Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Senaryomuz güzele benziyor mu?
Evet
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_lcap93%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_rcap
 93% [ 25 ]
Hayır
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_lcap7%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Kararsızım.
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_lcap0%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 27

YazarMesaj
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 3:15 am Paylaş

yeni bölüm ne zamana gelir acaba
İpek Şimal *
Yeni Üye
Yeni Üye
İpek Şimal *
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 8
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit İbrahim Kantarc
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 3:19 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman gelir ?
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 4:36 am Paylaş

YENİ OKUYUCUYUM . MÜKEMMEL OLMUŞ GERÇEKTEN BAYILDIM. :D ARTIK FAVORİLERİM ARASINDA BU SENARYO :D HER SENARYOYU BEĞENMEM KOLAY KOLAY :D :D AMA BUNU ÇOK BEĞENDİM TATLIIM Very Happy
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 65
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 67
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/03/11
<b>Nerden</b> Nerden : Evden .
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Read...Sleep...Eat.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 7:24 am Paylaş

Yeni okuyucularım hoşgelmişler Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 650269930
Yorumlar için teşekkür ederim (:

Yeni bölümü 1-2 güne kalmaz koyarım.
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 7:53 am Paylaş

sabırsızlıkla bekliyor olacağım canım... =)
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 11, 2011 10:45 am Paylaş

yeni okuyucu geldi
cnm kesinlikle dwm
yb ne zamn?=)
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 32
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 32
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/06/11

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptySalı Tem. 12, 2011 12:55 pm Paylaş

yeni bölüm ne zaman acaba ?
EkremŞanti_SefiL
Deneyimli
Deneyimli
EkremŞanti_SefiL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 698
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sen nerde ben orda =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OKUL---> Nefretim

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 3:39 am Paylaş

Yeni okuyucuyum ttlm ve mkmeeL yazıyorsun =)
Ekrem Semra Hanım'a cevap vermeden ya telefon çalsıın yada Sevil gelsinn =)
Varsın mı vrsın mı ?? Bilemem ttlm varsın veya varmasın bunu da senn söyleyiverr =)
Denizi sevdim mii ? Evet sevdim denilebilir =) İyi bir kadına benziyor =)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 8:12 am Paylaş

yeni bölüm? =)
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 10:12 am Paylaş

yeni bölüm ne zamana gelir acaba
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 11:40 pm Paylaş

5. Bölüm

"Bu herifin bizim evimizde işi ne?"
Kapının önünde Sevil ile Ediz'i birbirlerine sarılmış halde görünce fena halde sinirlenmişti. Hatta bu sinire bağlı olarak sesini birazda yükseltmişti Ekrem.
"Ne demek ne işi var? Onu bu halde evine götüremezdim!"
Tam Ekrem'den beklediği tepkilerdi bunlar. Ama o dersine çalışmıştı. Yol boyunca hem Ekrem'i nasıl yumuşatacağını düşünmüş hemde belirli aralıklarla yanında uyuyan arkadaşını bakışlarıyla kontrol etmişti.
Ekrem ne diyeceğini, ne yapacağını şaşırmış öylece bir Ediz'e bir Sevil'e bakıyordu. Aslında yapacak tek şey vardı. Sevil ile arkadaşını içeri alacaktı.
"Hadi ama Ekrem. Alt tarafı bir gece?"
Ses tonunu öyle bir ayarlamıştı ki Sevil, Ekrem'in içinden sıcacık bir şeylerin akmasına neden olmuştu.
"Pekala. Sen geç Ediz'i ben alırım."
"Tamam."
Onları daha fazla öyle görmeye dayanamamıştı Ekrem. Her ne kadar arkadaş olduklarını bilsede kendine engel olamamıştı işte.
"Hadi Ekrem sen odana gidebilirsin. Bende birazsan geçerim kendi odama."
Ekrem eli mahkum kabul etmişti Sevil'in söylediklerini. Hem hangi sıfatla onunla yalnız kalmasının kötü bir fikir olduğunu söyleyecekti ki? Üvey ağabey mi?
"İyi geceler!"
"İyi geceler!"
Ekrem'in odasına girdiğinden emin olduktan sonra Ediz'in başucuna onu rahatsız etmekten çekinircesine usulca oturdu.
Pişman gözlerle onu süzerken yanağındaki kızarık dikkatini çekti. İçi bir anda cız etti. Hala kızarık olduğuna göre fazla hızlı vurmuştu.
Elini Ediz'in kusursuz yüzünde gezdirirken gözlerini araladı genç adam yavaşça.
Yüzüne yerleştirdiği ukala gülüşüyle konuşmaya başladı.
"Senin o kadar güçlü ellerin olduğunu hiç tahmin etmemiştim prenses. Ama gerçekten çok tatlı bir tokat oldu. Tadı hala yanağımda!"
Sevil Ediz'den duydukları ile burukça gülümsedi.
"Ben ne diyeceğimi bilmiyorum. Sana zarar vermek bu dünyada istediğim en son şey ama kendime engel olamadım. Ben öz-"
Ediz Sevil'in sözünü kesti .
"Şşşt ben durumumdan şikayetçi değilim. Kaşındım, cezamıda çektim. Üstelik prenseslerin vurduğu yerde gül bitermiş. Bak yüzüme gül bahçesine döndü maşallah."
Sevil bu sözlerden sonra daha fazla kendini tutamayıp kıkırdamaya başladı.
"Şapşal! Hadi uyu şimdi. Yarın seni sorguya çekerken pes etmemen için enerji depolaman lazım."
"Sevil?"
"Efendim?"
"Şey...Yine tokat atmayacaksın değil mi? Kızlardan tokat yemek egomu sarsıyorda."
Bu çocuğu gerçekten seviyordu Sevil. Hangi durumda olursa olsun onu güldürmeyi başarabiliyordu.
"Şimdi çeneni kapamazsan şu yaztıkla seni boğarım. Sen ve dev egon yok olur gidersiniz."
Ediz Sevil ile uğraşmayı çok seviyordu. Onun kendine zarar vermeyeceğini de gayet iyi biliyordu. Sabah ki tokat işi tamamen istisnaydı ve gerçekten kaşınmıştı da.
"Bana kıyamazsın!"
"Ahh evet doğru söylüyorsun. Sana kıyamam ama seni boğabilirim!"
Ellerini havaya kaldırarak konuşmaya başladı Ediz.
"Opps. Teslim oluyorum prenses ve hemen şimdi uyumaya başlıyorum."
"Güzel fikir. İyi geceler!"
"İyi geceler prenses!"
Sevil üzgün ve pişman girdiği odadan şimdi oldukça huzurlu ve mutlu bir şekilde çıkacakken aklına gelenlerle bir anda odadan çıkmaktan vazgeçti.
"Ne oldu prenses? Bu gece benimle uyumaya mı karar verdin karar verdin yoksa?"
Sevil Ediz'in koluna hafifçe cimcikledikten sonra aklına takılan şeyi nasıl soracağını düşünmeye başladı.
"Sen oldukça sarhoştun. Hemen nasıl ayıldında benimle bu böyle normal konuşabildin?"
Ediz yerinde huzursuzca kıpırdandı.
"Yarın anlatsam?"
"Şimdi!"
"Biliyorsun çok çabuk sarhoş olmam. Bugünde sadece üç kadehçik bir şey içtim. Sonra neden oldu bilmiyorum ama bir anda senin adını sayıklamaya başladım. Sanırım suçluluk psikolojisi. Sonra o kadın, Deniz, geldi yanıma. Sarhoş olduğumu düşündü. Seni aradı Gelene kadar omzunda uyuyormuş numarası yaptım. Kokusu gerçekten mükemmeldi."
Sevil duyduklarıyla küçük çaplı bir sinir krizi geçirmişti. Arkadaşı hemcinsiyle dalga geçmiş, iyi niyetini suistimal etmişti. Buna göz yumamazdı. Mutlaka yaptıklarının geçerli bir nedeni olmalıydı yoksa gerçekten Ediz'i şu anda boğabilirdi.
"Bunu neden yaptın?"
"Bilmiyorum ama sanırım o kadından hoşlandım."

-Bölüm Sonu-
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyCuma Tem. 15, 2011 12:17 am Paylaş

aman tanrım ne harika bir bölüm olmuş böyle iyiki ediz sevil'e aşık olmadı deniz'e de yavaş yavaş kanım ısınmaya başladı yeni bölümü merakla bekliyorum ellerine sağlık canım Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyCuma Tem. 15, 2011 5:36 am Paylaş

:Muhteşem.!
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliycem. (:
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyCuma Tem. 15, 2011 6:32 am Paylaş

physikçi demiş ki:
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 17, 2011 9:26 pm Paylaş

saygılar bndeniz Yeni Okuyucunuz xD
çok gsl olmuş dewammm

replik' immmm ::::::::::::::

"Sevil?"
"Efendim?"

"Şey...Yine tokat atmayacaksın değil mi? Kızlardan tokat yemek egomu sarsıyorda."
Bu çocuğu gerçekten seviyordu Sevil. Hangi durumda olursa olsun onu güldürmeyi başarabiliyordu.
"Şimdi çeneni kapamazsan şu yaztıkla seni boğarım. Sen ve dev egon yok olur gidersiniz."
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 17, 2011 9:29 pm Paylaş

dvm
http://forum.emreaydin.org/
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 9:20 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
aman tanrım ne harika bir bölüm olmuş böyle iyiki ediz sevil'e aşık olmadı deniz'e de yavaş yavaş kanım ısınmaya başladı yeni bölümü merakla bekliyorum ellerine sağlık canım Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 650269930

Teşekkürler tatlım (:
Deniz'i sevin ya! İyidir o (:
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 9:21 am Paylaş

physikçi demiş ki:

Teşekkürler (:
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 9:22 am Paylaş

buketsevil demiş ki:
saygılar bndeniz Yeni Okuyucunuz xD
çok gsl olmuş dewammm

replik' immmm ::::::::::::::

"Sevil?"
"Efendim?"

Hoşgeldin yeni okuyucum (:
Orayı yazarken bende kendi kendime gülmüştüm (:
Teşekkürler tatlım (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 9:59 am Paylaş

cnm çok güzel olmuş Exclamation devamını bekliyorum
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 10:01 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm çok güzel olmuş Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 3726834481 devamını bekliyorum

Teşekkürler (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 10:30 am Paylaş

Ediz aferin koçum gözüme girdin yani Laughing
Devam canım harika olmuş.
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 10:34 am Paylaş

Teşekkürler tatlım (:
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 11:34 pm Paylaş

yeni okuyucuu =))
çok güzel tatlım,yb ne zaman okuyabilicez?
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 11:39 pm Paylaş

Hoşgeldin sayın yeni okuyucu (:
Yeni bölümü 2 gün içinde ekleyebilirim (:

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki