçıyorsun.
Sevil:Çünkü ondan hoşlanmıyorum.
Sefa:Hadi yaa.! Gerçekten mi.? Böyle olmadığını biliyorum geç bunu gerçek nedenine gel.
Sevil:Ekremden uzak durmak istiyorum.
Sefa:Ekrem seni seviyor.! Neden yapıyorsun bunu.!
Sevil:Çünkü biz diye birşey olamaz.
Sefa sinirlenmeye başlıyordu.Gözlerinden gayet net bir şekilde anlaşılmıştı bu.
Sefa:Neden.! Hap bağınlısı olduğu için mi.?
Melike:Yeter üstüne gitme kızın.
Sefa:Ne farkeder böyle değil mi.?! Gerçekler acıdır.
Sevil:Fazla acı.
Sefa:O zaman dahada acılaştırmaya devam et.!
Sevil:Yeter artık.Üstüme gelip durma.!
Sefa:Yazık yanılmışım.
Sevil:Neye yanılmışsın.?
Sefa:Seni diğer kızlardan farklı sanmıştım.Gerçekten yardımcı olacağını düşünmüştüm.Ekremi bu bataklıktan kurtarmayı denersin diye düşünmüştüm.Diğer kızlar gibi taton sıkışınca gitmezsin diye düşünmüştüm.!
Sevil:Tuğçe yanındada ne oluyor.Kurtarabiliyor mu seni.! Ben istesem Ekrem istemeyecek.! Bu şekilde nasıl yardımcı olabilirim.!
Sefa:Belkide onu ikna edersin ha nasıl çözüm.!
Sevil:Bu kadar akıl vereceğine git kendinde uygula madem o kadar aklın sağlığın yerinde.!
Sefa:Bak Sevil Ekrem dozu benden az kullanıyor anladın mı.! Benden daha kısa sürede kurtulma şansı var.! Ben istesem bile ordan 10 ay, 1 yıldan önce kurtulamam anlıyormusun.! Belki 1 buçuk yıl.
Sefanın arka tarafında duran Tuğçeye baktığımda gözlerinden yaşlar gelmeye başladığı fark ettim.
Sefa:Benim kurtulmak için bir şansım yok anlıyormusun yok.! Ama Ekremin var ve bu şansı yok etmeni bekleme benden.!
Sevil:Yanılıyorsun istersen sende kurtulursun.
Sefa:2 kişiyi birden kurtarmak istermisin.?
Sevil:Nasıl.? A-anlamadım.?
Sefa:Ekremi hastaneye yatmaya ikna ettiğin an.Bende kabul edeceğim.
Tuğçe ağlıyan gözleriyle şaşkınca Sefaya baktı.Bunu sefadan duymak hepimizin kanını dondurmuştu.
Tuğçe:S-sen.Ci-ciddimisin.Aşkım.?
Tuğçe cırtlak çıkan sesiyle zorla konuşmaya çalıştı.
Cenker:Şaka mı bu.?
Başımı sol tarafa çevirdiğimde.Cenkerin bütün konuşmaya tanıktık ettiğini yeni farketmiştim.Bütün şaşkınlığıyla Sefaya bakıyordu.Sefa yüzünü arkasından olan Cenkere çevirerek tüm ciddiyetiyle yüzüne baktım.
Sefa:Hayatımda hiç ciddi olmadığım kadar ciddiyim.
Bütün gözler tekrardan Sefaya dönmüştü.Sanki yanlış şıkları işlediğime pişman olmuştum.Ekremi ikna etmek imkansız gelirken şimdi içimde bir umut vardı.Bir umut ışığı.Belkide imkansız kelimesi yoktu.Sadece biz zor olan şeylere imkansız kelimesini koymuştuk...

masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 6:24 am Paylaş

cnm çok güzel olmuş sevil sakın bir alt sınıfa düşmesin nolurrrr ayrıca ekremle sevgili olsun ekremden iyisinimi bulcak
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 7:07 am Paylaş

çok güzel olmuş bence ekremde yanlış şıkları işaretlemiştir Exclamation
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 7:42 am Paylaş

masmavi970 demiş ki:
cnm çok güzel olmuş sevil sakın bir alt sınıfa düşmesin nolurrrr ayrıca ekremle sevgili olsun ekremden iyisinimi bulcak
ÜmtrkÜ_mltm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmtrkÜ_mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 137
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 128
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Made in world
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkü+ümit

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyPerş. Ara. 22, 2011 3:21 am Paylaş

işte bu bee valla uzun zaman olmuştu senin o güzel bölümlerini okumayalı süper olmuş canım yb'ü bekliyoruz en kısa zamanda =)
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyPerş. Ara. 22, 2011 4:50 am Paylaş

Harika! İnş. Sevil kabul ederr(:
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyPerş. Ara. 22, 2011 4:59 am Paylaş

TürkÜmit Kantarcılar demiş ki:
Harika! İnş. Sevil kabul ederr(:

İnşallah... =)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyPerş. Ara. 22, 2011 5:25 am Paylaş

harika olmuş tatlım :D
es aşkı
Yeni Üye
Yeni Üye
es aşkı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/11

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyCuma Ara. 23, 2011 12:40 am Paylaş

yeni okuyucun süper olmuş
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyCuma Ara. 23, 2011 12:48 am Paylaş

Ellerine sağlık Ferim (:
*Rüya*
Üye
 Üye
*Rüya*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 32
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 43
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/12/11

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 31 EmptyC.tesi Ara. 24, 2011 1:27 am Paylaş

spr devam

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
31 sayfadaki 41 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Sonraki