Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 10:04 am Paylaş

teşekkürler :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 7:36 am Paylaş

Uzun bir günün ardından yine bir gece… Ama bu sefer Özgün var yanımda… Set uzadığı için bu akşam

ağvada kalacak.. Bende değil tabi ki de bir otelde… Ama beraber yemek yiyceğiz… Bende hazırlanmak

için eve geldim… Dolabımı açtım ve ne giyeceğime karar vermeye çalışıyorum… Çok şık

giyinmiyeceğim, çok özendiğimi düşünmesini istemiyorum.. Ama çok da spor olmamalıyım… Renkli

askılı bir elbise giyiyorum… Altıma da o renklere uygun bi sandalet… Saçlarımı açık bıraktım dalga

dalga… Hafif bir makyaj ve küçük küpelerimi de taktıktan sonra hazırım… Ve tam kapı çalıyor bu

sırada…

M : Hoşgeldin Özgün..

Ö : Hoşbuldum, hazırsan çıkalım mı çok acım ben…

M : Çantamı alıp geliyorum dedim ve çantamı alıp çıktım… Gölün kenarında bir restauranta otrup yemek yedik birlikte sohbet ettik, rüya gibiydi herşey… Onunla günlerce oturabilirdim bu şekilde… Ama her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bununda bir sonu vardı.. Ve aartık eve gitme vaktiydi… Özgün beni evime bıraktı..

Ö : Çok güzel bi geceydi…

M : Evet senin yanında kötü geçmesi imkansız zaten…

Ö : Senin yanında da öyle…

M : Dahaa fazla tutamadım kendimi ve onun yanına yaklaşıp küçük bir öpücük bıraktım dudaklarına… kadar güzeldi ki… Sonra yavaşça geriye çekildim ve ondan gelecek tepkiyi beklemeye başladım… Hükümlülerin hakimin vereceği cezayı beklediğim gibi…

Süper canım devaaam Very Happy)))
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 8:42 am Paylaş

teşekkür ederim :D
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 9:08 am Paylaş

Ben ne diyeceğimi bilmiyorum ama bişi demem gerekiyor süper hatta mükemmel.Bencede türkünün hafızası yerine gelse bile ümite aşık olacağı için sorun olmaz.Özgünde önce tepki vermeyebilir ama aslında o da hoşlanıyordur melikeden.Gizemin yaptıklarını öğrendikten sonra gizemle boşanıp melikeyle devam edebilir ama sonradan gizem pişman olup melikeyle özgünü ayırmazsa..Şimdilik benden bu kadar.Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 9:14 am Paylaş

teşekkürler :D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 10:14 am Paylaş

o kadar çok istendi yb
ama koyunca kimse yorum yapmadı
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPaz Haz. 19, 2011 11:14 pm Paylaş

canım ben 2 bölümüde çok beğendim yeni bölümü de büyük bir merakla bekliyorum lütfen bir an önce yaz... =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 1:24 am Paylaş

Canım ben çok beğendim.
Bence yorumlar en kısa sürede gelir Very Happy
Devam etmelisin Very Happy
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 1:35 am Paylaş

bence de canım dewam et biz yorum atarız merak etme süper yazıyosun (:
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 3:00 am Paylaş

Oo süper olmuş canım.
Mutlaka devam. (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 3:07 am Paylaş

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr devam:)
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 3:32 am Paylaş

çok güzel devam
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 10:00 am Paylaş

cnm nolur yeni bölüm yaz çok güzel yazıyorsun lütfen yaz
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:01 pm Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:16 pm Paylaş

gelsin artıkk Sad
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 1:02 am Paylaş

bu akşama koymata çalışacağım Very Happy
yorumlar için teşekkürler
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 1:04 am Paylaş

Yeni bölümü bekliyoruz. (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 1:16 am Paylaş

akşama yetiştirmeye çalışacağım
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 4:57 am Paylaş

umarım yetiştirirsin canım sabırsızlıkla bekliyorum yeni bölümü... =)
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 7:56 am Paylaş

yb hazır kimler istiyor
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 8:21 am Paylaş

beeennn Very Happy lütfen lütfen :hehe:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 8:25 am Paylaş

birzdn koyuyorum Very Happy
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 8:37 am Paylaş

hadi koyyyy Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 8:39 am Paylaş

3. BÖLÜM

Ramak Kalmıştı Hayata….

Gizem

Sabah gözlerimi açtığımda Tolga yanımdaydı… Yüzümü ona doğr döndürüp incelemeye aşladım onu…

Gerçekten çok yakışıklıydı… Sarışın, yeşil gözlü onu izlemek bile güzel… Hemen kalkıp duşa girdim…

Duştan çıkınca kahvaltıyı hazırlamaya başladım… Bu sırada tolga uyanmış…

T : Günaydın…

G : Günaydın…

Kahvaltıyı hazırladım sonunda ve beraber kahvaltı etmeye başladık. Sürekli bana doğru bakıp

gülüyordu.

G : Niye gülüyorsun ?

T : İçimden gülmek geliyor çünkü

G : Gülme…

T : Gizem…

G : Efendim…

T : Sen harika bir kadınsın…

G : Gülümser ve masadan kalkıp sofrayı toplamaya başlar….

T : Acelecisin…

G : Yetişmem gereken bir işim var….

T : Ben sana patronun olarak bugün izin veriyorum o zaman…

G : Maalesef ben patronumun izin teklifini kabul edemem…

T : Neden ?

G : Yetiştirmem gereken işlerim var

T : Sende ki bu iş aşkı öldürecek beni dedi gülerek…

G : Önce iş hadi çıkalım artık…

T : Tamam ama benim önce bi eve uğramam lazım.

G : Tamam sen git bende çıkarım birazdan.

T : Tamam deyip dudağıma bir öpücük bıraktı dudaklarıma ve gülümseyerek çıktı evden…

Bense yatak odasına geçip odayı toplamaya başladım… Sonra o resim takıldı gözüme… Özgün ve

benim düğün günümüzde çekilmiş olan o resim… Elime alıp yatağın kenarına oturdum….Parmaklarımı

Özgünün gülümseyen yüzünde dolaştırdım bir süre… Sonra ona yaptığım haksızlıklar geldi aklıma…

Onu seviyordum, o beni seviyordu… Peki ben neden bana ilgi gösteren kişilere hayır diyemiyorum…

Bunu atlatmayı denedim ama başaramadım… Artık vazgeçtim denemekten… Ama bu yaptığım ona

haksızlık değil mi ?

Özgün

Akşam melike beni öptükten sonra öyle bir bakıyordu ki gözlerimin içine… Sanki vereceğim tepkiyi

bekler gibi… O kadar masum ve savunmasızdı ki karşımda ters bi tepki vermeye kıyamadım… Önüne

eğdiği başını yavaşça ellerimle tutup bana bakması için yavaşça havaya kaldırdım… Gözleri gözlerime

değdiği an öylece baktım ona… Sonra naptığımı anlayıp yavşça sarıldım ona… Sanki teselli vermek

istermiş gibi… Sonra yavaşça ayrıldım onun yanından ve gözlerimi bu sefer ben ondan kaçırarak “ BEN

EVLİYİM… ” diyebildim… Ve hızlıca yürümeye başladım ve otele geldim… Yatağıma yattıp hiç bişey

düşünmeden uyumaya çalıştım… Ama ne mümkün aklım karmakarışık olmuştu… Neyse ki sabaha

karşı uyuyakalmışım… Birkaç saatlik uykuyla sete geldim bu sabah… Melikenin sahnesi olmadığı için

bugün yok sette… Hemen hazırlandım ve sahneleri çekmeye başladık… Ve akşam üstüne doğru bitti

çekimler ve hemen istanbula geri dönüp evime attım kendimi… Gizem gelmemişti hala… Ona sürpriz

yapıp bu akşam yemekleri ben yapacaktım ve onunla romantik bir akşam yemeği yiyecektik… Hemen

mutfağa geçtim ve ellerimi yıkayıp yemek yapmaya başladım… Gizem gelince yaptıklarıma bayıldı ve

sımsıkı sarıldık bir süre birbirimize… Sonra birlikte romantik bir yemek yedik ve film izledik…

Melike

Bugün benim sahnem olmadığı için gitmedim sete… Gitmek de istemedim aslında… Onun yüzüne

nasıl bakacağım bilmiyorum… Dün akşam nasıl cesaret ettim onu öpmeye hiç bilmiyorum… Allah’ım

ya ondan uzak durmam gerekiyor belki de artık ama ben nasıl uzak duracağım ki ondan… Ondan uzak

durmaya dayanamam ki… Offf offf….

Türkü

Ee kimin ben… Nerde yaşayacağım, nasl devam edeceğim bundan sonra ki hayatıma… Neler

yaşacağım… Yada nerde yaşayacağım… Tanıklarımı nasıl bulacağım… Adım ne benim… Ne iş

yapıyorum…. Offf Allah’ım offff…. Napıcam ben… Bu sırada beni kurtaran adam içeriye girdi… Neydi

adı hah evet Ümit…

Ü : Nasılsınız bakalım küçük hanım…

T : İyi olmaya çalışıyorum küçük bey….

Ü : Bugün taburcu olabilirmişsin doktor öyle dedi…

T : İstemsizce gözümden yaşlar akmaya başladı…

Ü : Noldu neden ağlıyorsun bakim sen deyip elimle gözyaşlarını silmeye başladım…

T : Ben napıcam….

Ü : Napmak istersin…

T : Ben nereye gidicem…

Ü : Aslnda yapılacak şey belli…

T : Ne der gibi bakar ümite…

Ü : Bana gidelim sen bişeyleri hatırlanayana kadar…

T : Sanada zahmet vericem ama…

Ü : Ne zahmeti saçmalama ya hazır olduğunda söyle çıkalım…

T : Ne zaman istersen çıkabiliriz benim için farketmez…

Ü : Tamam o zaman ben gidip çıkış işlemlerini halledeyim deyip çıktı bense hazırlanmaya başladım… 10 dk sonra geldi ümit….

Ü : Hazırsan çıkalım ben hallettim işleri…

T : Tamam hazırım bende çıkalım…

Sonunda çıktık hastaneden… Ümitin arabasına binip onun evine gitmek için yola çıktık… Yaklaşık 1

saat yolculuktan sonra geldik evine… Yeşillikler içinde harik bir evi vardı…

T : Biz nerdeyiz ?

Ü : Ağva’da…

T : Ağva’da mı ?

Ü : Evet anlamında başını salladı…

T : Harika bi yer burası…

Ü : Beğenmene sevindim dedi gülerek….

T : Ona bakıp gülümsedim…

Ömer

Aradan tam 1 hafta geçti ama hala ondan bir haberim yok… Her yeri arıyoruz tüm türkiye seferber

onu bulmak için ama yok, yok, yok…. Nerdesin be türkü… Nerdesin… Öldün mü, yaşıyor musun ? Bi

haber ver…. Sadece haberim olsun iyi olup olmadığından razıyım… Ama bi haber alayım artık

senden… Küçük veya büyük bir haber… Bu sırada Yıldız girdi odama…

Ö : İyi bir haber ver artık Yıldız bi haber ver….

Y : Gülümseyerek galiba bi iz bulduk…

Ö : Gerçekten mi deyip sarılır sımsıkı Yıldıza…

Y : Gerçekten deyip gözlerini kapatır ve kokusunu içime çektim…

Ö : Hemen gidelim o zaman deyip çıkarlar evden…

Gizem

1 haftadır sürekli Tolgayla beraberim… Özgün bu sıralar sürekli sette… Bende fırsattan istifade

Tolgaylayım… Onunla olmak çok rahatlatıyo beni… Yaşadığımı hissediyorum onun yanındayken… Bu

akşam yine bana gelecek… Özgünün seti geç bitecekmiş öyle dedi arayıp… Artık akşam için hazırlanma

vakti… Hemen hazırlanmaya başladım… Siyah beyaz belinde kalın kemeri olan kısa bir elbise giydim

üzerime… Aşağıya indim ve tam bu sırada kapı çaldı ve kapıyı açmak için kapıya yöneldim… Ve kapıyı

açmamla yüzümde gülümsemekle gülümsememek arasında bir duygu oluştu…

Ümit

Bu sabah Türküyle beraber benim evime geldik… Benim evime diyorum çünkü onun gidecek bir evi

yok… Hatırlamıyor… Ve ben onu bu halde hastane köşesinde bırakıp gelemezdim… O yüzden bana

geldik… Galiba beğendi evimi… Evimi gördüğünde ki yüzünün aldığı şekli görmeniz lazımdı… Yüzünde

ki gülümsemesi ona çok yakışıyor… Galiba itiraf etmekte zorlansam da daha kim olduğunu bile

bilmediğim bu kadına ben aşık olmaya başlaıyorum…

RAMAK KALMIŞTI

Ramak kalmıştı
Gelmesine ölümün
Bir an bile değil
Çıplak bir el
Belirdi birdenbire
Gelip tuttu elimi

Günlere haftalara
Yitik renklerini
Kimdi bu geri veren
İnsansal evrenin
O bitimsiz yazına
Gerçekliğini geri veren kimdi

Ben ki ne olduğunu
Bilmediğim bir öfkeyle
Boğulurdum sürekli
Hayatıma büyük bir açıkhava
Kolyesi takmak için
Yetti iki kol yetti

Küçücük bir hareketti
Uyurken bir okşayış
Ya da bir soluk
Yüzümde gezinen
Ya da bir çiy
Omuzuma yağmış

Alnıma geceleyin
Yaslanan bir alındı
İki iri gözdü açılmış
Ve bir anda evet bir anda
Tüm evrende ne varsa
Dönüştü bir buğday tarlasına

Aragon

En beğendiğiniz bölüm :
En beğendiğiniz replik :
Gelecek bölüm tahminleriniz :

Türkünün kıyafeti ; http://www.modadatrend.com/resim/2011/06/Mini-elbise-modelleri1.jpg

Gizemin elbisesi ; http://www.modatakip.net/wp-content/uploads/2009/07/mini-elbise-modelleri-2.jpg

cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 5 EmptySalı Haz. 21, 2011 8:46 am Paylaş

ilk yorum benden süpersin dewamını bekliyorum Very Happy

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki