Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 8:50 am Paylaş

* 33. Bölüm * -Her şey seni bekliyor; her şey gelmeni..-

Melike uzun süredir iki büklüm oturduğu koltuktan kalktı, elinde gözyaşlarıyla ıslanmış olan peçeteleri çöpe attı. Koridorun sonundaki aynada yüzüne baktığında ağlamaktan şişmiş olan yeşil gözlerini ve kızarmış olan burnunu gördü. Artık bunların hiç bir önemi yoktu, canının bir parçası ondan çok uzaktaydı şimdi.. Düşüncelerini bir kenara itip çalmakta olan kapıyı açtı. Gelen Özgün'dü. Melike yüzüne bile bakmadan Özgün'ü içeri aldı. Tekrar koltuğa oturdu. Özgün de yanına otururken Melike'yi nasıl teselli edeceğini arıyordu.

Özgün:Ben.. Ne diyeceğimi..
Melike:Bir şey deme lütfen.
Özgün:O gittiği için çok üzgün olduğunu..
Melike:Bilemezsin.. Sen benim neler hissettiğimi bilemezsin.
Özgün:Bilemem demek ha.! Ben ailemi hiç tanımadım. Ümit'e kardeşim gibi bağlanmıştım. O da beni terk edip gitti.! Şimdi anlayışsız olan ben mi oluyorum.!
Melike:Lafı k*çından anlama lütfen.
Özgün:Sende k*çından anlatma lütfen..
Melike:Ama napıyım, tek kardeşim gitti.
Özgün:Bizim on tane kardeşimiz vardı çünkü..
Melike:Hep senin o boncuk gözlü sarı çiyan kardeşin yüzünden.!
Özgün:Hop hoop, asıl o senin Japon Prensesi Çinmaçin kardeşin olmasaydı..
Melike:Hala uzatıyoruz, sonuç olarak baş başa kaldık..

Özgün Melike'ye biraz daha sokuldu.. Melike kucağında dayandığı yastığı sağa fırlatıp Özgün'ün yanına uzandı.. Tatlı ve uzun sohbetlerinin sonunda ikiside sarmaş dolaş gecenin kusursuz sessizliğine teslim etmişlerdi kendilerini..

* * * * *

Türkü otobüsten indiğinde saat gece yarısını geçmişti. Yanında otobüs mola verdiğinde tanıştığı Mercan vardı. Çok tatlı dilli ve sevecen bir delikanlıydı. Türkü'nün gideceği yeri duyduğunda hemen ona eşlik etmek istemişti. Hiçte buralılara benzemiyordu. Siyaha dönük kahverengi saçları omuzlarına dökülüyor, ela badem şeklini almış gözleri etrafı tarıyordu. O kadar uzundu ki Türkü onun sadece omuz hizasına gelebiliyordu. Ciddi olmayan İstanbul'lu tavrıyla Türkü'yü kolunun altına çekip ''Buralarda böyle dolaşma, yanlış anlamanı istemem ama; kurdu çok olur.'' Türkü ise bu lafa karşılık hemen cevabını yapıştırmıştı; ''Sen de onlardan birisin galiba.'' Bu lafın üzerine Mercan inci misali dişlerini göstererek tatlı bir tebessüm etti.

Mercan:Sahi, nerelisin sen.?
Türkü:Doğma büyüme İstanbul.
Mercan:Hangi üniversite.?
Türkü:Yedi Tepe ama ben birinci sınıftan terkim.
Mercan:Neden, ailen mi okutmadı yoksa.?
Türkü:Hayır, fahişelik yapmaktan okumaya fırsat bulamadım.

Mercan'ın sorularından ve laubali tavrından oldukça sıkılmıştı. Zaten konuşmaktan farketmediği karakolun önündeydi.. İçinde tarifi imkansız bir heyecan ve mutluluk vardı. Birkaç adım attı.. Karakolun penceresinden Ümit'in solgun yüzü görünüyordu. Oldukça zayıflamıştı ve saçlarını kestirmişti. İlk görüşte onu tanıyamadı ama gözleri.. Hala iki yaramaz çocuk gibi bakıyorlardı. Karakol ile arasındaki mesafeyi kapatıp içeri girdi. Valizi bırakıp Ümit'e baktı. Ümit daha kafasını kaldırmadığından onu görememişti ama Türkü onu görüyordu işte. Oradaydı.. Yumuşak çıkan sesiyle ''Ümit..'' dedi.

Ümit:Türkü, sen..
Türkü:Geldim..
Ümit:Geleceğini biliyordum.
Türkü:Sensiz ayrı kalamıyorum.
Ümit:Burada yaşayamazsın.
Türkü:Senin olduğun her yerde yaşarım.
Ümit:Seni çok özledim.

Ümit Türkü'ye biraz daha yaklaşıp onun kokusunu hissetti. Ne kadar özlediğini şimdi daha iyi anlıyordu. Türkü'nün çenesini kaldırıp dudaklarına ufak bir buse bıraktı. Türkü'nün karşılık vermesi ile o ufak buse yerini ateşli ve tutkulu bir öpüşmeye bıraktı. Dudakları ve nefesleri birbirine karışıyordu. Ayrılmak istemiyorlardı birbirlerinden. Nefesleri bitene kadar öpüştüler. Sonunda nefes nefese ayrıldılar.. Ümit alnını Türkü'nün alnına dayamış; elleriyle de yanaklarını okşuyordu.. İkisi de içlerinden bu anın hiç bitmemesini dilediler.

* * * * *

Uzun ve yorucu geçen bir günün ardından Sevda yatağına uzanmış bir biçimde televizyon izliyordu. Zafer elindeki kocaman bir kase mısırla odaya girdi ve kapıyı kapattı. Mısırları yatağın üzerine bırakıp Sevda'ya biraz daha sokuldu. Onun kokusunu duymaya çok ihtiyacı vardı.

Sevda:Zafer, ben..
Zafer:Sevda lütfen bu anı bozma.
Sevda:Sevgilim..
Zafer:Ameliyat olacaksın değil mi.?
Sevda:Çocuk..
Zafer:Ben çocuk felan istemiyorum, senin iyileşmeni istiyorum.
Sevda:Ama ileride..
Zafer:İlerde de istemeyeceğim çocuk felan.
Sevda:Yalan söyleme, sen çocukları çok seversin.
Zafer:Of tamam, evet ama seni daha çok seviyorum..
Sevda:Zafer, izin ver ameliyat olmadan önce bir tane çocuğumuz olsun.
Zafer:Peki tamam, eğer böyle mutlu olacaksan..
Sevda:Çok mutlu olacağım.
Zafer:O zaman şimdiden çalışmalara başlayalım.

Zafer mısırları alıp komidinin üzerine koydu ve Sevda'nın dudaklarına eğildi.. Sevda'nın dudaklarının tadını hiç bir şeye değişmezdi Zafer. O kadar güzellerdi ki onun için. Hiç kimseye benzemiyordu.. Daha önce birlikte olduğu hatta öpüştüğü hiç bir kadına benzemiyordu Sevda.. Zafer için Sevda ''AŞK''tandı..

* 33. Bölüm Sonu *

SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:01 am Paylaş

Huuuuh.
Eh hadi bakalim, Türkü ve Ümit'e sevindim diyelim ama,
SEVDA VE ZAFER MUHTESEMDI.! Bana acidigin için tesekkür ederim Dila :cici:
Melike ve Özgün'e koptum ya, yok sari çiyan, yok japon prensesi, manyak bunlar he, ayni yazar gibi Razz .
Sadede gelirsek, yine harika bir bölümdü, azicik kisa ama olsun, idare edivericem gari Laughing
Devamini bekliyore, ve seni çok seviyore. Idea

Dipnot: Asktan kadin ben mi oluyorum Crying or Very sad
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:17 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
Huuuuh.
Eh hadi bakalim, Türkü ve Ümit'e sevindim diyelim ama,
SEVDA VE ZAFER MUHTESEMDI.! Bana acidigin için tesekkür ederim Dila :cici:
Melike ve Özgün'e koptum ya, yok sari çiyan, yok japon prensesi, manyak bunlar he, ayni yazar gibi Razz .
Sadede gelirsek, yine harika bir bölümdü, azicik kisa ama olsun, idare edivericem gari Laughing
Devamini bekliyore, ve seni çok seviyore. Idea

Dipnot: Asktan kadin ben mi oluyorum Crying or Very sad

Yok kanka sen TAŞ'tan kadınsın. Crying or Very sad
Beğenmene çok sevindim laan.
Hele ki SevdaZafer sahneleri için ayrı bir düşünce tarzı geliştirdim.
Onu ilerleyen saatlarde özelden anlatırım sana.
Burda olmaz.
İyice sapık sanıcaklar beni sonra. :D
Bende seni öptüm.

Dipnot:Heryerinden. :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:18 am Paylaş

süper olmuş canım :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:19 am Paylaş

müge demiş ki:
süper olmuş canım :D

Sağol canım. (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:28 am Paylaş

physikçi demiş ki:

Burda olmaz.
Bende seni öptüm.

Amanin, kemiririm seni ben Laughing
Hemen anlat, hemen :D
Yahu senin sapik oldugunu bilmeyen var mi acep? Onu bir söylermisin bana.?
Herkes biliyor sapik oldugunu, kusura bakma yani :D
Ov, öp beni Recep, yii beni Recep Crying or Very sad
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:35 am Paylaş

Ellerine salık çok güzel olmuş vihhuuuu... :D
Bune ama yaa :D
Bit kadar türkü ümit var olmaz böyle yani türkü ümit isterim ben xD
Bol bol xD
Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş (:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 10:10 am Paylaş

Harika harika harika...
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 10:19 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
Bol bol xD
Katılıyoruuuuuum :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 12:28 am Paylaş

Süper olmuş canım
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 4:53 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 3726834481 sonunda kavuştular merakla yeni bölümü bekliyorum
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 4:59 am Paylaş

Oo yeni basliga geçmissin Dila, hayirli olsun :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 5:04 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
Oo yeni basliga geçmissin Dila, hayirli olsun :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 5:49 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:

Burda olmaz.
Bende seni öptüm.

Amanin, kemiririm seni ben Laughing
Hemen anlat, hemen :D
Yahu senin sapik oldugunu bilmeyen var mi acep? Onu bir söylermisin bana.?
Herkes biliyor sapik oldugunu, kusura bakma yani :D
Ov, öp beni Recep, yii beni Recep Crying or Very sad
Ahahaha. (:
Kemir beni kanka. :D
Ben sapık değilim. Sadece genç yaşta ergenliğe girmiş bir bireyim. :D
Recep kim lan.? Beni kimle aldatıyosun.! :zaa:
Ayrıca sağol kanka.
Allah sana da nasip etsin yeni başlığa geçmeyi. (:

Ferhan'cım sağol yane. :D
O kadar yazdım hayla bit kadar diyorsun ya.
Pes, sadece pes diyorum. Crying or Very sad
Hande'cim sana da ona katıldıüın için pes diyorum. Laughing

#Beyza: Teşekkür ederim.

goktug:Teşekkür ederim şekerim. (:
ümitkolik_mry: Teşekkürler canım. Laughing
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 6:02 am Paylaş

ben son bölümü görmemişim aman allahım....nese.....ümitle türkü çoooook tatlılar=).......devam...........
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 6:11 am Paylaş

ƒєянαη* demiş ki:
Bol bol xD
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPaz Ekim 16, 2011 6:28 am Paylaş

süper olmuş Exclamation
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPtsi Ekim 17, 2011 2:38 am Paylaş

Teşekkürler canlarım. (:
Yeni bölüm için sizi biraz bekleteceğim sanırım. (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyPtsi Ekim 17, 2011 6:12 am Paylaş

physikçi demiş ki:
Ahahaha. (:
Ayrıca sağol kanka.
Kemirdim seni kanka. :D
Tabi tabi eminim sapik degilsindir Razz
Ay tüh, Recep'i agzimdan kaçirdim iyi mi.? Laughing
Amin amin :D.
Neyse, yeni bölüm için beklemedeyim.
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptySalı Ekim 18, 2011 5:17 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Ahahaha. (:
Ayrıca sağol kanka.

Recep kim dedim kızım sana.!
Kim kim kim.? Kim lan Recep.?
Yoksa bizim sokakta oturan Recep Dayı mı.?
Tahmin etmeliydim zaten.!
O adam tip tip hep göz ucundan bana bakıyo. :D
Demek senle de..
Neyse yaa saçmaladım iyice.
Yeni bölümü bekle ve beni aldatma.
Öp beni kanka. (: Bende seni öpcem.
Ayrıca senden sapık değilim.
Seni geçemem. (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptySalı Ekim 18, 2011 5:32 am Paylaş

physikçi demiş ki:
SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Ahahaha. (:
Ayrıca sağol kanka.

Demek senle de..
Seni geçemem. (:
A-aa. Deli midir nedir :D
Ay evet o ya, nerden anladin hemen :D
Tamam aldatmiyorum seni.
Öptüm seni kanka, sende beni öp ve fazla bekletme.
Cok çok sapiksin. Uzatma, ben ne dersem o.
Derslerine güzel güzel çalis, sinavlardan iyi not getir, bize uzun uzun bölümler yaz Razz
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 3:53 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Ahahaha. (:
Ayrıca sağol kanka.

Demek senle de..
Seni geçemem. (:
A-aa. Deli midir nedir :D
Ay evet o ya, nerden anladin hemen :D
Tamam aldatmiyorum seni.
Öptüm seni kanka, sende beni öp ve fazla bekletme.
Cok çok sapiksin. Uzatma, ben ne dersem o.
Derslerine güzel güzel çalis, sinavlardan iyi not getir, bize uzun uzun bölümler yaz Razz

Allah Allah..
Sen yeni bölüm yazmadan bende yazmıyorum.
Hadi bakalım.
Dişe diş göze göz. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 4:55 am Paylaş

Önce sen yaz. Sonra bende yazicam, söz! Laughing
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 6:13 am Paylaş

Tamam, bakarız. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 7:03 am Paylaş

Bakma yap :D.
Beni bu kadar yalvartmak zorunda misin sen be.? Laughing
Bekliyorum bak.. Bekliyorum ben.. Bekliyorum bilmis ol.

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki