Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Sonraki
YazarMesaj
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 Empty
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 09, 2012 3:46 am Paylaş

yb ne zaman
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 1:01 am Paylaş

yb mayısta mı gelicek?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 1:13 am Paylaş

Geliyor.

En son ƒєянαη* tarafından Paz Nis. 15, 2012 1:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 1:18 am Paylaş

Damarlarımda Akan Zehir - Kaçış - 18.Bölüm

Ekrem ;

Otamatik açılan telefonlarımızdan Denizin sesi gelmişti.
Deniz:Hey duyuyormusunuz?
Ekrem:Ne acil durumu? Ne yakalanması? Ne oluyor!
Deniz ufak bir kahkaha attı.
Deniz:Sakin olun sadece denemeydi.Olup olmadığını kontrol etmek istedim.
Ekrem:Burada herkesin ödü bir yerine karıştı farkındamısın!
Deniz:Her neyse.Böyle işte anlamışsınızdır.Ben kapatıyorum.Dikkat edin.
Deniz tonlarca fırça yememek için telefonu kapattı.
Cenker:O deliyle işmi yapılır kafayı yemişsiniz.
Ekrem:Mecburduk.Saat kaçta varırız.
Sefa:Akşam saat 8'de oraya varmış oluruz.
Cenker:Şimdi Sevil'i otelden mi kurtaracaksınız?
Cihan:En mantıklısıda o gibi görünüyor.
Cenker:Eğer biz otelden içeri adımımızı atarsak hemen tanırlar ve Sevili tehlikeye atmış oluruz.
Sefa:İçeri giremezsek durumu öğrenemeyiz ve kurtaramayız.İçeri bir şekilde girmemiz gerek.
Tuğçe:Melikeyle biz gireriz.
Sefa dalga geçerek gülmeye başladı.
Sefa:Hadi yaa.Siz otele giripte napıcaksınız.
Tuğçe:Ben anlatayım.İlk önce Polat'ın oda numarasını öğreneceğiz sonra garson olduğumuzu söyliyerek aşağı ineceğiz.Üstümüzü garson gibi değiştireceğiz.Oda servisiyle Melike ve ben Polatın odasının kapısını çalıp.Oda servisi diyeceğiz.İçeri girdiğimizde birimiz gözüne sıprey sıkıp etkisiz hale getiricek.Sonrada bayıltıcıdan koklatacağız.Bilgisayarı açık olmuş olacak ve Sevil'in hangi odada olduğunu içeride ve odanın dışında kaç kişi olduğunu öğreneceğiz.Biz Polat'ı bayılttığımızda sizde içeri gireceksiniz zaten sonra Sevili kurtarmaya gidersiniz bizim işimizde bitmiş olur.Hepimiz arabanın yanında buluştuğumuzdaysa.Cihan her zmanak yaptığını yapar ve uyuşturucu ihbarı.Sonrada Polat hapise.
Hepimizin ağzı Tuğçe'nin söylediklerinden sonra bir karış açıldı.
Cenker:Çok fazla film izliyorsun.
Tuğçe:Olabilir ama gayette mentıklıda.
Ekrem:Plan güzelde Polat ikinizide tanıyor direk çakar.Siz kızsınız gücünüz Polat'a yetmez.
Melike:Beni kolay kolay o kılıkta tanımaz.İlk ben girerim.Zaten Polat sarkıntılık edecektşr her zaman ki gibi.Sıpreyi sıkacağım.Oda servisi masasının altında örtü oluyor ve kocaman bir yer.Oraya birinizi koyarız.
Cenker gülerek arkaya döndü.
Cenker:Bize gerek kalmadı kızlar herşeyi hallettiler.
Ekrem:Çok zekice bir plan.Tamam masanın altına ben girerim.Tuğçe sen Polat etkisiz hale gelince Sevilin oda anahtarını Polattan alırsın ve Sefa'ya verirsin.
Sefa:Yok ben bu planı beğenmedim.
Ekrem:Neyini beğenmedin Sefa?
Sefa:Ben etkisiz hale getireyim Polatı.
Ekrem:Olmaz ben getireceğim.
Sefa:Tuğçe sana anahtarı getirsin.Sevili kurtarımda daha çok lazım olacaksın.
Ekrem:Tamam.Sende otelin alt kısmındaki kapıdan mutfağa geçersin.Oradan gidersiniz.

2 Saat Sonra...

Sevil ;

Bilmediğim tanımadığım bir otelin önündeyim.Ellerim bağlı.Hava karanlık.Dışarısı çok soğuk.Yanımda duran kızla zorla dışarı çıkarıldık.Otelin içine iki adam tarafından zorla sürükleniyoruz.Önden Polat gidiyor.Çalışan bayandan anahtarları istiyor.Sürüklenerek ansansöre sokuluyoruz.6 katta ansansor duruyor 58 nolu odaya giriyoruz.Polat miğde bulandırıcı sıtırışıyla bize bakıyor.
Polat:Nasıl? Beğendiniz mi odanızı?
Bu sırada yanımızda duran iki adam ağzımızın bantını çıkartıp, ellerimizi çözüyor.Yanımda duran kız sinirli yüz ifadesiyle Polata bakıyor.Yüzünü bana çevirip kaş göz işareti yapıyor ve hızlı bir hareketle yanında duran çocuğun kasığına ayağındaki kocaman botlarla tekmeyi basıyor.Çocuk acılar içince yere yığılıyor.Benim yanımda duran çocuk kızı tutmak için harekette bulununca bende çocuğun kasığına en sert tekmemi geçiriyorum.Polat şaşırmış bir şekilde bana bakarken.Yanımda duran kız hızını alamayıp Polat'ında kasığına tekme atıyor ve 2.sinide atıyor.Elinin üstüne basarak tekini etkisiz hale getirmeye çalışıyor.Cebinden telefonları almaya çalışıyor.Polat diğer eliyle mudahale etmeye çalıştığından kız telefonları almayı beceremiyor.Dönerek sert bir şekilde bana sesleniyor.
x:Bir yardım etsen!
Hızla koşarak Polatın kasıklarına birde ben tekme geçiriyorum.Polatın havada duran elinin üstüne basarak etkisizleştiriyorum.Kız elini Polatın cebine sokuyor.El bağlamak için kullandıkları plastik şeylerden çıkartıyor.Polat acıyla kıvranırken ayaklarınıyla yüz üstü döndürüyor ve ellerini arkadan bağlıyor.
x:Biraz yardımcı olsan!
Kız hızlıca ayağı kalkıp koşarak ayaklanmak üzere olan adamın kasığna bir kere daha geçiriyor.Hızla arkasına geçip sırtına tekme atarak yüz üstü yere yapıştırıp ellerini pilastikle bağlıyor.
x:Siz erkekler bir öğrenemediniz bazı yerlerinizi korumayı.
Diğer erkek ayaklanarak kızın üstüne altıyor.Bunun üzerine kız ufak bir çığlık atıyor.Çocuk kızın elindeki el bağlayıcıyı almaya çalışıyor.Tam aldığı zaman ellerini kavuşturmak için uğraşıyor.Bu sırada harekete geçiyorum ve çocuğun karnına sertçe bir tekme atıp komidinde duran vazoyu kafasına sertçe geçirmemle çocuk bayılıyor.Kız hemen kalkarak onun ellerinide bağlıyor.Koşarak Polatın yanına gidip ceplerinden telefonları bulmaya çalışıyor.Polat ufak bir kahkaha atıyor.
Polat:Telefonlarınızı yanımdamı tutucağımızı düşündünüz güzelim.Hatlarınızla beraber hepsi kırılıp çöpe atıldı.
Sevil:Hadi ya en azından o kadar aklın varmış.
Koşarak gidiyorum ve herde bayık olan çocuğun cebinden oda anahtarını alıyorum.
Polat:O kadar kolay kurtulabileceğinizimi sanıyorsunuz.Aşağı indiğiniz an sizi tanır ve yakalarlar.
x:Bize böyle ip ucu vermeye devam et işimizi kolaylaştırıyorsun.
Hızlıca kapıya koştum.Kilitli olan kapıyı anahtarla açtım.Kızla beraber çıkarak hızlıca kapıyı kapattık ve kilitledik.
x:En fazla 15 dakika sonra buradan kurtulurlar.
Sevil:Ne yapacağız aşağıda inemeyiz.Ansansör kullanamayız hatta merdivenleride.
Kız kodidorun bir sağına bir soluna baktı ve kamerayı görünce yavaşladımlarla elimden tutara yürümeye başladı.
x:Yangın merdivenlerini kullanarak iki kat yukarı çıkacağız ve birinin kapısını çalarak içeri gireceğiz.Telefonlarını isteyerek yardım isteyeceğiz.
Sevil:Tamam.Bu iyi fikir.
Koşarak yangın merdivenlerinden iki kat yukarı çıktık.Önümüze gelen ilk kapıyı deli gibi çalmaya başladık.Açan olmuyordu.Sonun kapıyı yaşlı bir teyze aştı.
Teyze:Evladım ne bu aceleniz.Bir sorununuz mu var?
Sevil:Teyzeciğim çok acil iki dakika telefonunuzu kullanabilirmiyiz?
Teyze:Tabi evladım buyrun.
Yaşlı teyze bizim paniklememizle hızlıca telefonu bize uzatarak kapıyı kapattı.
x:Kimi arayacaksın.
Sevil:Bizim çocukları.Ahh!! Kahretsin!
x:Sorun ne!
Sevil:Numarayı hatırlamıyorum!
Zihnimi ölesiye zorluyordum.Kahretsin gelmiyordu!
x:Ver şu telefonu!
Kız elimden hızla telefonu kaparak bir numara tuşladı ve kulağına dayadı.
x:Alo.Alo cevap ver allahın cezası! Neredemiyim! Kaçırıldım!
Sevil:Ben dinle! Bizim okuldan birinimi aradın?!
Kız telefonla konuşurken bana döndü.
x:Evet.
Sevil:Beni iyi dinle! Okulda Ekremin numarasını bulsun ve onu arasın! Alkoçlar otelinde olduğumuzu söylesin! Anladın mı!
x:Hangi Ekrem!
Sevil:Satıcı olan 3.Sınıf! Ekrem Terzioğlu!
x:Beni iyi dinle.Şimdi gidiyorsun! ve okuldakilerden Ekrem Terzioğlunun numarısını buluyorsun! ve Alkoçlar otelinde kaçırıldığımızı söylüyorsun anladın mı! Kapatıyorum! Dediğimi yap!
Kız telefonu kapatarak atadığı numarayı sildi telefonunu teyzeye verdi.
x:Çıkmamız gerek!
Koşarak odanın kapısını açmasıyla.Polatı karşında görmesi bir oldu.
Polat:Buraya sığına bileceğinimizi sandınız.
Alaylıca sırıttı.Ne kadar çabalasakta bu sefer adamlar bizi yakaladı ve 6.kata tekrardan çıkarttı.Odanın kapısının önünde durduk.
Polat:Yanımdaki kızı işaret ederek.Bunu 34 nolu odaya götür.Bunun ikisi aynı oadada rahat durmuyor.Sevil burda kalsın başındada sen kal ben kendi odama çıkacağım.Sevilin anahtarıda bende kalıcak.
Polat dışarı çıkarak kapıyı kapattı ve kilitledi.Başımdaki adam beni sandalyeye sıkıca bağladı.Elimden hiç bir şey gelmiyordu.Yapabileceğim tek şey sadece çaresizce beklemekti.

1 saat sonra...

Ekrem ;

Yol git git bitmiyordu sanki.Ne zaman varacaktık.Bu sinir bozucuydu.
Ekrem:Daha ne kadar var?
Cihan:Az kaldı Ekrem.Az kaldı.
Birden telefonum son ses çalmaya başladı.Ekrana telaşla baktığımda tanımadığım bir numaranın aradığını gördüm.Hızlıca hemen açtım.
Ekrem:Alo.
X:EkremTerzioğlu mu?
Ekrem:Evette sen kimsin kızım!
X:Beni arkadaşım aradı kaçırılmışlar Uludağa ve yanındaki kız sizi aramamızı söylemiş.Alkoçlar oteldeler.
Ekrem:İyiler mi!
X:Sesleri nefes nefeseydi ama tekrardan yakalamışlardır.
Ekrem:Bu arada sen kimsin! Adın ne?!
x:Ben Hatice.10 B sınıfındayım.
Ekrem:Niye tanımıyorum ben seni.
Hatice:Tanımanmı gerek bütün okulu bende seni tanımıyorum.
Ekrem:Kapa kızım ya! Seninlemi uğraşıcam! Bak eğer bir haber alırsan ara numaranı kaydediyorum! Alo!
Cenker:Noldu?
Ekrem:Kız suratıma katadı telefonu.
Cihan:Geldik!
Ekrem:Ciddimisin!
Cihan:Evet şu otel.
Araba otelin biraz ilerisinde durdu.Hepimiz aşağı indik.
Sefa:Kızlar açın telsizleri.Hepsiniz açın.
Ekrem:Dikkatli olun.Konuştuğunuz herşeyi duyacağız.Biz yemekhaneden gireceğiz gizlice alt kısımda beklicez.Kıyafetleri giyin ve masayı alıp gelin.
Melike:Tamam dikkat ederiz.
Kızlar ağır adımlarla otelin kapısından girdiler.Bizde koşarak arka tarafa dolanıp yemek hane kapısından içeri girerek koşarak koridora geldik.15 dakika sonra kızlar üstlerinde garson kıyafetleri ve ellerinde servis masasıyla geldiler.
Ekrem:Kaç numara?
Tuğçe:40
Ekrem:Tamam.
Hemen masanın altına girdim.Melike örtüyü güzelce düzeltti ve sürmeye başladı.Ansansörün içine binerek 7.kata çıktık.Melike 40 nolu kapıyı çaldı.Kapı açıldı.
Polat:Oda servisi istememiştim ki.
Melike:Bu otelimizin özel bir hizmetidir.
Polat:İçeri bırakın.
Melike kafası eğik bir şekilde masayı içeri sürdü.Daha fazla dayanamayarak örtüyü kaldırarak dışarı çıktım.Bütün gücümle Polata yumruk attım.Neye uğradığını anlamadan yere yapıştı.Melike bu hareketim üzerine bayıltıcı mendili çıkartarak Polat'ın burnuna dayadı.Bir kaç saniye sonra etkisini göstermişti.Tuğçe içeri girerek Polatın cebinden anahtarı alırken Melikede Bilgisayardan Sevilin oda numarasına baktı.
Melike:6.Kat ilk kapı.
Ekrem:Tuğçe anahtarı ver! Ben gidiyorum bu odanın kapısını kilitleyin.Daha sonra hızlı bir şekilde.Arabanın yanına gidin! İçine binin.Telsizleriniz açık olsun!
Koşarak merdivenlerden hızlıca 6.Kata çıktım.Telsizden Cihan, Sefa ve Cenkeri çağırdım.Ben kapının önüne geldiğimde onlarda ansansörden çıkarak koşarak yanıma geldi.
Ekrem:Giriyoruz.
Anahtarı deliğe sokarak kapıyı açtım.İçeri daldım.İçeride bir tane çocuk vardı.Bana doğru koşarak gelince kafa attım.Çocuk sersemlemiş bir şekilde yere yapıştı.Gözlerimi sandalyeye çevirdim.Sevil korkmuş gözleriyle bana bakıyordu.Hüzünlüce.Yanına koşarak gittim.Elimdeki bıçakla iplerini çözdüm.Ağzındaki bantı çıkardım.Ağzının açılmasıyla korku ve endişeli bir ses çıktı ağzından.
Sevil:Ekrem.
Ayağındada ip vardı eğilerek ayağındaki ipleri kestim.Ağaya kalktığımda Sevil hızlıca boynuma atladı.Ellerimle sıkıca sardım onu.
Ekrem:Burdan çıkmamız gerek.Hadi çocuklar gidelim.
Sevil:Duruunn!!
Ekrem:Ne oldu!
Sevil:O kız o kızı bırakamayız!
Ekrem:Hangi kız!
Sevil:Polat bi kızla beni kaçırdı.Anahtar Polatın cebinde o kızıda kurtaralım.
Ekrem:Tamam.Cihan sen ilgilen.
Cİhan:Ah tamam ilgilenirim...
Acele bir şekilde kapıyı açıp koridora fırladık.Fırlamamızla önümüzde 5 tane adamın bizi beklemiş olduklarını fark ettik.Ah.Bu işin içinden sessiz sedasız çıkamazmıydık.Bela kokusu alıyorum.
Ekrem:Çocuklar başka çare kalmadı.
Cihan:Paylaşalım.
Sefa:Bir tanesi fazla.
Ekrem:İlk bitiren ilinciyide alır ;)
Sevil:Şu durumda bile çok komiksiniz.Nerden çattım sizin gibi delilere yaa.

18.Bölüm Sonu...
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 2:08 am Paylaş

Mükemmel bir bölüm olmuş . Ellerine ve beynine sağlık Very Happy yeni bölüm çabuk gelsin nolur :-)
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 2:09 am Paylaş

muhteşem olmuş eline sağlık bayıldım merakla bekliyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPaz Nis. 15, 2012 4:22 am Paylaş

süper canım
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 1:21 am Paylaş

Her zamanki gibi süper bir bölüm olmuş "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Sevilin kurtulmasına çok sevindim "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Tuğçe ve Melikeden de süper plan çıktı doğrusu "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 277638789
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 6:35 am Paylaş

Çok güzel olmuş (:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 6:48 am Paylaş

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
Beğenmenize sevindim (:

Ama maalesef ki yeni bölüm bir dahaki aya kadar gelemeyecek "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 89154
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 7:48 am Paylaş

fatime demiş ki:
Her zamanki gibi süper bir bölüm olmuş "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Sevilin kurtulmasına çok sevindim "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Tuğçe ve Melikeden de süper plan çıktı doğrusu "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 277638789
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPtsi Nis. 16, 2012 7:50 am Paylaş

Olsun Sevilin kurtulmasıda bize yetti yani "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 277638789

Okuldaki arkadaşlarıma söyledim bu seneryoyu.Anlatıyorum hatta

Artık bıktılar benim sayemde "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 1277881960
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 821
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 339
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : Ankaraa :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gülümsee :*

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptySalı Nis. 17, 2012 6:37 am Paylaş

Yeni okuyucuuu Very Happy
Bölümleri okumam baya sürdü ama hepsi birbirinden harika. Ellerine sağlık. Yeni bölümü bekliyorum Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyÇarş. Nis. 18, 2012 4:23 am Paylaş

Teşekkürler...
Beğenmenize sevindim (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyÇarş. Nis. 18, 2012 5:38 am Paylaş

Yeni Okuyucu geldi "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Bölümleri okuyayım derken annemden terliği yiodum "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930 ama ÇOOK güzel olmuş.

Bu arada yeni bölüm ne zaman söylersen çok sevinirim. "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPerş. Nis. 19, 2012 2:34 am Paylaş

Anlatımın çok güzel..O kadar akıcı ve okuyanı kendini bağlıyor..Seneryon insanları etkileyen nadir türden.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 3:24 am Paylaş

cerenmoray demiş ki:
Yeni Okuyucu geldi "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Bölümleri okuyayım derken annemden terliği yiodum "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930 ama ÇOOK güzel olmuş.

Bu arada yeni bölüm ne zaman söylersen çok sevinirim. "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930

Terlik yemediğine sevindim o zaman "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 277638789
Teşekkürler (:
Yeni bölüm bu ay hiç gelmez "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 829696
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 5:36 am Paylaş

Ama nedenki?

Seni fazla sıkmak istemem ne zaman müsait olursan o zaman yaz bölümü Very Happy

Ama senaryo SÜPER gidiyor bilmeni isterim "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyC.tesi Nis. 21, 2012 5:37 am Paylaş

biliyorum ama maalesef vaktim yok.
teşekkürler Very Happy
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyÇarş. Mayıs 02, 2012 8:07 am Paylaş

Neyse bekliyoruz.Çabuk yazarsın sen "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930
DiziFilmKolik
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
DiziFilmKolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 155
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 88
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/05/12

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 10:12 pm Paylaş

Çok güzel devam
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptySalı Mayıs 08, 2012 4:28 am Paylaş

fatime demiş ki:
Neyse bekliyoruz.Çabuk yazarsın sen "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 650269930
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptySalı Mayıs 08, 2012 11:39 pm Paylaş

Ümit_İdiil demiş ki:
fatime demiş ki:
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:36 am Paylaş

süper ne denir ki böyle senaryo ya:D
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil

MesajKonu: Geri: "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa "Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm;  Gizli Öfke - 143.Sayfa - Sayfa 35 EmptySalı Mayıs 15, 2012 6:50 pm Paylaş

yb?

"Damarlarımda Akan Zehir" | 32.Bölüm; Gizli Öfke - 143.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
35 sayfadaki 41 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Sonraki