Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 11:20 pm Paylaş

üff,finale üzüldüm,ama sen bilirsin.Sonuçta bir senaryo daha olucak.Diğer senaryonu ve bunun yeni bölümlerini aynı zamanda finalini bkliyorum Very Happy
http://twitter.com
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 11:31 pm Paylaş

özgünümmm demiş ki:
üff,finale üzüldüm,ama sen bilirsin.Sonuçta bir senaryo daha olucak.Diğer senaryonu ve bunun yeni bölümlerini aynı zamanda finalini bkliyorum Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPaz Tem. 10, 2011 12:27 am Paylaş

Ya cnm final yapmana üzüldüm ama teselliyi yeni senaryonda bulucam:Dyeni bölümü de en kısa zamanda bekliyorum:D
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPaz Tem. 10, 2011 4:14 am Paylaş

ewet yeni senaryonu we bu senaryonun yeni bölümünü en kısa zamanda bekliyoruz Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptySalı Tem. 12, 2011 9:09 am Paylaş

yb yarına koymaya çalışacağım
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptySalı Tem. 12, 2011 9:18 am Paylaş

ayy heyacanla bekliyorum Smile
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptySalı Tem. 12, 2011 9:56 am Paylaş

bekliyorum bölümü!Bak,bu senaryo çok güzel!Bitirmek istediğine emin misin?
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 11:19 pm Paylaş

en kısa zamnda koyucm yb Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 11:28 pm Paylaş

bekliyorumm
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 4:46 am Paylaş

6.BÖLÜM

Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Ömer

Yıldızın arkasından bir süre bakakaldım öylece… Sanırım söylediklerini anlamaya

çalışıyordum… Söyldiklerinde ciddi miydi acaba diye düşünürken onun evinin önünde

buluyorum kendimi… Gidip kapısını çalmaya cesaretim yok… Penceresinin karşısında ki

kaldırıma oturup öylece izlemeye başlıyorum evini… Çok kırdığımın farkındayım onu… Canını

yaktığımı biliyorum… Ama bende üzgünüm… Onun bu kadar kırılabileceğini

düşünmemiştim… Bu kadar kırabileceğim gelmemişti aklıma… Peki ya gerçekten türküyü

unutmak için mi öptüm onu… Hayır o an sadece hissettiğim şeyi yapmak istedim… Onun

sıcaklığını hissetmek istedim sadece… Onun sıcaklığının bana geçmesini istedim…

Y : Ömer bey..

Ö : Yıldız deyip hemen ayağa kalktım ve sımsıkı sarıldım ona…

Y : Siz iyi misiniz ?

Ö : Ben çok çok merak ettim seni iyisin demi ?

Y : İyiyim merak etmeyin neyse bi daha görüşmeyelim deyip arkasını dönüp gitmek için ayağa kalkmışken bir anda durmak zorunda kalır…

Ö : Birazcık konuşalım mı…

Y : Ne var ki konuşulacak ne kaldı ki ?

Ö : Lütfen

Y : Peki deyip birlikte evime girdik ömerle…

Y : Ne içersin ?

Ö : Zahmet vermim…

Y : Ne alırsın ?

Ö : Kahve o zaman…

Y : Az şekerli…

Ö : Evet az şekerli der gülümseyerek…

Y : Tamam deyip mutfağa gider ve kahveyi yapıp salona geri döner…

Ö : Kahvesinden bi yudum alır ve gülümseyerek teşekkür eder yıldıza

Y : Afiyet olsun…

Ö : Kahvesini önünde duran masanın üzerine koyar ve yıldıza doğru döner…

Y : Artık sizi dinliyorum ömer bey..

Ö : Yıldız ben nasıl başlıycamı bilmiyorum…

Y : Ömer bey çok uzatmasak

Ö : Ben özür dilerim..

Y : Peki

Ö : Affettin mi yani beni ?

Y : Evet affettim ve artık gidebilirsin

Ö : Yıldız yapma bana bunu

Y : Ne dememi bekliyorsunuz ki benden ?

Ö : Türküyü unutmak için değil sadece senin sıcaklığını hissetmek için

Y : Gerisini getirme artık yoruldım anlıyor musun yoruldum bunca yıl sadece senin yanında olabilmek sana daha yakın durabilmek için kendi hayatımdan vazgeçtim, senin için kendimden vazgeçtim…

Ö : Ben bilmiyodum…

Y : Sen hiç beni görmedin ki farketmedin bile ?

Ö : Ben….

Y : Sus lütfen sus sadece ben sevdim seni, senden bişey beklemeden sevdim

Ö : Evlen benimle yıldız ?

Y : -------------

Ümit

Şimdi ne yappacağım… Onun burda kalmasını sağlayacak hiç bişey söyleyemedim… Tek bir

kelime çıkmadı ağzımdan… Ona karşı hissettiklerimi dökemiyorum kelimelere… Ona KAL

demeye yüreğim el vermiyor… Yüreğim defalarca kal desene binbir neden üretse de kendine,

dilim söylemiyor hiçbir nedeni… İçinde kırılmışlık vardı gözlerinin içinde… Hiç bişey

söylemeden arkasına bile bakmadan gitti… Daha ne söyleyebilirdi ki… Herşeyi söyledi o… Peki

ya ben, bense onun kadar bile cesaretli olamadım… Kalbimde geçenleri anlatamadım ona…

Şimdi ise sadece gitmesini izliycem onun arkasından bakıp…

Türkü

Sustu… Karşımda sadece sustu… Öylece yüzüme bile bakmadan sadece sustu… Söyleyecek

hiç bişey bulamadı belki de… Hiç bi söz bulamdı çünkü benim ona hissettiklerimi o bana

hissetmiyor… Bense aptal aşıklar gibi bi adım bekliyorum ondan… Ama artık o şansını

kaybetti o… Artık benim içinde bitti kendisi bitti… Bitti…

Özgün

Set var bugün yine ve ben erken kalkmak zorunda kaldım bu yüzden… Melikeyi de alıp

gitmek istedim sete… Evine gittim… Ama kapı duvar… Sete gittiğini düşünüp sete gittim…

Bugün bi farklılık vardı herkesin üzerinde… Çok durgun görünüyorlardı… Yönetmenin yanına

gidip olanları sormak istedim…

Ö : Herkes neden bu kadar durgun..

Y : Senin haberin yok mu..

Ö : Neden haberim yok mu ?

Y : Melike gitti..

Ö : İyi de bunu zaten biliyoruz dizinin bundan önce ki bölümünde senaryo gereği gitti…

Y : Evet ve bu bölümde geri dönmesi gerekiyordu

Ö : Evet

Y : Ama melike artık dizide oynamak istemediğini söyledi ve senaryoyu değiştirerek geri dönmek istemediğini söyledi…

Ö : Ama böyle bişeyi yapamaz…

Y : Evet normalde yapamaz ama gitmesinin gerekçelerini açıklayınca bizde izin verdik gitmesine…

Ö : Peki neden gittiğini bende öğrenebilir miyim ?

Y : Bi saniye deyip masanın üzerinde duran zarfı alır ve özgüne verir. Burda herşeyin sebebi yazıyormuş…

Zarfı aldım ve setten ayrılıp gölün kenarına attım kendimi… Zarfı açıp okumak çok zor

geliyordu bana… Nedenini bilmesemde gitmesi ağır gelmişti gerçekten bana.. Onun gitmesini

kaldıramazdım… Bu gerçekten çok ama çok ağırdı… Zorda olsa zarfı açtım ve içinde ki kağıdı

yavaşça çıkardım ve açtım… Ve derin bir nefes alıp okumaya başladım mektubu...

Merhaba Özgün…

Seninle karşı karşıya gelip veda etmeyi çok isterdim fakat bu kadar cesaretimin olmadığını

fark ettim.. Ve yüz yüze veda etmek ikimize de ağır gelicek bunun farkındayım… O yüzden

yazmaya karar verdim sana… Sana “Elveda” demiyorum çünkü ben senden asla

kopamayacağım… Nereye gidersem gideyim sen hep benimle olacaksın… Ama burda daha

fazla kalamazdım Özgün.. Bu kadarını kaldırmazdı yüreğim… Bu kadar cesaretli değildim

çünkü ben.. Seni ve kendimi daha fazla üzmemek adına gidiyorum buralardan… Günün

birinde karşılaşırız belki… O zaman uzun uzun konuşmaya fırsatımız olur… Arkadaşça dostça

konuşuabiliriz belki.. Ama şimdi değil… Şimdi hiç bişeyin sırası değil… Hoşça kal…

Melike

TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 5:43 am Paylaş

harika olmuş cnm ellerine sağlık:D
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 5:53 am Paylaş

harika olmuş ellerine sağlık
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 7:49 am Paylaş

spr dvm Exclamation
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPerş. Tem. 14, 2011 11:45 am Paylaş

müthiş olmuş yeni bölümü o kadar bekledik ki yeni bölümü görünce çok sevindim ellerine sağlık harikaydı devamını bekliyorum çok merak ettim şimdiden valla özellikle türkü ve ümiti
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyCuma Tem. 15, 2011 3:23 am Paylaş

çok güzel!Ybü bekliyorum!
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPaz Tem. 17, 2011 8:24 pm Paylaş

ay üzüldüm ya
http://forum.emreaydin.org/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPtsi Tem. 18, 2011 3:58 am Paylaş

yb??
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 3:59 am Paylaş

cnm yeni bölüm ne zmn gelir
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 4:01 am Paylaş

Hadi ama??
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 8:34 pm Paylaş

Çok güzel olmuş.

Devam.
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptySalı Tem. 26, 2011 3:09 am Paylaş

evet ya devam ne zmn yeni bölüm
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptySalı Tem. 26, 2011 3:10 am Paylaş

Bölüm ??
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 11, 2011 9:54 am Paylaş

özgüηüммм~♥ demiş ki:
çok güzel!Ybü bekliyorum!
Yeni okuyucu <3 =)
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 10 EmptyCuma Ocak 20, 2012 2:50 pm Paylaş

süper Very Happy

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10