Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptySalı Kas. 01, 2011 5:26 am Paylaş

Aynen öyle kuzucuğum.
Sınavlardan sonra dönüşüm muhteşem olucak. :zaa:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptySalı Kas. 01, 2011 7:00 am Paylaş

Tamam bebisim.
Bekliyorum. (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 6:52 am Paylaş

biz evlensekmi.? :D
Kulağıma gerip geldi yaa :D
Ellerine sğalık ama kısa...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 8:03 am Paylaş

Teşekkürler Ferhan'cım. Laughing
Eee sınavlar n'aparsın, idare etceksiniz artık. Laughing
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyPerş. Kas. 03, 2011 3:29 am Paylaş

aa ama neden final yapıorsun çok güsel senaryo yni okuyucunum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 7:42 am Paylaş

~ FinaL Bölümü ~

Türkü şaşkınlıktan büyümüş çekik gözlerini Ümit'in derin mavilerine dikti. Şaka yapmıyordu, çok ciddi duruyorlardı. Ne diyeceğine karar veremiyordu Türkü. Ümit'i kırmak istemiyordu ama evlilik.? Çocukluğundan beri en büyük kabusuydu. Çok korkuyordu. Küçükken kendi kendine verdiği sözlerden birisiydi ''ASLA EVLENMEMEK.!''

Yavaşça oturduğu yerden kalktı ve sofrayı küçük mutfaktaki taşın üzerine koydu. Sofra bezini yerden alıp kapının önünde sirkeledi ve tekrar içeri girsi. Ne diyeceğine bir türlü karar veremiyordu. Usulca kalktığı yere yine usulca oturdu. Ümit ondan bir cevap bekliyordu ve tedirgindi. Ne diyeceğine karar vermişti Türkü.

Türkü:Nerden çıktı şimdi bu.?
Ümit:Ne demek nerden çıktı.? Türkü burada sana evlenme teklif ediyorum. Cevabının ''Evet.'' olmasını bekliyordum.
Türkü:Ben.. Yani seninle olmak çok güzel ama..
Ümit:Ama mı.? Bunca yolu benim için gelen kadın yani sen; evliliğe ama mı diyor.?
Türkü:Korkuyorum Ümit.. Evlenince aşkın bitmesinden.. Körelmekten korkuyorum, annem gibi olmaktan korkuyorum.
Ümit:Korkma.
Türkü:Demesi kolay.
Ümit:Seni asla öyle bir kadın olarak düşünmüyorum, düşünmem de.. Üzerindekileri çıkar ve İstanbul'da giydiklerini giy. Biz buraya bu insanları değiştirmeye geliyoruz. Onlara benzemeye değil.
Türkü:Ama.. Bir şey derler.
Ümit:Asla.. Sana hiç bir şey diyemezler.
Türkü:Evet.
Ümit:Ne.?
Türkü:Evlenme teklifin için.. EVET.
Ümit:Ben hemen hazırlıklara başlayacağım. Beni nasıl mutlu ettin anlatamam.

... ... ...

Melike restoranta geldiğinde hiç kimsenin olmadığını farketti. Mumlarla aydınlatılmış yoldan geçerek en uçtaki masaya oturdu. Yanına gelen garsonu birine benzetiyordu. Garson elinde tuttuğu mönüyü yavaşça Melike'ye uzattı, Melike görür görmez tanıdı bu yüzü.

Melike:Özgün.! Sen..
Özgün:Hep sen mi bana hizmet edeceksin, hayat müşterek..
Melike:Çok tatlısın. (:
Özgün:Sen daha tatlısın.
Melike:O zaman ben spagetti istiyorum, hardallı ve fesleğenli.
Özgün:İçecek olarak.?
Melike:Beyaz şarap.
Özgün:Çarpmasın, gece uzun. :D
Melike:Bana bir şey olmaz.

Özgün restorantın mutfağına gitti ve elinde iki tabak makarna, iki kadeh, şarapla geri döndü. Önce tabakları yerleştirdi. Sonra kadehleri ince beline kadar doldurdu. Gece için sürprizleri bitmemişti.

... ... ...

Sevda Zafer'in güçlü kollarında kendini huzurlu bir uykuya teslim etmişti. Hastaneden çıktıktan sonra arabada uyuyakalmıştı, Zafer de onu uyandırmaya kıyamadığından odasına kadar kucağında çıkardı. Pembe örtülü yatağın üzerine bıraktı ve çok sevdiği Tweety'li battaniyesini üzerine örttü. Zafer Sevda'nın yanına uzandı. Bir süre izledi. Kirpiklerini.. Burnunu.. Çenesini.. Kusursuz yüz hatlarını izledi.. Kendini ona kaptırmanın ne kadar mükemmel oluşunu düşündü. Onlardan doğacak olan minicik bir bedenin muhteşemliğini düşündü. Doktordan çıktıklarından beri bunu düşünüyordu zaten.. Üç aylık olan minik kızlarını.. Nasıl da bunca zaman farkına varamamışlardı..? Demek ki sırcı bir kızları olacaktı.. Ne isim koyacağını, sonra da kime benzeyeceğini düşündü.. Bu düşüncelerinin arasında Sevda çoktan gözlerini açmıştı bile. Muhteşem gülümsemesiyle kocasının gülen deli yeşil gözlerine bakıyordu.

Sevda:Bu çok güzel değil mi.?
Zafer:Hangisi.? Bir bebeğimiz olacağı mı.? Senin bir melek kadar güzel oluşun mu.?
Sevda:Tabii ki bebeğimiz..
Zafer:Sence adı ne olmalı kızımızın.?
Sevda:Bence hem modern hem de geçmişi yansıtmalı.
Zafer:İkimizden de bir şeyler olmalı.
Sevda:Onu da yansıtmalı.
Zafer:Peri.. Peri nasıl.?
Sevda:Çok güzel.. O bizim Peri'miz. (:

... ... ...

Ümit iki gün içerisinde hazırlıkları tamamlamış, Melike ve Özgün'ü bile çağırmayı unutmamıştı. Türkü'ye aldığı gelinliği vermek için aceleyle yürüyordu. Karşıdan karşıya geçerken arkasından seslenen kişinin yıllar önce elinden kaçırdığı terörist Abraham olduğunu bilseydi asla arkasını dönmezdi. O gün ölmek istemiyordu çünkü.. Sevdiğine kavuşmadan olamazdı.. Ama ne yazık ki arkasını döndü..

Ümit:Sen.. Lanet herif.!
Abraham:Bir gün yine karşılaşacağız demiştim komiser.
Ümit:O gün bugün olmamalıydı Abraham.
Abraham:Leşini yere sereceğim komiser, seni ben öldüreceğim.

Abraham beline sıkıştırdığı silahı çıkarıp üç el ateş etti. Ümit dizlerinin üzerine çöktü, elindeki gelinlik kutusu yere düştü, gelinlik beyaz bir kefen gibi adeta örttü Ümit'in üstünü.. Bembeyaz gelinlik kıpkırmızı kanla boyanmıştı.. Ümit'in gözleri yavaş yavaş kapandı. Doğruymuş, diye düşündü, insan arkasında sevdiğini bırakınca gözü açık gidiyormuş..

... ... ...

Türkü'nün elindeki fincan aniden yere düştü ve on parçaya ayrıldı. Yüreğine çöken sıkıntı nefes almasını zorlaştırıyordu. Ümit'e bir şey olmuştu, bunu hissediyordu. Birden dışarı çıktı ve ilk köşeden sola döndü.. Toplanan kalabalığa baktı.. Oraya doğru koştu. Açılın diye bağırdı, ''Açılın, o benim sevgilim.''

Türkü kalabalığı yarıp Ümit'in yanına geldiğinde; Ümit zorlukla gözlerini açık tutuyordu. Dizlerinin üzerine çöktü, elini başının altına koydu.
Ümit zorlukla konuştu.

Ümit:Geldin mi sevgilim.?
Türkü:Geldim sevgilim..

Ümit bu defa hiç uyanmamak üzere kapadı gözlerini sonsuz boşluğa..

- 8 YIL SONRA -

Melike:Özgün, çıkarken Eris'i okula bırak lütfen.
Özgün:Çok acil toplantım var.
Melike:Lütfen, Türkü'ye gideceğim bugün.
Özgün:Akıl Hastahanesi'nden ne zaman çıkıyor.?
Melike:Belli değil daha.
Özgün:Sekiz sene oldu.. Ufacık bir iyilşeme belirtisi bile yok mu.?
Melike:Yok..
Eris:Annee..
Melike:Prens'im..
Özgün:Babaya öpücük yok mu.?
Eris:Olmaz mı.?
... ... ... ... ...
Sevda:Kızım babana çok yükleniyorsun.
Peri:Ama anne, Demir benimle sadece konuşuyordu, kenara çekip konuşmak da ne demek.?
Sevda:Zafer.!
Zafer:Ama Sevda, resmen kızıma sulanıyor o çocuk.
Sevda:Daha üçüncü sınıftalar, saçmalama.
Zafer:Ben üçüncü sınıftayken ohooo..
Sevda:Eee..
Zafer:Ne Alara'lar ne Suzanlar.. Pehh.!
Sevda:Yaa.!
Zafer:Tabi canım.
Sevda:O senin sapıklığınmış şekerim, ben Demir'i tanıyorum, gayet şeker bir çocuk.
Zafer:Aman iyi be, ana kız, siz var ya.!
... ... ... ... ...
Ceylin Hemşire:Ama Türkü.. Olmaz ilacını yine içmemişsin.
Türkü:Ya Ceylin anlamıyor musun.? Bırak beni, Ümit beni bekliyor, gideceğim.
Ceylin Hemşire:Ümit Bey sekiz sene önce ölmüş.
Türkü:Hayııır.! Hayııırr.! Ölmedi o, ölmedi, ölemez.!
Arda Doktor:Bugün hastamız nasıl.? (yeni gelir.)
Ceylin Hemşire:Yine almamış ilacını.
Arda Doktor:Ama olmaz, biz sizinle ne konuşmuştuk.?
Türkü:Peki.. Yalnız kalmak istiyorum.

Tekrar düşündü Türkü.. Ümit'in aldığı o gelinliği hiç giyemeyişini ve kanlar içinde görüşünü yine düşündü. Tekrar gözlerinde damlalar akmaya başladı.''Sana geliyorum sevgilim, sen bana gelmezsen ben sana gelirim.'' dedi. Odasının tek kanatlı penceresini açtı.. On ikinci kattan aşağı son kez baktı ve gözlerini sıkıca kapattı. ''Bekle sevgilim.'' dedi umutsuzca.. Kendini yavaşça aşağı bıraktı..

- S.O.N -

Bu senaryomu bitirmek istemiyordum aslında.
En severek yazdığım senaryolardan biriydi.
Tüm okuyucularıma teşekkür ederim.
Buraya kadarmış.
Başka bir senaryoda görüşmek üzere.. (:
Hoşçakalın. (:
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 7:50 am Paylaş

Çok güzel olmuş...
Ellerine sağlııık =D
Ama çok acıklı olmuş yaa

Niye öldürdün Ümit i ama olmadı yyyaaa

Bide Türkü yüde öldürdün... Sad

Küstüm sana... Sad

Yeni senaryolarında buluşmak üzre... =)
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 8:53 am Paylaş

muhteşem olmuş ama needen bitti en sevdiğim senaryolardan biriydi eline sağlık yeni senaryolarını bekliyorum
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 10:04 am Paylaş

Öldüm, bittim, eridim..
Bayildim.
Mükemmel bir bölümdü.
Bütün bölümlerin harikaydi gerçi ama, bu bambaska bir sey.
Çok sey hissettim okurken..
Duygulandim, sevindim, sasirdim..
Harikasin sen Dila. Öyle bir yaziyorsun ki, karakterlerin yasadiklarini hissettirebiliyorsun okurlara. Yani en azindan bana.
Ben bu senaryoyu çok özleyecegim, inanilmaz bir keyifle okuyordum bunu. Ama eminim yeni senaryon bunu aratmayacak kadar güzel olacaktir.
Bölüm yorumuna gelirsek, muhtesem bir sekilde bitirmissin. Tadinda birakmissin her seyi.
Zaten bu senaryoya mutlu son olmazdi. Çok orjinal bir final olmus. 
Türkü'nün basta teklifi kabul etmeyecegini tahmin ediyordum zaten. 
Dedigim gibi, okurken çok duygulandim, mesela "Ümit:Geldin mi sevgilim.?
Türkü:Geldim sevgilim..
Ümit bu defa hiç uyanmamak üzere kapadı gözlerini sonsuz boşluğa.."
bu sahne beni bitirdi. En güzel sahneydi bence. 
Ve tabi ki Ümit vuruldugunda Türkü'nün elindekileri düsürmesi ve Ümit'i hissetmesi çok hostu. Ask iste.
Gelinligin Ümit'e kefen olma mevzusu çok ama çok güzeldi. Galiba en begendigim kisim Ümit'in vuruldugu kisimdi. 
Özgün ve Melike'ye gelirsek, onlarin mutlu olacaklari belliydi zaten. Eris, güzel isim. (:
Türkü ve akil hastanesi. Inanmiyorum, 8 yil boyunca orada kapali kalmak. Ve sonunda o da sevgilisinin yanina gitti.. 
Yani sevenler yine kavustu.
Türkü'yü iyi ki de öldürmüssün, Ümit'im ölmüsken o nasil yasar, yasayamaz döverim onu. (:
Gelelim beni en çok ilgilendiren kisima, Sevda ve Zafer!
Harika ötesiydi. 
Sevda çok demisti Zafer'e hamileyim diye. Ama her sey doktorlarin yüzünden. Bi ton üzüldüm bosuna yani :D. 
Peri. Peri'm. Çok güzel bir isim. 
Zafer babamiz da pek kiskanç, ayrica çok sapik. (:
Onlarin sonu da ayri bir güzeldi zaten. 
Söyleyecek daha çok seyim var aslinda. 
Ama sayfayi yorumumla doldurmak istemiyorum. 
Iste böyle Dila'm. 
Ben çok seviyordum bu senaryonu, biliyorsun.
En kisa zamanda yenisini bekliyor olacagim. 
Bu senaryoyu, her bölümlerini çok özleyecegim. 
Tekrar tekrar söylüyorum, final konusu harikaydi. Hayranim hayal gücüne bir tanem. 
Fazla uzatmadan yorumuma bir son veriyorum. 
Unutma, bekliyorum yeni senaryoyu. 
Seni çok seviyor ve öpüyorum Dila'm. Idea
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 10:21 am Paylaş

Immm finali böyle beklememiştim...
Yani adından dolayı...
Dayanmak Yenmek Demektir...
Yinede ellerine sağlık....
güzeldi.... Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 11:33 am Paylaş

Çok güzel olmuş.
Sonu baska şekilde bitseydi keske.
Ellerine sağlııık.
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 8:36 pm Paylaş

süper olmuş ama türkü ve ümit sahnelerinde aladım niye öldürürdün yaaa Sad
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 9:03 pm Paylaş

Bende böyle bir final beklemiyordum popicim.
Yani ağzım açık kaldı.
Türkü neysede Ümit'imi niye öldürüyon yav Sad
Melike ve Özgün'de azıcık Ümit'ten bahsedelerdi keşke anmak amaçlı.
Neyse bir dahaki senaryolarında görüşmek üzere.
Ellerine sağlık kanka (:
Öptüüm seni.
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Kas. 04, 2011 9:54 pm Paylaş

Dila Ben bende Böyle Bir final beklemiyordum.
Ama Yemin Ederim Harika Olmuş.
Ellerine SAğlık /:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 5:44 am Paylaş

buketsevil:Teşekkür ederim.
goktug:Teşekkürler. (:
masmavi970:Çok teşekkür ederim. (:
Hande:Teşekkür ederim. (:

Biraz mutsuz bir son olmasını özellikle istedim. (:

Sevda'cım;
İnan bana, yorumunu okurken gözlerim doldu..
O kadar duygulandım ki.
Tamam, beğeneceğini biliyordum ama bu kadar beğeneceğini tahmin bile edemezdim.
Çok teşekkür ederim.
Aslında Final'i yazarken ilk önce;
Mutlu bir sonla bitirmeyi düşünmüştüm.
Türkü'yle Ümit evlensin ve mutlu olsunlar.
Ama sonra kendi kendime bu kadar olumsuzluklar atlatan bir çifte mutlu sonun yakışmayacağını düşündüm ve öyle yazmaya karar verdim.
Sevda ve Zafer mutlu olsunlar istedim çünkü; Sevda ölürse beni mahvederdin biliyorum. :D
Peri şekerim. Very Happy
O sizin Peri'niz. :D
Lan ona isim araken acayip zorlandım. :D
Anneme soruyorum; ''En beğendiğin kız ismi ne.?'' diye.
-N'apıcan kızına mı koycan.? diyo. :D
En sonunda Peri dedi de savdı beni başından. :D

Dilara'cım çok teşekkürler. (:
Beğenmene çok sevindim.

Ferhan. (:
Sana da teşekkür ederim.

CanseL~:Teşekkürler.(:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 9:13 am Paylaş

Harika Bi final olmuş ellerine sağlık her masal yada her senaryo yada mutlu bitmek zorunda değil bence bu senaryoya uyan harika bi final olmuş Very Happy yep yeni senaryolarda görüşmek üzere çok fazla bekletme Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:12 pm Paylaş

Teşekkür ederim.
İnanın, bu senaryoyu bitirmek benim için çok zordu. (:
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyCuma Ocak 13, 2012 10:27 pm Paylaş

Harika bir final olmuş,etkileyici.. Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 7 EmptyPaz Ocak 15, 2012 4:00 am Paylaş

Teşekkürler. (:

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7