Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 209
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bedenin özgür kalsa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:07 am Paylaş

gelsiiiinn
Misafir
Misafir
╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:14 am Paylaş

13.BÖLÜM:Zeynep,sevil ve ayçin zeyneplerin kapısının önüne gelmişlerdir.zeynep kapıyı açar.içeri girer.Zeynep:e hadi girsenize akşama kadar öyle dikilicekmisiniz.hadi geçin içeri.sevill ayçin içeri girerler.Zeynep:bu gün burda kalıcağınıza göre ben size evi gezdireyim.Sevil:tamam.Zeynep alt kattan başlayarak evi gezdirir.en sonunda odasının kapısının önüne gelirle.Zeynep kapıyı açar. Zeynep:Burasıda benim odam.Ayçin:ayy ne güzelmiş odan kocaman geniş.Sevil:evet kocaman. Zeynep:evet öyle.Sevil:eee napıcaz plan ne.Zeynep:ilk önce bişiler atıştırılarım.Sevil:ondan sonra sınava çalışalım.hep beraber.sonra rahatız.Ayçin:hiç ondan sonra rahat olduğumuzu sanmıyorum. bizim çocuklar burda olduğumuzu ve yalnız olduğumuzu biliyor ya.ekrem napar eder buraya damlar çocuklarla.Zeynep:evet katılıyorum ayçin.Zeynep:ee hadi mutfağa inelim.Ayçin:hadi sevilll.mutfağa inerler.Zeynep:ne yemek istersiniz getittirelim.Sevil:bilmem.Ayçin:bence pizza yiyelim.Sevil:olur bana uyar.Zeynep:tamam banada uyar.yemeklerini yerler.Sevil:hadi şimdi ders başına.konuları tekrar edelim.tam salonda ders çalışmak için oturucaklarken sevilin talefonu çalar.Ayçin:sevil kim arıyo.Sevil:bela.Ayçin:ayy senin belalınmı var.valla ekrem öğrenirse gebertir çocuğu.Sevil:ay hayır ayçin.ekrem arıyo.Ayçin:e ozaman niye bela diyosun.Sevil:çünkü başımın belası.daha ayrılalı 1 saat oldu.arıyo.Zeynep:sevil Sevil:efendim.Zeynep:artık telefonun açsan diyorum.sesi sinirimi bozuyo yada sessize al.Sevil:hıı tamam tamam açtım.Sevil:efendim ekrem.iyi.ekrem nediceksen söle uzatma suratına kapatırım bak.öff yaa hangi konu.yarınamı iyi tamam çalışırız.hadi kapattım by. Ekrem:durdur kapa…sevil çoktan kapatmıştır.Ekrem:suratıma kapattı.Sevil:ya neşet hoca iki tane sınav yapıcakmış yarın.diğerkiside.2.bölümdenmiş.ona hiç çalışmadık.Zeynep&ayçin:neee..!!! Şaka yapıyosun demi.Sevil:yaa ne şakası ya.ama ekrem yapıyosa bilemem.ekrem sevili yine arar.Ayçin sevilin telefonunu elinden kapar.arayan ekremdir.ayçin telefonu açar.Ekrem:canım sakın bi daha yüzüme kapatıyım deme.Ayçin:başlatma şimdi canına cicine.Seville zeynep gülme krizine girmiştir.özellikle sevill.Ekrem:lann ne işin var senin sevilin telefonunda yoksa yanlışlıkla senimi aradım.Ayçin:ekrem doğrumu 2 tane sınav olucakmışız.Ekrem:walla doğruya.Ayçin:bak eğer şaka fln yapıyosan.Ekrem:cenko bu bana inanmıyo.al kendin söle.Ayçin:alo cenker doğrumu.Cenker:evet doğru ya.sevil telefonu ayçinin elinden alır.hopörleye alır.cenkerde hopörleye alır.Sevil:alo cenker.Cenker:efendim sevil.Sevil:siz ekremi çalıştırın.bende ayçinle zeynebi çalıştırıyım.zeyneple ayçin birden kafalarını sevile çevirirler.Cenker:eko biz üçümüz çalışıcakmışız.Ekrem:lan ben senin anlattığından bişi anlamıyorum.ben bitek seville çalışırım benim öğretmenim sevil.hopörle açık olduğundan her kez birbirini duyuyodur.Zeynep&ayçin aynı anda konuşmaya başlarlar.hayır olmaz sevil.Zeynep:sen ikimizi nasıl çalıştırıcaksın.Ayçin:zaten az vaktimiz var.Zeynep:öff ya günümüz mahvoldu.kızlar arasında karışık bir konuşma çıkmıştır.ayçinle zeynep durmaksızın konuşuyorlardır. bide erkeklerin cephesine bakalım.Ekrem:lan siz bişi anlatamıyosunuz ben sizin anlattıklarınızdan bişi anlamıyorumm.Cenker:lan oğlum sen anlamıyosun biz napalım.Cihan:ya bi susun ya.cenkerle ekrem arasında.da tartışma çıkmıştır.cihan erkekleri susturmaya çalışıyodur. Sevil kızları ama durduramıyolardır.Zeynep:sevil olmazzz..Ayçin:sevil olmazzz.Ekrem:hayır bana ne oğlum ben sevilden başkasıyla çalışmam olmazzz.hem sen ayçini çalıştırmak istemiyomusun.sevil sonunda dayanamamıştır.Sevil:susunnnnnn…!!!! Sevil çığlık atmıştır.her kez bi anda susmuştur.erkeklerde telefondan sevilin çığlığından korkup susmuştur.Sevil:kim kiminle ders çalışmak istiyo.hepsi aynı anda.Ayçin:cenker.Zeynep:cihan.Ekrem:sevil.Cenker:ayçin.Cihan:zeynep demiştir.Ayçin:işte bak her kez dünkü çalıştığı kişilerle çalışmak istiyo.Ekrem:evet evet dünkü gibi.Sevil:Benim fikrimi soran yok ama ben ekremi çalıştırmak istemiyorum belki.Ekrem:o zaman şöyle yapalım.cenkerle cihanı gönderiyorum tamammı kızlar.hadi by.Ayçin:ee sennn…Ekrem:ben gelmiyorum.Böylece her kez istediği gibi çalışmış olunur.ben kapatıyorum.by.Sevil:dur ekrem kapa…ekrem dinlemeden telefonu kapatmıştır.Sevil:kapatma ben şaka yapmıştım.öff ya.Ayçin:ayy üzdün çocuğu.arada gönlünü al.sevil ekremi bi daha aramıştır.ama ekrem meşgule atıyodur.5.aramasınıda meşgule atınca.bidaha denememiştir.Zeynep:noldu.açmıyomu.Sevil:öf hayır açmıyo.ama gelir o gelir.Ayçin:hiç sanmam. Ekrem&cihan&cenker:cihanların evi.Cenker:öf hadi oğlum alınganlık etme yaa.Ekrem:ya ne alınganlığı ya.çalışmak istemiyomuş bende gelmiyorum.kendim çalışıcam.Cihan:ekrem ya sevil şakasına demiştir.Ekrem:ısrar etmeyin gelmiyorum.cihan ben burda çalışabilirmiyim sessiz sakin.çıkarken kapıyı çekerim.Cihan:tamam olur.ama bence gelmelisin sevil üzülür.Ekrem:ya git ya ne üzülcek.hadi gitsenize oğlum.Cihan:tamam bak kapıyı giderken çekmeyi unutma.cihan ve cenker zeyneplere giderler.kapı çalar.Zeynep kapıyı açmadan saçını başını düzeltir.Kapıyı açar.Cihanİ:biz geldik.Zeynep:hoş geldiniz.geçin içeriaşşağı inerler.sevil merakla ekrem geldimi diye bakıyodur. cihanla cenker oturur hala ekrem yoktur.Sevil:ee.Cihan:ne ee si.Sevil:ekrem nerde gelmedimi. Cihan:e yani bende olsaydım gelmezdim.Sevil:ya ben belki dedim.ayrıca şakaydı.Cenker:hiç şaka gibi söylemedin ama.Zeynep:neyse hadi cenker siz ayçinle yukardaki salonda çalışın.bizde cihanla odamdayız.Sevil:öff ben tekmi çalışıcam.Cihan:ekremi beğenmessen tek çalışırsın böle.Sevil:cihann.! Cihan:e haksızmı sevil.kırdın çocuğu.Sevil:ekrem evindemi çalışıcak.Cihan:hayır bizde kaldı.sessizmiş bizde çalışıcakmış.Sevil:evde kimse varmı.Cihan:ekremden başka kimse yok niye sordum.sevil montunu giyer.Sevil:hadi ben kaçtım.cihan&zeynep:nereye.Sevil:sizee,ekrem ordaymış ya.Cihan:iyi güzelde ekrem sana kapıyı açmazki.baya bi kırgın öle böle deildi yane.Sevil:öff hadi ya napıcam. gönlünü almam lazım.Cihan sevili öle çaresiz görünce dayanamaz.Cihan:e kolayı var al anahtarımı anahtarla gir.Sevil:ayy cihan çok teşekkürler.Sevil:hadi ben kaçtım.zeynep ben gelirim çalışmamız bitince yane inşallah gönlünü alırımda çalışırız.Sevil evden çıkar.Cihanların evi.(ekrem neşetin kaldığı odada çalışma masasında oturuyodur orda çalışıyordur.)ekrem:ya bu soruyu anlamadım.acaba nasıl çözülüyo.şimdi sevil olsa yardım ederdi.napalım kendi istemedi.yane sevilden her şeyi beklerdimde bu kadarını beklemezdim.sevil cihanın kapısının önündedir ilk önce ekrem salondamı diya bakar orda görmeyince anahtarla sessizce kapıyı açar.(içinden) öff inşallah gönlünü alırım çok kırdım yaa öf sevil öf.Kapıdan içeri sessizce girer odaya doğru yavaş yavaş ilerler.ekremi görür masada çalışıyordur.sevil kapıda durur öylebi bakar ekreme.ekrem farketmemiştir.eve birinin geldiğini.Sevil (içinden)canım ya ne kadar tatlı çalışıyo.yüzünü bi gülümseme almıştır.Ekrem:aman yaa.hiç uğraşamıyıcam.nasıl olsa idda flnda yok.bi tanesinden yüksek bi tanesinden düşük alırız napalım. kitapları kapatmaya başlamıştır.sevil yavaşça ekremin arkasından yaklaşır.arkasından eğilerek ekremin yanağına kocaman bi öpücük kondurur.Ekrem neye uğradığını hala anlamamıştır.birden döner bakarki karşısında sevil.Ekrem:ya oğlum kızı düşünmekten hayaleti çıktı ortaya. Sevil:ya ekrem saçmalama.Ekrem:anamm!!nasıl girdin sen buraya.kapı açık değildi.Sevil anahtarı sallar.Sevil:cihan sayesinde.Ekrem:ee ne var niye geldin.Sevil:ee benim öğrencim gelmemiş.ben gidiyim dedim.hiç öğretmen öğrencinin ayağına gelirmi?.Ekrem:öğretmen hiç öğrenciyi çalıştırmak istemiyorum dermi.ekrem yüzünü masaya çevirmiştir.Sevil:ya tamam özür dilerim. Ekrem:özür dilemekle bitmiyo sevil hanım.Bi daha bana bişi söylerken iki kez düşün.kalbimi çok kırdın.ekrem dudaklarını büker.sevilin gelmesine çok sevinmiştir belli etmez.ama gerçektende sevil üzülmüştür Ekremi.Sevil:ya tamam özür dilerim.hadi özür diledim ama.yaa ekrem bükme şöyle dudaklarını. ekremin yanağına bitane daha kocaman bi öpücük kondurur.Sevil:ekrem yapma şöyle. Ekrem:gülemekli bi şekilde.dayanamıyosun demiii??.Sevil:evet sen haklı olduğun için dayanamıyorum.affettinmi beni. Ekrem:düşünmem lazım.Sevil:ya ekrem çocuk gibisin.Ekrem:sen çocuk gibisin asıl.ekrem taklidini yapar.benim fikrimi soran yok.ben ekremle çalışmak istemiyorum. Sevil:bak istiyorum işte çalışmaya geldim.Ekrem:artık çok geç.Sevil:öf ekrem yaa.Ekrem:tamam tamam.affederim bi şartla.Sevil:şu şartlar hiç bitmediki.hadi söyle bakalım neymiş şartın.sevil ekremin yanına sandalye çeker bitane oturur.Ekrem:iki kere kocaman öpücem yanağından.Sevil:ay ekrem ne doyumsuzsun yaa.iki kere öptüm ya ben.ne fırsatçısın ya.Ekrem dudaklarını bümüştür.o zaman affetmem.Sevil:ya bare bi kere öp.Ekrem:hayır olmaz.Sevil:öf tamam tamam.Ekremin yüzü güler.sevilin sağ yanağından kocaman öper.Ekrem:ohh alahım allahım.bide diğer yanaktan.Sevil biraz utanmıştır.diğer sol yanağını çevirir. ondanda kocaman öper.Ekrem:şımarık bi sesle.sevil..sevill sevillll...Sevil:hı efendim. Ekrem:hemen bi tane daha öper.Sevil:ayy yeter yaa her öpücüklere boğdun.Ekrem elleriyle sevilin yanaklarını sıkar. Ekrem:ama napıyım böle tombik tombik pembe pembe çok güzel yanakların var.sevil ekremin ellerini çeker.Sevil:onlar bi kere pembe deil sen sıktığın için kızarıyorlar.Ekrem:evet bide utandığın zaman.Sevil:ne alakası var canım.ee sen affettinmi.Ekrem:affettim affettim.Sevil:çalışmaya başlayalım o zaman.Ekrem:dur ben su getireyim.susarız ders çalışırken ekrem su getirir.oturur. Sevilin yanağından hızlıca bi kere daha öper.Sevil(içinden)yok yok buna yüz verince tepeme çıkıyo.Sevil:ekrem hane iki kere öpücektin dört kere öptün.Ekrem:sevil hane ben şimdi.3 kere öptüm ya.Sevil:eee.Ekrem:şimdi eşit olmadı.yane bi yanaktan 2 tane diğer yanaktan 1 tane öpmüş oldum eşitsizlik oldu.diğer yanağada haksızlık olmasın diye bi kere daha öptüm.çift olsun die.:D:D:D ama istiyosan tekte kalabilir.ekrem bi daha öpmek için eğilicekken.Sevil:ama istiyosan ben sana şöyle güzel okkalı bi tokat indirebilirim.nasıl fikir. Ekrem tırsmıştır.çünkü sevilin eli gerçekten çok ağırdır.Ekrem:tamam tamam.hadi derse başlıyalım.seville ekrem ders çalışa dursunlar.biz zeyneplerin evine gidelim.Zeynep&cihan:Zeynep:öff bu konu zormuş biraz.ama nihayet anladım.Cihan:evet bende zor anladım.acaba sevil naptı barışabildimi ekremle.Zeynep:merak etme barışmıştır onlar çoktanda derse oturmuşlardır.bile.Cihan:eminim öyledir.ee biraz ara verelim.sen su almaya gidicem.cihan ayağa kalkarken.zeynep kolundan tutup çekmiştir.Zeynep:yok hayır bende su içmeye gidicektim ben getiririm sen inme boşuna aşşağı.zeynep aşşağıdan su alır.ve döner.sürahiden bardağa su koyar.cihana uzatır.elleri birbirine deymiştir.ama cihanda zeynepte bu sefer çekmezler ellerini.Cihan bardağı alır.Cihan:saol.hadi devam edelim.ders çalışmaya devam ederler.Cenker&ayçin:Ayçin:ayy cemker ben beceremiyicem heralde.Cenker:niye anlamadınmı anlamadıysan bi daha anlatıyım.Ayçin:yok hayır.anladımda ya panikleyip sınavda çözemessem.Cenker:evet onun için.ikimiz kendi aramızda ufakbi test çözücez. Sonra şıklarıyla cevaplarız.Ayçin:tamam o zaman.başlayalım teste.Cenker:yalnız kızlarlada yatmadan önce tekrar edin yoksa unutursunuz.Ayçin:seville ederiz.Ayçinle cenker testleri çözüp bitirirler.yine yanlışlar vardır tabi ama kötü deildir.sonuçlar.Ayçin:saate bakar.ayy test 1 saatimizi almış. Cenkerlerin çalışması bitmiştir.Cenker:ee bizim çalışmamız bitti napalım.Ayçin:bahçeye çıkalımmı. Cenker:tamam.cenkerle ayçin bahçeye çıkarlar.Ayçin:ohh.ders çalıştıktan sonra temiz hava çok iyi geldi.Cenker:evet.Ayçin:ya diğerkilerin çalışması niye bitmedi.Cenker:bilmem ki.Ayçin:ya ben su içmeye gidince sevili salonda göremedim.Cenker:evet bende görmedim.zeyneple cihanında çalışması bitmiştir.Zeynep:aa siz bahçedemiydiniz.Ayçin:evet sıkı bi tempoda ders çalıştıktan sonra dışarı şıkıp hava almak iyi geldi.Cihan:bizim çalışmamızda bitti.Ayçin:ee sevil nerde.Zeynep:siz bilmiyomusunuz.Cenkerneyi bilmiyomuyuz.Zeynep:sevil ekremin yanına gitti.ders çalışmak için. cihanlardadır büyük ihtimalle sevil.Ayçin:ee yane gitmeside lazımdı.ders çalışıyorlardır.ee peki niye bu kadar uzun sürdü biz bitirdi onlar hala ortada yok.Cihan:e malum seviln yarım saati ekremin gönlünü almakla geçmiştir.her kez kıkırdamaya başlar.Cihanların evi:Sevil:öff nihayet bitti.ama testler var.15dk.mızı alır onlarıda çözelim.Ekrem:tamam.ve 15dk.sonra seville ekreminde tamamen ders açlışması bitmiştir.Sevil:aay ben çok geç kaldım yaa.hadi ben gidiyorum görüşürüz. Ekrem:durdur dur nereye böyle.hava karardı tek gidemessin.Sevil:giderim giderim.Ekrem:ya cenkerle cihan zaten ordalar.dur işte beraber gidelim.Sevil:tamam kapıyı çek çıkarken seni bekliyorum.ekremle sevil zeyneplere gidiyolardır.zeyneplerin evi:dörtlümüz solondadırlar. Zeynep:öf nerde kaldı bunlar.Cihan:merak etme birazdan nurda olurlar heralde.sevil&ekrem: zeynebin evine doğru gidiyorlardır.Sevil:ya ekrem buralar çok ıssız hem karanlıkta.hadi gel ana yoldan gidelim.Ekrem:ya burası kestirme.daha çabuk varırız.seville ekrem bi ara sokağa daha sapmışlardır.iki tane adam oturuyodur sokakta sevili baştan aşşağı süzerler.Sevile ekrem farketmiştir.sevil:(Sessizce):ekrem hadi nolur çıkalım şu ara sokaklardan.Ekrem:ya tamam vardık sayılır.ekremle sevil adamlara yaklaştıkça ekrem baktıklarını dahada farketmeye başlamıştır. Ekrem:yok yok bu adamların niyeti belli böyle olmuyucak.ekrem sevili diğer tarafına almıştır.sevilin omzuna kolunu atmış.sevile sarılmıştır.Sevil:ekrem napıyosun.Ekrem:görmüyomusun naptığımı sende aynısını yapsan iyi olucak.tabi adamlar bahane.Ekrem:ya dur ben şu adamları dövip geliyim. Sevil:hayır ekrem saçmalama.sevilde ekreme sarılır.geçe gece kavga istemiyorum.sonra bişi olur felan.Ekrem:sana bişi olmasında.gerekirse kavga ederim yane.Sevil gülümsemiştir.ve elini ekremin beline daha sıkı dolamıştır.ara sokaklardan ana yola çıkmışlardır.ama hala ayrılmamışlardır.ikisine bu güzel manzarayı bozmak istemiyorlardır.ekrem:(içinden):sevil kollarımın arasında daha başka ne isterimki.kendini çekmiyo geri oda bana sarılıyo.işte oda beni seviyo belli.acaba ne zaman sevgili olucaz.napıyım korkuyorum hayır demesinden.en iyisi biraz daha beklemek.sevile bakar.(içinden):ah dünya güzeli ahh.Sevil(içinden):ara sokaktan çıktık ayrılsammı napsam.oda çekmiyo kollarını.yok yok ne güzel gidiyoruz bozmıyım şimdi.zeyneplerin kapısına gelince çekerim.ah sevil şımarık hayta mayta.seviyosun işte çocuğu.acaba ne zaman sevgili olucaz.daha doğrusu olucakmıyız bilmiyorum. sormaya korkuyo galba teslersem diye.zaten sevgiiyiz.yane dışardan bakınca öyle görünüyodur heralde ama olsun yinede sormalı.kapının önüne varmışlardır.sevil durur.Sevil:ekrem bu şekilde girmiyicez içeri demi sarmaş dolaş.Ekrem:valla benim için farketmez.girelim.Sevil:ekrem sevgili gibi girmeyelim.biz sevgili değiliz.şimdi yanlış anlar bunlar.sonra anlat anlata bilirsen.sevil ayrılmıştır. Ekrem:(içinden):resmen kızda gözüme sokuyo.teklif etmemi bekliyo.Ekrem:hadi girelim.kapıyı çalar. Zeynep kapıyı açmıştır.Zeynep:nerde kaldınız siz yaa…Sevil:anca oldu.ilk önce yarım saat ekrem beyin gönlünü almakla uğraştım daha sonra.dersti çalışmadı.tekrardı soruydu derken anca oldu. Ekrem:evet evet anca oldu.neyse hadi görüşürüz ben gidiyim.Sevil:dur nereye çocuklar içeride. Ekrem:öylemi.Zeynep:evet içerideler.Ekrem:iyi ozaman bende gelirim.içeri geçerler.Cihan:nerde kaldınız ya.Sevil:ya anca oldu.zeynep cihana döner.zaten yarım saat ekremin gönlünü almakla geçmiştir.Cihan:ee ders bittiğine göre sevillerde geldiğine göre biz kalkalım.Cenker:evet kalkalım. Zeynep:durun durun.hep beraber toplandık bu sırsat ele geçmez dışardan bişiler söyleyelim. 10.30dada gidersiniz hem eyleniriz biraz.hep ders çalışmak içinmi toplanıcaz.Ayçin:evet evet kalın.Cenker&cihan:iyi ozaman kalalım madem.Ekrem sevilin kulağına yaklaşır.Ekrem:bak benden kurtulamıyosun.Sevil:kurtulmak isteyen kim.ekrem şaşkın şaşkın baka kalmıştır.Ayçin:noluyo orda.Sevil:hiçç.hiç bişi.sevilde kanepeye oturur.Zeynep:ben bişiler söyledim kafama göre.geticekler 45 dk.ee ozamana kadar bişiler yapalım.bence şişe çevirmece.Sevil:tamam olur.Zeynep:ama bu sefer yalan yok.Sevil:tamam yok.Zeynep:tamam o zaman şöyle yapalım benim süper fikrim var.doğruyu söylemiyen.yapmaya cesaret edemiyen.havuza atlıyıcak.Ayçin:tamam.Sevil:tamam olur.Ekrem:lan siz manyakmısınız.gece hava 17 derece bile değil.Zeynep:napalım doğruyu söylemiyosunuz.hem oyuna biraz heyecan gelsin.Cihan:evet siz manyakmısınız.hava soğuk. Sevil:cezayı kabul etmeyen.oynamaz.Ayçin:ne kadar korkaksınız ya.bizim kadar olamadınız. Ekrem:tamam lan kabul.Cihan:tamam bende kabul ediyorum.Cenker:bende.şişeyi zeynep çevirir. zeynep cihana soruyodur.Zeynep:doğrulukmu cesaretlikmi. Cihan:doğruluk. Zeynep: hoşlandığın bi kız varmı.Cihan:ımm var.Zeynep:kim.Cihan:bi tane soru hakkı var ve sen sordun.bende cevapladım. Zeynep:neyse bidahaki sefere.ekrem cihanın kulağına uzanır.Ekrem:yoksa sen zeyneptenmi.. Cihan:ekremmm.Ekrem:tmam tamam yakında çıkar kokusu zaten.zeynep duymamıştır.şişeyi çevirir.sevil zeynebe soruyordur.Sevil:doğrulukmu cesaretlikmi.Zeynep:sıkıldım doğruluk doğruluk cesaretlik.biraz heyecan gelsin.sevil ekremin kulağına eğilir.Sevil:şimdi heyecana bak karşılıklı heyecan yapıcam.Ekrem gülmüştür.Sevil:cihanı yanağından öp.Zeynep böyle bişi beklemiyordur. Zeynep:ben benmi.ya hayır hayatta olmaz.Sevil:o zaman seni şöyle. havuza alıyım.cihanda onları izlemektedir.Zeynep:öff bu havadada havuza atmanmazki.sevil sen görürsün bi elime düş her kez kahkaha atmıştır.Sevil:hadi zeynepçim hadi.zeynep hemen hızlıca cihanın yanağından.öper. ikisininde kalbi hızla çarpıyordur.utanmıştır ikiside.Sevil ekremin kulağına eğilir.benmi yanlış görüyorum.yoksa zeynep utanarakmı öptü.Ekrem:doğru gördün.şişe bi daha çevrilir.zeynep sevile soruyordur.zeynep gülüyodur.Zeynep:şimdi düştün elime.sıkıysa cesaretlikde.doğrulukmu cesaretlikmi.Sevil:aman ne korkucam be.cesaretlik.Ekrem:anam şimdi yandı valla.Zeynep şaşırmıştır.sevilden beklemiyordur.Zeynep:tamam cenkeri öp.s&a&ci&c&e:NEEE..!!!Ekrem:kızım başka bişi yaptır tepemin tasınıa attırma.allahallah.Zeyne:ben anlamam.ben söylicemi söyledim. Ya havuza atlar ya cenkeri öper. Zeynebin tek istediği sevili zordurumda bırakmaktır.çünkü cihanı öperken kendisi çok uttanmıştır.Sevil:ben cenkeri öpmem.havuzada atlamam. Zeynep:zaten bunun için bunu dedim bakalım hangisini yapıcak.Sevil ekreme bakar.(içinden):ama bunu ekreme yapamamki.çok üzülür.havuzada atlıyamam.hava buz gibi.Sevil:hayır ikisinide yapmam. Zeynep:korkaksın o zaman.Sevil ayağa kalkar.Sevil:tamam.Zeynep:tamam öp ozaman.A&e:sevill. Sevil salonun bahçeye çıkan kapısını açar.Zeynep:napıyosun kızım üşüyoruz ört şunu.Sevil:izleyin beni.Zeynep:napıyosun sen.Sevil:sen dedin ya cenkeri öpüceksin yada havuza atlıyıcaksın.havuza atlıyıcam.z&e&a&ci&c:neyyy..!!!Ekrem:kızım manyakmısın hava kaç derece haberin varmı.Sevil:ben seçimimi yaptım her kez.ayağa kalkar kapının önüne gelir.Sevil:izleyin beni sevil koşarak havuza doğru gider.Havuzun başında durur.Tam atlayacaktırki….

berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:04 am Paylaş

ay çok güzel yb?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 03, 2010 1:32 am Paylaş

SaoLL Very Happy
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 270
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 03, 2010 1:58 am Paylaş

wuuuu hariiika .Devaam .)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 03, 2010 2:31 am Paylaş

14.BÖLÜM GELSİNMİ??? Very Happy
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:22 am Paylaş

gelsin lütfen :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 03, 2010 11:38 am Paylaş

spr olmuş btnm dwm...
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 12:48 am Paylaş

dwm btnm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 4:40 am Paylaş

14.BÖLÜM:bir kol onu çeker..Zeynep:kızım dur ben şakasına dedim.atlama sakın.ben başka bişi söylicektim zaten.ekrem sevile bakar.Ekrem:ne kadar cesaretli bende bile yok.Cihan:sen kendini bırakta bende bile yok.o cesaret.sevil gerçektende ekreme olan sevgisini kanıtlamıştır.cenkeri öpmemek için buz gibi havuza atlamak.Zeyneple sevil diğerlerinden uzak.havuzun başındadırlar.Zeynep:yaa tamam cihanı öperken çok utandım.seninde öyle olmanı istedim.Sevil:yoksa sen cihandanmı??...Zeynep:sevill…Sevil:tamam tamam.Sevil:yalanmı.zaten cihandan hoşlandığını anladım.ondan öpmeni istedim.sizin başlıyıcağınız yok ben başlatayım dedim.ikiside gülmeye başlamıştır.zeynep sevil kolundan tutmuştur.Zeynep:yürü deli kız.donmadan içeri girelim.içeri girerler.Ekrem:noldu vazmı geçtin.Zeynep:hayır ben vaz geçtim.başka bişi yaptırıcam.hepsi yerine tekrar oturur.Ayçin:zeynep hadi söyle sevil napıcaksa yapsın.bu işkenceden sende kurtul bizde kurtulalım.Zeyneple sevil gülmeye başlamıştır.Zeynep:tamam tamam. söylüyorum.Ekrem:gözlerini kapatmıştır.zeynep nolur bişi söyle artık.Zeynep:sevil ekremi öp.ekrem gözlerini birden açmıştır.Ekrem:neee..!!Zeynep:beğenemedinmi.sevil bunuda yapmassan seni havuz başından kurtarmam.Sevil:ay tamam.ekrem şımarık bi şekilde yanağını uzatır.sevil kocaman öpücük kondurur.Kapı çalmıştır.zeynep:yemekler geldi ben kapıya bakıyım.cihan sende benle gel yardım et.Cihan:tamam.ayçin:bende geliyim.zeynep sevil ayçin sofrayı hazırlarlar.Sevil:hadi geçelim.sofra hazır.Cihan cenker ekrem yarınki sınav için dersleri gözden geçiriyorlardır. duymamışlardır. Sevil:haddi.Ekrem:tamam geliyoruz.hepsi akşam yemeğini yerler.sofrayı kızlar toplar.Ekrem:ee biz artık gidelim kızları baş başa bırakalım dimi.Cihan:evet evet biz kalkalım.Zeynep cihana bakarak:isterseniz kalabilirsiniz.daha saat dokuz buçuk.Cihan:yok ya biz kalkalım.ekrem sevili kenara çeker.Ekrem:yarın büyük gün.iddaların kimin kazanacağı yarın belli olucak.Sevil gülümser:evet.iyi çalış eve gidince.Ekrem:tabi çalışıcam kızım iddaları kazanmam lazım.ekrem cihan cenker giderler.zeynep uğurlaronları.kapıyı kapatır.Zeynep:hadi bizde buralarda dolanmıyalım.odama çıkalım.Sevil:tamam hadi.zeynebin odasına çıkarlar.ayçin:zeynebin yatağına yayılmıştır.sevil koltuktadır.zeynepte yatağın üstünde oturuyordur.Ayçin:ya kızım harbiden bu buz gibi havada havuza atlıyıcakmıydın.Sevil:numara yapar gibi bi halimmi vardı.Ayçin:ya kızım nasıl bi cesarettir seninki.Zeynep:nasıl cesaret deilde nasıl bir sevgi diye sorman lazımdı.Sevil:zeynepp..hem ne alaka canım.ben cenkeri öpmek istemediğim için.Zeynep:ha yane ekremi öpmek istediğini kabul ettin. sevil zeynebe yastık fırlatır.Sevil:senide gördük cihanı öpmemek için hiç direnmedin hemen öptün. Zeynep yastığı sevile fırlatır.Zeynep:sen istedin bi kere.Sevil:zeynep sen cihandan hoşlanıyosun demi.Zeynep:ne farkederki.sevdiği kız varmış öyle dediya.Sevil:şaşkınn.bence cihan senden hoşlanıyo.Zeynep:yok canım.zannetmiyorum.Ayçin:evet bende farkettim farkettim sevil bunların arasında bişiler oluyo.havada aşk kokusu var.Sevil gülmeye başlamıştır.Zeynep:evet havada aşk kokusu var ama sizinkilerde kokuyorr. yastığı ayçine fırlatır. Ayçin:ay kızım napıyosun ya. Saçım başım bozulacak.Zeynep:merak etme.cenker görmüyo.nasıl olsa.zeynepte gülmeye başlamıştır. ayçin:aa yeter ama fazla oluyosunuz siz.ayçin zeynebe fırlatır yastığı.Zeynep:amann bee sizde amma gururlusunuz.itifat edemiyosunuz.Ayçin:diyene bak sanki cihandan hoşlandığını itifat edebiliyoda. Zeynep:evet ne var cihandan hoşlanıyorum suçmu.Ayçin:ayy yeter yaa.susun artık ekremde ekrem cihanda cihan.zeynep ver şurdaki dergileride bakıyım.bide müzik aç zeynep.Zeynep:hangi dergileri istiyosun.Ayçin:hepsini ver işte.Sevil:zeynep biz nerde yatıcaz.Zeynep:benim yatak büyük biriniz benim yatakta yatarsınız.biriniz kanepede.bende yerde yatarım.şey aynı odada kalmak eylenceli olur diye düşündüm.Ayçin:evet evet eylenceli oluyo aynı odada kalmak biz bi kere seville aynı odada kalmıştık.Sevil:tamam o zaman ben kanepede yatarım.Zeynep:ayçin sende benim yatağımda yatarsın.Ayçin:tamam olur farketmez.zeynep müzük açmıştır son ses.Zeynep:ben yatakları fln getiriyim.en soldaki dolapta pijamalarım var ordan istediğiniz pijamayı alın.Sevil:tamam.ayçin zeynebin yatağına yayılmış dergilere bakıyodur.sevilde ayağa kalkar zeynebin dolabına bakmaya başlar.pijamalar tarafını bulmuştur.pijamalara bakar.o sırada zeynep yataklarla içeri gelir. Zeynep:sevil yardım edermisin.Sevil kendi yastığını ve çarşafını alır kanepeye serer.Sevil:zeynep pijamaların nerde.Zeynep:ee gösterdim ya.Sevil:onlar pijama deil mini şortlar var bide boyundan askılı bluzlar fln var.Zeynep:ben gece yatarken bunları giyiyorum.pijama giymekten hoşlanmıyorum. Sevil:ben bunları giymek istemiyorum.Zeynep:e başka çarenmi var.ayrıca niye istemiyosun.Sevil:öf tamam.sevil giyceğini seçer.Zeynep:bak bide banyoda dolapta rankli renkli parmak arası terlikler var üstüne uygun olanı seçip giyersin.Sevil:tamam tamam.giyinmek için banyoya gider ve giyinip odaya girer.ayçin ve zeynep sevile bakmaktadır.Sevilin üstünde boyundan bağlamalı.beyaz onunde değişik süsler olan bluz vardır.altındada koyu yeşil mini eşofman vardır.ayağında beyaz parmak arası terlik. Sevil:ne bakıyosunuz öyle ya.Ayçin:kızım seni hiç diz üstü bişile görmedikte ondan bakıyoruz. Zeynep:bende seni bacakların yamuk sanmıştım ondan diz üstü bişi giymediğini düşünüyordum. gayet düzgün bacakların.Sevil:kızım hiç doğru dürüst dizden bişiyin yokmu ya.Zeynep:yok ben evde hep bunlarla geziyorum.Zeynep:ayçin hadi sende istediğini seçte rahatla kurtul şu üstündeki elbiseden.Ayçin yataktan kalkıp dolabın yanına gider.valla benim için farketmez bende evde bunlarla dolaşıyorum.ayçinde altına kırmızı üstünede siyah boyundan bağlamalı bluz seçmiştir.bluzun üsütnde değişik desenler vardır.seçtiklerini eline alır banyoya gider.dolaptanda siyah parmak arası terlik giyip zeynebin odasına gelir.zeynep:seninkide güzel olmuş.Sevil:kızım hepimize mini giydirdin.sende mini hastalığımı var anlamadım kışın bunlarlamı dolaşıyosun. Zeynep:saçmalama sevil kışın böyle dolaşmıyorum tabiki.evet bu arada mini hastalığım var.Sevil:belli oluyo her gün giyiyosun.Ayçin:hadi zeynep sende git giyin.Zeynepte giyinip gelmiştir.onun üstündede seville ayçinde verdiği aynı şekilde buyundan bağlamalı lacivert bluz vardır.altındada sevilin ve ayçinin giydiğine benzer.beyaz eşofman vardır.ayağındada lacivert parmak arası terlik.Sevil:hah sende mini giydin tam oldu sanki mini giyme partisi var evde.keşke kendime evden getirseydim.Ayçin:ayy kızım mızlama.ee şimdi napıcaz.Zeynep eline sürme alır.Zeynep:ya ben sevilin makyajlı halini merak ediyorum.Sevil:ya git ben makyaj fln istemiyorum.Zeynep:hadi ya nolcak temizlersin.sonra.sevil istemem desede zeynep sürmüştür bile.ama hafif yapmıştır.Ayçin:bence böyle her gün hafif bir sürme sürlelisin gözlerinin güzelliği ortaya çıkıyor.Sevil:öf tmam zeynep bırak.Zeynep:hayır tamamen bitirmeden bırakmam. zorla sevilin yanaklarına allık sürmüştür.sıra ruja gelmiştir.Zeynep eline parlatıcı almıştır.Sevil:ya hayır.istemiyorum.Zeynep:sevil sinir etme valla yemyeşil ruj sürerim üstünlede uyum sağlar.Sevil:öff tamam tamam.Zeynep:bak ne kadar güzel oldu ne kadar yakıştı.ayçinle zeynep sürmemişlerdir çünkü sabahtan kalma hafif makyajları vardır.Ayçin:fotoğraf makinesini çıkartır.hadi bu günün anısına fotoğraf çekinelim.Sevil:ay yok ben çekinmem.Ayçin:sevil hatıra kalıcak ama.Sevil:tamam tamam.ilk önce hep beraber fotoğraf çekinmişlerdir.sonra hepsi tek tek birbirini çekmiştir.Ayçin:ya beni bi kere daha çekin msneye koycam.Sevil:tamam tamam çekiyorum.hepsinin tek başına 15 tane güzel fotoğrafı vardır.boydan yüzden oturarak.birliktede 20 tane çekinmişlerdir.fotoğraf çekinirken çok eğlenmişlerdir.hepsi birbirine gülmüşlerdir.Zeynep:masanın üstündeki büyük biligisayarı açar.Zeynep:hadi verde yükliyim beraber bakalım.Ayçin:tamam al ama fotoğraf makinesinin içindede kalsın.Zeynep hepsini bilgisayara yükler.Zeynep:gelin yükleme bitti.hepsi bilgisayarın başına üşüşürler.fotoğraflara bakarlar.Ayçin:şu fotoğrafı msneye koyucam.çok güzel çıkmışım. Zeynep bende ikinci fotomu beğendim.ayçin:sevil bu fotoğrafın çok güzel msneye koy.Sevil:evet bende beğendim koyarım. Ayçin:ya zeynep böle telfondan güzel müzük dinlenmiyo bilgisayardan açsana.ordan dinleyelim.ha bide bana şurdaki bilgisayarı(dizüstü) ver internete gireyim. Zeynep bilgisayarı ayçine verir.Ayçin:ya kızlar sizin msnelerinizi bilmiyorum versenize kaydediyim. Zeynep:…@hotmail.com.Ayçin:tamam kaydettim.sevil sende ver. Sevil:…..@hotmail.com. Ayçin:telefonunu eline alır cenkeri arar.cenker telefonu açar.Cenker:efendim ayçin.Ayçin:ya cenker biz hiç birimiz msnelerimizi bilmiyoruz.sen sen msneni verirmisin.Cenker:….@hotmail.com. Ayçin:tamam kaydettim.Cenker:hemen kabul ediyorum.Ayçin:sen evdemisin.Cenker:yok ben cihan ekremlerdeyiz bu gün.cenker hemen msneye girmiştir.ayçini kabul etmiştir.Ayçin:cenker cihanla ekremin msnesinide versene.Cenker:tamam.cihanla ekreminkini verir.Cenker:sende seville zeynebinkini versene kaydedelim.Ayçinde söyler.cenkerin telefonundan ekremin sesi gelir. Ekrem:lan sevilin msn adresini aldınmı.söylesene.lan oğlum konuş kafanı kırıcam şimdi.Cenker:albe al.bu işte.ayçin gülmeye başlamıştır. Ayçin:tamammı hepiniz aldınızmı.hadi kapatıyorum. by.Cenker:by.Zeynep:çocukların msnelerini verse.Ayçin:cihanınkini diyicektin heralde.Zeynep:ayçinnn.hepsininkini diyorum.Ayçin.sevil sen merak etmiyosun heralde ekremin msnesini.Sevil:o çoktan eklemiştir beni.yaa bende girmek istiyorum.biriniz bilgisayarı bana versin.Zeynep:dur bekle bi dakika.annemin dizüstü bilgisayarını getireyim sana.Sevil:maşşallah yane kaç tane bilgisayar var öle sizin evde.zeynep annesinin bilgisayarını sevile verir.sevilin yanında taşıdığı her zaman belleği vardır.ayçininde. Sevil:zeynep alsana resimleri şuna kopyala.Ayçin:al benimkinede.Ayçin:kızlar durun hemen pat diye msnelerinizi açıp kabul etmeyin erkekleri hemen.sevil&zeynep:niyeki.Ayçin:düzenleyin msnenizi.resminizi değiştirin.bu gün çektiklerimizden koyun.nickinizi değiştirin.Zeynep:ben hangi resmini koysam. Ayçin:senin 3.resmin vardı hane.koltukta oturuyodun.yüzden bir fotoğraftı onu koy.Sevil:ben daha demin beğendiğimi koyuyorum.Ayçin:tamam koy o çok güzel.sevil msnesini açmıştır.ama ekremi cihanı cenkeri kabul etmemiştir.kızlarıda.ilk resmini değiştirir.sıra nickini değiştirmeye gelir.Sevil:ayy nickimi ne yapsamZeynep:bende orda takıldım.Ayçin:ne biliyim takılın kafanıza göre.Ayçin:sevil daha demin ekrem msnesine ilk girdiğinde ne yazıyodu biliyomusun.Sevil:ne.Ayçin:napıcağımı şaşırdım.her an beni terslemenden korkuyorum.Günlerdir.sormak istediğim soruyu hala soramıyorum.kesinlikle bunu senin için yazmış sevil.tersleme fln senden başka kimse terslemicene göre ekremi.Sevil:ne sorucakki bana.bak merak ettim.şimdi.sevil söz yazmaktan vaz geçer sadece ”__SeviL__” yazar.sonra bütün istekleri kabul eder.Zeynepte sonunda ne yazıcağına karar verir.”Hayatımda Hiç YaşamadığıM Değişik BiR Duygu YaşıyoRuM Aşık Mı oLuyoRuM Ne…zeynepte her kezi kaydeder.Hemen cihanınkine bakar.Cihanın sözü zeynebin sözününe benziyodur. Cihan”AşıK oLdum Galba” Ayçin:sevil zeyneple cihanın nickine bak.Sevil kahkaha atar.Sevil:aşkımızı msnelere taşımışız.Zeynep:dalga geçme.yaa ben değiştiriyorum.Sevil:ya hayır kalsın.Zeynep:sen ekremin kine baktınmı.bak senin hakkında ne yazıyor.sevil ekreminkine bakar.ekrem”ALLahım aLLahıM SinirLenince Bi insan Bu kadar Mı Güzel oLur Ama Bu Gün gerçekTen Beni KıRmayı Başardın”Sevil bunu görünce ekreme msneden:ya hala kırgınmısın bana Sad Ekrem:Yok değilim. Sevil:iyi zaman sil şunu.Ekrem:tamam değiştiriyorum.ekrem değiştirir”GözLerin Fener oLdu AydınLattı Yüreğimi”…Ekrem:tamam oldumu.Sevil:ya sil bunuda illa bişi yazmak zorundamısın adını yaz.Ekrem:ya sevil sana bişi diyicemSevil:hı söyle tamam.Ekrem:benim telefonum kalmış.orda. salona gidip bi basana.ama sen bak.Sevil:niye şimdiye kadar söylemiyosun.Ekrem:şimdi aklıma geldi allahallah.Sevil:tamam bekle bakıp geliyorum.Sevil ayağa kalkar.Zeynep:nereye.Sevil:ekrem telefonunu bulamıyomuş.git bak salondamı diyo.sevil salonu arar tarar telefonu bi türlü bulamaz. daha sonra masanın altında gözüne bişi çarpar.evet ekremin telefonudur.odaya çıkar. Ayçin:buldunmu.Sevil:evet.haber veriyim ekreme.Zeynep:dur kızım sakın hemen haber verme. kurcala telefonu ne var ne yok.aramalara bak mesajlara bak.nasıl olsa bu gün yarın sevgili olma aşamasındasınız.Sevil:o kadarını bende düşündüm.şifre var.Sevil:haber veriyim..sevil msneden: buldum telefonunu.Ekrem:tamam 15dk.sonra ordayım almaya geliyorum.Sevil:şifreni ver.Ekrem:ne şifresi.Sevil:telefonunun.Ekrem:napıcaksın.Sevil:yane benden gizlemek istediğin yada göstermek istemediğin bişi varsa tamam verme.ben öylesine dedim.Ekrem:yok yok ne gizlicem ya.Sevil:e ver o zaman.Ekrem şifreyi verir.Sevil telefonunda bir şey vardır umuduyla karıştırmaya başlar.ilk aramalara bakar.Sevil:sevil sevil sevil sevil.bu ne ya bu çocuk benden başkasını aramıyomu yaa. ayrıca aradığı saatlerde benim telefonum çalmadı ki.Ayçin:demekki arıyo bişi söyliyicek sonra vazgeçiyo.mesejlara bakar.mesajlardada cenkerle yazışmaları felan vardır önemsiz şeyler.Daha sonra fotoğraflara bakar.ekremin bir sürü fotoğrafları vardır.onlara bakar ister istemez yüzünde bir gülümseme belirir.sonra içlerinden bir tanesini kendi telfonuna geçirir.telefonun her yerini kurcalar ama bişi çıkmaz.Kapı çalar.Zeynep:kapı çalıyo kimki bu saatte.ben gidip bakayım.Sevil:yok sen dur ben gider bakarım.ekremin gelmesi lazım.telefonunu almaya gelicekti.ama dur ya ben üstümü değiştireyim böylemi çıkıcam karşısına.Zeynep:ne varmış üstünde.Sevil:bişi yok ondan değiştiriyim diyorum.mini şeylemi çıkıcam.Zeynep:kızım saçmalama hem ne var çık.siz sevgili deilmisiniz. Sevil:hayır deiliz.Zeynep:ama nasıl olsa yarın bir gün sevgili olucaksınız.hadi yürü.Sevil:ya hayır ben üstümü değiştireyim.Zeynep:kızım saçmalama.hem ben merak ediyorum ekrem bu halde görünce napıcak makyajlı fln kesin içine düşücek.yüz ifadesini merak ediyorum.anlatırsın yukarı gelince.kapı bi daha çalar. Zeynep:hadi kızım ağaç oldu kök saldı çocuk.sevil aşşağı iner.kapıyı açar gelen ekremdir.ekrem sevile bakmamıştır.elinde bi test kitabı var ona bakıyodur gözünü ayırmadan. Sevil:al telefonunu. Ekrem içeri girmiştir.ama hala sevile bakmıyodur.Ekrem:ya sevil bu soruyu yapamadım burdaki konuyuda anlamadım.iki dakika salonda anlatsana.Sevil:iyi tamam geçelim. aşşağıdaki salona. Ekrem:iyi tamam geçeli…bunu söylerken kafasını kitaptan ayırmış tam sevilin yüzüne bakıyodur. Ekrem:Anammm..!!! sevili yukarıdan aşşağı süzmüştür.şaşkınlık içindedir. kekeliyodur vede hayran hayran bakıyodur. Se..sevil.Sevil:efendim.ekrem hala sevile bakıyodur ve hiç rahat deildir. Sevil:ekremmm.!!!ekremm..!!! ekrem hala sevile bakıyodur.cevap vermiyodur. sevil(içinden):çocuk şoka girdi beni böle görünce haksızda deil yane.öff zeynep hep senin işin makyaj yaptın.ben pantolonumu giyip açıcaktım kapıyı.öff bide ekremi şoktan çıkarmakla uğraş. Ekrem(içinden):oha çüş bu kim sevil olamaz bu.yuh sevil makyaj yapmış.bide yetmezmiş gibi şunun giydiği kıyafete bak.ama yeşilde yakışmış benim güzelime.olum kendine gell.Sevil:ekremm.Ekrem hayata geri döner. Ekrem:ef..fendim.hala sevile bakıyodur.Sevil:e hadi aşşağı geçelim.Ekrem:neden. .Sevil:ya dedin ya testi çözemedim şu konuyuda anlamadım diye.Ekrem:haa.ölemi demiştim.Sevil:öf hedi ekrem yürü yaa.merdivenden iniyolardır.sevil önden gidiyodur.ve kendini gülmemek için zor tutuyodur. Ekrem:kızım bu kıyafet ne yaa.Sevil:tanıştırıyım şort.Ekrem:sevil dalga geçme ya.sen giymezdin böle şeyler noldu.Sevil:giydim işte ne var.salona geçip ikili koltuğa yan yana oturmuşlardır.Ekrem:bak sevil dışarda böle mini giymeye kalkarsan bozuşuruz söyliyim. Sevil:allahallah sen benim neyim oluyosunda karışıyosun.dışardada giyerim giymem.seni niye bu kadar ilgilendiriyo.sevil bu lafı biraz kıskandırmak birazda ekremi bozmak için söylemiştir.ama ekremden çok sert bir tepki almıştır.ekrem çok sinirlenmiştir.Ekrem:Giy-mi-ye-cek-sin..!!!Sevil doğrusunu söylemek gerekirse ekremden korkmuştur. ekremi daha önce bu kadar sinirli görmemiştir.ekrem sinirden kıpkırmızı olmuştur.Sevil:tamam.ben zaten böle şeyler giymiyorum. evden yatmak için kıyafet getirmemiştim.zeynepten kıyafet istedik ondada hep böle şeyler var. bende mecburen giydim.ekrem yumuşamıştır.Ekrem:belli zaten sen bunları giyicek bir kız deilsin. makyajıda zorla yapmıştır zaten sana kesin.Sevil evet dercesine başını sallamakla yetinir.Sevil:hadi ben anlatayım sana zaten saatte geç oldu.Ekrem:tamam başla bakalım.sevil anlatır.Ekrem:ya bu neşet hocada son dakika golü yaptı 2 tane sınav var yarın.1.sinden yüksek alıyımda 2.sinde nasıl olsa idda fln yok.Sevil:2.sınavdan düşük alda göriyim ben seni.bi düşük al yolarım o joleli saçlarını anlatmaktan mafoldum yaa.Ekrem:tamam tamam sinirlenme.şaka yaptım..he ben sana şey dicektim zeyneple cihanın msnesi sende ekli dimi.Sevil:evet.Ekrem:ne yazdıklarını gördünmü.Sevil:evet gördüm.bunların arasında kesin bişi olucak.Ekrem:kesin.yane bizden daha çabuk olucağı kesin. Sevil:efendim bişimi dedin.Ekrem:ben.benmi..ha dedimki saatte geç oldu ben artık gideyim.Sevil:iyi tamam o zaman.Ekrem:sevil bişi sorucam.senin ayağın iyileştimi.Sevil:evet iyileşti niye sordunki. Ekrem:ee hane bana sözün varya.Sevil:ne sözü.Ekrem:ee hane ayağın iyileşince ormanda koşu sözün var hatırladınmı.Sevil:evet evet hatırladım.sevil gülmeye başlar.Ekrem:niye gülüyon kız geldiler yine sana heralde.Sevil:ya o gün çok garip bi gündü.Ekrem:evet bencede.bi seviyodun bi dövüyodun.o kadar taşımışım seni zeynebin evine kadar kafama kaç kere çanta indirdin.ama ben yarın göstericem sana.Sevil:yarınmı yarınmı çıkıcaz koşuya.Ekrem::evet yane senin içinde uygunsa.düşündüm sınav öncesi.erken kalkalım koşumuzu yürüyüşümüzü yaparız.eve gider duş alırız.Sonra kahvaltı yaparız.güzel bi kafede.Sevil:ya ekrem gerek yok kahvaltıya.biz kızlarla yaparız.ekrem şımarık bi şekilde.Ekrem:ya banene banene.Sevil:tamam tamam.kapının önündelerdir.Ekrem:hadi görüşürüz bak erken yat yoksa kalkamassın.Sevil:nerde buluşucaz. Ekrem:saat 7.30 da seni alırım.burdan.Sevil:çok erken.8.00 olsun.Ekrem:tamam farketmez.Sevil:sen yine bişi isticeksin kesin benden.Ekrem:nerden anladım.Sevil:anlarım ben.ama olmaz hadi iyi geceler.Kapıyı kapatır.ekrem kapıyı tutar.ekrem:dur dur dur.kapama.ekrem dudağını büker.Ekrem:ama şimdi uyuyamam.sonra sabah erken kalkamam sınava giremem.sonra düşük alırım.sonra sen benim kafamı kırarsın iddaları kaybederimm.Sevil:yuh yane ekrem bi öpmene izin vermedim diye.her şeyi benim suçum yaptın yane.eşşek.öff tamam.yok veya sen dur.sevil ekremi yanağından öper.Ekrem:kız ben seni öpcektim sen niye öptün.Sevil:ee sen diyodun ya.bi yanağımdan bi tane öptün diyerkinden iki tane dierkine haksızlık.Ekrem:haa neyse tamam.ya hadi ya ağaç oldum ben gidiyorum.Sevil:tutan yok sen duruyodun.hadi.by.Sevil kapıyı kapatır ve yukarı çıkar.Zeynebin odasına gelir.Zeynep:yuh kızım.altı üstü telefonu vericektin.telefonu parçalara ayırıp tek tekmi verdin.Sevil:yok ya.yarın sınav varya.sınava hazırlanmak için test çözüyomuş.bitanesini çözememiş bi konuyuda anlamamış.onları sordu bende gösterdim.Ayçin:Eee.Sevil:ne esi. Ayçin:ekrem naptı seni böle görünce.sevil gülmeye başlamıştır.Ayçin&zeynep:sevilll..!!! Ayçin:ayy çatlatmasana meraktan.Sevil:dondu çocuk öle baka kaldı.Zeynep:demedimmi içine düşer diye. saat:11.00dir.Sevil:ben bi saat sonra yatıcam.Zeynep:kızım manyakmısın.çocuklar gibi 12de uyunurmu ya.en erken 2.00 yatarız.daha gece yeni başladı ya.Sevil:hayır ben 1 saat sonra yatarım. Yarın erken kalkıcam.zeynep eşofmanın varmı.Zeynep:tabiki var niye sordun.Sevil:yarın yürüyüşe çıkıcamda erkenden.Ayçin:ayy benide uyandır.ben geliyim.Sevil:hayırrr…!!!Ayçin:ay kızım ne bağrıyosun noluyo bee.Sevil:ben yalnız çıkıcamm erken 8de.Ayçin:tamam tamam ben o saatte uyanamam zaten.Zeynep:ay benim canım meyve suyu istedi.aşşağı inip alıcam.isteyen varmı.Sevil:banada getir.bide su getir.gece su almak için aşşağı inmiyim.ayçin:banada getir.bide su.Zeynep:suları ve meyve sularını alıp gelir.Zeynep:ya size bişi sorucam.ama doğru cevap vericeksiniz.bide kimseye söylemek yok anlaştıkmı.Sevil&ayçin:tamam…Zeynep:şeyy..sizce cihanla aramızda bişi olurmu.Ayçin:niye olmasınki.Sevil:hem ayrıca oda senden hoşlanıyo.Zeynep:nerden biliyosun.Sevil:bakışlarından tepkilerinden duruşlarından.sevil bide dalga geçerek.ha yane bunlardanda anlamadıysak.msneden.Zeynep:ayy çok kötüsün sevil ya ciddi bişi doruyorum şurda.Ayçin:olur olur merak etme ama zamanla.Tabi sende sabır olmadığı için.Sevil:kızlar yatmamıza tam yarım saat var.Zeynep:yatmana diyicektin heralde ben 2den önce yatmam. Sevil:yatmama işte.o zamana kadar tekrar edelim konuları sonra sınavda unuturuz.Zeynep:ya ne tekrarı öyle 1.sınıf çocukları gibi.Sevil:hatırlıyosan cihanda tekrar et demişti.Ayçin:evet evet tekrar edelim.hepsi kitapları açıp konuları gözden geçirirler sonrada.test çözerler.sevil kitapları kaldırır.uyumak için yatağa yatar.Sevil:ayy yeter yaa kapatın artık şu müziği test çözerkende açıktı kafam dağıldı.uyumak istiyorum.müziği kapatırlar ışığıda.Ayçin:ay uyunurmu bu saatte.ben biraz daha çalışıcam.Zeynep:bende internette takılıcam.Sevil:tamam siz takılın ben uyuyorum.İyi Geceler. Ayçin:iyi geceler sevil.zeynep:iyi geceler.rüyanda ekremi gör.Sevil:sende cihanı.zeynep sevile yastık fırlatır.Zeynep:gıcık nolcak. .Zeynep ayçine dönerek:sanki kendisi hiç ekremi sevmiyo şunun dediği laflara.bak.Sevil:ay aman be ne var seviyorum.Sevil:ayçin sende rüyanda cenkeri gör. Ayçin:sevilll..!!! Sevil:siz zaten onları düşünerek uyuyosunuzdur.Ayçin&Zeynep:sevill…!!! Sevil:ay ne var sevil sevil ben uyuyorum hadi.Zeynep:uyu artık.sevil uyumuştur.ayçinle zeynep ayaktadır. zeynep bilgisayarda takılıyodur.ayçinde biraz test çözdükten sonra bilgisayara dönüş yapmıştır. Ayçin:zeynep..Zeynep:hıı..Ayçin:ben yatıyorum saat 2 oldu iyi geceler. Zeynep:sanada.bende yatıyorum bilgisayarı kapatıp.ayçinle zeynepte yatmıştır.14.BÖLÜM SONU.BAKALIM YARIN SEVİL&EKREMİN SABAH SPORLARINDA NELER OLUCAK.. İDDALARI EKREMMİ SEVİLMİ KAZANACAK.NEŞETİN ZORLU SINAVLARINDA 6LIMIZIN SINAV NOTLARI NASIL GELİCEK….???EN SEVDİĞİNİZ YER NERESİ.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN….=)

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 05, 2010 2:34 am Paylaş

Yorum yok galba:\
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 05, 2010 4:39 am Paylaş

spr btnm dwm
xox595
Yeni Üye
Yeni Üye
xox595
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 8
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 4:49 am Paylaş

çok güzel sonuna kadar dewm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 10:02 am Paylaş

15.BÖLÜM:Ekremlerin evi:ekremin çalar saati çalmaktadır.zorla ayağa kalkar saate bakar eyvahh biraz daha oyalanırsam geç kalıcam.saat:07.30 dur.hemen banyoya gider.elini yüzünü yıkar üstünü giyinip sevili almak için yola düşer.Zeyneplerin evi:Sabah saat 07.45.Sevil uyanabilmek için saatini kurmuştur.sevilin çalar saati çalıyodur.Zeynep:kızım bu ne ya sabah sabah.Sevil:hıı..Zeynep:kapat şunu uyumaya çalışıyorum şurda.Sevil:tamam kapattım.eyvahh 15dk. Var.Zeynep:kızım sus ya gidiceksen git.sabah sabah ne sporuysa.sevil sessizce zeynebin eşofmanlarından bitanesini alır. banyoya gider.Sevil:ayy yüzüme bak gözlerim şiş.neyse geçer birazdan.elni yüzünü yıkar.dişlerini fırçalar.üstünü giyinir daha sonra aşağı mutfağa iner.dolaptan bardağa meyvesuyu koyar.olalana oyalana içiyodur.camdan dışarı bakar.hava güneşlidir.telefonu çalar ekremin aradığını görünce. bütün meyvesuyunu kafasına diker. koşarak kapıya gider.ayakkabılarını içerde giyer.kapıyı açar. ekrem kapıdadır.onunda gözlerinin şişliği hala geçmemiştir.Sevil:yane ekrem hakikatten eziyet ettin sabah sabah.zor uyandım ya.Ekrem:sanada günaydın.ya kızım sinirlenme.bak güne daha yeni başlıyoruz.ne güzel güneşli hava mis gibi orman havasını içimize çekicez.niye eziyet olarak düşünüyosun.Sevil:ekrem ya lütfen rica ediyorum iki dakika sus.sabah sabah ya.Ekrem:hadi hadi yürü yürüdükçe açılırsın.seville ekrem ormana doğru yaklaşmışlardır.Ekrem:aha bak geldik.sevil kendine gelmiştir. uykusu açılmıştır.Sevil:ya böyle yürüyücekmiyiz.yavaş yavaş.Ekrem:ben senin uykunun açılmasını bekliyorum.istersen başlıyalım.Sevil:senin uykun açıldımı.Ekrem:ya benim uykum açılsa ne farkeder her halükarda koşarım.seni geçerim yane uykulu uykusuz farketmez. Sevil:ya demek öyle.sevil koşmaya başlamıştır.Ekrem:dur beni bekle.sevile yetişir.ormamın içine girmişlerdir.yürüyüş yolu vardır ama sabah olduğu için kimse yoktur.eşit hizada koşuyolardır. Ekrem:sende hiç fena koşmuyosun.benim kadar hızlısın.Sevil:evet hızlı koşarım.Ekrem:ya sevil hep böyle yürüyüş yolundamı koşucak.gel ormanın içine girelim.Sevil:ya iyi böyle.kaybolmuyalım sonra.Ekrem:kaybolmayız merak etme.hem kaybolsak bile yanında ben varım.sevilin telefonuna mesaj gelmiştir.Ekrem:sabah sabah kim.Sevil telefonuna bakar.Sevil:hiç ya kampanya felan diyo.önemsiz.Ekrem:sevil.Sevil:efendim.Ekrem:telefonunu kapat.Sevil:niye telefonumu kapatıyım. Ekrem:ya sabah sabah kimse rahatsız etmesin.ekrem telefonunu çıkartır.Ekrem:bak bende kapattım.sende kapat.Sevil:iyi tamam zaten sabah sabah kimse aramaz.telefonu kapatır.Ekrem:hadi ya hala yürüyüş yolundayız.ormanın içlerine gidelim biraz.Sevil:yok ya istemiyorum kayboluruz.fln sabah sabah.Ekremsevilin kolundan çeker.Ekrem:ya ne kaybucaz yürü hadi.Sevil:tamam tamam. çekiştirme.illaki dediğin olucak dimi.Ekrem:ya nazlanma işte.abak şurdaki masayı görüyomusun.hadi gidip oturalım ben yoruldum.Sevil:hangi masa.Ekrem:bak ilerde.bi ağaç varya böle değişik şekilli. onun yanında.Sevil:ekrem orası çok uzak zaten ormanın içinede girdik.Ekrem:hadi sevil.sevili elinden tutup çekmiştir.lütfen.Sevil:tamam hadi gidelim.elini çekmiştir.ekrem fakeder.sevile bakar. sevil ileri bakıyodur.Ekrem:noldu sevil.Sevil:köpek.Ekrem:ee olsun nolmuş.Sevil ben köpekten çok korkarım.Ekrem:ana senin korktuğun bişi varmı ya.gülmeye başlamıştır.Sevil:dalga geçme.ya bize doğru geliyo.Ekrem fırsat bilip elini sevilin omzuna atmıştır.Ekrem:bişi olmaz merak etme.yanında ben varım.köpek yanlarından geçip uzaklaşmıştır.sevil ekremin elini çeker.Sevil:bende yoruldum. biraz hızlı yürüyelimde şu masaya oturalım.sonunda masanın yanına varıp oturmuşlardır. Ekrem:.sevil ya şu ağaç ne kadar değişik demi.Sevil:evet benimde dikkatimi çekti.sevil kalkıp ağacı incelemeye başlar.ağaçta yanyana harfler vardır.birden gözü S-E harflerine çarpar.birden dönüp ekreme bakmıştır.sevil(içinden)acaba bizimde ilerki zamanlarda böyle bi hatıramız olurmu.ekremde sevilin yanına gelmiştir.Ekrem:niye iki saattir ağaca bakıyorsun. ekremde harfleri görmüştür.Ekrem yerden sivri bir taş alır.Sevil:ekrem napıyosun. Ekrem: ağacı kazıyorum.Sevil:ben oturucam.Ekrem sevili kolundan çeker.Ekrem:sende yardım et.Sevil:ama hoşlanmam ben böle şeylerden ya.. Ekrem:hadi be sevil ya.bu gün bare mızmızlanma.Sevil:niye yapıcazki.Ekrem:bi hatıramız olsun diye. Sevil:tamam.ben ne yapıcam.Ekrem:ben “S” Yapıcam. sende “E” yap.Sevil:tamam.sevil neden böyle bişeyi kabul ettğini anlamamıştır.sevil(içinden)ekrem niye böyle bişi istediki sevgili değiliz.bi dakika biz sevgili değilsek neyiz.arkadaş.iyide arkadaşta olamayız.kaç kere beni öptü.bunu ekreme sormaya karar verir.sonra vazgeçer.Ekrem:sevil gerçekten köpekten korkuyormusun.Sevil:şaka yapar gibi bi halimmi var.ya niye o kadar şaşırdınki.senin hiçmi korktuğun bişi yok.Ekrem:yok tabi.Sevil:olmaması normal tabi.Ekrem:aslında var.Sevil:neymiş.merak ettim bak şimdi.Ekrem sevilin gözünün içine bakıyodur.sevilde ağaçla uğraşmayı bırakmıştır zaten harfleride yapmışlardır.ekreme bakar.sevil soru dolu gözlerle ekreme bakıyodur.Ekrem:Bir gün seni kaybetmekten. Sevil şok olmuştur.böyle bi cevap beklemiyodur ekremden.ama bunu söylemesi çok hoşuna gitmiştir.Sevil ekremin boynuna sarılmıştır.ekremde yüzünü sevilin saçlarına gömmüştür.sevilin sıcaklığını hissediyordur.sevil ekremin boynundan ayrılmak ister.ama ellerini çekemiyordur.sanki bir güç ellerini boynunda tutuyormuş gibi.sonunda aniden çekilmiştir.Sevil:hadi gel oturalım.masaya yan yana oturmuşlardır. Sevil:ee.Ekrem:ne eesi.Sevil:hala kararlımısın iddaya.Ekrem:tabi ki kararlıyım.hem yenilsem bile fenamı veraber sinemaya gidicez.kimin yenildiğinin ne önemi var.Sevil:valla kimin yeneceği benim için önemli.hava bozmuştur.çok güçlü rüzgar eser.Sevil üşür kollarını bağlar.Ekrem sevilin üşüdüğünü fark etmiştir.montunu çıkartır.sevilin omzuna koyar.Sevil:Ekrem napıyosun.giy şunu hasta olucaksın.Ekrem:aman benide çok düşünürmüş.meraketme bişi olmaz.sen üşümede önemli deil.ısındınmı.Sevil:Saol.evet ısındım.ama sen üşüyeceksin.Ekrem:ya tamam önemli deil.Sevil ekmenin montunu üstünden almıştır.Sevil:yok yok sen giy.Ekrem:yine başladın inatçılığa. giymiyorum.sen üşüyüceksin bu sefer.boşuna uğraşma giydiremesin montu..Sevil:(içinden):bak nasıl giydiriyorum sana.Sevil:bak aklıma başka bi fikir geldi.sen montunu giy.Ekrem:ee.Sevil:bende sana sarılıyım üşümemek için.ekrem şaşkınlık içinde donmuş bi şekilde sevile bakıyodur.Sevil:senin ateşin felan varmı iyisin demi kendindesin.yoksa kafana taşmı düştüSevil:iyiyim Ekrem saçmalama. Ekrem:yene illaki değini yaptırıcaksın demi.sevil gülmeye başlamıştır. ekrem montunu giymiştir. Sevil:evet illa.Ekrem:senin çipil çipil olan gözlerini yesinler.sevile sarılmıştır.Sevile Ekrem hala gülüyodur ikiside birbirine bakıyodur.çok yakınlardır.Ekrem:capon gözlüm benim. :D sevilde erkeme sarılmıştır.beraber ormana bakıyorlardır.uzun bir süre böyle kalmışlardır.birden sevilin aklına saat gelir.Sevil:eyvah.Ekrem:noldu.Sevil:biz saati unuttuk.telefonlarda kapalı.Ekrem:anaaa.. hemen açalım telefonları.telefonları açarlar.Sevil:Ekrem benmi yanlış görüyorum saat 10mu.Ekrem:evet 10.Sevil:ayy hemen eve dönmem lazım kızlar merak etmiştir.dur arayım. Ekrem:tamam ara.Sevil:öff ya. hat çekmiyo.hadi Ekrem kalk gidelim.Ekrem:tamam tamam.ya buraya geliriz demi ara sıra hoşuma gitti burası.Sevil:bende sevdim geliriz fırsatımız olursa. Ekrem:hadi hadi koş geç kaldık.ikiside 5dk. sonra koşarak.ormandan çıkarlar.Ekrem:tamam çıktık bak ormandan ara hadi.sevil telefonu eline alır.Sevil&Ekrem:yuhhh…Sevil:15 cevapsız arama 10 mesaj.Ekrem:seninki yine iyiymiş.20 cevapsız arama 15 mesaj.Sevil:hepsi ayçinle zeynepten. Ekrem:ayçin Zeynep cihan cenker hepsi.Sevil:eyvah çok meraklanmışlardır.polise felan haber vermiş olmasınlar. Ekrem:yok canım daha neler.yapmamışlardır dimi.Sevil:bilmiyorum ara hadi ayçini. Ekrem arar.Ekrem:hay sıvıyayı ya kontör yok.Sevil:bendede yok bu gün alcaktım.napıcaz. Ekrem:saksıyı çalıştır Ekrem saksıyı çalıştır.bak sevil.kızlar bizi arayıp bulamayınca.cenlerle cihanı aramış büyük ihtimalle.bunlarda hemen zeynebe gitmiştir.Sevil:ee.Ekrem:koş hemen.zeynebin evine.ikiside koşarak zeynebin evine gitmeye başlarlar.Zeyneplerin evi:Zeynep:yaa bişi olmamıştır demi sevile ikisininde telefonu kapalı ortalıkta yoklar.Cenker:Zeynep en son çıkarken ne demişti. sevil.Zeynep:en son dün akşam ben erkenden koşuya gidicem diyodu.erken yatmıştı. Cihan:Erkemde erken yattı.demekki beraberler.Ayçin:beraber.olduklarını bizde biliyoruz ama ortada yoklar.polisemi haber versek başlarına bişi geldiyseya.Cihan:saçmalama ayçin Ekrem var yanında. ekrem hiç bişi olmasına izin verirmi.Cenker:evet ya Ekrem varken bişi olmaz.Zeynep:kapı çaldı.Hepsi koşarak kapıya giderler.Kapıyı açarlar.Ekrem&sevil kapıda nefes nefese kapıya yaslanmışlardır. Z&A&C&Cİ:Siz nerdesiniz sabahtan beri.Zeynep:meraktan öldük gerizekalılar. Ayçin:as kalsın polise gidiyoduk.Cenker:niye haber vermediniz beraber olduğunuzu.Cihan:abim nerdeydinizyaa.Ekrem:biz şeyy.biz.bi..zzz.Cihan:evetsiz.Zeynep:cihan bırak erkemi ya kekeleyip duruyo.Sevil kızım nerdeydiniz öldük meraktan.sevil(içinden):ya ne diyicem ben şimdi.öfff.. Sevil:biz şeyy....... şeydeydik…Ayçin:ayy yeter ya.şey şey şey cevap verin.Ekrem&sevil:biz şeydeydik.Sevil ve Ekrem aynı anda birbirine bakarak.Ekrem:kafede.Sevil:Koşuda….Cenker:bi karar verin koşudamıydınız. kafedemi….15.BÖLÜM SONU…ACABA EKREMLE SEVİL NE CEVAP VERİCEK…DEVAMI GELECEKTİR…YORUMLARINIZI BEKLİYORUMM…

ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 10:08 am Paylaş

SPR BTNM DWM
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 07, 2010 3:20 am Paylaş

çok güzel canım :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 07, 2010 11:26 am Paylaş

[center]16.BÖLÜM: Cenker:bi karar verin koşudamıydınız,kafedemi.Ekrem:kafede. Sevil:koşuda. Ekrem:kafede.Sevil:koşuda.Ekrem:kafede.Sevil:koşuda.Ayçin sonunda bağırmıştır.Ayçin:kafedemi koşudamı.Sevil:ya ben anlatıyım.sen sus Ekrem.Biz şimdi ilk koştuk sonra yorulduk tabi havada soğuk kafede sıcak bişiler içmek için oturduk.yane ayçin hem koşudaydık hem kafede.Zeynep:hadi tamam içeri geçin dondum kapıdamı durucaksınız.Aşşağı salona geçerler.Cihan:ekrem peki siz koşudaydınız.peki niye telefonlarınız kapalıydı.Ekrem:(içinden):hay sıvıyayım ya.buna ne cevap vericez.Sevil:(içinden):ormanda olduğumuzu söylemeye gerek yok.Sevil:ben sabah sabah telefonu açmaya gerek duymadım.Ekrem:bende telefonu açmayı unutmuşum.Sevil:sorgunuz bittiyse.ben banyo yapmaya gidiyorum terliyim gördüğünüz gibi.Ekrem:evet bende eve gidiyim.Cihan:e bunlar ortaya çıktığına göre hadi kalk cenker bizde gidelim.Zeynep:durun durun kimse evine felan gitmiyo. beraber kahvaltı yapıcak.bırakmıyorum sizi.nasıl olsa her kez burda öyle değilmi.babama hep beraber gideriz burdan.Ekrem:benim gitmem lazım banyo olucam üstümü değiştiricem. Cihan:benimde test kitaplarım evde kaldı.Cenker:benimkilerde.Zeynep:ya durun her kezin gitmesine gerek yok.ekrem nasıl olsa mecburen gidicek.sizin kitaplarıda evlerinize uğrayıp alsın.Ayçin gel bizde kahvaltıyı hazırlıyalım.Ekrem:tamam ben gidiyorum sizin kitaplarıda getiririm.Sevil:bende yukarı çıkıyorum.Zeynep:sevil sakın kapıyı.tam kapatma kilitli kalırsın banyoda benim odamın kapısını kilitle.banyonun kapısı bozuk kilitli kalırsın.Sevil:tamam.ekremle sevil çıkış kapısına doğru yaklaşmışlardır sadece ikisi vardır.Ekrem:hane biz beraber kahvaltı yapmaya gidicektik.Sevil:ya zeynep bırakmaz şimdi sonra gideriz.Hem bu günlük bu kadar hareket yeter dimi.Ekrem:dur bakalım ona sınav sonuçları karar vericek.sahile inme iddasını unutuyosun galba.ben iyi alırsam beraber sahile gidicez.Sevil:öff ya ben onu unuttum.neyse ya sınav sonuçları çıksında bakarız.hem belki neşet hoca sonuçlara yarın bakar.Ekrem:tamam ben kaçtım 1 saat sonra dönerim.sevil banyo olmaya çıkmıştır.Ekremde eve banyo olup üstünü değiştirip kitapları almaya gitmiştir.Ayçin&Zeynep:ya biz ne hazırlasakki kahvaltıya her kezin sevdiği ve sevmediği şeyler var.ortak sevdiğimiz bişi yok.Zeynep:evet yaa haklısın.biz en iyisi her şeyi yapalım isteyen istediğini yer.Ayçin:evet iyi fikir.bak masanın düzenini hazırlamasını her şeyi ben yaparım.mmeyve suyunu çayıda ben hazırlarım.sen ne yapıcaksın.Zeynep:annem dün birkaç arkadaşımla beraber kalcağımı biliyodu tabi siziin olduğunu söylemedim.yememiz için börek poça türü bişiler yapmıştı onları koyarız.diğerkilerde bildiğin klasık kahvaltı.Ayçin:ay o kadarmı koyucak tamam sen onları koy çıkart berabar sofrayı hazırladıktan sonra başka neler yapıcağımıza bakarız.Ha bide sofrayı bahçedeki masaya hazırlıyorum.hava açtı güneşli nasıl olsa.Zeynep:tamam tamam.Ayçin sofrayı güzel bi düzen içinde tabakları kaşıkları çatalları bardakları ve diğer sofrada lazım olan malzemeleri koymuştur.Ayçin:zeynep gel bak nasıl olmuş.Zeynep mutfakta diğerlerini hazırlıyodur.ayçin seslenince salondaki kapıdan bahçeye geçip bakmıştır.Zeynep:kızım naptın sen.Ayçin:kötümü olmuş.Zeynep:kızım ben böyle bi düzenli sofra şu ana kadar hiçbir lüks lokantada görmedim.çok güzel olmuş.şu tabakların çatalların düzenine bak sanki santim santim ölçüp koyulmuş gibi.çok beğendim.Ayçin:gerçektenmi hadi gel mutfağa geçip diğer şeyleride hazırlayalım.zeyneple ayçin mutfağa geçerler.ekrem ise çoktan eve varmış banyosunu olmuş.üstünü giyinmiş.çıkmak üzeredir.son olarak parfümünü sıkıo odayı terk etmişti.Hüsna:annesinin kopyası bu annesinin kopyası.Nisanur:kahvaltı hazır.Ekrem:anne ben yemiyicem.ben gidiyorum.Hüsna:oğlum nereye. Ekrem:neşet hoca sınav yapıcak ya.Hüsna:açıaçına sınavamı girilir evladım.Ekrem:anne biz arkadaşlarla beraber kahvaltı yapıcaz.hadi ben kaçtım.sevil ise banyosunu olmuş.saçını kurutmuş. giysilerini giymiş aşşağı iniyordur.cenkerle cihanda oturuyorlardır.Sevil mutfağa gider.Sevil:ben geldim size yardıma.Zeynep:sevil masayı gördünmü.Sevil:yo hayır noldu ki.Zeynep:azın açık kalıcak. Ayçin:dur ben götürüyüm seni.ayçin sevilin kolundan çeker.bahçeye çıkarlar.Sevil:kızım naptınız siz sevil şoktadır.ben böyle düzenli güzel masa lokantalarda görmedim.Ayçin:benim eserim. Sevil:kızım naptın iç mimarlığa kahvaltı sofralarındaki düzendenmi başladın.sanki santim santim ölçülüp koyulmuş gibi.Ayçin:zeynepte aynı şeyi söyledi.hadi gel.mutfaktan taşınıcaklar var daha. Sevil:masada bişi eksik deilki bi tek kuş sütü eksik.Ayçin:içecekler nerde akıllım.hadi sende onları taşı.salona girerler cenker tam ayağa kalkmış bahçeye çıkıcaktırki karşılaşırlar.ayçinle.Ayçin:cenker nereye daha ekrem gelmedi ayrıca sofra hazır deil.hadi yerine.Cenker:ya yarım saattin bahçeye bişiler taşıyıp duruyorsunuz.mutfağı bahçeyemi taşıcaksınız.hem ekrem gelir biz geçelim.Ayçin sinirli bi bakış atar.Ayçin:cenker yerine.dedim.Cenker:ama ben çok acıktım.saf bakışlarıyla.Ayçin:cenker tamam bak bitmek üzere 5dk. Sonra geçicez hadi otur yerine.cenker yerine oturur.cihanda oturmaktan sıkılmış zeynebin yanına gitmiştir.Cihan:yardım edilcek bişi varmı.Zeynep:ne gibi. Cihan:hane siz mutfağı bahçeye tşıya taşıya bitiremediniz ya.bizde buz dolabın ucundan tutup fln götürelim yane.nede olsa ağır eşyalar.zeynep gülmeye başlamıştı.Zeynep:dalga geçme zevzek. şurda hep beraber bi güzel kahvaltı yapıcaz.saol yardım edilcek bişi yok.Cihan:zevzek.? Zeynep:şakasına dedim.alınmadın demi.Cihan:yok ya alınmadım.Zeynep:hadi ama sen otur salonda bizim işimizde bitmek üzere.Cihanla cenker oturmuştur.sevil&zeynep&ayçin:sofrayla ilgileniyolardır. kapı çalar.Sevil:ekrem geldi ben kapıya bakıyım.Ayçin:koşş.Sen açmassan olmaz.Sevil:ayçin…sevil kapıyı açmaya gider.kapıyı açar.gelen ekremdir.ekremden önce parfüm kokusu eve girmiştir.Sevil:hoş geldin.Ekrem:ay ay ay güler yüzlede kapıyımı açarmış.Sevil:ekrem napıyosun.Ekrem:yanağından öpmeye çalışışıyorum.ekrem sevilin yanağına kocaman bi öpücük kondurur.Ekrem:ohh.allahım mis çiçek çiçek sen cıbı cıbımı yaptın.Sevil:e yane o kadar koşudan sonra tabiki.ekrem sevilin yanaklarını sıkmaya başlar.Sevil:ekrem bırak yaa.Ekrem:caponum gözlüm benim.Sevil:bak eğer biraz daha burda durursak cenker sofraya geçicek.kendi.Ekrem:anamm hemen gidelim şimdi bu saldırır bişi bırakmaz bana.salona geçerler.Zeynep:evet kahvaltı hazır geçelim.Hepsi ayağa kalkar ve bahçeye çıkarlar.Cenker:çüşünüz.ekrem sofrayı görmemiştir.Ekrem:ne çüşü oğlum sen neden bahsediyosun.anammm…Cihan:yok daha neler.kim hazırladı sofrayı böle.Cenker:böle bi sofrayı kim hazırlaya bilir tabiki ayçin hazırlamıştır.sofranın estetikliğinden belli kendi gibi.Ayçin:evet ben hazırladım.nasıl olmuş güzelmi cenker.Cenker:evet çok güzel olmuş.Ekrem:aman maşşallah maşşallah..ben geçiyorum çok açım.cenkerle ekrem hemen masaya oturmuşlardır.tam başlayacaklardır ki.Ayçin:sakınnnn….ekrem elinde çatal azı açık bi şekilde ayçine bakmıştır.cenkerde aynı şekildedir.Ekrem:noldu kız sanki zehir yiyomuşuz gibi niye durdurdun.ben yiyorum diyip tam atacakken ağzına.Ayçin:hele bi ye ekrem sana fare zehri yediririm.Ekrem:anamm.cenker bu bizi zehirlicek.efendim ayçin niye böle bekliyoruz.Ayçin:sevile cihana ve zeynebe dönüp bakar.sizde sofraya oturun.Sevil:sakın ekremin hiç bişi yemesine izin verme.zeynep sende cenkerin yemesini engelle.hiç bişeye dokunıcaklar.Sevil:sen nereye gidiyosun.Ayçin:fotoğraf makinemi alıp geliyorum hatıra olur.cenker çatala tam uzanmıştırki. Ayçin:cenkerr.sakın.tutun şunları geliyorum.ayçin gitmiştir.ekrem gitti diye eline çatalı almıştır azına götürüyodurki.Ekrem:anam bi yiyemedim yaa.sevil niye vuruyosun elime.Sevil:olmaz hep beraber başlıcaz.bekle iki dk. Ayçini.Ekrem:ama ben çok açım.Sevil:obur.evleniceğin kişiye acıyorum. Ekrem:sen kendine acı.zeynep cihan ve cenker kendilerini tutarak sessiz sessiz gülmeye başlamışlardır.Sevil:sen iki dk. Şöyle gelsene benle.ekremi sofradan kaldırır.masadan uzaklaşırlar.Sevil:anlamadım.bişimi dedin.Ekrem:Diyorumki sen yemek yapmayı biliyomusun.kesin güzel yemek yapıyosundur diyorum.aç kalmayız diyorum..sevil yemek yapmayı biliyordur. Sevil:hayır ben yemek yapmayı bilmiyorum.ekrem sevilin sinirlendiğini anlamıştır.Ekrem:olsun canım ben aç kalmam.merak etme sen ama sen naparsın bilmem yane.Sevil:Nasıl olucakmış o aç kalmama merak ettim bak şimdi.Ekrem tatlı bi şekilde.Ekrem:Seni yerim.Sevilin sinirli ifadesi birden masum ve utangaç bir hal almıştır.sonrada ikiside gülmeye başlamıştır.Sevil:eşşek.Ekrem:kabul et bana sinirli kalamıyosun.sevilin yanaklarını sıkmaya başlamıştır.Ekrem:kabul et kabul et.Sevil:ya ekrem sıktırma yanaklarımı kızarıyolar.Ekrem:kızarıklar zaten.Sevil:ekremmm.Ekrem:tamam tamam.ekrem sevilin yanaklarını sıkmayı bırakır.Ekrem:aa böyle olmuyo ama.Sevil:nasıl anlamadım.Ekrem:suratsızlık yakışmıyo.gül.Sevil:öf ekremm ya rahat bırak.Ekrem:gül.gül.sevil ister istemez yüzünde gülümseme belirmiştir.Ekrem:gözlerin yine çipil çipil oldu.Sevil:noldu sevmiyomusun.Ekrem:olurmu öyle şey ya olurmu Sevil.ben çok seviyorum senin gözlerini gülünce çipil çipil.sinirli olunca capon capon.Ekrem sevilin yanağından tam öpecektirki. Ayçin:öhö.öhö.öhöö.Ekrem:hay sıvıyayım ya.Ayçin:hadi fotoğraf makinesini buldum geçin sofraya.Ekrem:ya kızım gelcek zamanımı buldun.Ayçin:masada otururken hiç öle demiyodun ama.Ekrem:o masada oturur kendi canım.Sevil:hadi ekrem nazlanma.sofranın yanına giderler. Cenker:nihayet.Ayçin:ee kim çekicek.Zeynep:ben çekerim.Ayçin:ama sen olmucaksın fotoda.Zeynep:olsun bi dahakinede ben olurum.Ayçin:ya ben onu demiyorum birlikte çekinelim diyorum.hep beraber olsun diyorum.Ekrem:ya onun otomatik çekimi yokmu?Ayçin:bilmiyorum ki hiç denemedim.Cenker:ayçin bi verirmisin makineyi.Ekrem:makine?Cenker:oğlum fotoğraf makinesini kastediyorum.ayçin fotoğraf makinesini cenkere verir.Cenker:tamam.zeynep bi tane sandalye koy.otomatik çekim var.kaç saniye olsun.Ayçin:15saniye yeter demi.Cenker:tamam ayarladım arka arkaya 5 kere çeksin bazılarımızın gözü kapalı fln çıkarsa diğerkilerine bakarız.cenker ayarlar.ve yerini alır.Cenker:ayçin:çekti heralde makineyi getirde bakalım.Ayçin fotoğrat makinesini getirir.Ayçin:ilkinde cihanla sevilin gözü kapalı çıkmış.ya ikincisindede zeyneple benim.3.sündede ekremin.tamam 4 ve 5 süper.sevil:ya bize ver ekremle biz bakmadık.Sevil:evet 4 ve 5. Güzel. diğerkilerini ayçin siler.Ekrem:ya ayçin tam makine elinde.bize doğru tutuyosun seville bizi çeksene.Ayçin:tamam olur.hadi verin pozunuzu ekrem sevilin omzuna kolunu atmıştır.Ekrem:çek.Sevil ekremin elini omsundan çekmiştir.Sevil:hayır ekrem istemiyorum.Ekrem:sevil..sevil…sevill..Hadi lütfen bitanecik.Sevil ekreme bakar yine tatlılığına dayanamaz.Sevil:(içinden):aslında hiçte fena fikir deil.ekremle hiç resminiz yok.öf ben iğrenç çıkarım.şimdi.yok yok.çekinmiyim.çekiniyimmi.Ekrem:hadi sevil yaa.Sevil:tamam tamam.Ayçin:hadi ya poz verin böle sizimi bekliyicem.Ekrem sevilin kulağına eğilir.Ekrem:hadi sevil somurtma lütfen.Sevil:tamam tamam.ayçin çeker.Ayçin:ayy çok güzel çıktınız bitane daha.Sevil:ya öf yeter.Ekrem:10 tane çekmeden bırakmam.Sevil:3te anlaşalım.Ekrem:5 te.Sevil:tamam.Ekrem seville 5 tane fotoğrafı olucağını duyunca sevinçten sevilin yanağından öpmüştür.ayçinde kaçırırmı…o anda 3 tane fotoğraf yakalamıştır.Cihan:öhöö.öhöö.Sevil ekreme bakarak.Sevil:ya ekrem.öff.Ekrem:de sevile bakmıştır çok yakınlardır.Teaklidini yapar.Ekrem:ya ekrem öff.Ayçin:yine boş dururmu.ikiside gözlerinin içine bakarken.2 tane fotoğraf yakalamıştır.Ekrem:oğlum ne öksürüyosun yaa.su iç. Sevil:yeter bu kadar fotoğraf.ayçine baıypdur.ekremde sevile bakarken.Ayçin bi tane daha çeker.Sevil:bitane yeter ayçin.Ekrem:sevil hane 5 taneydi.Ayçin gülmeye başlamıştır.Ekrem:kız ne gülüyosun.Sevil:evet sen niye gülüyosun ayçin.Ayçin:1 tanemi.7 tane fotoğrafınız var elimde.Sevil:ya ayçin naptın.Ekrem:hay o tuşa basan elini öpim ayçin.Ayçin:napıyım ya bi daha böyle kareler yakalanmaz.hemen diğer belleğede kopyaladım bişi olursa fln die.Sevil:ne karesi.Ekrem:kare?sen versene bakıyım şu fotoğraf makinesini.Ayçin:hayır vermem.zeynep cihan yakınlaşın.ikinizi çekicem.zeynep:bizimi.ya yok ben fotoğraflarda kötü çıkıyorum.Ayçin:zeynep..!!!Zeynep:ya hayır.Cihan zeynebe bakarak.Cihan:e çeksin bitane.hem niye kötü çıkıcaksınki.Zeynep:makyaj fln yok.boşver.zeynepte cihana bakıyodur onlarda yakınlardır.Cihan:ya makyajla ne alakası var.Zeynep:makyajsız kötü çıkıyorum.Cihan:bence makyajsız daha güzelsin.Ayçin boş dururmu 3 tane kare yakalar onlardanda birbirlerine bakarken.Zeynep:tamam.ama kötü çıkarsa silcek tamammı cihan.Ayçin:hadi ya. Çekiyorum çektim.Zeynep:ay kesin kötü çıktım..Ayçin:yoo.gayet güzel çıktın.Zeynep:sen öyle diyosan öyledir.Ayçin:cihan.hadi bizi çek cenkerle.Cihan makineyi alır.ayçinle cenkerde 3 kere çeker.Cihan:al bitti.Ekrem:ya hadi başlıyalım artık midem bulanıyo açlıştan.Cenker:aynen abi ya…Ayçin:hadi hadi başlayın acıdım.Sevil:sen şu kamerayı versene.fotolara bakçam.Ayçin:hayır vermem.belleklerinizi verin ekliyip veririm.sevil zeynep belleğini verir.Ayçin:sizde kızlardan alırsınız.Ekrem:ya hayır yemekten sonra yukarıda bakalım zaten 3 tane bilgisayar var.Sevil:ayçinle cenker.zeynebin bilgisayarında baksınlar.bizde kaptopları alalım.Zeynep:tamam olur.Ayçin:cenker yavaş ye boğulucaksın.Cenker:çok açım.Sevilse ekreme bakıyodur.Sevil:ekrem.ekrem sevile bakar.Sevil:insanca ye.Hepsi beraber kahvaltılarını yaparlar.ekremle sevilin yemesi bitmiştir.diğerkiler devam ediyolardır.Ekrem:ben ellerimi yıkamaya gidiyorum.Sevil:evet bende yıkıcam.beraber sofradan kalkarlar.Ekrem:ilk ben yıkıcam söyliyim.Sevil:ya hayır ben.Ekrem:sofradan ilk ben kalktım.sevil koşmaya başlar.Sevil:banyoyada ilk ben gidicem.Ekremde pesinden.sevil banyoda elini yıkıyodur.kapı açık.Ekrem:hadi ya çabuk.on saatte bi el yıkıyamadın.Sevil gülerek ekreme bakar.Ekrem:bu bakışı biliyorum.kesin bişi yap…cümle bitmeden.Sevil ekreme su atmıştır. Ekrem:kızım atma.napıyosun ya.Sevil:eyleniyorum..Ekrem:atma kızım.sevil atmaya devam eder.Ekrem:demek eyleniyosun ha.ben sana gösteririm eylenmeyi. ekremde sevile su atar.Sevil:ayy…sevil bağırmıştır.Ekrem:nasıl güzel oluyomuymuş.ekrem sevile su atmaya devam eder.sevilde ekreme atıyodur.Veee…kapı yanlışlıkla kapanmıştır.Sevil ay tamam ekrem at artık sırıl sıklam oldum.Ekrem:sende bana atmayı kes.ekrem sevili çok ıslatmıştır.kendisi kurudur.fazla üstüne gelmemiştir.Sevil kapıyı açmak için elini kapının koluna atmıştır.kapı açılmıyodur.Sevil zeynebin sabah söylediklerini hatırlar.Sevil:eyvahh.kapı açılmıyo.burda kaldık.Ekrem:nası ya.sevil kapıyı çekiştirmeye başlar.Ekrem:kapı nasıl açılmaz.Sevil:ya zeynep sabah demişti hatırlamıyomusun banyonun kapısını kapatma içerde kalırsın.Ekrem:hadi be şimdi biz burdamı kaldık.Sevil:evet.Ekrem şaşkınlık içindedir hala.Sevil:ya bunlar şimdi on saat kahvaltıdanda kalkmaz.Ekrem:onların tabakları doluydu hala.yarım saatten önce bitiremezler.Sevil:yarım saat burdamıyız şimdi.Ekrem:evet canım yarım saat baş başayız. Sevil:ya ben çok üşüyorumm.sevil titremeye başlamıştır.Ekreme sevili titrerken görünce dayanamıyodur.Sevil:öf ekrem niye ıslattın beni.çok üşüyorum.Ekrem:ilk önce sen başlattın.Sevil bu sefer suçlunun kendisi olduğunu bildiği için ekreme bişi diyemiyodur.Sevil titriyodur.Ekrem:bu böle olmucak hasta olucaksın.ekrem kapıya vurmaya başlar.Ekrem:açın şu kapıyı.Sevil:boşuna bağırma duyan olmaz.Ekrem sevilin yanına gider parmaklarının tersiyle sevilin yanağına dokunur.sevil buz gibidir.Ekrem:sevil buz gibisin.Sevil:senin ellerinde ateş gibi.Ekrem:öff keşke ıslatmasaydım seni.napıcaz.daha 10 dakika geçti.ekrem suçluluk duymuştur sevil ekremin üzüldüğünün farkına varır.Sevil:ya ilk ben attım suçlu benim.Ekrem:ama sen az attın.Sevil:öf ekrem.keşke ormandaki gibi kabanın yanında olsaydı.bu sefer isterdim çünkü çok üşüyorum.Ekremin aklından sabahki olanlar aklına gelir.Ekrem:oda yokki.Ekremin aklında bişi vardır ama.sevile söylemektende çekiniyodur.Sevilin titremesi şiddetli bi hal almıştır. Sevil:donuyorum…Ekrem daha fazla dayanamaz.Ekrem:sevil.bak ormanda nasıl ısındığımızı hatırlıyomusun.sevil evet dercesine başını sallar.Ekrem yine öyle yapalım.Sevil:ama ekrem o farklı bu farklı.eğer sarılırsam sen üşürsün.olmaz.Ekrem:umrulda bile deil.sevile sımsıkı sarılmıştır. Ekrem:senin üşümene izin vermem.Sevil anında ekremin sıcaklığını vücudunda hissetmiştir.sevilde ekreme sarııyordur.ekrem sevilin titremesini kendi vücudunda hissediyordur.sevil ısınmaya başlamıştır.titremesi yavaş yavaş geçiyodur.Ekrem:biraz daha iyimisin. Sevil:evet.Ekrem:sevindim. 15dk.geçmiştir.Sevil ısınmıştır.Sevil:ay ne zaman çıkıcaklar yukarıya.çıkmak istiyorum banyodan. öff.Ekrem:hala gelmediler yukarı yaa.İstediğin zaman yanında bulamazsın.Yanlız kalmak istediğin zaman burnun dibinde biterler.Sevil:Anlamadım.nası yane.sevil sarılmayı bırakıp geri çekilmiştir. Ekrem:sevil niye geri çekildin ya.ne güzel ısınıyoduk.Sevil:ben ısındım.saol.Ekrem sevilin ellerini tutar.Ekrem:iyi iyi sıcaksın.daha deminki halin neydi.vampir gibi.buz gibiydin.Sevil:ay yeter ya bi gelme….cümle bitemeden.Sevil:hapşuu…Ekrem:Çok yaşa caponum.Sevil:Ay hasta oluyorum galba.Hapşuuu…Ekrem:Bi insan hapşururken bile bu kadar tatlı olabilirmi yaa.Sevil:ekrem azının içinde ne geveliyosun.Ekrem:hiçç.Sevil:ya her şeye bi çözüm buluyosun sen bunada bul.Kafanda vardır bu kapıyı açmayı sağlıcak bişi.Ekrem:aslında var.Ekrem sevilin yanına gitmiş ellerini tutmuştur.tam sevili dudağından öpücektirki…..16.BÖLÜM SONU…YORUM TAHMİN EN SEVDİĞİNİZ SAHNEEE…:D:D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 07, 2010 11:26 pm Paylaş

spr olmuş btnm dwm
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4867
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1844
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 07, 2010 11:51 pm Paylaş

eline sağlık cnm süper olmuş
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 4:23 am Paylaş

Saolun canlarımmm Very Happy)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 09, 2010 12:55 am Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__

17.BÖLÜM: tam sevili dudağından öpücektirki .İçerden bi ses gelir.zeynebin sesidir.Zeynep:nerdesiniz ya bi gelemediniz.zeynep gelir.banyonun kapısının önüne.Zeynep kapıyı kapalı görmüştür.Zeynep:ay içerde kalmış bunlar.sevil iyimisiniz.Sevil:yane nihayet biri geldi.aç şu kapıyı.Zeynep:ben şimdi gidiyorum.aşağı inip kapının kilidini alıcam.geri dönücem tamammı.Sevil:çabuk ol.zeynep gitmiştir. Sevil:ekrem senin planını neydi.Ekrem:işte buydu.ve yine işe yaradı.Sevil:ne yaradı.anlamadım. Ekrem:yok bişii.zeynep geldi diyorum.Zeynep anahtarı bulup gelmiştir.Zeynep:tamam kurtuluyosunuz anahtarı buldum.zeynep kapıyı açar.sevil banyodan dışarı fırlar.Zeynep:sevil üstün niye ıslak hasta olucaksın. Sevil:oldumbi…hapşuu..Zeynep:olmuşsun bile.dur ben sana girsi veriyim.Sevil:yok sen şimdi bana süslü.kısa şeyler fln verirsin ben alırım istediğimi.Zeynep gülmeye başlamıştır.Ekrem:noldu kız.Sevil:zeynep niye gülüyosun.Zeynep gülmeye devam ediyodur. Ekrem:geldiler buna yine.neyse sen hemen üstünü değiştir.Zeynep:hadi ekrem çıkta odamdan kız üstünü değiştirsin.ekremle zeynep çıkar.Zeynep:ekrem biz düşündükte daha derse gitmemize 2 saat var.bu zamanda biraz daha ders çalışalım diyoruz.zaten bunu söylemek için gelmiştim yukarıda. kitaplarınızı içeri koydum.bu sefer siz odamda çalışın.Ekrem:iyi tamam.Ama ilk önce ayçini yukarı gönder fotoğrafları yüklesin.Zeynep:aa iyiki hatırlattın.Zeynep cebinden sevilin diskini ekreme uzatır.Zeynep:ayçin çoktan yükledi.annemin bilgisayarı aşşağıdaydı.hepsini yükledi.Ayçin yalnız sadece cihanla bizim fotoları atmış benimkine.büyük ihtimal sizinkide öle.Ayçin sadece ikinizin fotoğrafını açmıştır.bide hep beraber çekindiğimiz fotoğrafları.Ekrem:tamam ya bizimkileri koyduysa sorun yok.Zeynep:biz aşşağıda ders çalışıyoruz. .sizde başlayın.zeynep aşşağı gider.Sevil giyinmiştir.kapıyı açar.Sevil:gelsene ekrem.Ekrem odaya girer.sevil diski görünce.Sevil:yüklemişmi ayçin.Ekrem:evet.hadi açta bilgisayarı bakalım.sevil bilgisayarı açar diskide takmıştır.resimleri sıradan açarlar.ilk başta hepsinin çekindiği fotoğraflar vardır.Sevil:ne güzel çıkmışız.Ekrem:evet güzel.sevil daha sonra diğer fotoğraflara geçer.sevil şok içindedir ve ekremde öyle.Sevil:ayçin öldürücem seni.Ekrem:anamm…hangi ara yakaladı bu kareleri.Sevil:ayçinin fotoğraf çekme işinde bu kadar iyi olduğunu bilmiyodum.şuna bak biri görse bizi sevgili sanar.Ekrem:sevgili?Sevil:evet sevgili.hapşuu.Ekrem:çok yaşa.Sevil:ya ben siliyorum bu fotoğrafları.şuna bak öperken yakalamış.Ekrem:durr.silme.diski bana ver ben bilgisayara yükliyip geri veririm.Sevil:ya hayır bu resimler sende olmasın diye silicem zaten.Ekrem:sevil niye siliyosun ya.ne güzel fotoğraf. silmiceksin.Sevil:silicem.Ekrem:silmiceksin.Sevil:silicem.Ekrem:silmiceksin.Sevil:öf tamam silmicem. Ekrem:diğer fotoğrafı aç iki tane daha olması lazım.Sevil:bunlar daha iyi.Ekrem:evet güzel.Sevil:bu kadar.sevil bilgisayarı kapatır.Ekrem diski alır.Ekrem:ben sana yarın getiririm.Sevil:tamam.bu arada zeynep niye yukarı gelmiş.Ekrem:ders kitaplarımızı getirmiş.neşet hocaya gitmamize iki saat var. sınava çalışalım diye karar vermişler.bizde burda çalışıcakmışız.Sevil:ee başlayalım ozaman ne duruyoruz.seviile ekrem çalışmaya başlarlar.Zeynep&cihan:Cihan:zeynep aslında bizim çalışıcağımız bi konu kalmadı hepsini biliyoruz.Zeynep:Ya yinede bi daha gözden geçirsek.Cihan:zeynep çok gerginsin.Zeynep:evet ya sınavda heyecanlanıp her şeyi unutmaktan korkuyorum.Cihan:merak etme unutmassın.Zeynep:İnşallah görücez.Cihan:senin için rahat deil.test çözelim o zaman.Ayçin&cenker: Ayçin:ayy..cenker çok korkuyorum.Cenker:neden.Ayçin:Ya sınav anında kafam dağılıp her şeyi unutursam.bide artı bir heyecan.Cenker:ayçin.korkma yane altı üstü sınav oluyoruz.ama senin başaracağına inanıyorum.Ayçin:saol cenker.senin verdiği güven ve destek bana çok iyi geliyo.sen olmasan başaramazdım.Very Happy Sevil&Ekrem:Sevil:sınava girmemize iki saat kaldı. sormak istediğin başka bişi var..Hapşuuu…Ekrem:Çok yaşa.Ya öf ya benim yüzümden hasta oldun.Sad Sevil:ekrem abartma istersen altı üstü nefle oldum.Ekrem:inşallah sadece nezleyle kalır.Sevil:merak etme benim bünyem sağlamdır kolay kolay hasta olmam.Ekrem:İnş.Sevil:ee sormak istediğin bişi varmı sınav öncesi. Ekrem:yok yane zaten hepsine çalıştık demi.sevil ayağa kalkıp zeynebin dolabını açmıştır. Ekrem:sevil sen niye zeynebının dolabını açtın.Sevil:içerisi biraz soğukta üstüme bişi alıcam. Ekrem:yoo soğuk deilki.Sevil:of ekrem ben üşüdüm.Sevil üstüne bişi alıp oturmuştur.sevilin yanakları kızarmaya başlamıştır.2dk. sonra titremeye başlamıştır.Ekrem elini sevilin alnına götürmüştür.Ekrem:sevil sen yanıyosun.Sevil:hayır ya ben yanmıyorum sen soğuksun. Ekrem:üstündekini çıkart dolaba geri koy.Sevil ayağa kalkmaya çalışıyordurçama bi türlü kalkmayı becerememiştir.Ekrem:sevil noldu.Sevil:çok yorgun hissediyorum kendimi ayaklarım tutmuyo sanki.Ekrem:hasta oldun valla hasta oldun.tamam otur sen.ama üstündekini çıkart.Sevil:ya hayır ben üşüyorum görmüyomusun.Ekrem:zaten ateşin olduğu için çıkarmalısın.Sevil:hayır çıkartmıcam.Ekrem:ya sevil inat etme havale felan geçireceksin.allah korusun.ekremle sevil hırkayı çekiştirmeye başlamışlardır.Sevil:ya ver.Ekrem:bırak şunu sevil.ateşin yükselicek.hırka bi sevilin tarafına gidiyodur.bi ekremin tarafına sonra zeynep odadan içeri girer.Zeynep:Siz naptınızı sanıyosunuz.Küçük çocuklar gibi hırkamı çekiştirmeyi bırakın.sonunda sevil almıştır.Zeynep:ya siz manyakmısınız derdinizne ne istiyosunuz hırkadan.Ekrem:sen bana bağrıcana git sevilin alnına dokun zeynep hanım sonra hırkayı neden çekiştirdiğimizi anlarsın.Zeynep:sevilin alnınamı dokunuyum.zeynep seviln alnına elini uzatmıştır.Zeynep bağırmıştır.Zeynep:Ayyy..!!! Sevil sen yanıyosun.Ver şu hırkayı.havale geçireceksin.bu severde zeyneple sevil çekiştirmeye başlarlar.Sevil titriyodur.Sevil:ya bırak çok üşüyorum.Zeynep:senin iyiliğin için.ateşinin düşmesi için.bırak artık.sevil bırakmıştır. Zeynep sevilin elinden tutup çekiştirmiştir.Zeynep:kalk çabuk banyoya. Sevil:neden.Zeynep:elini yüzünü yıkıcaz.Tabi zeynebin bağırmasını duyan. cihan&ayçin&cenker: koşarak gelmişlerdir. cihan&ayçin&cenker:Noldu..!!!.Zeynep:sevilin ateşi var.Ayçin:kız tirtir titriyor şuna bak.Zeynep:kalk sevil banyoya gidip alini yüzünü yıkıcaz.Sevil:ya kalkamıyorum.ayaklarım tutmuyo sanki.Zeynep:ekrem yardım et.Ekrem sevilin koluna girmiştir.Zeynep:tamam çık sen ekrem.Sevil elini yüzünü yıkamıştır.ama hala titriyordur.zeynebin koluna girip odaya geri dönerler.Ayçin:kızım sen nerde hasta oldun böyle yataklara düşücek kadar.Ekrem tam azını açacaktırki.Sevil lafa atlar.Ya siz gece uyurken çok sıkıldım hava almaya çıktım.hava çok soğuktu orda üşüttüm heralde.Ayçin:ya niye üstüne bişi almıyosun.Cihan:aksi gibi sınav var bu gün.Cenker:öf napsak hastaneye felanmı götürsek.Sevil:isterseniz yoğun bakıma alsınlar.Ayçin:sen sınava giremessin.şu haline bak.Sevil:ya benim o sınava girmem lazım.Cihan:kolayı var.biz gideriz neşet hocaya olanları anlatırız.bu gün sınavı iptal eder.Zeynep:evet babam anlayış göstericektir.Cihan:ama tabi bize yinede dera işletir.cenkerse daha deminden beri ekremi izliyodur.Cenker:eko sende hiç iyi görünmüyosun.Ekrem:yok ben iyiyim.Cenker:eminmisin.Ekrem:ya evet iyiyim.Sevilde bu sefer elini ekremin alnına uzatmıştır.Sevil gülmeye başlamıştır.Ayçin:noldu.sevil gülmeye devam ediyodur. Ekrem:kız ateş beynine felanmı vurdu.Sevil:siz benim ateşimi düşürmeye uğraşıcağınıza ekreminkini düşürün.Cihan elini ekremin alnına götürür.Cihan:hah ekrem bi sen eksiktin.Ekrem:ya oğlum bişeyim yo..Hapşuu.Zeynep:tabi tabi.hiç bişeyin yok.o zaman niye hapşuyuyosun.Ayçin:sevil sen dün gece üşüttüğüne eminmisin.Ekremin niye ateşi var.o niye nezle.Sevil:ya nerden biliyim neden hastaysa kendisine sor.Ekrem&sevil:hapşuu..Cihan:yok yok bunların ikiside sınava bu halde giremez.Ayçin:ayy napıcazz.Cihan:biz dördümüz neşet hocaya gidicez.seville ekremin hasta olduğunu söylicez.oda sınavı iptal edicek.o kadar basit.tabii.sınav olmasada neşet hoca bizi bırakmaz.Zeynep:evet ya.4 saat test çözdürür.Sevil:e iyi bende eve gidiyim.dinleniyim. Zeynep:hayatta olmaz.sonra annen benden bilir.sevil sen bu gecede burda kalıyosun. Sevil:amaa. Zeynep:aması felan yok.biz anneni arar söyleriz.Ayçin:ay biz çıkalım bide bize hastalık bulaşmasın. neşet hocaya gitmemizede az kaldı.cihan,cenker ayçin salona inerler.Zeynep:Ekrem sende burda sevilin yanında kalıyosun.şimdi bu yine üstünü örter felan.Ekrem sevile çapkın bi bakış atar. Ekrem:memnuniyetle kalırım.Zeynep:efendim anlamadım.Ekrem:diyorum.kalırım canım ben kalırım.Sevil:ya biz burda iki hasta 4 saat boyunca napıcaz.Zeynep:5 saat demek istedin heralde geliş gidiş uzak.valla naparsanız yapın.valla bi daha banyoda kilitli kalmayın.bide birbirinize su atmayın. onun dışında her şeyi yapabilirsiniz.sevil oturduğu koltuktanyastığı alır ve zeynebe fırlatır.Sevil:gıcık. Zeynep:ne yalanmı.Sevil:ya sen hadi gitsene.geç kalmamışmıydın. Zeynep:baakıyorumda beni postalamak için acele ediyosun.Sevil:Zeynep..!!! Ha bide ekrem montun salonda kalmış onu buraya getiriyim.zeynep ekremin montunu getirip yatağın üstüne koyar Zeynep:bak sakın giyinmek fln yok. Zeynep:hadi biz gittik bişi olursa telefonla arayın.Ekrem:tamam ararız. Zeynep&cihan&cenker&ayçin:Ayçin:hadi hadi biraz çabuk olalım neşet hoca azarlıcak yine bizi.Zeynep:gidiyoruz ya zeynep.Cihan:öf tamam ya bi susun.z&c&ci&a neşet hoyanın evine gidip olan bitenleri anlatırlar.neşet hoca sınavı yarına iptal eder.ama yinede neşet hoca onları bırakmaz.Sevil&ekrem:Ekrem:yine kaldık başbaşa.Sevil:hıı.Ekrem elini sevilin alnına uzatır.Ekrem:ateşin biraz düşmüş gibi.Sevil:evet biraz daha iyiyim.sen.Ekrem:ya benim bişeyim yok.Sevil:eminmisin.yüzün çok yorgun.bitkin görünğyorsun.Ekrem:öfff sevill.Sevil:madem seni ben hasta ettim ben iyileştiricem.sevil ayağa kalkar.Ekrem:nereye. Sevil:mutfağa.Ekrem:napıcaksın mutfakta.Sevil:annem hep hasta olduğumda bana böle limonlu,naneli fln sıcak içecek yapardı.nezleye iyi geliyor.Ekrem:nanelimi?Sevil:evet beğenemedinmi.Ekrem:ben naneyi hiç sevmem amaaa.hapşuu..Sevil:amaa?? Ekrem:Ama tabi sen yaparsan içerim.Sevil:niye sadece ben yaparsammı içersin.Ekrem:Evet.senin elinden zehir olsa içerim. Sevil bişi demeden aşağı inmiştir.Sevil kendine ve ekreme limonlu naneli şekerli sıcak suyla bi karışım hazırlamıştır.daha sonra iki tane bardakla odaya çıkmıştır.ekrem kanepede yatıyodur. gözleri kapalıdır.Sevil:ekremm.uyuyomusun.ekrem duyuyodur ama ses vermez.Sevil:öff sevil öf..kendini hasta ettiğin yetmezmiş gibi çocuğuda hasta ettin.sevil elindeki sıcak içecekleri sehbanın üstüne bırakır ekremin yanına gider.elini alnına koyar.Sevil:ayy.ateşide çok yüksek.üstünüde örtmüş kaldırıyım elini yüzünü fln yıkasın.canım yaa.ne güzelde uyuyo kıyamam ki ben şimdi uyandırmaya.Sevil eliyle ekremin alnını okşar.tabi ekrem uyumadığı için olanların farkındadır. Sevil:ekremm.ekremm.ekrem…Ekrem:hıı..Sevil:hadi kalk.Ekrem:niye.Sevil:ateşin var elini yüzünü yıka.üstündeki örtüyü çeker.Sevil:hadi ekrem bak bende hastaayım ayata durcak halim yok.Ekrem ayağa kalkar.elini yüzünü yıkar.sevilin yanına oturur.sevilde bardağı uzatır.Sevil:hadi iç.Ekrem bardağı ilk önce burnuna götürür.sonra yüzünü ekşitir.Ekrem:acayip nane kokuyo.Sevil:evet biliyorum kokusu benide rahatsız ediyo ama.iki saate kalmaz ayaklanırız.Hadi ekrem iç şunu.ama nazlandın ama.Ekrem yüzünü ekşite ekşite içmiştir.Sevil:ya öff afedersin ya sende benim yüzümden hasta oldun.Ekrem:Sevil amma üzüldün yaa.Birazda olumlu düşün.Sevil:Hasta olmanın nedesi olumlu olabilirki.Ekrem:Ne güzel eylendik.Banyoda başbaşa kilitli kaldık.Sınavdan bu gün yırttık.Beş saat beraber baş başayız fenamı yane.Sevil: Ekrem kolunu açımıştır.Ekrem:gel buraya.sevil başını ekremin omzuna koymuştur.15.dk sonra.Sevil:ekrem.Ekrem:efendim.Sevil:ya ben sıkıldım böyle.boş boş durmaktan sen sıkılmadınmı.Ekrem:yo sıkılmadım.Sonsuza kadar böyle durabilirim.Sevil ekremin omzundan kafasını kaldırır.Sevil:öylemi Ekrem:evet öyle Ekrem:mutfaktan içecek alıcam sende istermisin.Sevil:olur.Ekrem ayağa kalkar.Ekrem:ya sevil montum yere düşmüş.Bi kaldırsana ben içecekleri alıp gelene kadar.Sevil:tamam.Ekrem aşşağı iner.Sevilde kalkıp ekremin montunu yerden alıp yukarı koyarken.Cebinden bir zarf düşer.Sevil:alahallah bu zarfta neyin nesi.Zarfın ön yüzünde“Biricik Dünyalar Güzeli Aşkıma” yazıyodur.sevilin yüzü bir an düşmüştür.Hatta ağlamaklı bir hal almıştır.Sevil kendi kendine:ekrem.bunu bana nasıl yaparsın.sana duygularımı açıkladım.Daha fazla dayanamayıp zarfı açmıştır.içinden bir kağıt çıkmıştır ve okumaya başlar.
”Aşkım;Biliyorum. Zarfı korkarak ve üzülerek açtın.İnan bana amacım seni üzmek değildi. Çünkü ben senin o güzel gözlerinden yaşlar akmasına dayanamam.”
“Hatırlıyormusun seninle ilk üniversitenin önünde karşılaşmıştık.Aslında o anda bi daha hiç birinizle karşılaşmıyıcağımı düşünmüştüm.Benim için sadece sıradan bir insandınız.ama zaman geçtikçe bunun böyle olmadığını anladım.İlk neşetten ders almaya başladığımız andan hepimiz birbirimizden nefret ediyorduk ve sen devamlı bana laf sokuyurdun.Senden hoşlanmaya başlamıştıım ama bunu kendime bile itiraf edicek cesaretim yoktu.Seninde bana karşı boş olmadığını anladım.Sen ve ben ne kadar inat etsekte zaman geçtikçe dahada bağlandık birbirimize. cenkerle o gün sizi dolandırdığım için ve üniversiteyi kazanamadığım için pişman değilim.Sınavı kaybetmiştim ama iki tane iyi dost kazanmıştım ve bide Prensesimi bulmuştum…”
“Sevil seni çok seviyorummm.Sen benim ilk ve tek aşkımsın.Not: Japon balığım bu mektubu okumayı bitirdikten sonra arkanı dönermisin…”
Sevil bu yazıyı görünce hemen arkasını dönmüştür. Karşında ekrem vardır.evet sevilin mektubu bitirmesini beklemiştir.Sevil:ekrem bunlar çok güzel.Ekrem:Senin kadar güzel değiller…17.BÖLÜM SONU….DEVEMI GELİCEKTİR.BİLİYORUM YİNE BANA SİNİRLENDİNİZ BÖYLE BİR YERDE KESTİĞİM İÇİN.YORUMLARINIZI,TAHMİNLERİNİZİ VE BEĞENDİĞİNİZ SAHNELERİNİZİ YAZINN LÜTFENN…
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyPerş. Ara. 09, 2010 12:56 am Paylaş

spr btnm dwm
-fatmaNur-
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
-fatmaNur-

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:12 am Paylaş

çok güzeel
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 270
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 4:14 am Paylaş

harikaaa devam Lütfen : )
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 3 EmptyCuma Ara. 10, 2010 9:26 am Paylaş

yeni okuyucu geldi dadlum çok gzl yazıosun dewam

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki