Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- Empty
MesajKonu: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 3:31 am Paylaş

- 29. Bölüm. -

Sevda oturmakta olduğu koltuğundan kalktı ve aceleyle yukarı çıktı. Bugün fazlasıyla enerjikti, yerinde duramıyordu. Belki de Ümit'e karşı hazırladığı intikam planını devreye sokacağı için bu kadar heyecanlıydı. Zafer'e her şeyi anlatmıştı Sevda; Ümit'in ne kadar işkolik biri olduğunu, işi yüzünden çıkacak en ufacık bir problemde tüm hayatının mahvolacağını ve en önemlisi Ümit'in tayininin çıkmasını istediğini anlatmıştı ona.. Böylece hayatı yerle bir olacaktı Ümit'in.

Zafer işe gider gitmez, karısının istediği başkomiserle tayin işini konuştu ve kabul ettirdi. Ümit'in tayinini Hakkari-Perihan Jandarma Sınır Karakolu'na çıkartmayı başarabilmişti. Sevda duysa ne çok sevinirdi diye düşündü ve karısını aradı. Her zamankinden biraz daha fazla olan pür neşesiyle yumuşak sesini duydu karısının:''Alo.?''

Zafer:Sevda'cım nasılsın.?
Sevda:Ahh.. Zafer, sabahtan beri aramanı bekliyorum. N'oldu.?
Zafer:Olmadı maalesef..
Sevda:Hadi yaa..
Zafer:Sen istersin de olmaz mı.? Oldu, Hakkari-Perihan Jandarma Sınır Karakolu.
Sevda:Olley. (: Sevgilim, akşama bunu kutlayalım mı.?
Zafer:Ahaha, sevgilim.. Akşama hazır ol, tüm yorgunluğumu senden çıkaracağım. :zaa:

Sevinçli anlarında attığı şuh kahkahasıyla kapattı telefonu Sevda ve akşam için hazırlanmaya başladı. Önce hizmetçiye verdiği yemek listesinin akşam için eksiksiz hazırlanmasını istediğini söyledi. Sonra da mükemmel bir alışveriş keyfi yaptı. Zafer, akşam eve geldiğinde onu umduğundan da seksi buldu ve yemeği zar zor yiyebildi.. Sevda alışveriş sırasında aldığı; stiletto tarzı ayakkabılarını, siyah iç çamaşırlarını ve delikli kalçalarını kapatan elbisesini giymişti. Stilettolar onu vahşi ve asi, iç çamaşırlarını belli eden patlıcan moru elbisesi ise oldukça seksi göstermişti. İnce beli ortaya çıkmış, yuvarlak hatları insanın tüylerini diken diken edicek şekildeydi.. Zafer daha fazla dayanamadı ve Sevda'yı kucağına aldığı gibi yatak odasına götürdü.. Narin ve pürüzsüz tenini okşamaya bayılıyordu.. Birbirlerine dokunmayı ikisi de seviyordu. Bu onları rahatlatıyordu.

--- --- --- --- --- --- ---

Türkü'nün ağlayarak kapıdan girdiğini gören Melike, telaşla elindeki kaseyi düşürdü ve kase tuz buz oldu. Ancak o; kaseyi düşünecek durumda değildi çünkü Türkü hıçkırarak ağlıyordu. Yavaşça onu koltuğa oturttu ve su verdi. Bu onu bir nebze olsun sakinleştirmişti ve anlatmaya başladı. ''Bu sabah Ümit'le fal baktırdık, falcı kadın geleceğin karanlık olduğunu bizim birbirimize ait olmadığımızı söyledi.''

Melike:Ne yani bunun için mi ağlıyorsun, fala inanıyor musun yoksa.?
Türkü:Ama..
Melike:Türkü.. Bende bir şey oldu sandım, böyle hurafelere inanmamalısın.
Türkü:Ama kadın her şeyi biliyor Melikee.
Melike:Sallamıştır tutmuştur, olamaz mı yani.?
Türkü:Off.. Bilmiyorum, Yemek yaptın mı, mis gibi bir şeyler kokuyor da..
Melike:Yaptım.
Türkü:Ne yaptın.?
Melike:Karnıyarık ve etli pilav.
Türkü:Karnıyarık harika ama etten nefret ettiğimi biliyorsun.
Melike:Onu zaten sana yapmadım şekerim, Özgün çok seviyor.
Türkü:Aman yemedik zaten etli pilavını. :D
Melike:Sen sevmezsin ki zaten. :D

--- --- --- --- --- --- --- ---

Ümit yüzündeki gülücükle karakoldan içeri girdi ve herkese ''İyi akşamlar'' diledi. Devriye grubu masanın etrafında oturmuş kara kara düşünüyordu.. Özgün'ün göz altları kıpkırmızıydı.. Çağlayan hiç konuşmuyor, başkomiserleri Güngör ise sadece Ümit'in suratına bakıyordu.

Güngör:Ümit.. Otursana..
Ümit:N'oluyor komiserim, yine seri katil felan mı yoksa.?
Güngör:Yok Ümit yok..
Ümit:Gasp-Kapkaç olayı mı.?
Çağlayan:Abii..
ÜmitN'oluyor oğlum, söylesenize.!
Özgün:Kardeşim.!
Ümit:Söyleyin artık lan, N'oluyor.!
Güngör:Evlat, tayinin çıkmış, Hakkari-Perihan Jandarma Sınır Karakolu.
Ümit:Nee.?

- 29. Bölümün Sonu. -

En son physikçi tarafından Cuma Kas. 04, 2011 7:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- Empty
MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 3:37 am Paylaş

hııııkkk
öldüm ben
aanammmm noldu yaaa
ayy ellerine sağlık canım güzel olmuş
off yaa daha türküde bilmiyo bilse yıkılacak kızcağız
yeni bölümü bekliyorum tatlım
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 3:46 am Paylaş

Teşekkürler.d
Beğenmene sevindim şekerim. (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 3:50 am Paylaş

Aha Ümit gidiyo.
Hakkari'de çok afedersin ama popi ne b** yicek bu çocuk :/
Süper olmuş ama üzüldüm Mavişin gitmesine.
Neyse devam popi (:

SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 3:57 am Paylaş

Nihahaha, yasasin kötülük Laughing
Ümit, etme bulma dünyasi koçum Razz
Varya, ben sana biterim kanka.
Sevda ve Zafer fantazileri :zaa:
En güzel yerinde kesmissin ama ya. Crying or Very sad
Iyice sapiklastim bende be. :D.
Türkü, Ümit, açilin uleeyn, ben geliyorum, hayatinizi karartacagim Razz
Bye bye Ümit'cik Laughing
Intikam intikam intikam, bayiliyorum Twisted Evil
Yine muhtesem bir bölümdü, devamini sabirsizlikla bekliyorum, seni seviyorum. Idea
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 5:45 am Paylaş

çok güzel canım devammmmm
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 6:47 am Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 6:51 am Paylaş

Dilara'm sağol popicanımm. :D
Ne b*k yiyceğini önümüzdeki bölümlerde hep beraber okuyup görücez. :D
Belki kendine köylü bir kız bulur ne dersin :zaa:

Sevda'cığım. :D
Yaa ben fantezilerin devamını yazamıyorum.
Yatak odasına geliyorum orda kalıyorum.
O saatten sonra hormonlarım uçuşa geçiyo. :D
Şaka hee, sapık değilim. :zaa:

Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. (:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 6:53 am Paylaş

buketsevil demiş ki:
çok güzel canım devammmmm
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 9:45 am Paylaş

physikçi demiş ki:
Sevda'cığım. :D
Yaa ben fantezilerin devamını yazamıyorum.
Yatak odasına geliyorum orda kalıyorum.
O saatten sonra hormonlarım uçuşa geçiyo. :D
Şaka hee, sapık değilim. :zaa:
Birde sapik degilim diyor, terbiyesiz Laughing
Neyse, bunada sükür. geek
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 11:26 pm Paylaş

Çok GüzeL olmuş Canım Ellerine Sağlık (:
Yeni bölümü Bekliyoru m(:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 2:39 am Paylaş

bekliyorum yeni bölümü balım
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 3:14 am Paylaş

Teşekkür ederim.
Yeni bölüm haftasonu. :D

Sevdaa yanına getirtme beni kanka. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 7:19 am Paylaş

Gelde kapisak. :D
Bende bekliyorum bölümü bu aradaa. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 8:14 am Paylaş

süper süper süper kızım naptın sen bayıldım ama yakında bizim çifte kumrular ayrılacak engel ol yapma [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- 3726834481 bekliyorum yeni bölümü
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 6:28 am Paylaş

Beğenmene sevindim şekerim. (:
Teşekkür ederim.
Sevda'cım bekle hayatım.
Yarın için sürprizlerim var.
Aklıma acayip şeyler geldi. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 6:33 am Paylaş

Ay o zaman hemencecik yarin olsun.
Heycanlandirdin. Bekliyorum. (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 6:37 am Paylaş

Heyecanlan kii kıymetini anla kanka. :D
Zaten bu sıralar çok az yorum geliyo.
Kızdırıyosunuz beni, ayağınızı denk alın. :D
Sıkı tehdit haa. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 6:59 am Paylaş

O zaman ben bir duyuru yapmak istiyorum: " okuyup ta yorum yapmayan evde kalir insallah. " Razz
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 8:56 am Paylaş

Amiiin demek isterdim kanka.
Ama çok acımasızca oldu. :D
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyCuma Eyl. 30, 2011 10:31 am Paylaş

Olsun olsun. :D
Söyleyebilirsin izin veriyorum :D !
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 3:01 am Paylaş

Tamam kanka.
İzin verdiğin için Allah razı olsun. :zaa:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 3:08 am Paylaş

yb ne zmn cnm
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 4:35 am Paylaş

Yazmaya başladım. (: Akşam gelir. (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- [Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..- EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 7:22 am Paylaş

- 30. Bölüm -

Türkü son bir kaç günkü gibi yine solgun görünüyordu. Ufak bedenini sığdırdığı yatağından kalkıp lavaboya gitti ve yüzünü yıkadı. Melike kahvaltıyı hazırlamıştı ama onu uyandırmamıştı, biraz dinlenmesi gerektiğini düşünüyordu. Türkü, elini yüzünü yıkadıktan sonra sofraya oturdu ve elindeki bir lokma ekmeği ağzında gevelemeye başladı. Melike yine onun için endişeleniyor ve daha çok yemesi gerektiğini söylüyordu. Ama o her şeyin farkındaydı. Ne olduysa falcıdan ayrıldıktan sonra olmuştu.Ümit ona soğuk davranıyordu, onu sevmiyor değildi, gözlerine bakınca ne kadar aşık olduğunu anlayabiliyordu ancak söylemek istediği bir şeyler vardı. Ve bu işin sonunun kötüye varacağını hissedebiliyordu. Bir iki lokmayı daha geveledikten sonra hızla yerinden fırladı ve odasına koştu. Melike sadece arkasından şaşkınca bakıyordu. Türkü Ümit'e mesaj attı ve sahile gelmesini söyledi.

Ümit:Evet, geldim işte, ne istiyorsun.?
Türkü:Neden uzak duruyorsun benden.?

Ümit bu sorunun cevabına ''Benimle gel, beni tek başıma bırakma.'' demeyi çok istiyordu. Ama diyemiyordu, diyemezdi çünkü.. Hakkari'ye onu götüremezdi. Soruya ne cevap vereceğini düşünürken ani bir hareketle sarsıldı Ümit. Türkü öpüyordu onu. Hemde çok istekli bir şekilde. Utanmadan.. Sadece öpüyordu. Ümit ilk anda ki şaşkınlığını attı ve karşılık vermeye başladı. Türkü'nün elleri Ümit'in boynuna gitti, Ümit ani bir hareketle ondan ayrıldı, elini tuttu, arabaya bindirdi ve arabayı sürmeye başladı. Yaklaşık on dakika sonra Ümit'in evine gelmişlerdi. Türkü yavaşça arabadan indi. Mantığı yanlış yaptığını daha böyle şeylerin olmamasını söylüyordu. Ama duyguları Ümit'in onu asla bırakmyacağına yeminler ediyordu adeta. Duygularına yenik düştü ve Ümit'in uzattığı eli tutup evine girdi. Kapıdan girer girmez tekrar öpüşmeye başlamışlardı. Çok tutkulu ve hırs dolu öpüşüyorlardı. Kaçırdıkları onca zamanın, birbirlerine dokunamamanın verdiği hasretle sevişiyorlardı adeta. Aşk, tutku, şehvet ve arzular dile gelmişti..

Türkü uyandığında gece olmuştu. Yanına baktığında kimseyi göremedi. Başucunda bir kağıt vardı. İçine çok kötü şeylerin olduğu hissi çöktü birden bire. Aceleyle kağıdı alıp okumaya başladı.

''Sevgilim..
Gidiyorum ben.. Şuan ne kadar pislik ve aşağılık bir herif olduğumu hatta seni kirletip,
yüzüne bile bakmadan gittiğimi düşünebilirsin. İnan ki kendimi senden uzaklaştırmaya çalıştım,
ama olmadı sevgilim, ben senden ne kadar uzaklaşsam sen bana o kadar yaklaşıyordun.
Sana gel diyemem, çünkü gittiğim yer sana göre bir yer değil.
Erkekler kadınların ilki, kadınlar ise erkeklerin sonu olmak istermiş.
Ben senin ilkinim. Sende inan ki benim sonum olacaksın Türkü.. Sen başkasıyla imkansız..
Beni unutma çünkü ben seni unutmayacağım. Ama eğer ki sana gerçekten değer veren birilerini
bulursan evlen. Çünkü sen mutlu olmayı en çok hakeden insansın sevgilim..
Seni seviyorum.. Seni sevmeyi seviyorum.. Seni çok seviyorum.. Hoşçakal.. ''

Türkü gözlerinden akan bir kaç damla yaşı sildi ve alelacele giyinmeye başladı.. Dağılmış saçlarını yukarıya sıkıca bağlayıp bozulmuş makyajına aldırış bile etmeden dışarı fırladı.. Rüzgar iyi gelmişti.. Yüzüne çarptıkça kendine geliyordu. Hala algılayamamıştı. Ümit onu terk mi etmişti yani.?

Ümit hüzünlü mavi gözlerini otobüs camının arkasında saklıyordu.. Yanında oturan şişman, sürekli bir şeyler anlatıp, börek tıkınan teyzeyle ilgilenmiyordu bile. O kendi kendine anlatıp duruyordu. En son kadının ''Öyle değil mi evladım.?'' demesiyle kendine gelmişti.

... Teyze:Oğlum sana diyorum.
Ümit:Efendim teyzecim.?
... Teyze:Adın ne senin bakıyım.?
Ümit:Ümit.
...Teyze:Bende Atika, ne iş yapıyorsun sen.?
Ümit:Polisim ben.
Atika Teyze:Yoksa bizim oralardaki sınır karakoluna sürülen çocuk musun.?
Ümit:Sanırım..
Atika Teyze:Ahh yavrumm, pek de gençmişsin, Allah seni sevdiklerine bağışlasın.
Ümit:Amin demeyi o kadar çok isterdim ki.
Atika Teyze:De yavrum, Allah'ın hikmetinden sual olunmaz.

Türkü eve geldiğinde anahtarı yavaşça çevirip içeri girdi. Melike ve Özgün salonda oturuyorlardı, onun geldiğini farkedip gülen gözlerle ona baktılar. Türkü'nün dağılmış saçı ve bozulmuş makyajı ona tecavüze uğramış havası veriyordu, günlerdir doğru düzgün bir şey yemediği için avurtları çökmüştü. Melike şaşkınlık ve korkuyla yerinden fırladı. Özgün de öyle.. Birlikte Türkü'yü kollarından tutup koltuğa oturttular. Özgün her şeyi anlamıştı. Türkü biraz yalnız kalmak istediğini söyleyip balkona çıktı.

Odadan bıraktığı ama zor günler için sakladığı sigara paketini çıkardı. Özlemişti onu.. Eski dostuydu nasılsa.. Yakıp bir duman çekti içine.. Başı dönmeye başladı. Ne zamandır almadığı nikotin onu zehirlemeye başlamıştı bile. Ama yine de müthiş bir keyif veriyor, dertlerini alıyordu sanki.. Bir kaç duman daha çekti ve Melike'nin yeri göğü inletecek çığlığını duydu. ''Sen sigaraya mı başladın gene.?'' Tiz ve güçsüz çıkan sesiyle ''Evet.'' demekle yetindi Türkü.. Özgün Melike'nin önüne geçti ve üstüne gitmemesini söyledi. Onu kollarından çekip salona geri götürdü.. Ve Türkü yine eski dostuyla baş başa kalmıştı..

Melike'yi sakince koltuğa oturttu Özgün. Melike sinirden titriyordu resmen. Ne olduğunu anlamadığını ve birinin artık anlatması gerektiğini söylüyordu. Özgün keskin gözlerle ona baktı ve anlatacağını söyledi. Sonra da Ümit'in tayininin çıktığını ve gitmek zorunda olduğunu bugün de Türkü'yle görüşüp gideceğini anlattı. Giderken yanında kimseyi istemediğini de.. Melike olanlara üzgün ve ağlamaklı gözlerle baktı.. Başını omzuna dayadı Özgün'nün ve dudaklarından şu sözcükler döküldü. ''Ya senin de tayinin çıkarsa.?''

.. .. .. .. ..

Sevda her zaman ki gibi full neşeydi. Zafer yeşil gözleri ve güçlü kollarıyla yemek masasında oturuyor, Sevda ise ona ilk defa pişirdiği bamyayı ikram ediyordu. Zafer mükemmel olmuş dercesine Sevda'nın yüzüne baktı.. Yasemin izindeydi ve evde ek başınalardı ilk defa.. Bu gece ilklerin gecesiydi.. Ve başka bir İLK'i denemek maksadıyla rotalarını yatak odasına çevirmişlerdi bile..

- 30. Bölüm Sonu. -

(Flood için üzgünüm.)

[Dayanmak, Kaderi Yenmektir.!.!] ''FinaL=Sayfa 23'' -Son defaymış gibi, kaybederken kendimi, çırılçıplak vücudunda..-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki