Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Senaryomuz güzele benziyor mu?
Evet
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_lcap93%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_rcap
 93% [ 25 ]
Hayır
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_lcap7%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Kararsızım.
Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_lcap0%Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 27

YazarMesaj
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 65
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 67
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/03/11
<b>Nerden</b> Nerden : Evden .
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Read...Sleep...Eat.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Empty
MesajKonu: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 7:43 am Paylaş

Küçük Sevgilim ~

Aşk herşeyin başlangıcı, ortası ve sonudur ...

Ekrem : " ... beni benden bile alabilirsiniz fakat küçük sevgilimi kalbimden hayatta sökemezsiniz. "

Sevil : " ... o bana ait, bende o'na. Gerisi umrumda bile değil. "

Semra Hanım : " ... intikam en büyük hazdır. Benim gerçeklerim onların hayalleri bile olamaz."

... Ve aşk ; O omzuna yattığında rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

1. bölüm yakında sizlerle ..

En son aslı-.- tarafından Perş. Tem. 28, 2011 9:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 7:51 am Paylaş

Çok güzel olmuş devamını bekliyorum =)
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:09 am Paylaş

çok güzel canım ayrıca merak uyandırıcı ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum... =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:13 am Paylaş

tanıtımı çok beğendim tatlım ilk bölüm ne zaman?
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:17 am Paylaş

oyuncu kadrosu cok kistli olmus daha genis oalbilirdi
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:20 am Paylaş

az oyunculu bir senaryo - biraz daha açabilirsin..
konuyu tam çözemedim - ama etkileyici bir tanıtım olmuş.
1.bölümü bekliyorum (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:22 am Paylaş

oyuncular biraz az ama tanıtım çok güzel ellerine saglık 1. bölümü bekliyorum:)
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 8:47 am Paylaş

Yorumlar için teşekkür ederim.
Bu sadece kısa bir giriş bölümüydü.
Konuşmalar sadece ana karakterlere ait. Bunların yanında daha birçok kişi olacak . Senaryo 3 kişiden ibaret değil ..
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyCuma Mart 11, 2011 9:11 am Paylaş

OHA YA !!
modoretör admin FaLan hepsi burada ama oLmazki kıskandım Sad
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 12:14 am Paylaş

Tanıtım ~

"Güç erkeğe, güzellik kadına verilir;

Trajik bir trafik kazası,
Hayatını kaybeden birbirine deliler gibi aşık karı - koca.
Birbirlerini geç buldular ama erken kaybettiler ...
Arkalarında bıraktıkları ise sadece mal, mülk ve birinin kızı, diğerinin oğlu.
Herşey bundan sonra daha zor olacak ..

...ama her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilir ."
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 12:27 am Paylaş

tanıtım güzel olmuş devamını bekliyorum(:
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 2:14 am Paylaş

çok ama çok güzel bir senaryo çok ilgi çekici
merak ettim şimdi ilk bölümü ne zaman yazarsın tatlım? =)
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 3:04 am Paylaş

mavi* demiş ki:
çok ama çok güzel bir senaryo çok ilgi çekici
merak ettim şimdi ilk bölümü ne zaman yazarsın tatlım? =)

Yorum için teşekkürler tatlım.
İlk bölüm az sonra Very Happy
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 4:02 am Paylaş

1. Bölüm ~

"Belki de en sevdiğim sakarlığın...".

" Ekreeeeeeeeem ! Pembe ayakkabılarımı sen mi aldın ? "

Bu kız gerçekten kafayı yemiş diye geçirdi içinden genç adam. Sorduğu soru fazlasıyla mantıksızdı. Ekrem, Sevil'in 36 numara ayakkabılarıyla ne yapabilirdi ki ? Üstelik pembe... Ekrem'in en nefret ettiği renk . Genç kızın bunu bilerek yaptığını düşünerek gayet ciddi bir ses tonuyla yanıt verdi.

" Hiç boşuna arama pabuçlarını. Onları bugün ben giyeceğim. "

Bunu yaptığına inanamıyordu ama küçük kızla uğraşmak hoşuna gidiyordu.

" Benimle dalga geçme Ekrem Terzioğlu ."

Genç kız gerçekten sinirlenmişti. Kendisiyle dalga geçilmesine asla katlanamazdı. Bu haliyle küçük çocuklardan farkı yoktu. Onlar gibi tatlı, onlar kadar huysuz, hatta onlardan daha fazla narindi.

"Sen nasıl kardeşsin ya. Tamam üveysin ama hiç bana çekmemişsin! Ben seninle herşeyimi paylaşırım."

Genç adam ağzından çıkan sözcüklerin daha yeni farkına varmıştı. Her tartışmada bu konunun açılmasında nefret ediyordu ama bu kez kendi başlatmıştı.
İçinden kendine lanetler savururken bir yandanda Sevil'in son cümlelerini duymamış olması için dua ediyordu. Ama boşunaydı ... Genç kız herşeyi duymuş hatta soluğu Ekrem'in odasında almıştı.

Zafer kazanmış edasıyla yavaşça yürüdü genç adamın yatağına. Yatağa ulaşınca hafifçe attı kendini yatağa ama sözlerini söylemektende kendini alamadı.

"Demek benimle herşeyini paylaşırsı ha. Peki o zaman neden şu kilitli odada ne olduğunu benimle paylaşmıyorsun ? Biz üveyde olsa kardeşiz değil mi? "

Ekrem güçlükle yutkundu . Bunu kendi istemişti . O odayı ne kadar merak ettiğini çok iyi biliyordu. Ama söylemezdi kimseye. En azından şimdilik ...

"Bu konuyu kaç kez tartıştık küçük hanım ? Zamanı geldiğinde sana göstereceğim. Yoksa sen bana güvenmiyor musun ? "

Sevil o'na canını bile teslim ederdi. Güvenmemek ne kelime . Ama Ekrem'in bunları bilmesine gerek yoktu.

" Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin birader . "

Genç adam bu kızın böyle cümleleri nerden bulduğuna bir anlam veremiyordu. O'na göre büyümüşte küçülmüş gibiydi. Kullandığı sözcüklere hayrandı ama bunları ona söylemeyecekti tabiki de.

" Aferin. Yaşam felsefeni beğendim."

Bu takdir ediliş genç kızın gururunu okşamıştı.Ekrem, bir anlıkta olsa konuyu değiştirmeyi başarsada genç kız pek unutmuşa benzemiyordu.

" Ekrem sen katil falan mısın ? O odada morg mu yoksa? Ben kaçıncı sıradayım söylesene ?
Sen yaşlı olabilirsin ama ben daha 19 yaşındayım. Hayatımın baharındayım. Lütfen, lütfen. Beni öldürme yalvarırım yapma. "

Genç adam karşısındaki karşısındaki genç kızın söylediklerinden sonra sağır sultanın bile kolaylıkla duyabileceği bir biçimde kahkaha atmaya başladı. anlaşılıyordu ki Sevil bu aralar fazla polisiye kitapları okuyordu. Morg, seri katil, Ekrem .. Hiç uyumlu değildi.

"Ekrem gülmesene gerçekten korkuyorum. "

Genç kızın son sözlerinden sonra birazda olsa kendine gelmişti. Onu korkutmak , canını yapmak en son isteyeceği şeydik
Yavaşça Sevil'in yanına kurularak gözleriyle gözlerini yakaladı. Bazı yanlış anlaşılmaları düzeltmesi gerekliydi.

"Öncelikle şunu söylemeliyim ki küçük hanım -

Her ikiside kulak çınlatan telefon sesiyle irkildi. Hep en heyecanlı yerde çalardı zaten.Genç kız yavaşça doğrularak telefona uzandı.
Arayan : -

"...gözlerime takılıp yüreğime düşmendi".

1. Bölüm Sonu .
Umarım beğenmişsinizdir ..

●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 4:17 am Paylaş

çok etkileyici olmuş çok beğendim yeni bölümü bekliyorum :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:55 am Paylaş

1. bölümü yeni gördüm tatlım çok ama çok beğendim çok güzel gerçekten devamını sabırsızlıkla bekliyorum...
bir de ekrem kaç yaşında merak ettim de? =)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 6:57 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık:)
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 7:07 am Paylaş

Çok güzel (:
Devam =)
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyC.tesi Mart 12, 2011 7:08 am Paylaş

Güzel olmuş canım. (:
Eline sağlık. (:
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:34 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
çok etkileyici olmuş çok beğendim yeni bölümü bekliyorum :D

Teşekkürler :oops:
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:36 am Paylaş

mavi* demiş ki:
1. bölümü yeni gördüm tatlım çok ama çok beğendim çok güzel gerçekten devamını sabırsızlıkla bekliyorum...
bir de ekrem kaç yaşında merak ettim de? =)

Çok çok çok ama çok teşekkür ederim canım Very Happy
Ekrem ile Sevil'in arasında 5 yaş var.
Sevil 19, Ekrem 24 yaşında
Laughing

En son aslı-.- tarafından Perş. Haz. 23, 2011 11:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:36 am Paylaş

turku'm demiş ki:
çok güzel olmuş ellerine sağlık:)

teşekkürler Very Happy
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:41 am Paylaş

'-qamze-' demiş ki:
Güzel olmuş canım. (:
Eline sağlık. (:

Teşekkürler (:
aslı-.-
Üye
 Üye
aslı-.-

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:41 am Paylaş

'Buse' demiş ki:
Çok güzel (:
Devam =)

Teşekkürler Very Happy
EkremNaz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
EkremNaz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 214
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 225
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26) EmptyPaz Mart 13, 2011 12:58 am Paylaş

Süperrr :D
Yeni bölümü bekliyoruz canım Very Happy

Küçük Sevgilim - Sanki yokmuşuz gibi, sanki yalanmışız gibi...( 6. Bölüm - Sayfa 26)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki