Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPaz Mart 20, 2011 10:06 am Paylaş

süper olmuş dvm
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 4:53 am Paylaş

yNiSiNi hzLı yaZ oLr mu çoK meRaq éTTiM..!
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:17 am Paylaş

hzLı yaz DéDm aMa yNlı$ aNLama oLuR mu..!?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPaz Nis. 24, 2011 9:33 am Paylaş

devam etmyck misin senaryo..çoook güzel ama senaryo(yeni okuyucu)
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 10:30 am Paylaş

ferhan ! eğer anıdan vakit ayırıp bunu yazmasan bir ara seni parçalarım ! :D biliyorum netin yok ama net alınca aıdan vakit ayırıp yazmaya çalış.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 10:38 am Paylaş

çoook güzel bi senaryo Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPaz Haz. 05, 2011 6:19 am Paylaş

YENİ OKUYUCU:)süper tüm bölümlerini bir solukta okuyamadım çünkü baya bir bölüm vardı ama hepsini heyecanla okudum yb bekliyorumm
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPaz Haz. 05, 2011 7:58 am Paylaş

Senaryo sahibi.
Lütfen flood yapma
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:31 am Paylaş

yb yb yb..?
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 11:08 pm Paylaş

ybybyyb nerdee
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptySalı Haz. 07, 2011 12:09 am Paylaş

yb nezman gelirr
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPerş. Haz. 09, 2011 11:21 pm Paylaş

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__3o.BÖLÜM

3o.BÖLÜM:

Sevil:Anne noldu sesin kötü geliyo.Dur anne ağlama noldu söylesene. Sevil:NEE… Sevil:Napıcaksınız peki.Sevil:Beni burda yalnız mı bırakıcaksınız.Hayır bende geliyorum. Sevil:Amaa… (Sevilin annesi telefonu kapatmıştır.) Ekrem:Sevil ne oldu söylesene.Sevil:Teyzem. Ekrem:Noldu teyzene söylesene.Sevil:Kalp krizi geçirmiş.7 saat sonra ameliyata alıcaklarmış. Ekrem:İyide niye 7 saat sonra hemen almaları gerekmezmi? Sevil:Demekki şuan ameliyata girmesi tehlikeli. Annemlerde Ankaraya gidiyor.Şimdi yola çıkmışlar bile.Öff.Yanlızmı kalıcam deyince.Banada 2 gün daha arkadaşında kal dedi.Ya ben zeyneplere gidememki annesi gelmiştir.Ekrem:Ay bi aksiyon bi aksiyon bela çekiyoruz yaa.Bi durulmadı ortalık.Sevil:Ekrem sus.Napıcağımı düşünüyorum.(Sevil biraz durur.) Sevil:Ben eve gidiyorum neyse görüşürüz.Sevil yürken ekrem kolundan çeker.Gece gece nereye gidiyosun ya bide evde teksin sinmez benim içime gidemezsin.Hem annenler 1 günlüğünede yok kalırlar onlar 4 gün felan.Sevil:Evde kalıcam.Ekrem:Hayır.Sevil:Ekrem.! Ekrem:Tamam ama gece 11e kadar yanında kalırım yatma zamanı giderim.Sevil:Öf yaaa geç kaldık. Ekrem:Neye? Sevil:Çocuklar bizi msnede bekliyor.Ekrem:Ha ben onu unutmuşum iyi işte beraber çalışmış oluruz.Sevil:Bu kafayla nasıl çalışıcam.Hadi yürü eve gidelim.Ekrem:Bi dk. Benim kitaplar evde.Sevil:Benimkinden çalışırız.Ekrem:İyi tamam.Sinemadan çıkıp sevillerin eve yürümeye başlarlar.Sevil eline telefonu alıp annesini arar.Sevil:Alo anne.Teyzemin durumu nasılmış şimdi. Tehlikeli bi ameliyatmıymış.Sevil:Ohh.Bakın ankaraya varana kadar beni sıksık arayın.Teyzemin durumundanda haber verin ber burda meraktan çatlarım.Sevil:Tamam hadi görüşürüz.Ekrem:Bi gelişme varmıymış.Sevil:Şuanda hayati risk yokmuş ama 7 saat beklemeleri gerekiyormuş. Ekrem:Oh.O zaman iyi.Sevil gelseni zeynebe yada ayçine bırakıyım olmaz böyle evde tek kalamazsın. Sevil:Ya tamam tek kalmam için rahat etsin.Ayçini çağırırım ders çalıştıktan sonra.11de gelir onla beraber kalırım.Ekrem:Ha bide iki kız kalıcaksınız.Sen beni delimi etmeye çalışıyosun.Sevil:Ekrem çok konuşmada yürü ya bide senle uğraşıyorum.Sevil yoldayken yine eline telefonu alır bu sefer ayçini arar olanları ayçine anlatır.Sevil:İşte böyle diyorum sende gelsin bizim evde beraber kalsak.Ya ben tek kalırımda Ekrem efendi bırakmıyor.Ayçin:Salakmısın sevil tabi bırakmaz seni ne ilin var tek başına ayrıca sen gel bize.Annem göndermez bizi.Sevil:Yaa nasıl yapsakki.Ya ama benim eve mutlaka gitmem lazım.Telefon şarj aletimi yanıma almam lazım annemler ulaşamazsa çok korkarlar. Ayrıca banyo olmam lazım ders kitaplarımı almam lazım.Yane eve mutlaka uğramam lazım.Ayçin:O zaman şöyle yap.Iıı siz sinemadan çıktınız mı? Sevil:Evet çıktık.Ayçin:O zaman kesin ekrem yanınadadır yalnız bırakmamak için.Sevil:Evet yanımda.Ayçin:Heh.siz şimdi ekremle sizin eve gidin sen evde işini bitir.Yatmak için buraya ekrem seni getirsin sen yalnız kalma.Sevil:İyi madem bizim evde 12ye kadar kalalım yatmak için gelirim.Hem ders çalışırız biz.Ayçin:Ay siz çalışmadınızda demi? Biz konuyu bitirdik bilmediğimi msneden sordum.4ümüzde bitirdik.Diğre konuya başlıyıcaz.Sevil:Öf bide yetişmemiz lazım çalışmamız lazım ayy..Niye her şey üst üste geliyor.Seville ekrem eve varmışlardır.Sevil:Neyse ben kapatıyorum geldik eve.Ayçin:By.Bak 12de gel bekliyicem. Telefonu kapatırlar.Ekrem:Ayçinde kabul etmedi demi? Sevil:Hayır etmedi 12de onlara gidicez benim evde işlerim var.Sen msnenin başına geçiyorsun masanın üstündeki kitaplarıda açıyorsun.Onlar nerdelerse devam ediyorsun ordan çalışmaya.Ekrem:Önceki konular ne olucak.Sevil:Onlara beraber çalışacağız.Ekrem:İyi tamam.Sevil:Ben banyoya giricem.Bak sakın msnemi fln kurcalama.Ekrem:Niye nolucakkİ.Sevil:Girersin fln abuksubuk cevaplar verirsin.Ekrem:Çevrim dışı girerim.Sevil:Öf iyi tamam.Hemen çıkıyosun ama.Ekrem:Tamam tamam.Sevil banyoya gitmiştir.Ekremde sevilin msnesini kurcalıyordur.Normal şeyler vardır resimler nickler.Sonradan msnelere bakmaya başlar bayağı kişi vardır.Erkeklerde vardır tabi.Ekrem çevrimiçi olur.Erkeklerden bi kaçı salak salak bir şey atmaya başlar.Ekremin tepesi iyice atmıştır.Ekrem:Nerden buluyo bu kız dengesizleri yaa.Hayır sevil böyle ekliyicek uğraşıcak bi tip olsa neyse.Bu kız zaten ben dışında dünyadaki bütün erkeklerle iyi geçiniyor piskopatından tut delisine kadar.Sonra bir tane daha biri yazı atmıştır.Bu kızdır.Nickinde sıla yazıyordur.Sıla:Sevil abla annem babam ablam beni evde bırakıp teyzemin yanına hastaneye gittiler.Semra teyzemlerde yola çıktımı? yoksa beraber mi geliceksiniz.? Ekrem sevilin kuzeni olduğunu anlamıştır aslında cevap yazmıyıcaktır sonra cevap yazmaya karar vermiştir."Semra teyzenle hüseyin enişten yola çıktı.Ben istanbuldayım" Sıla:Sen niye gelmedin? Ekrem tam o sırada çevrimdışı olmuştur.Sevilde banyodan çıkmıştır saçları ıslaktır.Sevil:Eee başladınmı çalışmaya. Ekrem:Hayır senin msneni kurcalıyorum.Sevil:Ekrem sen hala çıkmadın mı? Ekrem:Sıla diye bi kız mesaj attı kuzenin galba al cevap yaz.Sevil okur.Sevil:Benim adıma cevapmı yazdın.Ekrem:Evet.Sevil sılaya cevap yazar.Sevil:Tatlın internet kesildi kusura bakma.Sıla:Önemli değil.Sen niye gelmedin. Sevil:Ben bu gün arkadaşımdanydım annemde benim eve gelmemi beklemeden bi valiz hazırlayıp çıkmışlar.Gelmek isterdim.Sıla:Öff.Şimdi yaza kadar görüşemiyicezmi.?Ekrem:Kaç yaşında kuzenin. Sevil:Bu 15.Ekrem:Çok tatlıymış.Sevil:Evet çok tatlıdır zaten.sevil sılaya cevap yazar.Sevil:Tatlım maalesef lys sınavı için çalışıyorum biliyorsun gelemezdim.Sinem teyzem bi iyileşsin hastaneden çıksın.İnş.Yazın sinem teyzemin antalyadaki yazlığında buluşuruz.Sıla:İnş.İyileşsinde.Sevil:Ablan aslı hastanede dimi? Sıla:Evet telefonundan ulaşabilirsin istersen.Gizem ablayla destek çıkmaya çalışıyordur.Sevil:Tamam ben arıyacağım zaten.1 saat sonra.Neyse tatlıum benim kapatmam lazım by.Sıla:By.Ekrem:Bi dakika annenler 3 kardeşmi? Sevil:Evet.Hiç konuyu değiştirmeye çalışma.Niye kurcalıyorsun benim msnemi? Ekrem:Sen asıl bana cevap ver bu erkekler kim.Sevil:Hangi erkek.? Ekrem:Msnedeki.Sevil:Benim msnemde arkekmi varmış.Yanlış görmüşsündür.Ekrem:İyi ozaman bu kim? Sevil gülmüştür.Ekrem:Ne gülüyosun.Sevil:O benim kuzenim.Ekrem:Hay deliricem yaa. Sevil:Ekrem sende amma kıskanç çıktın.Kıskandığın kişide kuzenim.Ekrem:Gülme.Sevil:Sen benim msnemle uğraşıcağına kendi msnenle uğraş.Ful kız vardır.Hepsi temizlenicek onların.Aile akraba kuzen ben ayçin zeynep dışında bir tane bile kız görmiyeceğim.Ekrem:Hayır temizlemem.Sevil:Nasıl temizlemezsin yaa.Silinicek onlar.Ekrem:Hangi birini temizliyim yaa.Onlar cenker bize işe yarıyo o msneler.Sevil:Haa cenkerinde var yane.Ekrem:Anææm azımdan kaçtı.Sevil eline telefonu alır.Ayçini arar.Ayçin:Efendim sevil kötü bir habermi var yoksa.Sevil:Gelince sana anlatıcaklarım var.Ayçin:Ne hakkında.Sevil:Konuşuruz.Ekrem:Ya sen ne yaptığını zannediyorsun.Cenker ayçine açılmaya çalışıyor bide bunu söyleyince nasıl söyliyicek ayçine.Sevil:Yok yaa sanal alemde kızlarla konuşsun bi ayçine açılamasın.Ekrem:Ora sanal alem bi kere.Sevil:Ekrem tartışma bitmiştir.Onlar temizlenicek. Ekrem:Temizlemiyorum.Sevil:Aç şu msneni.Ekrem msnesi açar.Sevil:Yuh bune ya.Ful kız ekli resmen bu msnede.Ekrem:Tabi var baya.Sevil:Ekrem dua et şimdi bi kız fln abuk subuk bişi yazmasın dua et. Seni şuracıkta boğarım.Ekrem:Eee biz en iyisi kapatalım dimi.Sevil:Kapatmıyalım.Biri yazı atmıştır kızdır.x:Ooo nederlerdesin ekrem sanal aleme uğramaz oldun ne zamandır.Sevil:Ekrem.! Ekrem:Öf sevil ne var.Ekrem çevrimdışı olur.Ekrem:Ya bunlar sevgili olmadan önce ekliydi senle.Sevil:İyi o zaman sil zaten sanal alem.Ekrem:Ya kendinde diyorsun sanal alem diye.Sevil ekreme biraz bakar sonra msneden çıkıp sadece 6 nın ekli olduğu bir msneye girer.Girer girmez sevili toplu konuşmaya almışlardır.Zeynep:Nihayet yane.Ayçin:10 saattir sizi beklliyoruz.30.BÖLÜM SONU…!! YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.BU BÖLÜMÜ BİRAZ GARİPSEDİM NEDENSE YAZARKEN BÖLÜM SAÇMALADIMMI BİRAZ SANKİ BANA DEĞİŞİK GELDİ YORUMLARINIZI MUTLAKA İSTİYORUM….31.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN.BAKALIM SEVİL VE EKREM MSNE İŞİ NE YAPICAKLAR…?

__ZamaN GeçTikçe BirbiRimize DaHada BağLanıyoRuz__AşK & DostLuK__31.BÖLÜM

Sevil:Tamam geldik işte.Eee hangi konuları bitirdiniz.Cenker:İlk konu bitti.2.ninde yarısındayız. Cihan:Az kaldı zaten 2 konu vardı.Siz bitirdik asıl siz ne yapıcaksınız.Sevil:Biz.Bilmiyorum.Çalışırız beraber.Ayçin:Sen benle ne konuşucaktın sevil.Sevil:Boş ver gelince konuşuruz.Ekrem:Ya sevil söyleme zaten açılamıyo cenker. Sevil:O onun kendi sorunu.Ekrem:Bak konuşmaz şimdi fln.Sevil:Şu ders işi bitsin bende konuşmayacağım senle.Ekrem:Ne o konu kapandı sanıyordum.Sevil:Evet kapandı.Temizliyene kadar bende konuşmuyorum.Sevil ekreme kitabı verir kendine kafasını gömer.Sevil:Konulara başla bende başlıyorum sonra beraber çalışırız.Ekrem:Tamam.(Ekremle sevil konulara gözgezdiriyorlardır.Hemde kafasına takılan yerleri işaretliyorlardır. Yarım saar sonra.) Ekrem:Ben baktım konulara.Sevil cevap vermemiştir.Ekrem:Sevil.! Sevil:Tamam 1 sayfam kaldı bekle.Sevilde bitirmiştir.Ekrem:Sen kızdınmı bana.Sevil:Kızmamış gibi bi halimmi var? Ekrem:Ya tamam silerim Cenkerede temizletirim.Ayçine söyleme sen.Sevil:Temizledikten sonra bana gösterilicek.Ekrem:Tamam yaa.Ya sen niye bu kadar taktın.Zaten 2 aydır girmiyorum nerdeyse.Sevil:Entrikadan yalandan dolandan fırsat bulamamışsındır.Ekrem:Ya.Devamlı başıma kakmakmı zorundasın.Sevil:Yalanmı? Ekrem:Her neyse şu konuyu bitirelimde.Sevil:Tamam.Tam başlıyıcaklarken msneden biri yazı atar.Ayçin atmıştır. Ayçin:Sevil bak bi saate kadar gel.Sevil:Öf tamam çalışıyoruz.Geliriz bir saate.Seville ekrem beraber çalışmaya başlamışlardır .45 dakika sonra bitirmişlerdir.Ekrem:Öff bitti.Sevil:Kısa konuda ondan bitti.Tamam işimiz bittiğine göre bilgisayarı kapatıyım.Ekrem:Sen feysini açsana.Sevil:Feysimi dondurdum.Ekrem:İyi aç bakıcam.Sevil:Ekrem 8 aydır kullanmıyorum sınavdan beri.Ekrem:Gir bakıcam.Sevil:Ya ne gerek var zaten fazla bişi yok.Asıl seninkine bakalım.Ekrem:Yuh yane feystende kız sildiricek değilsin.Sevil:Sanaldansa siliceksin.Arkadaş ilk okul aradaşları fln kalabilir yane. Tanıdıkların kalır.Ekrem:Zaten sanal fazla yok 20 tane felan.Sevil:20mi temizlenicek onlar.Ekrem:Ya yeter başımın etini yedin sevil.Sevil:Sen açtın bu konuyu.Ekrem:Hem sen niye istemiyosu ki.Ne var bunda kıskanılıcak sanal alem sonuçta.Sevil:Ya ekrem niye anlamak istemiyorsun.Sence bizim şuanda internetle uğraşıcak halimiz varmı? Paso sınava hazırlanıyoruz.Niye bunlarla vakit kaybediyorsun.Ayrıca tanımadığın etmediğin kızlar napıcaksın sanaldan.Sevil:Kazanmamız gereken bi sınav var yaa.Sende dondur feysini bence.Msnenede girme.Sınavdan sonra ne yaparsan yap. Zaten arkadaşsız olduğunuzda düşünmüyorum ben kalmadığıma göre sende kalmamışsındır. Ekrem:Yok canım zaten Cihanla Cenker kardeşim niye yalnız kalıyım.Sevil:E o zaman bak sende diyorsun iki aydır girmedim diye.Çünkü gerek duymuyorsun.Devamlı altımız beraberiz.Yinede sen bilirsin.Kapatıyorum ben bilgisayarı. Ekrem:Tamam kapatma bilgisiyarı.Donduruyum.Hemde temizliyim.Sevil:Evinde hallet.Ekrem:Görde için rahat etsin.Sevil:Senin için rahatsa benim için sorun yok.Ekrem:Sen görmeden benim için rahat olmıyıcak.Ekrem açmıştır sırasıra birsürü kişi silmiştir. Sonrada dondurmuştur.Ekrem:Oldumu prenses.Sevil:Sende bi karar ver dimi cadımıyım prensesmi. Ekrem:İkiside.Çünkü hem cadısın hemde benim prensesim.Sevil bilgisayarı kapatmıştır.Sevil:Evet çalışmamız bittiğine göre.Bak ama eve gidince bi daha gözden geçir tamam mı? Ekrem:Tamam tamam zaten anladım her şeyi.Asıl sen çalış beni çalıştırıcam diye kendin 1.liği bana kaptırıyorsun. Sevil:O bi kaç seferlikti.Ekrem:2 olmasın o.Sevil:Farketmez şansın yok.Sedvil bi yandan kaç gün eve gelmiyiceğini bildiği için kitaplarını topluyordur.Sevil:Ya sana şaşıyorum.O kadar iyi anlıyorsun i-ki anlayınca nasıl çalışmıyorsun.Ekrem:Bilmem.Sevil:Öf şu sınavı kazanıyım başka bişi istemiyorum. Ekrem:Hiç bişi mi? Sevil:Yane şimdilik tabi kazandıktan sonra üniversiteyi bitirmek istiyorum güzel bir işim olmasını istiyorum.Ekrem:Eeee.? Sevil:Eee? eeesine sonra bakarız canım.Ekrem:İyi madem. Sevil:Sen? Ekrem:Ne ben.Sevil:Sen ne yapmak istiyorsun.? Ekrem:Şu sınavı kazanalımda gerisi gelir zaten.Sonra düşünürüz.Sevil:Ne olmak istiyorsun.Ekrem:Bilmiyorum ki.Sevil:Bende bilmiyorum. Ekrem:Bence sen doktor ol tipine yakışır.Sevil:Doktor? Yok canım daha neler ben tutturamam o kadar yüksek puan.Ekrem:Niyemiş tutturursun bence.Sevil:Neyse yaa bunları konuşmak için erken.Bakıcaz artık zamanı gelince.Sevil:Hadi kalk gidelim.Ayçin şimdi geç geldin diye başımın etini yer.Ya dur bi dakika ben annemlerimi arasam bi.Yoldalar merak ederim.Ekrem:İyi ara.Sevil annesini arar.Sevil:Alo anne nerdesiniz.2 saat kaldı yane varmanıza.Ya hızlı gidiyosunuz hızlı gitmeyin.Ne? anlamıyorum.Ekrem:Noldu.Sevil:Kapattı.Ekrem:Varınca açarlar sana telefon.Sevil:İyi hadi bizde gidelim artık.Seville ekrem evden çıkmışlardır.Sevil kapıyı kilitlemiştir.Ayçinlerin evine doğru yürümeye başlamışlardır yavaş yavaş.Ekrem:Üşüyormusun.Sevil:Yok hayır hava ılık.Öf aklım annemlerde kaldı.Ekrem:Merak etme sağsalim varıcaklardır.Sevil:Umarım.Bir süre sessiz bir şekilde yürümüşlerdir.Sevil azını açmıştır sonunda.Sevil:Sağol ekrem.Ekrem:Ne için.Sevil:Her şey için.Şu son günlerdir devamlı yanımdasın.Ekrem:Önemli değil yalnız bırakıcak halim yoktu ya.Sevilin telefonu çalmıştır.Sevil acele acele telefonu eline almıştır.Ekrem:Kim.? Sevil:Kim olucak ayçin.Sevil:Efendim ayçin.Ya tamam geliyorum yoldayım.Yane yoldayız ekremle beraber geliyoruz.Sevil:Ya bu günde telefonu suratıma kapatan kapatana.Ekrem:Tamam vardık sayılır zaten.Seville ekrem ayçinlerin kapısının önüne varmışlardır.Ekrem:Iıı geldik.Sevil:Hıhı.Şey ben giriyorum.Ekrem:tamam gir.Sevil ekremin yanağına öpücük kondurmuştur.Ekremde sevil tam çekilirken sevili yanağından öpmüştür. Göz göze bakıyorlardır.Ekrem:Vay vay utangaçlığımızı yenmeye başlamışız.Sevil:Galba.Ekrem sevile sarılmıştır.Sevilde sarılıyordur tabi.Bu mutlu anı ayçin camdan görmüştür.Ayçin:Dur ben şunların mutlu anlarını bozuyum.Tam camı açmıştır bağırıcaktırki tekrardan camı kapatır.Ayçin:Ay yazık yaa.Bozmuyum şimdi.Ne güzel.Dimi dimi yok bozmuyum.Seville ekremse ayrılmışlardır zaten sevil çok tatlı gülümsüyordur.Sevil:Neyse ben giriyorum artık.Ekrem:E hadi burda kök salıcaz biraz daha durursak.Sevil zili çalar.Ayçin:Tamam o dadan çıkıcaktırki.Bu seferde telefonu çalar.Ayçin:Heh yane.İkinizde tam çalıcak zamanı bulursunuz.Ayçin:Telefona bakar.Arayan cenkerdir. Ayçin:Ayy.. Cenker arıyo napıcam.Kapı bi daha çalınmıştır.Nergis ve melih evde yoktur.Melih daha işten eve gelememiştir.Nergiste komşuya gitmiştir.Ayçin:Ay napsamki ben.Telefonla zil zırzır çalıyordur. Sonunda ayçin bi karar verir.Cama çıkar.Ayçin:Sevil.Sevil:Ya kızım açsana kapıyı ağaç oldum. Ayçin:Sevil cenker arıyo.Sevil:Ya iyi işte açsana ne bekletiyosun.Ayçin:Kapıya zırzır basmazsan açıcam.Sevil:Tamam bekliyorum.Konuş.Ayçin telefonu açmıştır.Ayçin:Alo efendim cenker. Cenker:Nasılsın iyimisin. Ayçin:İyiyim sen.Cenker:Şey sevil geldimi? Ayçin:Gelir bi kaç dakikaya.Sevil için mi? aradın.Cenker:Yok hayır ekremde yanındaysa söylede bize gelsin diyicektim.Ayçin:Niye cenker ekremin telefonu yokmu aç söyle.Cenker:Aradımda ulaşamıyorum.Ayçin:İyi tamam ben söylerim.Kapatıyorum.Cenker:Tamam kapat.Ayçin:Kapatıyorum.Cenker:tamam.Ayçin tam kapatıyodur.Cenker:Dur dur.Ayçin:Söyle dinliyorum.Cenker biraz durur sonra vazgeçer. Cenker:Hemen gelsin ama.Ayçin:Ne hemen gelsin.Cenker:Ekrem.Ayçin iyice sinirlenmiştir telefonu suratına kapatır.Ekrem:Naptılar acaba bizim cenko söyleyebildimi? Sevil:Ay inşallah yaa.Ekrem:Tam söyliyicek devamlı lafı döndürüyor kaçıncı bu.Sevil:Evet ayçinde sinirleniyor.Birazdan karşımıza ya mutlu yada…Sevil tam lafını tamamlarken ayçin sinirli bir şekilde kapıyı açar.Ekrem:Yada ne.Sevil:İşte bu ayçin çıkar.Ekrem ayçini sinirli görünce korkmuştur.Ekrem:Kadırgalı iyimisin sen. Ayçin:Söyle şu kankana biraz örnek alsın kankalarını.Sevil:Ya bi sakin ol.Noldu.Ayçin:Geçin içeri anlatıyım.Ekrem:Annenler yokmu evde.Ayçin:Yoklarda dahada gelmezler.Ekrem:Yok ben girmiyim şimdi baban fln gelir bu gün bi tane daha heyecan yaşıyamam.Ayçin:Ekrem.!Gir dedim.Ekremle sevil içeri girerler.Sevil:Ee ne dedi cenker.Ayçin:Ekreme ulaşamıyormuş.Söye bana gelsin dedi.Ekrem:Ne? Ekrem telefonuna bakar.Ekrem:İyide bitane bile arama yok.Hay sıvıyayım yaa yine söyleyememiş. Lafı çevirmiş.Ayçin:Biliyoruz ekrem.Şimdi valla şurda seni şuracıkta gebertirim.Ekrem:Benim ne suçum varya şimdi gider konuşurum ben gerisine karışmam.Sevil:Ayçin sende sakin ol.Ayçin:Sakinim ben.Ekrem:Yaa kesin öyle.Ya çinçincim.Heyecanlanıyor işte eninde sonunda söyliyicektir dimi.Sevil:Başka şeyleri çok iyi biliyor ama.Ayçin:O nedemek.Sevil:Ayçin sen cenkerle sanal alemden konuşsana yane msne fln.Bekli alışır.Ekrem:Hah süper fikir kesin uygulayın.Ayçin:Bilmem bi kere konuştuk oda zeyneplerde msneleri öğrenmek için.Ekrem:Hah iyi sıksık konuşun bundan sonra. Neyse ben basılmadan gidiyim cenkere.Şimdi cenkere gitsemmiki.Sevil:Gitte bi konuş. Ekrem:İyi tamam.Ekrem kapıyı açar.Çok tatlı bi biçimde sevile döner.Ekrem:Seni seviyorum.Hemen evin kapısını kapatır.Ayçin bıyık altındann gülüyordur.Ayçin:Deli.Sevil:Evet kesinlikle öyle.Delim. Ayçin:Artık ekrem diyince arıza çıkartmıyorsun.Sevil:Niye çıkartıyım ki.Seville ayçin ayçinin odaya çıkmışlardır.Sevil:Asma suratını.Ayçin:Ya devamlı konuyu değiştirmesaine canım sıkılıyor. Sevil:Napalım sizinkide biraz zor olucak.Ayçin:evet sizinki kadar zor olmasada.Sevil ayçinin kafasına yastık fırkatır.Ayçin:Yalan mı? Sevil:Neyse sen çalıştın mı? Ayçin:evet.Sevil.Sevil:Efendim.Ayçin:Sana bişi sorucam.Sevil:Sor.Ayçin:Sen gerçekten ekremi seviyormusun.Yane gerçekten.Sevil:Ayçin.! Ayçin:Ne kızıyorsun be.Hala saklıyıcakmısın.Sevil:Ya öyle bişeyi nasıl sorarsın.Biz ekremle sevgiliyiz. Onu tabikide seviyorum.Öylesinemi çıkıcam ekremle.Sevmediğim biriyle çıkmam zaten.Öylesine hiç.Ayçin:Tamam kızma.Sevil:Seviyorum işte.Muzur yaramaz şakacı.Çok tatlı Gülmesini konuşmasını. seviyorum işte herşeyini.Ayçin:Ay tamam sevil bi itiraf ettirelim dedik.Çocuğun herşeyini anlattın.Sevil:Ettirtme o zaman.Ya konuşuncada suç oluyor yaa. 30.BÖLÜM SONU..!! BAKALIM EKREM CENKERLERE GİDİNCE NE KONUŞUCAKLAR.YARIN NEŞET HOCADA NELER YAŞANICAK.SEVİLLE AYÇİN YATMADAN ÖNCE NELER YAŞIYICAKLAR…32.BÖLÜMLE HEPSİ SİZLERLE… 32.BÖLÜMÜ BEKLEMEDE KALIN…İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR..YORUMLARINIZI BEKLİYORUM….

32.BÖLÜM – FİNAL…..
1.part....
ARADAN AYLAR GEÇMİŞTİR….
Sınav günü yaklaşmıştır .Sınav yarındır hepsi yeterince sitreslilerdir.Heyecanlanıyorlardır.Sevil yatağın üstünde büzüşmüşken telefonu eline alır ve ayçini arar.
Ayçin:Alo.
Sevil:Ayçin ben çok gerginim biraz dışarı çıkalım.
Ayçin:Bende aynı şekildeyim.Biraz daha odada oturursam ne olur bilmiyorum.
Sevil:Tamam ben evden çıkıyorum deniz kenarında buluşalım.
Ayçin:Tamam.
Telefonu kapatırlar ayçin ve sevil üstünü giyinip sahile inerler.İkiside tedirgin bir şekilde birbirlerine bakıyorlardır.Banka otururlar.
Sevil:Yarın sınav var.
Ayçin:Evet ve bu bizim son şansımız.
Sevil:Öf ayçin zaten sitrefliyim germe iyice insanı.
Ayçin:Ben senin kadar gergin değilim Sevil.Neşet hocanın desteğiyle yardımıyla bu kadar yol gittik.Neşet hoca bize sadece sınava açıltırmadı.O bize hayat sınavımızı kazanmamızı sağladı.Ne kadar çok yol kat ettik görmüyormusun.İlk günü hatırla.
Seville Ayçin uzun süre birbirlerine bakmıştır ve gülmeye başlamışlardır.Arkalarında durup onları dinliyen Ekrem, Cenker ve Cihandan habersizdirler.Konuşmaları duyan Ekrem birden Ayçinle Sevilin önüne atlar ve ilk karşılaştığı günün taklıdini yapar…
1.Bölümden (İlk karşılaşma..)
Ekrem:Evet arkadaşlar fırsat hepinizin ayağına geldi.Merhabalar hoşgeldiniz.Ben ilim irfan üniversitesi öğrenci birliği başkanı Kerem.
Ekrem ortaya atlayarak kendi taklidini yapmıştır.Seville Ayçinde o günü hatırlayıp kahkahayı patlatmışlardır.
Ekrem:Ne o çokmu komik. :D
Sevil:Zevzek. :D
Ekrem:A ayıp oluyo ama hayatım biz sevgiliyiz sonuçta. :D
Ayçin:Öf Ekrem şu sitreste bile güldürdün beni. :D
Sevil tekrardan gülme krizine girmiştir.
Cihan:Sevil iyimisin.?
Ekrem:Sitresten böyle sitresten.
Ayçin:Niye bana bakıyorsun sevil.Öf ne hatırldın.
Sevil:O günü tamamiyle hatırlıyorsun dimi?
Ayçin:Unuturmuyum canım.
Ekrem:Siz ikiniz habire laf sokup duruyordunuz birbirinize.
Sevil tekrardan kahkaha atmıştır.
Cenker:Sevil ciden iyimisin?
Ayçin:valla o günü bende yaşadım yane ama bu kadar gülünücek bir şey olduğunu hatırlamıyorum.
Sevil:Hatırlatıyım o zaman.O gün Ekremin içine düşüyordun.:D
Cenker:Ne.!
Ayçin:O nerden çıktı canım yok öşe bişi.
Sevil:Tabi tabi.
Ayçin:Sevil.!
Sevil tekrardan ayçine bakar.Sonra ayçinde dayanamayıp kahkahayı patlatır.
Sevil:Biz orda birbirimize laf sokarken.(Sevil eliyle cihanı işaret eder.)
Sevil:Buda fotoğraf çekicem diye uğraşıyordu.Bu sefer dayanamayıp 5i birden gülme krizine girmiştir.
Cihan:Tamda üstüne bastınız bende o fotoğrafları getirmiştim.
Ayçin:Aaa ciddenmi?
Sevil:Versene bakalım.
Seville Ayçin cihanın elinden fotoğrafları çekip alırlar.
Ayçin:Tam kavga ettiğimiz an.:D
Sevil:Evet  Ahahahahhh.Şu fotoğrafa bak ayçin Ekremin kılığa.
Ayçin:Ahahaahhah.
Ekrem:Ver bakıyım şu fotoğrafı.
Ekrem fotoğrafı ayçinin elinden hızlıca çeker.
Ayçin:Yavaş yırtıcaksın.
Ekrem:Ne var canım gayet kerizmatik çıkmışım.:D
Ayçin:Buda hemen kendini övsün yane.
Ekrem birden gülmeyi keser.
Ekrem:Daha sonra bizi bulmuştunuz.
Sevil:Biz bulmamıştık.Ablan bize yardım etmişti.
(Hepsi birden gülmeyi keserler ve birbirlerine bakıyorlardır.)çi
Ekrem:İyikide yardım etmiş.Başta çok kızmıştım ama şuanda mutluyum.
Cenker:Hangimiz değilizki.
Ekrem:Ya ablam size söylemeseydi ya bir daha hiç karşılaşmasaydık.Ya bunların hepsi olmasaydı.Ya o gün bizim için sadece sıradan bir gün olsaydı.
Sevilin gözlerinden iki damla yaş akmıştır.Ayçindede öyle.
Ayçin:Çok şey öğrendik.Beraber çok vakit geçirdik.Çok şey yaşadık.
Cihan:Dostluğun gerçek anlamını öğrendik beraber.
Ekrem ve Cenker tekrardan hüzünlüce gülümser.
Cenker:Daha sonra sokakta kafamıza sopaları geçirmiştiniz.ve uyandığımızda bir bodrumdaydık.
Ekrem:Ve bize boğa kadar sinirli bakan 3 kişi.
Ayçin:Haketmiştiniz ama.Sonrada herşeyi ötmüştünüz.
Cenker:Sonrada neşet hocayı ikna etmeye çalışmıştık.
Ekrem:Sevil sayesinde onuda ikna etmiştik.
Hepsi hüzünlüce geçmişi düşünüyorlardır.
Ayçin:Zor günler yaşamışız ama yine o anları yaşamak için neler vermezdim.Neşet hocanın bize laf sokmalarını.Ufak kavgalarımızı.Başımıza açılan dertleri bile.Sonra sevilin ekreme laf sokmasını özliyicem.
Ekrem:Onu özlemene gerek .
Ekrem sevilin yanına oturur ve elini sevilin omzuna atıp sevile bakar.
Ekrem:Çünkü hala sevilin laf sokmalarından nasibimi alıyorum.
Sevilde ekreme bakıp gülümser ve gözlerini denize çevirir.
Ayçin:O zaman farklıydı ama şuanda sevgilisiniz.
Sevil:Üzülme ayçin ben senin için bol bol laf sokarım ekreme.
Cenker:Yok aman böyle iyi.Sizi dinlemekten beynimiz çatlıyordu o zamanlar.
Ekrem:Vay be cenkerin heyecandan kusması bile geçti.
Ayçin ekreme sinirli sinirli bakar.
Ekrem:Ne var be yalanmı.
Cihan:Ekrem kapa çeneni.
Ekrem:Tamam sustum.
Sevil:Şey zeynep nerde.
Cihan:Bizi biraz yanlzı bırakmak istedi galba.
Ayçin:Öf ara şunu gelsin.
Cihan:Aslında ondanda değil sitresli evden çıkmıyor.
Ayçin:Hadi ara.
Cihan telefonla zeynepi arar ve zeynep gelir.
Zeynep:Noldu.
Sevil:Evden çık kızım sitresten kendini yiyip bitiriceksin.
Zeynep:Yarın sınav var.
Sevil:Bizim senden daha sitresliyiz çünkü bu son şansımız.
Zeynep:Siz neden korkuyorsunuzki.Hepinizin notları süperdi çalışmalarda.
Sevil:Seninkide iyiydi zeynep.
Ayçin:Öf zeynep sitres yapma atlatıcaz.
Zeynep:Umarım.Öf bırakdahamı çalışsam ben.
Ayçin:Saçmalama otur şuraya zaten ezberledik artık çalışmaktan.
Ekrem:Hay allahım iyice saçmaladınız sitresten.
Sevil:Sende çok rahatsın buda anormal.Geçen seferki gibi başkalarına bakmada sonra sınavdan atılma.
Ekrem:Ne bakması canım millet bana baksın peh.! Burda aylardır kafa patlatıyorum ders kitaplarının içinde.
Cenker:Yane gelişme var ders çalışmayan ekrem ders çalıştı.
Ekrem:Evet ayrıca bimediğim bütün konularıda öğrenmem gerekti buda demektirki.Sizden daha fazla çalıştım.
Ayçin:Bakalım görücez.
Sevil:Neyse ben artık eve gideyim.Sınav var msneden konuşuruz.
Sevil ayağa kalkar.
Ekrem:Ben seni bırakıyım.
Sevil:Gerek yoktu.
Ekrem:Olurmu canım öyle şey.
Sevil:İyi madem.Sınavdan sonra görüşürüz.
Cenker:Evet sınavdan hemen sonra buluşalım.
Zeynep:Nerde.
Sevil:Çakıl Taşı Kafede.
Cenker:Tamam.
Ayçin:Acaba sınavdan öncedemi buluşsak.
Sevil:Yok olmaz geç kalırız.
Ekrem:Neyse sınavdan sonra buluşuruz.
Ayçin:Sİz zaten cenkerle ve seville aynı okulda giriyorsunuz.
Ekrem:Evet. :D Sende cihanla aynı okuldasın.
Zeynep:Ben tekim.
Cİhan:Ne önemi var zaten hepimiz ayrı sınıflarda olucaz.
Sevil:İyi biz kaçtık o zman bb.
Ayçin-Cenker-Cİhan-Zeynep:Bay..
Seville Ekrem yolda yürüyerek güdüyorlardır.Arada birbirlerine bakıyorlardır.
Ekrem:İstersen seni sabah alıyım.
Sevil:Yok hayır gerek yok okulda buluşuruz.
Ekrem:Tamam.
Sevillerin evinin önüne varmışlardır.İkiside birbirlerine dönerler.Bir süre birbirlerine bakarlar.
Ekrem:Gel buraya.
(Ekrme sevile sarılır.Sevilde ekreme sarılmıştır.)
Ekrem:Merak etme kazanıcaz.Herşey daha iyi olucak hatta aynı okula gidicez hepimiz.
Sevil:İnanıyormusun gerçekten ayrılmayacağımıza.
Ekrem:Evet inanıyorum.Ayrı okullarda bile olsak asla birbirimizden ayrılmayacağız bağlarımız hiç kopmayacak.
Ekrem ayrılır ve sevilin yüzüne bakar.
Ekrem:Beraber o kadar çok şey yaşadıkki.O anlar hepimiz için çok önemli ve değerli.Her konuda birbirimizin arkasında olduk dostluğumuz çok sıkı.
Sevil:Ayrılsak bile asla birbirimizi unutmayacağız.Buna şimdi daha eminim.Bunşar unutulması imkansız anılar.Hepiniz kardeşim gibisiniz.Çok yakınsız bana.
Ekrem:Hiii.! Kardeşmi benmi.?
Sevil:Öf Ekrem.Sana demiyorum. :D
Ekrem:Heh iyi.
1.PARTIN SONU…
2.PARTI VE SONU BEKLEMEDE KALIN….!!

sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyCuma Haz. 10, 2011 3:03 am Paylaş

2. part 2.part çoook güzel bi senaryo keşke devam etsen Very Happy
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyCuma Haz. 10, 2011 4:33 am Paylaş

Bence 3 bölüm de çok güzel keşke hemen bitirmeseydin ama sen bilirsin yinede ben senin senin senaryolarını çok seviyorum onlar olduğu içinde çok seviniyorum inşallah diğer senaryolarında bu senaryon kadar başarılı ve güzel devam eder zaten şuan öyle.Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyCuma Haz. 10, 2011 7:25 am Paylaş

çok güzel evt keşke bitirmeseydin ama yinede güzel olucak... Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyCuma Haz. 10, 2011 8:11 am Paylaş

yaa lütfen bitirme bak yorumlarda güzel gidiyor eğer sen daha fazla yorum istiyorsan sayfa belirt biz o sayfayı doldurturuzz lütfen final yapma lütfen en sevdiğim senaryolardan 1 tanesi lütfen devam et canım haftada 1 kere bölüm koysan bile lütfen devam et çok başarılsınnn
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 2:45 am Paylaş

hatice_sevil demiş ki:

2. part 2.part çoook güzel bi senaryo keşke devam etsen Very Happy

Teşkkür ederim canım çok sağol... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 2:46 am Paylaş

sunny demiş ki:

Bence 3 bölüm de çok güzel keşke hemen bitirmeseydin ama sen bilirsin yinede ben senin senin senaryolarını çok seviyorum onlar olduğu içinde çok seviniyorum inşallah diğer senaryolarında bu senaryon kadar başarılı ve güzel devam eder zaten şuan öyle.Very Happy

Sağol canım çok teşkkür ederim... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 2:47 am Paylaş

cerenmoray demiş ki:

çok güzel evt keşke bitirmeseydin ama yinede güzel olucak... Very Happy

Sağol canım teşkkür ederim çok sağol... Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 2:51 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:

yaa lütfen bitirme bak yorumlarda güzel gidiyor eğer sen daha fazla yorum istiyorsan sayfa belirt biz o sayfayı doldurturuzz lütfen final yapma lütfen en sevdiğim senaryolardan 1 tanesi lütfen devam et canım haftada 1 kere bölüm koysan bile lütfen devam et çok başarılsınnn

Çok sağol canım gerçekten çok teşekkür ederim ama bu seneryom benim ilk seneryom ve uzun zamandır devam ediyorum...
EYLÜLDEN BERİ BU SENERYOYU YAZIYORUM VE 2.DÖNEM ÇOK BOŞLADIM HİÇ YAZMADIM NERDEYSE VEDE ARTIK YAZMAKTAN SIKILDIM...
BENDE ÇOK BEĞENİYORUM BU SENERYOMU AMA ARTIK BİTİRMELİYİM... KESİNLİKLE SAYFALARLA İLGİLİ BİR SORUNUM YOK FEYSBUKTA YETERİNDEN FAZLA OKUYUCUM VAR VE ONLARDA BİTİRMEME ÇOK KIZDILAR AMA MALESEF BİTİRECEĞİM... BAŞKA SENARYOLARA İNŞ...

BİRİSİ BİTER BİRİSİ BAŞLAR....

2.PARTI VE FİNALİ EN KISA ZAMANDA YAZACAĞIM...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 3:21 am Paylaş

ellerine sağlık cnmm çok gzl olmuş :Dkeşke final yapmasan...ama sen bilirsin cnm Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 7:19 am Paylaş

TZAC demiş ki:
ellerine sağlık cnmm çok gzl olmuş :Dkeşke final yapmasan...ama sen bilirsin cnm Very Happy

Sağol canım teşkkür ederim ama malesef final yapacağım...
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPaz Haz. 12, 2011 11:06 pm Paylaş

nihayet okudum ferhaan. 2 part uzun olsuun..
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:15 am Paylaş

Yapmaya çalışırım bu aralar uzun yazamıyorum sıkılgan oldum iyice...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR ╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝  3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR - Sayfa 11 EmptyPtsi Haz. 13, 2011 1:20 am Paylaş

harika olmuş çok begendim ellerine sağlık

╚═►zamaη qeçтiçeкçe вîявîяimize ∂aңa∂a вaqℓaηıчoruz◄═╝ 3 BÖLÜM BİRDEN.! 30.31.BLM VE FİNAL BÖLÜMNÜN 1.PARTI EYLÜLDEN BERİ YZDIĞIM SENRYO FİNAL OLUYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki