Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 7:27 am Paylaş

ask_masali_19_07 demiş ki:
teşekkürler yarına yazıcam ilk bölümü :d

bekliyoruz canım Very Happy
http://twitter.com
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 7:51 am Paylaş

Tanıtım güzel.
Bölümü bekliyoruz.
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:01 am Paylaş

Tanıtım güzel olmuş
İlk bölümü bekliyorum (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:05 am Paylaş

teşkkürler Very Happy
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 6:32 pm Paylaş

αレєcтяσηα demiş ki:
Tanıtım güzel.
Bölümü bekliyoruz.
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:30 pm Paylaş

ne zamn gelir yb ??
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 10:31 pm Paylaş

acaba yeni bölüm ne zaman gelir canım? =)
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 10:37 pm Paylaş

ne zmn yb ?
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 12:23 am Paylaş

yorumlar için teşekkür ederim Very Happy yb akşama koyucam :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 12:52 am Paylaş

bekliyoruz canım!
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 3:20 am Paylaş

yb birazdan gliyo :D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 3:45 am Paylaş

1.BÖLÜM

Gidiyorum Yolu Bilmeden Tek Başıma…

Türkü

Sabah yine aynı başlıyordu benim için… Önce ılık bir duş alıp, üzerimi değiştirdim… Saçlarımı kurutup,

sımsıkı bir topuz yaptım ve hafif bir makyajın ardından hazırdım… Sonra mutfağa geçip çayı koydum

ve kahvaltıyı hazırlamaya devam ettim… Yaklaşık 10 dk sonra hazırdı herşey… Sıra Ömer’i

uyandırmaya gelmişti…

T : Hadi kalk cnm kahvaltı hazır…

Ö : Tamam hazırlanıp geliyorum der ve banyoya girer…

Ben ise mutfağa inip çayları koydum ve ben çayları koyarken Ömer indi aşağıya… Birlikte kahvaltı

yapmaya başladık… Birlikte dediğime bakmayın sadece karşılıklı oturduk… Ağzımızı bıçak açmadı

desem yeridir… Kahvaltımızı bitirdik ve Ömer’in de yardımıyla masayı topladım hemen… Ve işe

gitmek için hazırdık sonunda… Ve çıktık evden…

Ö : Seni bırakmamı ister misin ?

T : Boşunu yolunu uzatma sen

Ö : Peki sen bilirsin deyip ufak bir öpücük bıraktı yanağıma ve akşama görüşürüz deyip bindi arabasına ve uzaklaştı evden..

T : Görüşürüz dedim sessizce ve araba atladığım gibi bende şirkete gitmek için çıktım yola…

Şirkete geldiğimde Pınar karşıladı beni… Pınar benim sekreterim, sağ kolumda diyebilirim onun için…

Bugün yapılacaklar hakkında kısa bir rapor verdikten sonra o masasına, bende odama girdim… Pınar

ise benim söylememe gerek kalmadan çoktan kahvemi söylemiş ve ben istedğim anda kahvem

elimdeydi…

T : Teşekkürler Pınar

P : Rica ederim Türkü hanım bu benim işim

Gülümseyerek girdim odama… Bilgisayarı açıp bir yandan gündemde olanları incelerken bir yandan da

kahvemi yudumluyordum… Artık çalışma zamanı gelmişti… Oldukça yoğun bir gün geçireceğim

belliydi… 2 toplantı, 1 iş görüşmesi falan ama olsun seviyorum ben işimi ve yoğunluğunu… Ve artık

toplantı için biraz dosyalara göz atmam lazım…

Melike

Yepyeni bir gün daha başlıyor benim için…. Ağva’ya alıştım şimdiden… Bu yıl yeni dizisinin çekimleri

Ağva’da olduğu için Ağvaya taşınmaya karar verdim ve yaklaşık 1 aydır buradayım… Buranın havası

rahatlatıyor beni… Ve onu birazdan onu görecek olmanın mutluluğuyla çıkıyorum yataktan… Ilık bir

duş aldım ve mutfakta bişeyler atıştırıp çıktım evden… Hemen sete geldim… Ama o daha gelmemişti…

Özgün… Ona aşığım ama o bana değil, o karısına aşık… Gizemin yerinde olmak için herşeyimi verirdim

hatta canımı bile… Çünkü onu ölümü bile göze alacak kadar çok seviyorum… Hah geldi işte, yüzüne

yerleşmiş olan kocaman gülümsemesiyle günaydın diyerek sette ki herkese yanıma geliyor…

Ö : Günaydın melike…

M : Günaydın dedim kocaman gülümsememle…

Ö : Yüzünde güller açıyor bugün…

M : Ben her zaman gülüyorum.

Oda bana gülümsedi… Ve çekimler için hazırlanmak üzere kulislere geçtik… İlk o hazırlandı ve onun

çekimleri başladı. Ben ise hala hazırlanıyordum… Ve sonunda hazırdım. Şimdi onunla olan ortak

sahnelerimiz çekilecek… Ben ona aşık bir kızı canlandırırken, o ise gerçekte ki gibi evli… Tabi senaryo

zamanla değişecek… Ben ve Özgün başrol oyuncularıyız bu oyunun… Neyse başlıyor bizim

sahnelerimizin çekimler… Onun karşısında dururken heyecanlanmamak imkansız allah’tan aslı da

heyecanlanıyor murat’ı görünce de birazcık yırtıyorum ordan… Aslı benim dizi de ki adım… Murat da

onun… Neyse ben geç kalmayayım da başlasın artık çekimler…

Ümit

Yeşilçayın kenarında oturup kahvemi yudumlamak kadar beni rahatlatan bir şey daha yok bu

dünyada… Çayın ve ormanın o serinliği ve yeşilliği beni kendimden alıp uzaklara götürüyor… Ve

benim ilham perim de tam bu anlarda geliyor yanıma…

Sen yoksun.........
Boşuna yağıyor yağmur...
Birlikte ıslanmayacağız ki.....
Boşuna bu nehir......
Çırpınıp pırpırlanması.....
Kıyısında oturup göremeyeceğiz ki...
Uzar uzar gider..
Boşuna yorulur yollar..
Birlikte yürüyemiyeceğiz ki..
Özlemlerde ayrılıklar da boşuna
Öyle uzaklardayız..
Birlikte ağlayamayacağız ki
Seviyorum seni boşuna..
Boşuna yaşıyorum
Yaşamı bölüşemiyeceğiz ki ...

Aziz Nesin

Özgün

Gizem’den ayrılıp sete gelmek çok zor geliyor… Onu o kadar çok seviyorum ki, bunu kelimelere

dökmek imkansız… Gizem benim hayatımın anlamı… Onsuz bir hayat düşünmek istemiyorum…

Düşünemiyorum da zaten… İşim ondan uzak kalmamı sağlayan tek neden… Ama ben yine

memnunum mesleğimden… Neyse artık çekime kaldığımız yerden devam etmemiz gerekiyor… Acaba

Gizem ne yapıyor ???

Gizem ise o sıralarda iştedir… Kendisi bir mimarlık şirketinde çalışıyordur iç mimar olarak…

Göstermem gereken dosyalar olduğu için Tolgaın odasına gittim… Tolga bizim iş yerinin müdürü ve

sahibi… Allah içinde çok yakışıklı ve karizmatik… Neyse kapıyı çalıp girdim odaya… Dosyaları masasın

üzerine bırakıp masanın karşısında ki kkoltuğa oturdum… Tolga dosyaları inceleyi imzaladı ve ben

dosyaları almak için yanına gittim.

T : Gizem

G : Efendim Tolga

T : Çok güzelsin

G : Teşekkür ederim der gülümseyerek

T : Keşke evli olmasaydın

G : Neden der Tolganın yanına yaklaşırken

T : Sevgilim olmanı, seninle birlikte olmayı çok isterdim..

G : Gülümser ve Tolganın dudağının kenarına ufak bir öpücük bıraktım ve kapıya doğru yöneldim tam kapıdan çıkacakken arkamı dönüp “ Evli Olmam Hiç Bişeyi Değiştirmez… ” deyip göz kırptım ve çıktım odadan… Ve masama oturup dosyaları incelemeye devam ettim…

Ömer[

İşe gittiğimde yıldız sayesinde öğrendim bugün evlilik yıl dönümümüz olduğunu… Aslında çok yoğun

olduğumuz için pek böyle ayrıntıları düşünecek vaktimiz olmuyor… Ama madem hatırladım yani

yıldızın sayesinde bir yemeğe çıkalım en azından… Yıldıza söyleyip iyi bir restauranttan yer ayırtmasını

istedim bizim için… Ve Türküyü arayıp akşam yemeğe çıkacağımızı söyledim hemen kabul etti galiba

yine bir iş yemeğine gideceğimizi düşündü… Haksız değil ama uzun zamandır sadece iş yemekleri için

çıkıyoruz yemeğe… Yıldıza söyledim ve internetten beğendiğim kolyeyi sipariş etti... Ve günün kalanı

yine toplantılarıma aitti…

Türkü

Eve geldiğimde hemen hazırlanmaya başladım. Akşam yemeğe çıkacakmışız… Galiba yine her zaman

ki gibi iş yemeklerinden biri… Hemen hazırlanmaya başladım… Tek omuzu kapalı, siyah kısa bir elbise

giyiyorum…Saçlarımı at kuruğu yapıp ve siyah bir gece makyajı yaptıktan sonra hazırım… Bu sırada

Ömerde geliyor eve ve oda hazırlanınca çıkıyoruz evden…

T : Bu sefer kimlerle ?

Ö : Ne kimlerle ?

T : İş yemeği

Ö : Gidince görürsün dedi bana…

Kısa bir yolculuğun ardından geliyoruz restauranta… İçeriye geçip ayrılan masaya oturuyoruz…

T : Daha kimse gelmemiş erken mi geldik ?

Ö : Gelmesi gereken insanlar burada zaten

T : Ama kimse yok

Ö : Biz varız ya…

T : Biz…

Ö : 2. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun hayatım…

T : Bizim evlenme yıl dönümüzmüydü bugün

Ö : Evet

T : Ben unutmuşum

Ö : Bende unutmuştum

T : Nasıl hatırladın o zaman ?

Ö : Yıldız sayesinde…

T : Yıldız demek

Ö : Bu senin der kolye paketini uzatarak

T : Sen mi aldın yoksa yine yıldız mı der gülümsemeye çalışarak…

Ö : Ben beğendim o sipariş etti..

T : İyi bari deyip paketi açar ve gülümseyerek teşekkür eder…

Ö : Rica ederim dedi ve yemeklerimizi sipariş ettik…

Yemek boyunca yine her zaman ki halimiz gibi iş konularıyla geçti… Geçmemesine şaşırmak lazım

zaten geçmesine değil… Restauranttan çıkıp yola çıktık…

T : Niye normal insanlar gibi değiliz bizde…

Ö : Nasıl yani ?

T : Bugün bile iş konuştuk farkında mısın ?

Ö : Biz hep böyleydik hep iş konuştuk…

T : Bunu diyorum işte hep iş konuştuk

Ö : Ne demeye çalışıyorsun ?

T : Hiç bişey, hiç bişey söylemek istemiyorum sana deyip yola baktım ve tam bu sırada bize doğru hızla gelen kamyonu gördüm ve ömer dememle kamyona çarptık ve yan tarafta ki uçurumdan aşağıya doğru yuvarlanmaya başladık… Son hatırladığım şey başımda katlanılamayacak bir ağrı…

Türkünün kıyafeti ; http://www.bakimliyiz.com/portal/wp-content/uploads/2011/06/Yazl%C4%B1k-Siyah-K%C4%B1sa-Elbise-Modeli.jpg

Melikenin kıyafeti ; http://2.bp.blogspot.com/-fh6fgP4hNds/TePlFzmP-NI/AAAAAAAACek/CG6qzzlhXYY/s640/camilla-belle-world-market-03.jpg

Gizemin kıyafeti ; http://www.zeynepsever.com/images/tulum21.jpg

ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 3:58 am Paylaş

süper olmuş btnm ellerine sağlık Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:01 am Paylaş

teşekkür ederim ttlım :D
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:14 am Paylaş

Ellerine sağlık güzel olmuş. (:
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:34 am Paylaş

Güzel olmuş (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 4:43 am Paylaş

cnm senaryon bi harika bayıldım tek kelimeyle dewamını en kısa zamanda bekliyorum:)
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 5:19 am Paylaş

spr dvm
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 7:05 am Paylaş

harika bir senaryo ya bayıldım ben buna dewam dewam dewam Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 7:07 am Paylaş

harika olmuş devam
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 7:42 am Paylaş

yorumlar için herkese çok teşekkür ederim:)
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 7:44 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman gelir ?
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 8:20 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ...)
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 8:22 am Paylaş

teşekkürler daha bgün koydum hafta içi anca gelir
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 12, 2011 8:37 am Paylaş

ayyyyyyyyyyy!ben senin senaryolarını neden bu kadar çok seviyorum acaba!Ah,dur buldum!Muhteşemsin çünkü!Ah,yine süper bir bölüm!Yb'yi bekliyorum canım..!

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki