Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 7:22 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
Bakma yap :D.
Beni bu kadar yalvartmak zorunda misin sen be.? Laughing
Bekliyorum bak.. Bekliyorum ben.. Bekliyorum bilmis ol.

Tamam ya kızma.
Yarın yazıcam, söz vermiyorum ama yazıcam sanırım. (:
Böyle ani tepkilerin beni çok korkutuyo. (:
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 19, 2011 7:33 am Paylaş

Türkü:Senin olduğun her yerde yaşarım.
Ümit:Seni çok özledim.

Ümit
Türkü'ye biraz daha yaklaşıp onun kokusunu hissetti. Ne kadar
özlediğini şimdi daha iyi anlıyordu. Türkü'nün çenesini kaldırıp
dudaklarına ufak bir buse bıraktı. Türkü'nün karşılık vermesi ile o ufak
buse yerini ateşli ve tutkulu bir öpüşmeye bıraktı. Dudakları ve
nefesleri birbirine karışıyordu. Ayrılmak istemiyorlardı birbirlerinden.
Nefesleri bitene kadar öpüştüler. Sonunda nefes nefese ayrıldılar..
Ümit alnını Türkü'nün alnına dayamış; elleriyle de yanaklarını
okşuyordu.. İkisi de içlerinden bu anın hiç bitmemesini dilediler.

Vayy Sonunda Kavuştulaaar [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 650269930
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyCuma Ekim 21, 2011 9:58 am Paylaş

Sevgili Dila;
Nirde benim bölümüm aga? scratch
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 12:22 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
Sevgili Dila;
Nirde benim bölümüm aga? scratch

Sevgili Sevda;
Az sabret yaa.
Valla anam kapının önüne koycak beni sonunda. Laughing
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 4:56 am Paylaş

~ 34. Bölüm ~

Sevda uyandığında pencerenin koyu kırmızı perdesinden içeri turuncu bir ışık sızıyordu. Güneş daha yeni doğuyordu. Yavaşça doğrulup sütyenini taktı ve siyah sabahlığını üzerine alıp yataktan çıktı. Aşağı indiğinde Yasemin daha gelmemişti. Arayıp biraz geç gelmesini söyledi. Buzdolabına bakıp ne var ne yok kontrol etti. Her şeyin tam olduğundan emin olduktan sonra fırından sıcak ekmek almak için üzerini değiştirdi. Sokakta daha kimsecikler yoktu. Biraz daha yürüdükten sonra fırına geldi ve iki ekmeği alıp eve geri geldi. Kahvaltı masasını hazırladığında güneş tamamiyle doğmuş, gözünü almaya başlamıştı. Yatak odasına çıktı ve tüm masumiyetiyle uyuyan Zafer'in yanağına okkalı bir öpücük bıraktı. Zafer yavaş yavaş gözlerini açmaya başlamıştı.

Zafer:Günaydın peri kızı.
Sevda:Yaa, bana peri kızı deme.
Zafer:Neden, sen benim ilham perim değil misin.?
Sevda:Öyleyim. (: Hadi kalk, sana mükemmel bir kahvaltı hazırladım.
Zafer:Oww.. Başımıza taş yağacak.
Sevda:Nankör, sanki hiç hazırlamıyorum.
Zafer:Hazırlamıyorsun tabii, varsa yoksa Yasemin. Valla Yasemin olmazsa aç kalacağız.
Sevda:Zafeeer.! Yok sana kahvaltı felan.
Zafer:Şakaydı. (:

Sevda'nın yüzünde oluşan mükemmel gülümsemeyi midesine saplanan bıçaklar bozmuştu. Midesi çok ağrıyordu ve aynı zamanda midesi bulanıyordu. Zafer bir şeylerin yolunda gitmediğini anladı ve Sevda'ya yardım etmek için yerinden kalktı. Sevda'nın başı müthiş bir şekilde dönüyordu. Gözleri karardı ve kendini Zafer'in güçlü kollarına bıraktı.

--- --- --- --- ---

Melike gözlerini açtığında yanında Özgün yoktu. Belki salondadır umuduyla salona baktı ama yoktu. Tüm evi gezdiğinde Özgün'ün evde olmadığını anladı. Televizyonun yanında duran küçük bir kağıt parçası gözüne takılmıştı. Okuduğunda yüreğine su serpildi Melike'nin.

''Sevgilim,
Beni görev için erken çağırdılar. Seni uyandırmak istemedim. Akşama başbaşa olmak istiyorum. ''Grade'' restaurantta seni bekliyor olacağım. Tam 20.00'de orda ol. Beklemeyi sevmem biliyorsun. Şuan içinden bana ''Hödük'' dediğini duyabiliyor gibiyim. Seni seviyorum.''

--- --- --- --- ---

Türkü'nün kalktığından beri beli ağrıyordu. Yattığı yatak çok rahatsızdı ve onu hasta etmişti. Ümit'e bir şey belli etmemeye çalışıyordu çünkü; kendisini İstanbul'a geri göndermesinden korkuyordu. Ümit'in kaldığı küçük kulübede kalıyordu kendisi de. Çok pis ve bakımsızdı burası. Ümit nöbet için sabah erkenden evden çıkmıştı. Belindeki ağrı da biraz hafifleyince işe başladı Türkü. Böyle bir yerde asla kalamazlardı. Önce bavulundan çıkardığı şalvarı ve uzun elbiseyi giydi. Başına bağladığı yemeni onu çok değişik göstermişti ama burada tüm kadınlar böyle giyiniyordu ve şimdiden dikkat çekmek istemiyordu. Küçücük tuvalette bulduğu leğene su koyup önce camları bir güzel temizledi. Eski çekyatın altında bulduğu metrelik kumaşları yırtıp pencerelere perde yaptı. Her yeri kıyı bucak temizledikten sonra akşamüstü olmuştu. Yüzü gözü toz toprak içindeydi ama kulübe minik bir ev halini almıştı. Çok şirin görünüyordu. Yıkanmak için demir kazanın içine su koyup beklemeye başladı. Biri ona bunları yapacağını söylese asla inanmazdı ama yapıyordu işte. Sevdiği adam için bunca çileye katlanıyordu. Su kaynadıktan sonra yıkanıp temiz şalvarını ve elbisesini giydi. Pis olanları yıkayıp astı. Saçları iyice kuruduktan sonra yemenisini başına bağladı. Saçları görünüyordu iki yandan. Bu haldeyken bile süslenmeyi düşünüyordu. Ümit için güzel görünmek istiyordu. O bunları düşünürken kapı çaldı, gelen Ümit'i ve çok yorgun görünüyordu.

Ümit:Küçük sevgilim..
Türkü:Ne o, büyüğünü mü buldun yoksa.?
Ümit:Türkü.. Bu.. Bu ev..
Türkü:Beğendin mi.?
Ümit:Neden yordun kendini bu kadar.? Haftasonu birlikte yapardık.
Türkü:N'olacak canım, haftasonuna kadar temiz temiz otururuz işte.
Ümit:Şalvar da pek yakışmış.
Türkü:Sağol, yemeni nasıl olmuş.?
Ümit:Çok güzel. (:
Türkü:Ümit..
Ümit:Türkü benim sana bir şey söylemem lazım.
Türkü:Hayırdır.?
Ümit:Yemek yaptıysan..
Türkü:Yaptım, yiyelim mi.?
Ümit:Ne var yemekte.?
Türkü:Patlıcan musakka, pilav, mercimek çorbası.
Ümit:Oooh, ziyafet var. (: Hadi yiyelim.
Türkü:Köşeye yere kurdum sofrayı. Masa yok ya..
Ümit:Ben haftasonu yaparım. Laughing
Türkü:Afiyet olsun..
Ümit:Ellerine sağlık valla çok güzel.
Türkü:Yavaş boğulacaksın.
Ümit:Ben sana şey diyecektim.
Türkü:Ne diyecektin.?
Ümit:Biz evlensek mi.?

~ 34. Bölüm Sonu ~
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 5:36 am Paylaş

Ümit:Ben haftasonu yaparım. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 277638789
Türkü:Afiyet olsun..
Ümit:Ellerine sağlık valla çok güzel.
Türkü:Yavaş boğulacaksın.
Ümit:Ben sana şey diyecektim.
Türkü:Ne diyecektin.?
Ümit:Biz evlensek mi.?
Harika olmuş canım ellerine sağlık Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 5:57 am Paylaş

Evlenin evlenin :D
Çok güzel olmus.
Ellerine sağlııık :D
Türküyü o şalvarlı yemenli halini hayal edemiyorum :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 5:58 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
Valla Türkü'yü o halde ben bile zor hayal ediyorum.
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 7:07 am Paylaş

Pardon. Biri Özgün'e odun, hödük mü demisti?
Asil odun burada. "Ümit:Biz evlensek mi.?"
Muhtesem bir teklif oldu bu Ümit'cik. Razz
Sevda, noldu ona? Neden bayildi.?
Merak ettim lan. Laughing
Ah Zafer'im. Ah kocacigim Surprised
"Peri kizi." Surprised Yerim ben onu Laughing
Özgün'ün notu çok komikti, hem romantik, hem odun Laughing
Yine mükemmel bir bölüm olmus hayatim.
Cok güzel yazmissin yine. Bekliyorum devamini Surprised
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 7:22 am Paylaş

Oha Ümit ya o nasıl bir evlenme teklifidir?
Biz Evlensek mi?
Biraz odunca kaçtı yane.
Neyse Dila'm popilerin gülü süpersin gene.
Ellerine sağlık anacım Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 7:25 am Paylaş

ayy bu bölüm müthiş olmuş [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 3726834481 türkü tam bir köy kadını oldu inanamıyorum aşk insana neler yaptırıyor yeni bölümü merakla ve en kısa zmnda bekliyorum cnm
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 22, 2011 8:21 am Paylaş

gzl olmuş Exclamation
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 12:24 am Paylaş

Bendece ya siz evlenin :D ellerine sağlık çok güzel olmuş Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 2:22 am Paylaş

muhtelem olmuş cnm
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 3:07 am Paylaş

Sevda'm Peri Kızı burdan sana gelsin. :D
Neden bayıldığına daha karar vermedim.
Aklımda iki seçenek var.
Önümüzdeki bölümde göreceğiz artıkın. Crying or Very sad
Teşekkür eder, biyerlerinden öperim. :zaa:

Dilara'm popilerin birtanesi :kalpp:
Teşekkür ederim annem.
Bilirsin ayrıca, ben odun seviyorum. :zaa:

goktug: Teşekkür ederim canım. (:
aylin esin:Teşekkürler. (:
#Beril:Teşekkürler, evlenebilecekler mi acaba.? :D
masmavi970:Teşekkür ederim canım. (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 4:41 am Paylaş

physikçi demiş ki:
Aklımda iki seçenek var.
Hayatimi kararttin yane, her seferinde bayiliyorum zaten. Laughing
Neyse. Bekliyorum yenisini askisi. Surprised
Bende her yerinden öpüyorum :zaa:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 5:20 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Aklımda iki seçenek var.
Hayatimi kararttin yane, her seferinde bayiliyorum zaten. Laughing
Neyse. Bekliyorum yenisini askisi. Surprised
Bende her yerinden öpüyorum :zaa:

Kızım ben senin hayatını kurtarıyorum asıl. Crying or Very sad
Bekle beni aşkısı. Surprised
Öptüm seni kasığından. (sakın sapık deme böyle bir şiir var.) :zaa:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 23, 2011 8:29 am Paylaş

physikçi demiş ki:
SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Aklımda iki seçenek var.
Önümüzdeki bölümde göreceğiz artıkın. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 3268751438
Teşekkür eder, biyerlerinden öperim. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560
Hayatimi kararttin yane, her seferinde bayiliyorum zaten. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 277638789
Neyse. Bekliyorum yenisini askisi. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 735496020
Bende her yerinden öpüyorum [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560

Kızım ben senin hayatını kurtarıyorum asıl. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 3268751438
Bekle beni aşkısı. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 735496020
Öptüm seni kasığından. (sakın sapık deme böyle bir şiir var.) [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560
Bakalim ne olacak bana Laughing
Biliyorum, senin eski bölümlerden birinde yazmistin bu siiri galiba :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 24, 2011 4:44 am Paylaş

SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
SevdaEkrem. demiş ki:
physikçi demiş ki:
Aklımda iki seçenek var.
Önümüzdeki bölümde göreceğiz artıkın. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 3268751438
Teşekkür eder, biyerlerinden öperim. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560
Hayatimi kararttin yane, her seferinde bayiliyorum zaten. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 277638789
Neyse. Bekliyorum yenisini askisi. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 735496020
Bende her yerinden öpüyorum [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560

Kızım ben senin hayatını kurtarıyorum asıl. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 3268751438
Bekle beni aşkısı. [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 735496020
Öptüm seni kasığından. (sakın sapık deme böyle bir şiir var.) [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 795560
Bakalim ne olacak bana Laughing
Biliyorum, senin eski bölümlerden birinde yazmistin bu siiri galiba :D

Lan geçen bölüm koymuştum alta şiiri. :D
Maziye götürdün beni de kanka.
Alacağın olsun. Laughing
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 24, 2011 6:30 am Paylaş

süper olmuş canım :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptySalı Ekim 25, 2011 1:25 am Paylaş

~Hande~ demiş ki:
Evlenin evlenin :D
Çok güzel olmus.
Ellerine sağlııık :D
Türküyü o şalvarlı yemenli halini hayal edemiyorum :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptySalı Ekim 25, 2011 3:12 am Paylaş

Teşekkürler. Very Happy
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyCuma Ekim 28, 2011 4:03 am Paylaş

Where is my bölüm ogloom.?
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 29, 2011 5:40 am Paylaş

Senin bölüm seneye anca gelir kızanım. :D
Bu hafta sınavlarım var.
Bayram için yazarım artıkın bir şeyler.
Hem haberiniz olsun bu bölüm FİNAL bölümü olacak.
Çok uzadı artık. (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 29, 2011 6:02 am Paylaş

Ne? Ne? Ne?
Final mi Sad
Neyse sen daha iyi bilirsin.. Ama olmasaydi eyiydi. :D
Sinavlardan sonra yeni bir senaryoyla bekleyecegiz seni :zaa:

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki