Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
nisan644
Üye
 Üye
nisan644
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 45
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 47
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : mesaj gönderin
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 8:34 am Paylaş

çok güzel olmuş banada yorum gönder senaryomoun adı zengin hayatlar küssss
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 21, 2010 2:27 am Paylaş

8.BÖLÜM: Zeynep:Arkadaşlar iki dk. Beni dinlermisiniz.ben nerde çalışıcağımızı biliyorumm..bi fikrim var.Sevil:neymiş o parlak fikrin merak ettim.Zeynep:arkadaşlar bakın kimse nerde çalışacağını bilmiyo.hepimizin ayrı ayrı çalışmak için yer bulması zor.bende aklıma şöyle bi fikir geldi.hep beraber çalışalım ne dersiniz hem hepimizin bilmediği yerler var.bilmeyenlere bilenler anlatır.hem her kez konuyu iyice anladığına emin olduktan sonra küçük bi test yaparız kendi aramızda.ne dersiniz. Cihan:nasıl bi test .Zeynep:ya bi tane testten 6 tane fotokobi çektiririz.her kez soruları çözer sonra açıklarız cevap anahyarından her kezin kaçtane yanlışı olduğunu hangi konuları anlamadığını anlamış oluruz.Sevil:aslında hiçte fena fikir deil zeynep.ama hepimiz nerde toplanıcaz sorun yer…Zeynep:bizde…Sevil:olmazz.ben gelemem.Ayçin:bende gelemem.Zeynep:niye gelemiceksiniz ki neşet hoca çalışın diye erken bıraktı.hem başka toplancak yer yok.Sevil:iyide annen evdeyse olmaz gelemeyiz biz.Ekrem:evet annen olursa gelmeyiz..Zeynep:merak etmeyin annem 8 den önce gelmez eve.Sevil:e tamam o zaman gidelimde vakit kaybetmiyelim.test işini kim halletcek.Ayçin:valla sevil kırtasıyeden alınacak bide 6 tane kim alıcak.Ekrem:sen.Sevil:niye ben alıcakmışım.Ekrem:çünkü aramızda en çalışkan sensin anlarsın hangi soruların bize göre olduğunu.Zeyep:sen al bizim benim daha iyi eve gel.Sevil:iyide ben sizin evi tam olarak bilmiyorum ki.Cenker:ekremle git sende testleri almaya.Sevil:niye ekremle gidecekmişimki.Cenker:çünkü ekrem evi biliyo.Sevil:sadece ekrem bilmiyoki cihan biliyo sen biliyosun.Cenker ekreme bakar ekrem kaş göz işareti yapar.Ceker:biz tam olarak hatırlamıyoruz.Cihan:evet bede hatırlamıyorumm.Sevil:yine kaldın başıma.Ekrem:ha istemiyosan adresi yazıp verelim kendin gel.Sevil:öff hiç uğraşamam.kaybolurum bulamam fln.Ekrem:yok ben sana adresi yazıp veriyorum.sen bulmaya çalış bulama sonrada kaybol.sonra beni ara ben seni buluyum belki o zaman kıymatimi anlarsın.Sevil:gelmessen gelme bee.ben gidiyorum.sevil ekremin elinden hışımla adres yazılı kağıdı alır.ve hızlıca gider.Ayçin:gitsene.ne duruyosun ekrem.Ekrem:yok kaybolsunda aklı başına gelsin.Ayçin:ekrem çabuk yürü dedim.Ekrem:öff tamam ya sinirlenme ben zaten onu yalnız göndermem. Gidiyorum tamam.ekrem sevile yetişmeye çalışır.ama sevil çoktan uzaklaşmıştır.sinirden ne kadar hızlı yürüdüğünün farkında bile olmadan hızlı hızlı yürümeye devam etmektedir.Ekrem:yine gitmiş hızlı hızlı ben bu kızın peşinde koşmaktan yeminederim kilo verdim.Ekrem sevile yaklaşmıştır.Ekrem:sevil beklesene.Sevil:niye geldinsen.hane ben kaybolucaktım sende beni bulacaktın.öle demiştin az önce ne değişti.Ekrem:ya ben şimdi bide seni bulmakla uğraşamam.sonra bi ton laf sok.bölesi daha karlı.Sevil:hangi açıdan.Ekrem:düşündüm taşındım.iki şekildede tarttım eğer şimdi gelirsem sen daha az laf sokarsın.ama ben gelmessem işte o zaman çenenden kurtulamam.Sevil iyice sinirlenmiştir.Ha yane daha az laf yemek için benle geldin ölemi.Ekrem:yane.sayılır.Sevil:sayılır da ne demek.Ekrem:hem ben seni merak ederim.kaybolursan endişelenirim.Sevil biraz yumuşamıştır.Sevil:bakıyprum.iyi lafları bu sefer sona saklamışsın.Ekrem:bi değişiklik yapıyım dedim.mesela sende bi değişiklik yapsan.mesela bana iyi davranmak gibi.Sevi:ya öylemi sen rüyanda görürsün anca benim sana iyi davrandığımı.Ekrem:rüyamdamı görürüm.görmeme gerek yokki gördüm zaten.Sevil:ne zaman gördün.Ekrem:dur sen unutmuşsundur hatırlatayım.hane dükkanda hatırladınmı?sonra sizdeyken.Seviln yüzü kızarmıştır.bi kere o zaman durum farklıydı.Ekrem:niye farklıymış.Sevil:kolun yaralıydı.ayrıca dükkandada çok farklı bi durumla karşılaşmıştık.ondan iyi davrandım.kırtasiyeye varmışlardır.alıcakları testleri alıp zeyneplerin evine doğru yürüyorlardır.ekrem yürürken sevile dönüp patlamıştır.Ekrem:ya sen ne kadar yalancısınya.Sevil:ekrem noluyo kendindemisin.Ekrem:kolum yaralıymış.ahahah güleyim bare marzeretin bumu.bare güsel bişi bulsaydın.neyse nasıl olsa yarın bu agrasif halin geçer.bi gün iyi bi gün kötü davranıyosun ya.Çift kişilikli bayan.Sevil:anlamadım sen ne demek istedin.ya madem sinirliyim sende niye benim peşimde dolanıyosunki.Ekrem:e dün sen dedin.başka kızlara yamulmak yok die bende.bende senle dolaşıyorum.alahallah anlamadımki bu kız söylediklerinide unutuyo.sevil sonunda dayanamayıp.çantayla ekreme vurmaya başlamıştır.Ekrem:kızım vurma kafayımı yedin.yine kudurdun sen anamm vurma.Sevil:sende kudurtma ozaman.Ekrem:ben kudurtmuyorum ki seni dün yaptıklarını söyledim sen zaten kendi kendine kuduruyosun benim bişi yapmama gerek yok.Sevil:hala konuşuyo ya hala konuşuyo.Ekrem:vurma kızım vurma.elin ağır zaten çantada senin elin gibi.ekrem sevilden geri geri kaçarken ayağı kaldırıma gelip yere düşmüştür.ahhh anam ahh…Seviil:bak beni sinirlendiriyosun başına gelmedik kalmıyo.sinirlendirme işte beni sinirlendirme.Ekrem:kızım bi sus yaa.Sevil:neyse bişeyin varmı?iyimisin.sevil anında yumuşamıştırEkrem:ahhh..!!! Sevil ekremin ayağa kalkması için elini uzatmıştır.ekrem ayağa kalkınca aniden sevili kendine çekmiştir.Ekrem:hala inkarmı edeceksin.düştüğümde nasıl endişelendin.ikimizde gördük...seville ekrem birbirine o kadar yakınlardırki nefesleri birbirlerinin yüzlerine çarpıyodur. sevil kalbinin hızlı çarpışını ekrem duyacakmış gibi hissediyodur. Ekrem:gözlerimin içine bak..şimdi tamamen ikiside gözlerini başka yerlere kaçırmıyodur.sevil ekremin o mavi gözlerine bu kadar yakından bakmaya başlayınca kalbi dahada hızlı çarpmaya başlamıştır.Ekrem:ne kadar inkar etsende sende beni seviyorsun.Sevil:kim demiş. Ekrem:GözLeRin…GözLeR YaLan SöyLemez…!!!
♥♥♥ VeR o GüzeL GözLeRinden BiriNi TakayıM GönLüme…!!! ♥♥♥ __SeviL ♥ EkreM__

kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 21, 2010 2:54 am Paylaş

spr olmuş cnm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 21, 2010 3:59 am Paylaş

Very Happy
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 21, 2010 4:09 am Paylaş

harikasn cnm devamm.!!
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 3:51 am Paylaş

9.BÖLÜM Ekrem:ne kadar inkar etsende sende beni seviyorsun.Sevil:kim demiş. Ekrem:GözLeRin…GözLeR YaLan SöyLemez…!!!:sevil heyecandan ne diyeceğini bilememiştir.şimdiyse kalbi eskisinden daha hızlı çarpıyordur.ekremse bu sözlerden sonra farketmeden sevilin kolunu sıkıyordur. Sevil:Ekrem..!!! Ekrem:efendim. Sevil:Şey…. Ekrem:ney.. .Sevil:Kolumu acıtıyorsun…Ekrem:ha..pardon ya farketmemişim.Sevil:neyse.tamam önemli deil.Ekremmm..ekremin telefonu çalar.Ekrem:pardon bi dk. Telefonum çalıyor. Alo…ne var cenker.tamam geliyoruz.cenker kes sesini geliyoruz dedik ya.hadi görüşürüz.Sevil:ne diyo. Ekrem:nerdesiniz diyo ya nedicek.ee sen en son ekrem demiştin.evet.Sevil:ben şey ben…ne dicemi unuttun.ekrem yine sevili kolundan çeker.Ekrem:demek ne diceni unuttun.Sevil:evet unuttum.öff ekrem unuttum dedim ya.yeter sıkma beni.Ekrem:ha seni sıkıyorum.Ölemi.Sevil:ya öle demek istememiştim.yanlış anladın sen.Ekrem:ben anlıyıcağımı anladım.der ve hızla önden gitmeye başlar.Ekrem:sıkıyomuşum.asıl benim sıkılmam lazım.peşinde koşmaktan.Sevil:öfff ben bu çocuğa nasıl söylicem ya.dilim kilitleniyo.yüzüne bakınca.öff.öffff..!!! Sevil:ekrem beklesene beni yolu bilmiyorum.kaybolucam.Ekrem:kaybolmassın merak etme.Sevil:Ekrem bekle beni.ekrem.sevil ekreme yetişmeye çalışıyordur.ama ne mümkün.Sevil:ayyyy...Ekrem istemesede sevilin bu sesini duyunca arkaya dönüp bakmak zorundadır.arkasına dönüp bakmıştır.sevil yerdedir.hemen yayına gider. Ekrem:Sevil noldu düştünmü.Sevil yüzünü buruşturarak.Sevil:ayağımı burktum galba.ayy dokunma ekrem çok acıyor.Ekrem:tamam pardon.ayağa kalka bilcekmisin.Sevil:denerim.ekrem iki elini sevile vermiştir.sevil ayağa kalka biliyodur.ama ayağının üstüne basıp yürüyemiyodur.Sevil:galba yürüyemiyicem.şurdan bi taksi bulda binip gidelim bare.Ekrem:ya iyide zeynebin evi hemen şurası ayrıca burası ara sokak nerden buluyum taksiyi.Sevil:ekrem…Ekrem:yeter.sevil ne söyliyiceksen söle artıkta kurtul ya başım şişti ekremde ekrem.çıkar artık azındaki baklayı.Sevil:bak söylicem ama şımarmıyıcaksın. ekrem artık sevilin şu azından çıkartamadığı baklayı uzatıp durmasından yorulmuştur.ve yüzünü başka bi yere çevirmiştir.sevil yüzümede bakmıyor tam sırası demiştir içinden. Sevil:tamam daha fazla uzatmıyıcam.bende senden hoşlanıyorum…öf ya söledimde kurtuldum.bu ne sitresya.ekremin sinirli yüz ifadesi birden şaşkın bir hal almıştır.ve aniden başını sevile çevirmiştir. şaşkın şaşkın sevile bakıyodur.Sevil:ekrem niye bana öle bakıyosun.ekremm kendindemisin.ya bişi söylesene.sevil içinden çocuk kafayı yedi bi anda söyleyince öf salakmısın kızım birden sölenirmi insan bi alıştıra alıştıra söyler.çocuğun haline bak korku filminden çıkmış gibi dili tutuldu.Sevil:olum bişi söylesene sokak ortasında birbirimizemi bakıcak böle aval aval. Ekrem:se…n..senn..ciddimisinn. şaşkınlıktan anca bu kadarını söyleye bilmiştir.Sevil:yokk şakaydı.Ekrem:böle şaka yapılırmı ya niye oynuyosun duygularımla biraz saygı duy.Sevil:yaa ekrem ne şakası yaaa geçekten diyorum.şaka yapmıyorum.Ekrem:anamm.!!! Şaka deilmiydi haa….ben anlamıştım zaten.böle yakışıklı karizmatik çekici birinden kim hoşlanmazki dimi ama.neyse kendimi övmeyi hiç sevmem.Sevil içinden belli oluyo.Ekrem:efendim bişimi dedin.Sevil:diyorumki böle tek ayak üstünde dikilmekten yoruldum artık zeyneplere gitmenin yolunu bulsakta gitsek diyorum.Ekrem:ha tamam.dur ben ona bi çözüm bulucam.napsak napsak ev çok yakın taksi çağıramam…Saksıyı çalıştır ekrem saksıyı çalıştır. Sevil:ekrem çalışmadımı hala saksın.bak ben çok yoruldum.böle ayakta durmaktan.Ekrem gülerek sevile bakmıştır.Ekrem:buldum.Sevil:ne buldun.söylesene.ne yapıcaz.Ekrem:sen sadece çantanı sıkı tut yeter.Sevil:çantamımı sıkı tutuyumm.bu kadarmı.kanatlancakmıyız ne saçmalıyosun sen.Ekrem sevili aniden kucağına almıştır.Ekrem:kanatlarım yok ama ellerim var.Sevil:ayyy ekrem napıyosun indir beni.ya taa zeyneplere kadar beni böyle taşımıcaksın demi.Ekrem:taşıcam.noldu ki.Sevil:ya ekrem saçmalama bırak yere indir beni.Ekrem:boşuna debelenme küçük hanım çünkü indirmicem. Sevil:ekrem biri görcek rezil olcaz. Ekrem:ya niye rezil olcakmışız ayağın yaralı.bak bi tek laf daha etmiceksin.tamamı.bende seni zeyneplere kadar taşıyıcam tamammı.anlaştıkmı.Sevil ekremin gözlerinin içine bakarak.tamam der.başka çaresi yoktur çünkü ekremde gerektiği yerde çok inatçı olduğunu biliyodur.biraz sonra.Ekrem:rahatmısın prenses.Sevil:ya ekrem yoruldun indir beni istersen. Ekrem:yok ya yorulmadım.sen iyisin demi.Sevil:iyiyim.Ekrem:hem benim içinde alıştırma olmuş oldu.Sevil:ne alıştırması.sevil anlamamış bir şekilde ekreme baktıştır.sevil ekremin bu lafını yanlış anlamıştır.Sevil:pis sapık.iki tane ekremin kafasına patlatmıştır. Ekrem:anamm..!!!ne vuruyosun yaa.Sevil çabuk beni yere indir.ekrem bu sefer gerçekten yere indirmek zorunda kalmıştır.Ekrem:öff al be indirdik işte.ya sen niye sinirlendin.bu kadar.o lafa.Sevil:nasıl sinirlenmiyim yaa.nasıl sinirlenmiyim.Ekrem:ya ben ne dedim alıştırma olmuş olur dedim yane hane bi daha böyle ayağın burkulursa bayılırsan felan daha kolay taşırım alıştırma olmuş olur demek istedim.ya bunda kızılcak ne var.Sevil:ha sen onumu kastetmiştin.ya özür dilerim ben şeyy sanmıştım.gerçekten özür dilerimm. Ekrem:ne sanmıştın.başta seviline neden bahsettiğinden anlamamıştır.Sonradan çakmıştır.Sevil:yuhh yane sevil oha diyorum.Ya senin kafan nasıl çalışıyo yaa.ben öle bişi yapmam bi kere çüşş.Sevil:ya sen birden öle diyince.bende yanlış anladımm.ya tamam özür dilerimm.Ekrem:kızım ben nasıl ders çalışıcam.gidince kafamı bıraktın.yolda vuravura.kafam acıyor.offf…Sevil:uyyy kıyamam ben sana kafasıdamı acırmış.öf ekrem saçmalama geçer birazdan.Ekrem:hem taşıyoruz hanfendiyi hemde dayak yiyoruz arkadaş bu ne yaa…hem sen kendi elinin ne kadar ağır olduğunu bilmiyosun.bunun ağrısı yarına kadar geçmezz.Sevil ekremi sinirli görmeye dayanamayıp.yanağına kacaman bi öpücük kondurmuştur.özür dilerimm.sonra gülümsemiştir.Ekrem:ha yane şöyle diyosun.hem severim hem döverimmm.erkem gülmeye başlamıştır.:D Sevil:ya ekrem çok kötüsün.hadi yürü ya zaten geç kaldık.sevil seke seke yürümeye çalışmıştır.tamam gerek yok eve geldik sayılır.Ekrem yine kucağına almıştır.Ekrem:yüyüyemiyosun işte bırak götüreyim.Sevil:ayy zeynep böle görmesin şimdi.Ekrem:görsün nolucak yoksa korkuyomusun.Sevil:ne korkucam be öff.sevil ekremin kucağında zili çalar.Zeynep kapıyı açarak.Zeynep:nihayettt…gell…dinizz.bune hal böle sevil noldu.Ekrem:yok ya yokda gelitken düştü ayağı yaralandı yürüyemiyordu bende getiri verdim.iyilik yapmak sevaptır diye.nereye geçiyoruz.Zeynep:ben sizi yukarı şöyle yatak odasına alıyım. Sevil&ekrem:ZEYNEPP..!!!zeynep gülmeye başlamıştır.:D:D:D Zeynep:üff tamam ya şaka yaptım.aşağı geçin.Sevil:ekrem indirsene beni yaaa.Ekrem:tamam aşağı inelimde indircem.Zeynep:Kızım ne debeleniyosun işte.ne güzel sevdiğin adamın kucağındasın keyfine bak son saniyelerin.. Sevil:zeynepppp…Zeynep:ne haliniz varsa görün ya. Öff karışmıyorum.Ekrem:tamam al indin rahatladınmı.Sevil:evet..sevil seke seke gitmeye çalışır.ama o anda dengesini kaybedecek gibi olur ekrem yine kucağına alır sevili.zeynepte içinden gülerek onları izlemektedir. Ekrem:yürüyemiyosun işte. Ekrem sevil kucağında salona dalar.cenker bunları görünce.Cenker:bööö…!!! Ayçin:ayy cenker noluyo sakın kusma…Cihan:ekremmm..!!!bune hal oğlumm.Ayçin arkana bakarsan cenkerin niye kuscak gibi olduğunu anlarsın..Ayçin:ayyy..!!! sevil noldu iyimisin.Sevil:iyiyim iyiyimm…ya gelirken düştüm ayağım yaralandı yürüyemedim ekremde beni taşıdı.saolsun.Ayçin:ekrem sen öle çok rahatsın heralde.kızı bıraksana koltuğa.Ekrem:haa koltuk.biz böyle iyiydik.:D:D:D Sevil:ekrem.tamam koltuğa bırak beni.Ayçin:Cihan cenkeri tutta kolundan derse başlamadan önce bi cenkerin elini yüzünü.yıkıyalımm.zeynep.Zeynep:efendimm.Ayçin:sen önden yürüde.bize banyoyu göster. Zeynep:tamam banyo yukarıda.ha buarada bende sevile banyodan krem getireyimde ayağına sürelim.hadi beni takip edin ayçin.seville ekrem salonda yalnız kalmıştır.ekrem ilk sevili kucağından indirmiştir.sonra elinden tutup koltuğa oturmasına yardımcı olmuştur.sevilin bi eli hala ekremin elindedir.Sevil:ekrem çok teşekkür ederim.beni buraya kadar kucağında taşıdın.Yoruldun.:)ekrem hala ayaktadır.sevile doğru eğilip.elini öpmüştür.(dükkandaki müşterinin elini öptüğü gibi)ikiside birbirinin gözünün içine bakıyorlardır..Ekrem:ne demek prensesimmm.sizi buraya kadar taşımak benim için büyük zevkti.Very Happy….. ♥️ Seni iLk GöRdüğümde yok oLdum yaLan oLdum.BakTıM gözLeRine aH o aNda TaLan oLduM… ♥️
♥️ __________E&S___________ ♥️ SeviL & EkReM ♥️ __________S&E___________ ♥️

UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 4:39 am Paylaş

çok güzel devam çabuk
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 7:44 am Paylaş

eweeet
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 23, 2010 6:21 am Paylaş

süperrrr Very Happy
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyCuma Kas. 26, 2010 7:32 pm Paylaş

Çok güzel olmuşşş...
Yeni bölümmm...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 12:53 am Paylaş

10.BÖLÜM: Sevil:ekrem çok teşekkür ederim.beni buraya kadar kucağında taşıdın.Yoruldun.:)ekrem hala ayaktadır.sevile doğru eğilip.elini öpmüştür.(dükkandaki müşterinin elini öptüğü gibi)ikiside birbirinin gözünün içine bakıyorlardır..Ekrem:ne demek prensesimmm.sizi buraya kadar taşımak benim için büyük zevkti.Very Happy.ekremde sevilin yanına oturmuştur.o güzel mavi gözleriyle sevile dalgın dalgın bakıyodur.Zeynep ise cenkerlere banyoyu göstermiştir.tabi aşşağı inerkende kremi almayı unutmamıştır.Zeynep başta sevilin bu burkulma sonucunda birazda numara yaptığını düşünmüştür.ama sevilin bacağını görünce bu düşüncesi ortadan kalkmıştır.Zeynep:ayy sevil çok kötü görünüyo.çok şişmiş.acıyomu peki nasıl.Sevil:iyiyim ağrım fln yok ama ayağımın üstüne basamıyorum.Zeynep:ayy bide bu ayakla ekrem ben kendim yürürüm diyosun.Sevil:abartma zeynepp.Zeynep:dur kremi sürelim hem ağrısının hem şişliğini alır.zeynep kremin kapanı açmıştır.Sevil:sen zahmet etme hem elin batıcak ben sürerim.Zeynep:hayır sevil ben sürerim zaten nasıl sürüceksin ben rahat sürerim.zeynep sevilin ayağına kremi sürmüştür.Zeynep:tamam bitti bu 10 dk. Kadar ağrısını alır.2 saate kalmaz ayağının üzerine basmayada başlarsın.Sevil:tamam saol zeynep.Zeynep:naptım ki önemli deil.sen asıl ekreme teşşekkür et.zeynep yukarı ellerini yıkamaya çıkmıştır bu arada cenker ayçin ve cihan salona gelmişlerdir.Ekrem:oğlumm niye sevili kucağımda görünce heyecanlandın.Cenker:ya yok ekrem bu sefer heyecandan deil korkudan öle oldu.sevile bişioldu sandım.öle bi anda salona dalınca.Ayçin:iyimisin sevil.Sevil:iyiyim zeynebin sürdüğü krem ağrısını aldı çok etkiliymişş.eee hadi zaten vakit kaybettik başlayalım artık ders çalışmaya.Cihan:nasıl yapıcaz hep beraber çalışamayızki kafamız dağılır.o arada zeynep gelmiştir.Sevil:ilk önce her kez 1 buçuk saat ayrı ayrı çalışsın.ama nasıl olucak o bende bilmiyorum.Zeynep:ya seville ekrem burda çalışsınlar.ayçin sende cenkeri al.yukardaki salonda çalışın.bende cihanla benim odamda çalışalım.herkez bir buçuk saat sonra buraya insin.arkadaşlar bide susadığınızda fln mutfağı bana sormadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ayçin:harika bi fikir.hadi cenker kalk biz yukardaki salona geçelim.ayçinle cenker yukarı çıkarlar.Zeynep:cihan hadi sende benimle gel.Cihan:tamam çıkalım ozaman.zeyneple cihan beraber zeynebin odasına çıkarlar. Cihan:burası senin odanmı. Zeynep:evet. Cihan:çok büyükmüş.Zeynep:evet öyle.Cihan:her şeyin var hiç sıkılmassın.Zeynep:senle aynı fikirde deilim.dışardan bakınca her şeyim var gibi görünüyor demi.Cihan:yani evet her şeyin var ne eksikki bu odada.Zeynep:mutluluk eksik..zeynebin gözlerinden bir damla yaş süzülür.Zeynep:her zaman her istediğimi yaptım ama hiçbir zaman mutlu olamadım. Cihan:niye?Zeynep:çünkü hep yanlızdım.ben kendim büyümek zorunda kaldım.babam yanımda yoktu bütün ilgisini işine vermişti.Cihan:annen? Zeynep:aslında bakarsan annemde aynı şekildeydi bütün ilgisini işe vermişti oda..bütün gün okuldalardı.Anlıcan bu koca evde yalnız büyüdüm.Cihan:peki arkadaşların.Zeynep:arkadaşmı? Gittiğim okul özel okuldu.Herkez kendi havasında başta çok garip gelmişti.ama sonra baktımki bende ortama ayak uydurmuşum.kendini bir şey sanan zengin züppe bir insana dönüşmüştüm.zenginleri bilirsin işte.şu zamana kadar. güvenebileceğim dertlerimi paylaşa bileceğim hiç gerçek arkadaşım olmadı.şimdi bi daha düşün sencede her şeyim varmı.Cihan:evet var. baban seni geri kazanmaya çalışıyo farkında deilmisin.seni kazanmak için derslere katılmanı istedi. sırf seninle beraber vakit geçirmek için.Zeynep:evet farkındayımm ama zaten bu beni kızdırıyo. neden şimdi annemde babamda beni istiyolar. neden küçükken yanımda değillerdi. artık onlara ihtiyacım yokk. görmüyormusun cihan kazık kadar oldum ben.zeynepin gözlerinden yaşlar süzülmeye başlamıştır. Cihan:sana katılmıyorum kaç yaşında olursan ol annene ve babana ihityacın olduğun zamanlar var.bunu benden daha iyi kimse bilemez.Zeynep:evet haklısın her zaman babama ihtiyacım ulucak beni kazanmaya çalıştığı için hiç deilse biraz mutluyum.sadece dertlerimi paylaşa bileceğim bir arkadaşım yok.Cihan:ben seni dinlerim istediğin zaman benle konuşabilirsin.Zeynep gözlerindeki yaşları temizler.Zeynep:gerçektenmi.Cihan:evet gerçekten aslında istersen bizim kızlarlada sıkı arkadaşlık kurarsın ama sana hala çok kızgınlar.ve sinirleri bi süre geçmiyicektir.Zeynep:sinirlenmekte haklılar.çünkü gerçekten çok haksızlık yaptım.sırf babamla daha fazla vakit geçirdiğiniz için sizi kıskandım.vede size çok kötü şeyler söyledim.Cihan:neyse bunlar geride kaldı.hadi artık kitapları açalımda seni çalıştırıyım yoksa neşet hoca beni mafedicekk.:D Zeynep::D Tamam başlayalımm. Cihanla zeynep ders çalışmaya koyulurlar. Ekrem & Sevil:Sevil geometri konusunu anlatmaktadır.Ekremse sevilden azar yememek için ciddi bi şekilde dinlemektedir sevili.Sevil:ekrem anladınmı.? Ekrem:Ya anladım anlamasınada ben tahtaya kalkınca yapamıyorum.Sevil:iyi o zaman çöz şusoruyu.Ekrem kağıdı alır eline sevile bakar sonra.Ekrem:çözemiyorum.Sevil:ya ekrem benim anlatmamda felan mı bi sorun var kaç kere anlattım.Ekrem:ya yok sen güzel anlatıyosun da sorun bende.Sevil:ekrem senin kafan nerde sen istesen bu soruyu yaparsın bak son bi kez daha anlatıyorum.Ekrem sevile bakıyodur.sevil bunu farkeder oda ekreme bakar.sevil eliyle defteri alır ekremin kafasına bi tane geçirir.Ekrem:ahhh…kızım ne yapıyorsun sen.yeter ama burama kadar geldi.bu gün kaç kere kafama vurdun kafa kalmadıki insanda sonra niye anlamıyosun diyo yaa.Sevil:napıyım sende bana bakıcağına soruya bak.Ekrem:napıyım öğretmenim bu kadar güzel olunca gözlerimi alamıyorum.soruya fln bakasım gelmiyo.:D Sevil:eşşek.:D sevil bitane daha ekremin kafasına indirir.Ekrem:ya vurma yeter be yeter.Sevil(sessizce)yok bu böle olmuyucak bana bakmaktan hiç bişi öğrenemiyicek bu.öff…bianda sevilin aklına bi fikir gelir.(içinden)tabi yaa bu kesin işe yarıyacak.sevil ekreme döner. Sevil:ekrem.Ekrem:efendim.Sevil:benim aklıma bi fikir geldi.Ekrem:neymiş o.Sevil:sınav olacağımız gün sınavdan sonra beraber sahile inip bişiler yapalımmı.Ekrem:hadi bee.bunu senmi söylüyorsun sevil kafan yerindemi.Sevil:yerimde yerimde.ama bu sınavdan iyi alman şartıyla.Ekrem:Hay sıvıyayım yaaa.bişeyide karşılıksız yap.biliyosun tabi hayır diyemicemi ondan yapıyosun demi böle.Sevil:sen bilirsin sadece bi teklifti beraber bişiler yapmak istemiyosan anlarım.Ekrem:öf tamam be tamam yane sana çıkma teklifi etsem diceksinki sınavdan iyi alırsan kabul ederim yok böle bişi arkadaşyaaa…:@ Sevil kahkahaya boğulmuştur.Sevil:neyse tamam tamam devam edelim.Ekrem:sözmü söz ver.Sevil:söz be söz.Ekrem:bak görürsün sen,hepinizden iyi alıcam.Sevil:benden iyi alamassın.Ekrem:gel bide onun için iddaya girelim.Sevil:tamam girelim.nesine. Ekrem:sıvavdan yüksek alan.sinema bileti ısmarlıyıcak varmısın.Sevil:yaa ben sinemaya gidemem akşam olmaz.Ekrem:korkuyosun demi tabi biliyosun benden yüksek alamıcağını.sevil:Tamam düşük alan biletleri ısmarlar patlamış mısır ve kolayıda.Ekrem:tamam kabul.sevil ve ekrem iddaya girmişlerdir.Ekrem:ee hadi ne duruyosun anlatsana kazanmam gereken iki tane iddam var.Sevil:ya biz senle hep bölyle iddaaya girelim. baksana şimdiden iddaları yenmek için hırs yaptın.sevil anlatmaya devam eder. Cenker&ayçin: Cenker:ayçin anladınmı anlamadığın yer varmı?Ayçin:ayy cenker bi daha anlatırmısın. son anlattığın konuyu.anlamadım.ya kusura bakma bende kaç kere sordum bıkmışsındır anlatmaktan. Cenker:yok canım ne bıkması ben sana bin kerede anlatsam bıkamamki. Ayçin:gerçektenmi. Cenker:evet. gerçekten.Ayçin:yaa cenker çok teşekkür ederim.Cenker:önemli deil canım zaten neşet hoca istedi .Ayçin:ha yane neşet hoca istediği için anlatıyosun.Cenker:yane evet bi bakımdan öle. Ayçin:neyse tamam anlatmaya devam et cenker. Cenker:şey ayçin ben bişi sormak istiyorum. Ayçin:cenker dersle ilgili soruları ben soruyorum hem ben dersten anlamam ki.Cenker:yok ben başka bişi sorucam.şeyy böle anlamadığın konuları.buluşup beraber yapalımmı tabi sende istersen.Ayçin:ay cenker çok düşüncelisin ama yane biliyosun fazla izin alamıyorum annemden yane bilemiyorum. cenker hadi sen anlatmaya devam etsene.cenker son konusu bi daha anlatır.1 saatleri bitmiştir. hepsinin yarım saati kalmıştır.cihan&zeynep:cihanın anlatması bitmiştir.evettt konumuz bitti şimdiii. anlamadığın bir yer varmı zeynep.Zeynep:cihan ilk konuyu bir daha anlatırmısın lütfen sanki unuttum. Cihan:tamam cihan anlatır.tamammı Zeynep:tamam ya cihan çok teşekkür ederim benn.cihan saate bakar. Cihan:konuşmanın sırası deil.25 dk. Kalmış.hadi bi kere şimdi gözden geçir.sonra şu 20 soruluk teşti çözelim beraber Zeynep:tamam zeynep cihanın anlattığı konuları tekrar etmeye başlar. sevil&ekrem: Sevil:tamammıyız anladınmı hepsini.Ekrem:anladım tamam hadi teste geçelim.son 20dk. Kaldı.ekrem testin ilk 5 sorusunu çözer ve hepsi doğru çikar.Sevil:sen baya bi hırs yaptın sen haa.Ekrem: bu iddayı kazanmam lazım. Sevil:hangisini.Ekrem:ikisinide canım ikisinide.sen kazanmak istemiyomusun.Sevil:şu sinemaya girdiğimiz iddayı yenmem lazım çünkü sinemaya boşuna paramı veremem biliyorsun hala durumumuz kötü yane idare etmeye çalışıyorum.Ekrem bi an üzülmüştür hatırlattığı için.Ekrem:yaa ben zaten geçemem ki canım seni.ama iyi alabilirim.hadi yaa devam edelim.ekrem içinden oğlum iddayı kim yenerse yensin seville sinemaya gideceksin.bırak paralar senden olsun.ama iyi aldığımda sevilin surat ifadesini görmek istiyorum.Ayçin&cenker: cenker:ayçin çok iyi gidiyosun.20 sorunun 10 tanesini sözdün 10uda doğru.Ayçin:ya gerçekten iyimiyim.Cenker:evet iyisin.Ayçin:ben iyi deilim öğretmenim iyi.Cenker gülümsemistir.hadi ayçin son 15.dk. bitir.testleri.Zeynep:bitti hepsini çözdüm.cihan kontrol et kaç yanlışım var.Ekrem:sevilll..!!!Sevil:hııı.Ekrem:bitti hadi bak kaç yanlış yapmışım.yanlışlarımı söle.Ayçin:cenker bitti.kontrol edermisin yanlışlarımı.cenker hadi çabuk 5 dk. Kaldı.Cihan:zeynep:21 sorudan 3 yanlışn var bence ilk çalışma için iyi kendinde çalışırsın ama demi.Zeynep:evet kendimde çalışırım. Sevil:ekrem..!!!sevil şaşkın bir halde ekreme bakmaktadır. Ekrem:hı efendim kaç yanlışım var. Sevil:hiç.yanlışın yok.Ekrem:neyyy…Sevil:yanlışın yok diyorum.Ekrem:işte ben yaa benn..makine..sevil ekremin hiç yanlışının çıkmamasına sevinmiştir.Sevil:biliyodum başarıcağını.Ekreme sarılmıştır. Ekrem:hayrola.Sevil:noldu.
Ekrem:sen bana sarılmak için bahanelermi buluyosun bakimm hee.Sevil:aman be sevinmeye gelmiyo hemende şımarıyosun.ekrem taklidini yapar.”hemende şımarıyosun”ekrem gülmektedir.Sevil sinirlenmiştir.Sevil:bak kafana kitap geliyo haa.ekrem aldırış etmemiştir.Ekrem:amanda sinirlenince ne kadar tatlı olurmuş.sevilin yüzü kızgın halden çıkarak değişik tuhaf utanma gibi bi hal almıştır.allahım allahım bi insana sinirlenmek bu kadarmı yakışır.Sevil:istersen ben hep sinirli kalayım.Ekrem yine sinirlendiğini görünce elleriyle sevilin yanaklarını sıktırmıştır.Sevil:ay ekrem bırak.Ekrem:kabul et kabul et şeytan tüyü var bende kızgın kalamıyosun bana.Sevil:ne alakası var canım bu gün yaptığın incelikten dolayı sana kızmıyordum.ekremin o sevimli gülen suratı birden düşmüştür ve sinirli bir hal almıştır.sevil yanlış bir şey söylediğinin farkına varmıştır ama iş işten geçmiştir.Ekrem:Bu günkü olaydan dolayı öylemi?meraketme bana iyi davranman gerekmez kendini borçlu hissetmenede gerek yok nasıl olsa ders çalıştırarak kapatmış oldun.Sevil:ekrem ya ben öle demek istemedim sen yanlış anladın.ya ekrem ya ekrem cevap ver.küstünmü.öf ekrem sevil ekremin dibine girmiştir.ekremin omzuna çenesini dayamıştır.Sevil:ekremm.bu gün sahile inelimmi. Ekrem:normalde buna evet derdim ama hayır sana çok kızgınım.bu sefer öle kolay olmucak.Cenker&Ayçin: Cenker:ayçin 2 yanlışın var.bence ilk çalışma için gayet iyi.Ayçin:hımm tamam.hadi kalk 1 buçuk saat bitti aşşağı iniyoruz.hepsi aşşağı inmiştir.Sevil:söyleyin bakalım çalışmalar nasıl gitti.Cenker:iyi gitti.test sonucu ayçinin 2 yanlışı var.Sevil:ayçin çok iyi ilk çalışma için tebrik ederim.Ayçin:Saol yaa.ya şey ekrem bişimi oldu bu suratı ne bunun anlamadı flnmı yoksa testlerimi yapamadı ayy noldu söylesene.Cenker:ay evet noldu çatlatmayın ya.Sevil:yok yok gayet iyi.sevil gülerek bilin bakalım ekremin kaç yanlışı var.Cenker:şunun suratından anlaşıldığına göre 15 yanlışı fln var.Ayçin:ay cenker saçmalama.Cihan:5 yanlış.Sevil:Hayır.Zeynep:3 yanlış.Sevil:hayır. Ayçin:yeter ya kaç yanlışı var çatlatmada söle.ekrem bare sen söle.ekremin konuşcak hali yoktur hala çok sinirlidir.Ayçin sonunda dayanamaz sevilin kafasına yastık fırlatır sölesene kızım.bu arada zeynep içerden su her keze su almaya gitmiştir.her keze su vermiştir.Ayçin:ya deli etme.Sevil:tamam yılın bonmasını patlatıyorum.Ekrem full çıkardı.Cenker su içiyodur su boğazında kalmıştır.öksürmeye başlamıştır.Cenker:yuhhh olum bi tane bile soru yapamadınmı.:D.Ekrem:ne saçmalıyosun sen be.bütün soruları doğru yaptığımı demeye çalışıyo.Ayçin sevile dönerek:hadi canım ekrem ekrem bizim ekrem. Ekrem:noldu kıskandınmı çinçinciğim Ayçin:ne kıskanıcam be.hem o sevilin başarısı o kadar iyi anlatmışki hepsini çözmüşsün.ekrem cevap vermez.Cihan:hakikatten yaa ekrem tebrik ederim. Ekrem:saol.Ayçin:olum peki bu surat ne ya full çıkardım diye sevinmen gerekmiyomu.ayçin cenkere dönerek.heralde şoktan böle yanlış tepki veriyo.Ekrem duymuştur.Ekrem:yok ben gayet doğru tepki veriyorum.sevile dönerek bakmıştır.Ayçin:ayy noluyo yaa.Sevil konuyu değiştirmek istercesine. Sevil:eee cihan sizin nasıl geçti çalışmanız.Cihan:3 yanlış bence başlangıç için iyi. Sevil:hmm. Zeynep senide tebrik ederim.Zeynep:saol. Sevil:ee hadi ekremle aldığımız 40 soruluk testi ne zaman çözücez vakit az kaldı.Ayçin:ay kızım bi duryaa. 15dk. Sonra başlarız.Sevil:tamam 15.dkmız var.Ayçin:ay ben hava almaya çıkıyorum bahçeye cenker sende benimle gelirmisin.Cenker:tamam gelirim benimde ihtiyacım var temiz havaya sınav öncesi. Zeynep:ay ben kitapları fln yularıda odamda unuttum sevilin getirdiği testlerde ordaydı.onları alıyım.Cihan:dur bekle boş durmaktansa bende sana yardım edeyim.salonda seville ekrem kalmıştır.ekrem hala çok sinirlidir.sevil:ay beni otur otur sıkıntı bastı bende şöyle tutunarak evin içinde gezineyim.ekrem hiç yardım etmemiştir hala oturuyordur. sevil ayağa kalkmıştır.ayağı eskisinden iyidir ama hala tam olarak basamıyordur.Sevil:ekrem yardım edermisin.ekrem tam ayağa kalkacaktırki.sevil dengesini kaybeder.ekremin üstüne doğru düşer ekremde daha tam ayağa kalkmadığı için yere üst üste kapatlanırlar.sevil ekremin üstüne düşmüştür. Ekremse daha nolduğunu anlayamamış şaşkın şaşkın bakmaktadır.sevilde ekreme bakıyordur.sevil:ay ekrem ben çok özür dilerim birden dengemi kaybettim.sevil ekremin üstünden kalkıp kanepeye oturmuştur.ekremde yerden kalkmıştır.Ekrem:neyse tamam önemli deil.sana bişi olmadı demi.Sevil:ekrem sorduğun soruya bak.üstüne düştüm o soruyu benim sormam gerek deilmi.asıl sen iyimisin.Ekrem:iyiyim iyiyim.sen soruma cvp ver ayağın acıyomu Sevil:yok hayır acımıyo. ya ekrem ben gerçekten özür dilerim ya valla öle demek istememiştim.tam o sırada cihan elinde testlerle gelmiştir salona cenker ayçin ve zeynepte peşinden gelip hepsi yerlerine oturmuştur. Zeynep:hazırsınız demi.dağıtmaya başlıyorum.40 soru var.süre 80 dk.sonra sevile döner cevap anahtarı nerde Sevil:merak etme onu güvenli bir yere koydum ben.Zeynep:hım tamam.tam buçukta başlıyolım 2 dk var.hepsi hazırlanmıştır.ve hepsi testlere gömülürler.70 dakika sonra: Cihan:arkadaşlar son 10 dk.Sevil cenker ve cihan bitirmiş kontrollerini yapıyorlardır.Ekrem ayçin ve zeynebinse son sorularıdır.Ayçin:benim bitti kontrole geçiyorum.Ekrem:benimkide bitti.Zeynep:öffff. Cihan:noldu zeynep.Zeyep:son soruyu çözemiyorum ya.Sad Cihan:biz o konuyu beraber çalışmıştık biraz daha uğraş.Sevil:son iki dk.zeynepte testini bitirmiştir.Sevil:her kezin bitti demi şimdi herkez pilot kalemle şıklarının üstünden geçsin.sevil çantasından cevap analhtarını çıkarır ve sıra sıra okur.şıkları okuması biter.Cihan:ee hadi kaç yanlış varrr.benim 1 tane.Sevil benimde bi tane.Cenker evet ya benimde bitane.ee ekrem seninki.Ekrem:2 tanee yanlış var.Ayçin:ya benim 2 yanlış bir tane boş.Zeynep:benimde 3 tane.Cihan:ee yinede hepimizinki iyi hiç fena deil.her kez yanlış yaptığı sorulara baksın bi daha çözmeye çalışsın.Sevil:yanlış yaptığı soruyu tekrar takrar çözüyodur.ama bi türlü doğru ıkkı çıkartamıyodur.Sevil:yaa cenker 25.soruya bakarmısın bi türlü çözemedim.Cenker:ya yanlış çıkan soru benimkide o bende çözemiyorum.Cihan:benimde 25.soru.hepsi kafa patlatmıştır ama 25.sorunun doğru cevabını bulamıyorlardır.sonunda sevil dayanamayıp.Sevil:ayyy yeter ya neşet hocaya soralım yarın.bulamıyoruz işte.hadi kapatın kitapları fenalık geldii.öff.Zeynep:eee yarım saatimiz daha var napalım.Ayçin:evlerimize gidelim hem anca olurr.Cenker:sevil sen yürüye biliyomusun.ders çalışmaktan ayağını sormayıda unuttuk.Sevilin 1 buçuk saat önce olan olaylar aklına gelir.Sevil:yaa tam basamıyorum yavaş yavaş giderim artık.Ekremin suratı eskisi kadar olmasada asıktır hala.Ekrem:ben bırakırım seni evin önüne kadar.Sevilde kabul etmiştir.Sevil:e hadi çıkalım o zaman.sevil merdivenden ekreme tutunarak çıkmıştır.zeynep onları uğurlarken.Cihan:zeynep tekrar bakmayı unutma tamammı yoksa unutursun.Zeynep:tamam tamam.Sevil&ekrem:yolda yürüyolardır.sevil ekremin kolundadır.Sevil:ekrem.Ekrem:hıı.Sevil:ya sen hala bana kırgın deilsin bimi.Ekrem:yoo deilim.Sevil:ee suratın ne o zaman.Ekrem:suratımda ne var.Sevil:Asık.Ekrem:kızım ne bekliyosun bu gün cıncımı çıkardın benim.kafamın içi geometri doldu.bide artı senin vurmaların var bu gün bana.kafamı kaldı.başım hala acıyo ama söyliyim.Sevil gülerek:haklısın ya bu gün baya bi eziyet ettim sana.beni zeyneplere kadar taşıdın.derslerle başının etini yedim.kafana kaç kere kitap geçirdim.yane okadar haa bide üztüne düştüm.Ekremde gülmeye başlamıştır.Ekrem:ben bunların acısını çıkartırım ama senden.Sevil:nasıl çıkartıcaksın çok merak ettim.Ekrem:ayağın bi iyileşsin. Sevil:niye ki ayağım iyileşicek.Ekrem:e ayağın yaralıyken çıkartamam.Sevil:ya söyle merak ettim napıcam.Ekrem:bi gün sabah benle ormanda koşuya çıkıcaksın.Sevil şaşırır çünkü daha başka türlü bişi bekliyodur.Sevil:koşuya...Ekrem:evet koşuya.böle spor kıyafetleri giyeriz.akşam üstüne kadar ormanda kalırız.nasıl fikir ama güzel demi.Sevil:yuhh.Ekrem:noldu.Sevil:ben açlıktan ölürüm akşam üstüne kadar.Ekrem:ya saatlerce koşucaz demiyorumki böle temiz hava içimize girsin ciğerlerimiz temizlensin.temiz havada kalalım.ayrıca yeriz canım bişiler acıkmassın sen.Sevil:tamam olur ama 3 saat en fazla.ekremle sevil konuşa konuşa kapının önüne gelmişlerdir.Sevil:durmuştur.tamam ekrem ben giderim eve artık sen dön.bu gün için teşekkür ederim yane çok yardımcı oldun bana. Ekrem:neyse önemli deil hadi sen git.Cenker&ayçin:cenkerde ayçini bırakmıştır eve.Ayçin:hadi cenker sen git.Cenker:tamam peki yarın görüşürüz derste.Ayçin:görüşürüz….Sevillerin evi:Semra:kızım nerdeydin geciktin bu gün.Sevil:anne arkadaşlarla ders çalıştık biraz.Semra:hangi arkadaşlar bunlar.Sevil:ayçinle zeynep canım kim olucak.Semra:kızım sen bu ayçinle zeynebi akşam bize yemeğe çağırsana.Sevil:niyeki yane ne gerek var.Semra:niyesi varmı kızım devamlı onlarla berabersin. tanıyalım birbirimizi hem böle tanımayınca içim rahatça öle arkadaşlarına gitmene izin vermiyor. Sevil:iyide niye bu akşam.Semra:kızım baban bu akşam yok işi çıkmış.bende babanın yanında rahat edemezler diye.böle düşündüm.hadi sen çağır arkadaşlarını akşama yemeğe.Sevil tamam peki çağırıyım.sevil odasına geçer telefonu eline alır.ilk ayçini arar.Ayçin:efendim.sevil.Sevil:annem bu gün sizi akşam yemeğine çağrıyo.Ayçin:nedenki.Sevil:ya tanışma için işte.Ayçin:iyi güzelde ben annemden nasıl izin alıcam.Sevil:sen ikna edersin işte ayçin yap bişiler.Ayçin:tamam tamam.sevil kapatır.sonra zeynebi arar.Zeynep:alo efendim sevil.Sevil:ya annem tanışmak için sizi bu gün yemeğe davet ediyo.sende gelirmisin.Zeynep:bizimi.Sevil:yane ayçinle seni.Zeynep:hımm tamam gelirim zaten boştum bu akşam.Sevil:tamam o zaman bekliyorum.sevil ve annesi akşam için hazırlanmışlardır akşam yemeğini bahçede yemeği düşünmüşlerdir…10.BÖLÜM SONU….DEVAMI GELECEKTİR…UZUN ZAMANDIR YAZMADIĞIM İÇİN 10.BÖLÜMÜ BAYA Bİ UZUN YAZDIM İNŞ. BEĞENMİŞSİNİZDİR.BAKALIM AKŞAM YEMEĞİNDE NELER OLUCAK..?

Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 1:24 am Paylaş

Çok güzel olmuşşş...
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 3:32 am Paylaş

çok güzel canım devamını bekliyorum :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 6:49 am Paylaş

Okuyucum çok az halbuki facebook ta bi sayfada paylaşıyorum bunu 20.bölümdeyim normalde 30 kişiyi aşkın okuyan var ama burda öle deil.... çok azz...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 8:51 am Paylaş

İYİ OKUMALAR İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ:11.BÖLÜM:akşam olmuştur.ayçin ve zeynep kapıda karşılaşmışlardır.Zeynep:meraba.ayçin biraz soğuk bir şekilde.Ayçin:meraba.Sevil bahçededir.bunları kapıda görmüştür.Sevil: geldinizmi.eee hadi gelin.zeynep ve sevil ayçinin yanına gelirler.Semra içerde yemekleri hazırlıyıyodur.Sevil:anne gelirmisin seni kızlarla tanıştırıyım.semra gelir.Semra:hoş geldiniz.çocuklar.ayçin&zeynep:hoşbulduk semra teyze.Semra:sizi tanıyorum ama yinede şöyle tam bi tanışma olmadı.onun için sizi yemeğe davet etmesini istedim sevilden.hadi buyrun bakalım sofraya.Ayçin:şeyy semra teyze taşıncak bişi varsa yardım edelim.Semra:yok siz sofraya geçin.sevil sen benle gel içeri.seville annesi mutfakta. Semra:iyi kızlara benziyorlar.Sevil:annecim zaten iyiler.Semra:olsun kızım tanışmış olduk işte.hem bizden izin alırkende bu kadar sorun yaşamassın.Sevil:gerçektenmi.Semra:tabi kızım.tanıdıktan sonra. Seville anneside sofraya geçerler.Semra:ee söyleyin bakalım çalışmalarınız nasıl gidiyor.Zeynep:iyi gidiyor.1 gün sonra neşet hoca sınav yapıcakmış bizi bu gün hep beraber çalıştık sınava.bizdelerdi her kez bu gün,kendi aramızda ufak bi sınav yaptık.Semra:kaç kişi ders alıyosunuz.Ayçin:6 kişiyiz. Semra:dierkiler erkek demi.Ayçin:hıhı evet 3 kız 3 erkek.ekrem cenker bide cihan var.Semra:ekrem süleyman efendinin torunu demi.Ayçin:evet o.Semra: Hani mavi gözlü yakışıklı olan çocuk.Sevil şaşkın şaşkın annesine bakıyodur.zeyneple ayçinde sessizce gülmeye başlamışlardır.:D.Sevil:anne maşallah çocuğun göz rengini bile biliyosun.ayçinle zeynep sesli gülmemek için kendini zor tutuyodur. Semra:anneler her şeyi inceler kızım.Bi gün onlarlada tanıştırırsınız artık.Sevil:onlar.Semra:o mavi gözlü çocuğu diyorum işte.Sevil:annecim neden sadece ekrem niye cenkerle cihan deilde.özellikle ekrem.Semra:tanımak için hem ben sadece ekremi demedimki dierkilerinide dedim.ayçin zeynebin kulağına uzanmıştır.Ayçin:semra teyze şimdiden damadını araştırmaya başladı.sevil ayçini duymuştur.masanın altından ayçine tekme atmıştır.Ayçin:ayyy.Semra:noldu kızım.Ayçin:yok bişi semra teyze.Semra:Ee2e dier çocukların ailelerini anlatın ekreminkini biliyoruz.Sevil: (sessizce) yine ekrem diyoya.Ayçin:cenkerin annesi ev hanımı babası doktor.Cihanın abiside babamla aynı durakta taksicilik yapıyor.Semra:peki annesi babası.Ayçin:yok.Zeynebin yüzü birden düşmüştür.çünkü haberi yoktur cihanın ailesi olmadığından.Semra:nasıl yok anlamadım.Ayçin:trafik kazasında ikisinide kaybetmişş cihan annesinide babasınıda.zeynep çok kötü olmuştur.Zeynep:ben bi lavobayı kullana bilirmiyim sevil.Semra:iyimisin kızım.Zeynep:iyiyim semra teyze.zeynep banyoya gider.banyoda dört dönüyodur.Zeynep:allahım ben naptım ya.sabah odasında cihanla konuşmaları aklına gelmiştir. öff.öff.bide kalktım çocuğa annemle babamı anlattım.demek bana ondan benden daha iyi kimse bilemez dedi.öf Zeynep öf.ne yaptın sen ya.sevil banyonun kapısını tıklatır.zeynep iyimisin.zeynep kapıyı açıp sevili içeri almıştır.Sevil:neyin var.zeynep iyimisin.Zeynep:öff neden bana cihanın annesiyle babasının trafik kazasında öldüğünü söylemediniz.Sevil:aklımıza gelmemiş bilerek saklamaya çalışmadıkki.hem niye bu seni bu kadar aşırı derecede üzdüki.Zeynep:ya biz odaya ders çalışmaya çıkınca annemin babamın küçükken benle ilgilenmediğinden beni boşladığından konuştum.yane konu oraya geldi.cihan çok üzgündü.bende ağlıyordum ama neden böle üzüldüğünü anlayamamıştım çok ayıp ettim.öfff öffff.Sevil:ama senin bi suçun yokki biz söylemedik sana.hadi gel sofraya geçelim sende kendini toparla.Zeynep:tamam der.ayçinde gelmiştir.Ayçin:noluyo burda.sevil anlatır.Ayçin:ayy keşke söyleseydik sana ama aklımıza gelmedi.neyse.hadi geçelim içeri.zeynep kendini toparlar.içeri geçerler.yemek faslı bitmiştir.zeynep:ellerinize sağlık her şey çok güzeldi.Semra:afiyet olsun kızım.Zeynep:ıı.semra teyze.Semra:efendim kızım.Zeynep:şey ben size bişi sorucam.Semra:sor kızım.Zeynep:yarın annem iş nedeniyle evde yok ben evde yalnız kalmaktan korkuyorum.seville ayçin bize gelebilirmi.hem bi gün sonra büyük bi sınavımız var.onada çalışırız hep beraber.ne diyosunuz. seville ayçin bizde yatılı kalabilirmi yarın.?.Seville ayçin şoktadır.çünkü haberleri yoktur.Semra:kızım bilmemki sevilin babasına sormamız lazım.Zeynep:hımm.anladım.peki siz izin veriyormusunuz. Semra:ben izin veriyorum.sevil o anda bi şok daha atlatmıştır.çünkü her zaman annesi sorun çıkartırken neden şimdi çıkartmamıştır.Sevil:anne biz kızlarla odama geçip biraz ders çalışalım.Semra:peki kızım.ben bahçedeyim bişi isterseniz seslenirsiniz.Sevil kızları ittire ittire odaya sokmuştur.kapıyı kapatır.Ayçin:ayy kızım noluyo ya ittire ittire.Sevil:zeynep niye bize söylemedin ilk.Zeynep:aklıma geldi söyleyi verdim işte.Sevil:bu gün ben hayretler içerisinde kalmaya devam ediyorum.Semra şokları...Ayçin:yane evet ben bile şoktayım.Zeynep:ee gelicekmisiniz yarın bize. Sevil:sen başka bişi planlamıyosun demi.Zeynep:yok hayır annem yok yarın evde ben sıkılırım tek başıma.gelin işte gündüz ders çalışırız.akşamda eyleniriz.Sevil:ya bilmiyorum babama bağlı bide ayçine,ayçin gelirse gelirim.Ayçin:ya zeynep saol çok iyi düşünmüşsün ama ben nasıl izin alıcam.evden Sevil:hadi lütfen beraber alırız annenden ha.izin verir o zaman ha.Ayçin:peki tamam tamam zaten yarın babamda gececi yarın evde yok annemi ikna ettikmi bu iş tamamdır.Zeynep sevinmiştir. Sevil:bak zeynep gelicez ama biz bizeyiz demi.yane arkadaşın fln gelmiyicek başka.Zeynep:yok sadece üçümüzüz.Sevil: zeynep neden böle bişi yaptın ilk tanıdığımızda bizden nefret ediyodun çok kötü davranıyodun. Zeynep:ya hayır nefret etmiyordum.sizi kıskanıyordum.Ayçin:neden.Zeynep:çünkü babamla benden daha fazla vakit geçiriyodunuz.ya biliyosunuz işte babamla olanları.Ayçin elini zeynebin sırtına koymuştur.Ayçin:her şey düzelicek merak etme.Zeynep:düzeliceğine eminim. nediyosunuz bana bi şans daha vericekmisiniz.Sevil:neden olmasın.zaten bizim arkadaşlığımız bu bir şansla büyüdü. Zeynep:evet tabi arkadaşlığınız bu bi şansla büyüdü hatta ekreme verdiğin bi şansla hoşlanmaya başladın demi.Sevil:zeyneppp…Zeynep:ne var yalanmı resmen bitiyosunuz birbirinize. tabi sen ağır kız rolü yapıyosun.Sevil:çünkü hakediyo.sevilin teline mesaj gelir.Sevil:alahallah kim bu saatte.ayçin:kim olabilir tabiki ekrem.gülmeye başlarlar.Zeynep:baksana telefonuna.Sevil mesaja bakar. Ekrem:napıyosun.Sevil:hiç kızlar bizde oturuyoruz.Ekrem:kızlar?.Sevil:zeyneple ayçin.Ekrem:siz napıyosunuz bakimm hee.annem tanışmak istedi çağırdı kızları öyle.Ekrem:hımm.anladım eee neler sordu başka.Sevil:işte dersten fln sordu.sizi sordu seni sordu kızlara öle.Ekrem:benimi sordu.sen nededin.mavi gözlü yakışıklı çocuk olan ekrem deseydin.Sevil:yok onu söylememize gerek kalmadı.annem kendi sordu bize.şu mavi gözlü çocuk süleyman efendinin torunumu diyeEkrem: ya bak nasıl kazınmışım annenin hafızasına.Sevil:neyse görüşürüz kızlar var by.Ekrem:by.Ayçin:sevil biz kalkalım saat ona yirmi var.Sevil:kalsaydınız biraz daha.Ayçin:şimdi bide yarın annemden izin alıcamya kadının suyuna gidiyim hem izin alırsam bütün gün beraberiz yarın.Zeynep:evet sevil bende kalıkıyım ayçinle beraber yarın nasıl olsa bizdesiniz yane inş.Sevil:tamam o zaman sevil kızları bahçeye çıkarır semra hala bahçede oturuyodur.Semra:aa kızlar gidiyomusunuz.Ayçin:evet semra teyzecim gidiyoruz.Semra:biraz daha kalsaydınız.Ayçin:yok biz gidelim hem annemler meraklanmasın. Semra:hepi güzel kızlarım güle güle zeynep&ayçin:Hoşçakalın semra teyze.sevil kızları bahçe kapısına kadar geçirir.Ayçin:sevil yarın kitapları getirmeyi unutmada çalışalımm tamammı.Sevil:öff tamam unutmam sen ne zaman annenden izin alıcaksın.Ayçin:şimdi eve gidince izin alıcam.seville zeynebe bakara telefonunuz açık olsun.ben size mesaj atıcam tamammı.Sevil:iyi o zaman bende mesaj atarım.Zeynepgülerek banada atmayı unutmayın.Sevil:meraketme meraketme unutmayız.Very Happy sevil annesinin yanına gider.Sevil:anne yarın zeyneplere kalmaya gidiyorum demi.Semra:evet kızım gidiyosun.Sevil:hı tamam sen babama söylersin olmazmı gelince.Semra:hayır.kızım babandanda izin al.tam o sırada babası gelmiştir.Hüseyin:daha demin bizden çıkan neşet hocanın kızıyla ayçindi demi.Sevil:evet babacım.hoş geldin.Hüseyin:hoş bulduk.Semra:sevil yarın zeyneplerde kalmak izin istiyo hüseyin.Hüseyin:neden kızım napıcaksınız.Sevil:ya zeynebin yarın annesi yokmuş eve gelmiyicekmiş tek başıma korkarım gelin dedi.Hüseyin:peki tamam ama okuldan zeyneplere geçince haber ver tamammı haberimiz olsun.Sevil sevinçle gülmüştür.peki babacımm sevil babasını öpüp hemen odasına fırlamıştır.Sevil telefonu eline alır ve mesaj yazar.Sevil:Hallettim.Babamdan izin aldım. Yarın geliyorum.sonra zeynep ve ayçine gönderir.hemen anında sevile mesaj gönderirler. Zeynep:tamam sevindim.Zeynep sonra ayçine mesaj atar.Zeynep:ayçin sevil izin alabilmiş sen naptın alabildinmi izin.Ayçin:telefona bakar iki tane mesaj.Ayçin:yaa çok sevindim ikna edebildin demek.sevile gönderir.sonra zeynebin mesajına bakar.Ayçin:ya zeynep sevil ben gelemiyicem.Sad annem izin vermedi.sevil ve zeynebe gönderir.Zeynep:nası ya ya ayçin bidaha denesen bekli izin verir.Sevil:ya ayçin bi daha dene hem sen gitmessen bende gitmem.Ayçin:Şaka şaka izin kopardım annemden geliyorum.neyse kızlar ben kapatıyorum yapıcam.saat bayabi geç oldu.Zeynep ve sevile gönderir.Zeynep&sevil:aynı şeyi yazmıştır.”ya böyle şaka yapılırmı sevil ya.neyse hadi iyi geceler.by” sevile mesaj gelmiştir.Ekrem:naptın gittimi misafirlerin.Sevil:evet gittiler.Ekrem:hmm iyi.Sevil:ya sen niye habire bana mesaj atıyosun.senin yüzünden smslerim gidiyo.Ekrem:e fenamı başkalarıyla bitiriceğine benimle bitiriosun.Sevil:öff.sen çalıştınmı bu gün çalıştığımız konulara.Ekrem:hıı.Sevil:kaç soru çözdüm söyle bakıyım.Ekrem:70 flndı niye sordun.Sevil:hadi canım bende yedim.Ekrem:valla billa ya yarın test kitabını gösteriyim istiyosan.Sevil:yemezler canım ne biliyim belki arkadan bakıp bakıp işaretledin.Ekrem:sevil inanmıyosan cenkere sor bugün bizdeydi beraber çözdük.Sevil:sorucam zaten.Ekrem:ya inanmadınmı hala.Sevil:tamam tamam inandım.iyi aferin çözmüşsün baya.bak yarın getir bakıcam.Ekrem:tamam getiririm.Sevil:ha kaç yanlışın çıktı 70 sorudan.Ekrem:5 tane çıktı.Sevil:iyi iyi sen çözdün bu konuyu.Ekrem:tabi çözerim kızım sen beni ne sandın.Sevil:valla ilk başta salak sanıyodum.Ekrem:neyy.Sevil:ama daha sonra öyle olmadığını ispatladın.Ekrem:hee iyi.ona bakarsan bende seni her şeye karışan cadı sanıyodum.Sevil:ya demek öyle.Ekrem:yane ilk gördüğümde canım.Sevil:şimdi nasıl düşünüyosun.Ekrem:Şimdi.Sevil:ha evet şimdi.Ekrem:Şimdimi.sen benim muzur prensesimsin.Sevil mesajı görünce yüzüne bi gülümseme gelmiştir.Sevil:ekrem.iyi geceler benim çok uykum geldi.Ekrem:aman maşşallah maşşallah..benim sevilimin uykusuda gelirmiş.tamam iyi geceler.by.Sevil:sanada iyi geceler.by.Sevil ve ekrem yataklarına yatmıştır.ikiside birbirini düşünerek mışılmışıl uyuya kalmışlardır.Zeynepse bu gün cihanla konuştuklarını düşünüyodur. Zeynep:içinden aslında çok iyi bi çocuk.zeynep saçmalama nediyorum ben ya.Ayçinle cenker ise çoktan uyumuştur….BAKALIM YARIN SABAH NEŞET HOCANIN KAPISININ ÖNÜNDE VE DERSTE NELER OLUCAK.SEVİL VE AYÇİN AKŞAM ZEYNEPLERİN EVİNDE NELER YAPICAK.NEŞET HOCA BU ALTILININ BİRBİRİNE KENETLENMESİNE NE DİYİCEK.SEVİL VE EKREM ARASINDA NE OLAYLAR GEÇİCEK.DEVAMI GELECEK.HEPSİ 12.BÖLÜMDE..Very Happy) LÜTFEN YORUM ATIN…bide en beğendiğiniz yerler nereler ONLARI MERAK EDİYORUM onlarıda yazarsanız sevinirim…
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 9:02 am Paylaş

çoooooookkkkk güzell.. devammm!!
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 9:08 am Paylaş

yeni bölümü koyuyımmı??
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 11:55 am Paylaş

koy koy :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptySalı Kas. 30, 2010 12:05 pm Paylaş

İYİ OKUMALAR..12.BÖLÜM:NEŞETİN KAPININ ÖNÜ:İlk Cihan gelmiştir.diğerkilerin gelmesini bekliyordur. oturuyordur. Zeynep gelir.Zeynep:Günaydın Cihan.Cihan:gü..günaydın..Zeynep:noldu niye öyle baktın.Cihan:farklı görünüyorsun.Zeynep:kötümü olmuşum bak doğruyu söyle.Zeynep bu gün çok sadedir.üstünde her zaman giydiği mini etek ve elbiseler yoktur.ayağında dar paça koyu renkte kot bir pantolon vardır. ayakkabı olarakta babeti tercih etmiştir bu gün üstünde beyaz bir badi vardır.Saçlarıda her zaman kinden farklıdır.dümdüzdür.makyajıda sededir.Cihan:yok hayır çok hoş görünüyorsun.cihan zeynebin sade halinden çok etkilenmiştir.Zeynep:bu gün değişiklik yapmak istedim.biraz sade oldu ama olsun .Cihan:bence sadelik sana daha hoş bir görünüm katmış.süslü halinden daha güzelsin bence.Zeynep cihandan bu lafı duyunca rahatlamıştır.hatta sevinmiştir. Zeynep:bu halim dahamı iyi sence.Cihan:evet bence daha iyi çünkü aşırı derecede süslü kızlardan hoşlanmam.yanlış anlama bu benim fikrim sadece.Zeynep:peki senin böyle düşünmeni sağlayan ne.ben kızlar süslüyken erkeklerin daha fazla beğendiğini sanırdım.Cihan:Bence yanılıyorsun.eğer gerçekten bi erkeğin senden hoşlanmasını istiyorsan yane ciddi bi ilişki düşünüyorsan.en sade şekilde olmalısın.Zeynep bu cevaba çok şaşırır. Zeynep:peki niye.Cihan:çünkü bir erkek senin en sade halinle böyle beğeniyorsa sana gerçekten aşık demektir.Ciahanın bu cevabı aslında zeynebin çok hoşuna gitmiştir.Zeynep:peki neden o zaman erkekler süslü kızlardan hoşlanıyor.bununda bi cevabı varmı.Cihan:bunu sende söyledin işte.bu sadece bir anlık bir hoşlanma kalıcı bir şey deilki. Eğer bir erkek senden hoşlandığını söylüyorsa sade halindende hoşlanmalı yane seni öyle sevmeli. Zeynep cihana hak vermiştir.Zeynep:hmm.galiba haklısın.artık ben hep sade olucam o zaman. Cihan:neden.Zeynep:ee sen dedin.artık gelip giden ilişkilerden sıkıldım.ciddi ve kalıcı bir ilişki istiyorum.Cihan sadece gülümsemekle yetinir.Zeynep:ama ben bile bu halimden hoşlanmıyorum ki erkekler nasıl hoşlansın.Cihan:kanıtmı istiyorsun. Zeynep:bunu kanıtlıyamassınki.Cihan:birazdan bizimkiler gelince görürsün.Kapıdan sevil girmiştir.o arada.Sevil:günaydın. Zeynep&Cihan:günaydın. Sevil:zeynep.Zeynep:efendim.Sevil:çok şey görünüyorsun.Zeynep:ney görünüyorum.Sevil:sade ve daha hoş ve daha farklı.Zeynep:bu halimi dahamı çok beğendin.sevil evet dercesine kafasını sallar.Cihan:ben demiştim.Zeynep:ama sevil kız Cihan:tamam.bütün her kezin görüşlerini alıcaz.6da 2si iyi düşünüyor bakalım düğerkiler ne söyliyicek.Sevil:noluyo ya burda oy fln.Cihan:zeynebin bu halini her kezin daha çok beğeneceğini düşünüyorum ama zeynep inanmak istemiyor.onu kanıtlıyorum bende.Bu seferde kapıdan ekrem girer.Cihan:aha 3 oyun geliyor bakalım iyi taraftamı kötü taraftanmı olucak.bak ekrem hem erkek.Zeynep:yuh artık ekremde iyi oy verirse. Ekrem:günaydın millet.z&s&ci:günaydın.Ekrem zeynebe tip tip bakıyodur.Ekrem:noldu zeynep sitilinimi değiştirdin.Zeynep:hıı nolmuş.Ekrem:Farklı görünüyorsun.Cihan gülerek.3.oyda iyiye veriyor.Zeynep:nasıl ya bu halimle dahamı güzel görünüyorum.Ekrem sevil olduğu için rahat cevap veremiyordur.Ekrem:valla bilmem kokoş halinden daha iyi bence.Z&S:kokoşmu.Zeynep:diyene bak kokoş kızlara sanki ben bakıyorum.Ekrem:allahallah fikrimi sordunuz söyledim.ayrıca benim bakmamın nedeni anormal derecede süslü gezmeleri ben her zaman sade kızlardan hoşlanırım.eğer gerçekten ciddi bir ilişki yaşamak istiyosan sade olman daha iyi.Sevil:madem sade kızlardan hoşlanıyosun.neden dükkandaki müşterinin içine düştün abaza gibi. Ekrem:ya o nerden çıktı ya.o sadece beğenme hoşlanma fln deil.Zeynep:imkansız.ekrem zeynebe dönerek. Ekrem:inanmıyomusun ben örnek olarak kendimden örnek verebilirim.yane şimdi sevilin önündede olsam yalan söylemiyicem.ben şuana kadar böyle süslü kızlara fln bakardım.sevil iyice sinirlenmiştir. Zeynep:şimdi ne değişti bakmıyomusun.Ekrem:artık bakmıyorum sevile dönerek çünkü dünyalar tatlısı bi prenses benim kalbimi çaldı.Gözüm ondan başkasını görmüyor.sevilde o an ekreme dönmüştür.kendinden bahsettiğini anlamıştır.ve sonra yüzünde utangaç bir gülümseme belirir. Zeynep:peki ekrem senin bu prensesin seni seviyormu.Ekrem:evet seviyor.Zeynep:nerden biliyorsun Ekrem:Dün kendi azıyla söyledi bana.krem sevile bakıyodur sevilde ekreme.sevil ekremi dürter.ya bakmasana ekrem.Ekrem:ya napıyım bu güzelliğe bakmayımda duvaramı bakıyım ayrıca sende bana bakıyorsun.Cihan farkeder.Cihan:öhööö...öhöö.Seville ekrem hemen toparlanır.Sevil:ee ekrem dün 70 soru çözmüştün üstünede yemin etmiştin.iki günlük öğretmenin olarak kontrol ediyim ver bakalım. Ekrem test kitabını sevile uzatır.Ekrem:al bakalım kontrol et kalp hırsızı öğretmen.zeyneple cihan gülmeye başlamıştır.Sevil test kitabını ekremin kafasına geçirir.Ekrem:ahh kızım ne vuruyosun saçımı bozdun.Sevil:bi kerede düz kullan bi günde dik görmeyi versin kızlar.Ekrem:aa nerden çıkartıyosun kız fln.hem ben kızlar için süslenmiyorumki yane kendi sitilim.Sevil:iyi bakalım öle olsun.sevil test kitabını kontrol eder.Cihanda zeyneble konuşuyordur.Cihan:zeynep dün çalıştınmı biz gittikten sonra.Zeynep:evet çalıştım.50 soru çözdüm fazla çözemedim.şey bide aralarından iki tanesini yapamadım.bana gösterirmisin.Cihan:tamam ver test kitabını ilk önce bakayım sonra çözemediğin soruları gösterirsin.zeynep cihana test kitabını uzatır.cihan test kitabını alıcakken eli zeynebin eline değer.ikisi gözlerinin içine bakarlar bi an.sonra ikiside ellerini test kitabından çekerler.e yer çekimi olduğu için kitap mecburen yere düşer.seville ekrem bu olayı görür.Sevil ekremin kulağna yakınlaşarak.Sevil:ekrem benmi yanlış görüyorum yoksa bunlar birbirindenmi hoşlanıyorlar. Ekrem:yok prensesim yanlış görmüyorsun.çünkü senin gördüklerini bende görüyorum.Sevil:prensesim.Ekrem:e sen hane benim muzur prensesimsin ya ondan dedim.ekrem cihanla zeynebe dönerek.Ekrem:noluyo yaa.Cihan:yere eğilir ve kitabı alır.Zeynep:bişi olduğu yok ekrem kitap elimizden kaydı yere düştü.Ekrem sessizce:hepte zaten kayıp düşmüş olur.sevil duymuştur ve gülmeye başlamıştır.Sevil:ekrem testlerin gayet iyi aferim güzel yapmışsın. Ekrem:Saol göynümün öğretmeni.Sevil:cıvıma ekrem sonra beni sinirlendirme.Ekrem:tamam tamam.senin sayende iyi çalıştırdın ya.Cihan:zeynep çözdüğün testler baya zor testler iyi çözmüşsün.Zeynep:iki tane çözemediğim vardı.onları göstercektin.Cihan:ha evet.ekrem sevil siz ordan bi kalksanıza benim zeyneple yan yana oturmam lazım çözemediği soruyu anlatcamda.seville ekrem kalkarak tekli koltuklara otururlar.zeynepte cihanla yanya oturur.Cihan anlatmaya başlar.ama yanyana oturdukları için ikisininde vücüdu karıncalanmaya başlamıştır.cihan tam anlatmasının bitirir.cenker kapıda belirir.Cenker:naber.oda zeynebe bakıyodur.Cenker:farklı görünüyorsun.Cihan:iyi anlamdamı kötü anlamdamı.Cenker:yane eski haline göre iyi anlamda. Cihan:zeynebe dönerek.galba ispatladım.Zeynep gülerek .Zeynep:evet.ama böylece gözümü açmış oldun teşekkür ederim.zeynepte cihanın gözünün içine bakıyodur.cihan gözşerini kaçırır.sadece gülümsemekle yetinir.Cenker:ayçin niye gelmedi.Ekrem:aaa ben söylemeyi unuttum ayçine araba çarpmış hastanede.ci&c&z:NEEE..!!! Cenker:nerde oğlum ayçin hangi hastane.Sevil:yaa inanmayın sallıyo ya.Ekrem gülme krizine girer.Ekrem:bi şeyide yeme be oğlum ya.Cenker:Ya sen ne pisliksin ya böyle şaka yapılırmı.ekrem hala qülmektedir.sevile bakar sevil çok sert bi şekilde ekreme bakıyodur.Ekrem:tamam oğlum ya bi daha yapmayız.Ayçinde gelir.Ayçin:selam.ee niye derse girmediniz.Cenker cevap vermiyodur.Ayçin:sevil cenkerin hali ne böyle.Cenker:ya iyiyim.Sevil:ya sorma ekrem şaka yaptı buda gerçek sandı gelir kendine birazdan.Ayçin:ekremmm. Ne şakası yaptın söyle bakıyım.ekrem yine kahkaha atmaya başlar.Ekrem:şimdi cenker ayçin niye gelmedi dedi.bende aa ben söylemeyi unuttum ayçine araba çarptı hastanede dedim.buda hangi hastane diye üstüme geldi. Öle yane.Ayçin:çok sinirlenmiştir. Ayçin:ya sen ne pislik bi adamsın.ayçin.ayçinin elinde 6 tane kitap vardır.Ekrem:cenkerin yüzü o kadar komiktiki görmen lazımdı.ekremin gülmesi ayçinin sinirini dahada bozmuştur.Ayçin daha fazla dayanamamıştır.Komikti öylemii???ayçin elindeki çantayı cenkere uzatır cenkercim iki dakika çantamı tutarmısın.cenker çantayı alır. Ayçin:demek komikti öylemi.elindeki test kitabının bitanesini ekremin kafasına fırlatır. Ekrem:ahh kızım ne yapıyosun sen yaa.ayçin bitane daha fırlatır.her kez gülme krizine girmiştir.sevilde dahil.Ayçin:ben şimdi sana şakayı gözteririm bitane daha fırlatır. Ekrem:ahh kızım atma.cenker bişi de azdı kudurdu bu.Ayçin:ben şimdi sana kudurmayı gösteririm bitane daha kitap fırlatır.Ayçin:ya sevil sen bu çocuğa nasıl dayanıyosun ya.Ekrem:tabi gördü benim gibi yakışıklı karızma….derken bitane daha kıtap fırlatır.Ayçin:başlatma şimdi yakışıklılığına karizmatikliğine.ekrem tırsmıştır. Ekrem:ya şaka yaptım ya.Ayçinin elinde son bir kıtap kalmıştır.Ayçin ekreme vurmaya başlar. Ayçin:bak hala şaka yapıyo.Ekrem:ahh vurma dur kızım.cenker bişi desene.Cenker:müstehak sana.devam et ayçin.Ekrem:ya yapma oğlumm bişide ahh vurma.ya sevil bare sen bişi de.baktı sevil bişi demiyo.Ekrem:ya lütfen sevil kurtar beni şundan.Sevil ekremin haline dayanamaz.Sevil:ayçinn tamam abartma istersen.koca koca gençlersiniz çocuklaşmayın.ayçin vurmayı kesmiştir.Ayçin:iyi hadi bakalım öyle olsun.ekrem sen sevile dua et.evet ekremi sevil kurtarmıştır. Ekrem:kızım tersindenmi kalktın bu ne şiddet bu celal ya iyiki bi şaka yaptık.Ayçin:yapma efendim şaka yapma.Cenker ayçinin çantasını verir ve yerdeki kitapları toplarmaya başlar.sonra ayçine verir.Ayçin:bak ekrem bu gün şaka kaldırıcak durumda değilim anladınmı beni.ayçinin gözlerinden yaşlar süzülür.bitek ekrem farketmiştir ağladıpını.ayçin hemen arkasını döner.ve bahçeden çıkar.Cenker:nereye.ağladığını farkeder..Ayçin:gelicem 2dk.sonra. Ekrem:bi dk ben ayçinin yanına gidiyorum cenkerde onla beraber gitmiştir.Ekrem:ya özür dilerim ya bu kadar üzülüceğini bişseydim şaka yapmazdım.Ayçin:öf ekrem senle alakalı deil.şakaylada. Cenker:peki noldu.o zaman ayçin. Ayçin:cenker.cenkere sarılır.Ayçin:babam sabah birden fenalaştı hastanede.Cenker:nesi var iyimi.Ayçin:bişi demedi doktorlar.annende beni zorla derse yolladı bişi olursa haber vericek ama telefonla.cernerde sarılır.Ayçin:ya ekrem kusura bakma sana patladım.çok üzgündüm.birden sinirlendim.Ekrem:neysa ya önemli deil.ayçinin telefonu çalar.Ayçin:annem arıyo.Ayçin:anne noldu.ayçinin yüzü birden sevinçli bir hal alır.Cenker:noldu. Ekrem:ayçinin gülmesi iyiye işaret.Ayçin telefonu kapatır.Ayçin:babam hastaneden çıkmış.çok iyiymiş hatta akşama işe bile gidebilirmiş. Cenker:çok sevindim ayçin.Ekrem:aman maşşallah maşşallahh..neyse hadi içeri geçelim.tam kapıya gelirle neşet kapıyı açar.evet..evde kalmış beyinler çabuk içeri geçin derse başlıyalım.hepsi içeri geçer.ekrem sevilin kolundan tutar.Sevil:noldu ekrem.Ekrem:Sevilim.Very Happy.Sevil:efendim ekrem. Ekrem:ee sen beni ayçinin elinden kurtardığına göre bitane teşekkür öpücüğü hakettin demi. Sevil:allahallah ben teşekkür fln istemiyorum.Ekrem:ya olsun cnm.ben yine terşekkür edeyim. Sevil:ya sen ne kadar fırsatçısın yaa.Ekrem:aa ayıp oluyo ama.tamam canım.bende öpmem. Sevil:öpme zaten.Ekrem:olsun olsun ben öpim borçlu kalmıyım. Ekrem sevili öper.Sevil:tamam oldumu teşşekkür ettinmi.Ekrem:ettim ettim.hadi önden buyrun prensesim.Sevil:saol.içeri geçip otururlar.Neşet:naptınız bakalım çalıştınızmı. Hepsi:evettt. Neşet tahtaya soru çizer.Neşet:ekrem kalk çöz.ekrem şöle soruya bakar.hocam bu çok kolay.sonra çözer.Ekrem:doğrumu hocam doğru. Neşet:evet doğru.Neşet:bitane daha soru çizer.zeynep kızım kalk.zeynep soruya bakar. Zeynep:hocam bu soru çok kolay zeynepte çözer.sonra neşet bi tane daha soru çizer.Neşet:çinçin kalk.Ayçin:hocam ben hiç kalkmasam.Neşet:niye kızım çalışmadınmı.Ayçin:yok hocam şimdi tahtaya bu basit soru için kalkamıyıcam cevabı söyleyim iyi peki söyle bakalım.72.Neşet:evet doğru. Neşet:evet biraz daha zor bi soru geliyor.bu soruyu her kez deftere yazsın cevabı bulan parmak kaldırsın.hepsi parmak kaldırır.Neşet:ya siz dün yemediniz içmediniz.beraber dersmi çalıştınız.e test fln çözmedinizmi ikili ikili.Ekrem:hocam biz hep beraber kendimizi test ettik.Sevil:evet hocam il önce dediğiniz gibi ikili çalıştık sonra.ayçin ekrem ve zeynebe 20 soruluk bi test çözdürdük.sonrada hep beraber 40 soruluk bir sınava soktuk kendimizi.Neşet:testler yanınızdamı dünküler evet hocam hepsini getirdik çünkü bi tane soruyu hiç birimiz cevabını bulamadık şıklarda.Neşet:verin bakalım testleri.neşet bakar ekrem 2 yanlış.oğlum aşmışsın kendini.ayçin bi yanlış bi boş.zeynep 3 yanlış. cenker 1 yanlış.sefil bir yanlış.cihan 1 yanlış.Ekrem:hocam artık bize aptal gibi davranmassınız heralde aptal olomadığımızı kanıtladık.Neşet:yok yok siz kesinlikle aptal olamassınız.Hepsinin yüzünde bi tebessüm gelmiştir.Neşet:çünkü salaksınızzz..!!!!Ekrem:niye hocam.Neşet hepsinin kafasına kitapla vurmuştur.Neşet:çünkü behlül hepiniz çok zekisiniz.Ekrem:e hocam o zaman niuye salak diyosunuz.Neşet:siz bu zekanızı şuana kadar kullanmadığınız için salaksınız.Kendinizi bişi yapamayan zavallı sandığınız için salaksınız.çalışmadığınız için salaksınız.neyse.siz bişi sorcaktınız.bi soruyu yapamadık diyodunuz.Sevil:evet hocam 25.soru. vede cihan cenker bende bu soruyu yanlış yapmışız hatta ekremle zeynepte bu soruyu yanlış yaptılar.Neşet:sizce sorunun cevabı ne.S&c&ci:hocam en yakın c şıkkı.Neşet:çinçin sen niye boş bıraktın hocam çünkü sorunun cevabı şıklarda yok.Neşet:çinçin çık tahtaya soruyu çiz ve çöz.ayçin çözer.Neşet:sonuç.Ayçin:hocam sonuç 53.S&c&ci:hocam 53 diye bi şık yok.Neşet:çocuklar siz ders çalışmaktan kafayı üşüttünüz heralde. bunlar bilgisayar baskısı yanlış yazılmış.aferin ayçin doğru cevabı buldun.bu soruyu çıkartırsınız olur biter.Cenker:ne yane bu kadar kolaymıydı...... boşuna mı kafa patlattık.Neşet:ayçin kadar kafa yok be.kıza sormadınız demi niye boş bıraktın diye.çünkü ayçin sizden performansı düşük demi.Sevil:hocam biz şimdi 3ümüz full mu çıkarttık.zeynep:benim 2 yanlış ozaman.Ayçin:benimde iki yanlış.Ekrem:aman maşşallah maşşallah bir yanlış.Neşet:ekrem şu uzun süreçli öğretmenlik hayatımda senin 40 sorudan bir yanlış çıkarttığını gördüm ya.ben ölene kadar daha başka bir şeye şaşırmam.aferin oğlum hep çalışıp gel.hadi ders bitti.çıkın.Sevil:yarın sınav var dimi hocam. Neşet:evet hemde büyük bi sınav süreniz az sorular çok.karışık olucak.iyice çalışın sizi yarın zorlıyıcam.şimdi gidin.Hepsi:iyi günler hocam…hepsi dışarı çıkar.Ekrem sevili kolundan çeker:yarınki sınava iyi çalış.unutma iki tane iddamız var.Sevil:vayy sen kendine çok güveniyosun.nerden geliyo bu güven.Ekrem:bilmem içimden bi ses iddaları yencemii söylüyor.Sevil:görücezzz.Ekrem:evet yarın görücezz.ayçin sevilin yanına gelir.zeynepte ayçinin arkasından gelir.Zeynep sevinçle.Zeynep:sevil gidiyoruz demi.Sevil:evet zeynep hadi gidelim.üç kız gülerek yanyana yola çıkmıştır.Ekrem:bi dakika ya siz böyle nereye gidiyosunuz.Zeynep:ekrem böyle benim bitane çok yakışıklı arkadaşım var.sevili gördü çok beğenmiş.onunla tanıştırıcam.Ekrem:sevil gitmiyosun oraya.sevili sarsar.gitmiyosun dedim.Sevil:ayy bırak ya şaka yapıyo.Ekrem:ya bu ne biçim şakaya.Sevil:hep senmi şaka yapıcaksın.kıskandın demi.Ekrem:kıskandım nolucak.çokmu hoşuna gitti.Ekrem:ee nereye gidiyosunuz üç kız.Sevil:zeynebin annesi bu gün evde yokmuş.evde yalnız kalmamak için bizi evine çağırdı oraya gidiyoruz.Ekrem:yatılımı ordamı kalıcaksınız. Sevil:evet.Ekrem:siz şimdi yalnız başınıza evde üçünüzmü kalıcaksınız.Sevil:ayy evet ekrem.Ekrem:yane kız kıza piyama partisi yapıyosunuz.eee bizde gelelimm.hem yalnız kalmassınız.Zeynep:adı üstünden ekrem kız kıza.Ekrem:tamam o zaman hadi görüşürüz kızlar.Ayçin:görüşürüz cenker. Cenker:görüşürüz. Zeynep:görüşürüz cihan.Cihan:görüşürüz.sınava çalışmayı unutma tamammı.zeynep gülümser tamam.sevil&ayçin&zeynep giderler.Zeynep:hadi kızlar şurdan taksi tutalım.cenker&ekrem&cihan: Cenker:bunlar beraber nereye gidiyolar. Ekrem:kimler.Cenker:ya seninki benim ki bide. Ekrem:cihanınkini diyosun .Cihan:cihanınki.ya bi gitbe oğlum.ne saçmalıyosun.ekrem:zeynebin annesi evde yokmuş bu gece eve gelmiyomuş zeynepte bizim kızları eve davet etmiş.yane bu gece zeynepte kalıcaklar.DEVAMI GELECEKTİR.AKŞAMA ZEYNEBİN EVİNDE NELER OLUCAK.EN SEVDİĞİNİZ SAHNEYİ YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİCEMM…YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 12:46 am Paylaş

Çok güzel olmuşşş...
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 3:43 am Paylaş

çok güzeeeeelllll
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 5:33 am Paylaş

Devamı gelsinmi???
esen2946
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esen2946
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 203
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aman maşallah maşallah :D

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 6:28 am Paylaş

gelsin!! :yupii:
esen2946
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esen2946

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 6:29 am Paylaş

esen2946
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esen2946

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 6:29 am Paylaş

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki