Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyCuma Haz. 24, 2011 10:53 am Paylaş

yeni bölüm bekliyorum
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyCuma Haz. 24, 2011 11:24 am Paylaş

Ümit

Bu sabah Türküyle beraber benim evime geldik… Benim evime diyorum çünkü onun gidecek bir evi

yok… Hatırlamıyor… Ve ben onu bu halde hastane köşesinde bırakıp gelemezdim… O yüzden bana

geldik… Galiba beğendi evimi… Evimi gördüğünde ki yüzünün aldığı şekli görmeniz lazımdı… Yüzünde

ki gülümsemesi ona çok yakışıyor… Galiba itiraf etmekte zorlansam da daha kim olduğunu bile

bilmediğim bu kadına ben aşık olmaya başlaıyorum…

Spr olmuş bıtanem ellerine sağlık Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyC.tesi Haz. 25, 2011 12:35 am Paylaş

teşekkürler :D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 5:35 am Paylaş

yb hazır kimler istiyor
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 5:44 am Paylaş

ben istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!
http://twitter.com
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 5:48 am Paylaş

4.BÖLÜM

Hayat Aksada Bulurmuş Gideceği Yolu…

Ümit

Büyük konuşmamak gerekiyormuş bu hayatta… Ben asla aşık olmayacağımı düşünürken yine buldu

aşk beni… Peki bu sefer kazanabilecek miyim ? Yada ikimizden biri kaybetmeden bitecek mi bu

masal? Onunla yaşadıklarım ya bu sefer de gelip bulursa beni… Tekrar kaldırabilir miyim eski

yaşadıklarımı ? İşte bunu bilmiyorum… Kapıya çevirip başımı ve yüzümde kocaman bir gülümseme

oluşuyor…

Ü : Prenses

T : Çok dalgın görünüyorsun… Bişeye mi sıkıldı canın…

Ü : Hiç dalmışım sadece birazcık…

T : Hmm dedi gülerek…

Ü : Gelsene yanıma diyerek yanımda ki koltuğu gösterdim ona…

T : Gülümseyerek oturdum yanına…

Ü : Şimdi sen hiç bişey hatırlamıyorsun ya…

T : Evet dedi yüzü düşerek…

Ü : İsmini de hatırlamıyorsun haliyle…

T : Ee der gibi baktım Ümitin gözlerine…

Ü : Bizim sana bi isim bulmamız lazım, yani gerekli sonuçta insanlar falan da sorucak…

T : Senin aklında var mı peki bişey…

Ü : Yok ama düşünebiliriz…

T : Ben düşünürüm o zaman…

Ü : Peki sen nasıl istersen dedim ona bakıp gülümserken…

T : Ümit…

Ü : Efendim…

T : Galiba ben acıktım dedim yüzümde ki kocaman gülümsememle…

Ü : Hadi o zaman hazırlanda çıkalım bişeyler yiyelim…

T : Benim kıyafetim yok ki…

Ü : Hayır herşeyin var yukarıda sağda ki oda senin, kıyafetlerin dolabında…

T : Sen harikasın dedim gülümseyerek ve sarıldım ona, sonra utanmış bir şekilde ondan ayrılıp yüzüne bakmadan yukarıya çıktım….

Ü : Gülümseyerek izledim onun salondan çıkışını….

Türkü

Mükemmel biri Ümit… Her ayrıntıyı düşünüyor… Yukarıya dediği odaya girdim… Her yer o kadar güzel

ki… Açık renklerin hakim olduğu büyük bir oda… Ümite bir kez daha hayran kaldım diyebilirim…

Gerçekten çok zevkli… Bu sırada odanın kapısında ümiti farkediyorum…

T : Burası çok güzel ama

Ü : Ama….

T : Çok zahmet etmişsin…

Ü : Senin tek bi gülümsen için değer bence…

T : Kızardığımı hissediyordum…

Ü : Hadi hazırlanda çıkalım….

T : Tamam dedim

Ümitte kapıdan ayrılıp karşımda ki odaya girdi… Galiba onun odası da orası diye geçirdim içimden…

Ve hemen dolabımı açtım… Karşımda ki manzara karşısında bir kez daha şok olmuştum… Herşey çok

güzel görünüyordu… İçlerinden birini seçip giydim üzerime… Kot bir tulum içine de beyaz bir tişört

giydim… Ve beyaz sandaletlerle tamamladım kıyafetimi.. Saçlarımı gevşek bir şekilde toplayıp topuz

yaptım… Ümit hiçbir ayrıntıyı atlamamış… Hafif bir makyaj yapıp indim aşağıya… Ümit çoktan

hazırlanmış beni bekliyordu…

Ü : Sonunda indin…

T : Çok mu beklettim…

Ü : Beklediğime değmiş dedim gülerek…

T : Hadi gidelim dedim gülümseyerek…

Beraber gölün kıyısında harika bir yemek yedik… Sonra dolaştık biraz ve saat gece yarısını geçerken

döndük eve… Hemen yatağıma yatıp uyudum… O kadar yorulmuşum ki bugün anlatmak imkansız…

Sabah nefes nefes kalktım yatağımdan… Hemen Ümitin yanına gidip kaldırdım onu…

T : Ümit, ümit dedim heyecanla…

Ü : Noluyor dedi soluk soluğa…

T : Buldum ümit buldum

Ü : Neyi dedi anlamsızca…

T : İsmimi…

Ü : Bunun için mi uyandırdın beni ya

Birkaç saniye duraksayıp pardon dedim ve odama geri döndüm kapımı kapatım ve yatağımın üzerine

attım kendimi… Aptal türkü aptal deyip söyledip durdum kendi kendime… Sonra bi an durup Türkü

mü ama bu benim rüyada gördüğüm ve yüzünü göremediği insanın bana seslendiği isim… Evet benim

adım türkü bundan sonra… Evet Türkü…

Melike

Bu akşam çekimlerin uzandığı söylendi ama son anda iptal oldu… Bende evime gidip mutfağa attım

kendimi… Kurabiye yapmak oldum olası rahatlatır beni… Saatlerce kurabiye yaptım… Sonunda

kendime geldiğimde mutfak masasın üzerine 50 kişiye yetecek kadar kurabiye olmuştu… Yarın sete

götürürüm düşüncesiyle yaptığım kurabiyelerden bi tane alıp ağzıma attım ve salona geçip dvd ye bir

aşk filmi koyup izlemeye başladım… Film bittiğinde hıçkırıklara boğulmuş bir şekilde kalmıştım…

Yatağıma attığımda kendimi hala dinmiyordu hıçkırıklarım… Peki ya film miydi beni bu kadar etkileyen

yoksa bambaşka bişey mi ? İşte bunu hiç bi zaman bilemiycem…

Gizem

Ve kapıyı açmamla yüzümde gülümsemekle gülümsememek arasında bir duygu oluştu…

G : Hoş geldin tolga

T : Hoş buldum dedim dudaklarına bir öpücük bırakıp içeriye girdim…

G : Aç mısın ?

T : Hemde çok

G : Gülümseyerek masaya oturduk ve ben yemekleri servis etmeye başladım…

T : Sen iyi misin ?

G : İyiyim noldu ki ?

T : Ne bilim durgunsun bugün…

G : İçimde bi sıkıntı var

T : Kalkıp yanına gittim ve başımı omzuma yaslayıp okşadım saçlarını… Sonra gözlerinin içine baktım uzun uzun… Sonra öpüşmeye başladık…

G : Seni seviyorum…

T : Bende deyip devam ettik öpüşmeye…

Ö : Gizem…

G : Ö-ö-öz-özgün…

Ö : Tam elini havaya kaldırmışken son kez bakar DEĞMEZSİN….. Ama demişken çoktan bi kafa atmıştır Tolgaya…

G : Özgün dur açıklayabilirim

Ö : Yarın akşam geldiğimde burda olma...

G : Özgün dinle beni lütfen…

Ö : Seni burda görmim sakın deyip kapıyı çarpıp çıkmıştır evden…

Özgün

Nereye gittiğimi bilmeden attım kendimi dışarıya… Hiç bişey düşünmeden öylece yürüdüm

saatlerce… Sahile inip bi banka oturdum ve sabaha kadar oturdum orada… Canıım yanıyordu….

Hemde hiç yanmadığı kadar… Neden, neden neden yaptı bunu bana, bize diye düşünmekten

alamıyorum kendimi… Ve yepyeni birgün daha başlıyordu benim için… Güneşin ilk ışıkları yetmmişti

yüzümü aydınlatmaya… Yine set olduğu için ağvaya gitmem gerek… Ama bugün gidesim gelmiyor

nedense… Hiç bişey yapmak gelmiyor içimden… Ama gitmek zorundayım… Arabama atlayıp yola

çıktım… Yaklaşık 2 saat sonra Ağvadaydım sonunda… Sete geldiğimde melike de ordaydı…

M : Günaydın…

Ö : Günaydın….

M : İyi misin ?

Ö : İyiyim noldu ki…

M : Moralin bozuk gibi geldi de…

Ö : İyiyim melike merak etmee gerek yok…

M : Pardon ya bi daha merak etmem deyip hazırlanmak için sette ki odasına gider…

Ö : Allah kahretsin deyip oda gider odasına…

Ömer

Hala bir haber yok… En son glen haber ise yine boş çıktı… Ama hala bir haber yok… Hiçbir haber yok… Boşluktaymmışım gibi hissediyorum kendimi… Yıldız yanımda her an… Hiç yalnız bırakmıyor beni… Ona alıştım galiba Türkünün yokluğunda…

Ö : Yıldız

Y : Efendim Ömer bey…

Ö : Hiç bişey demeden bir süre baktım öylece gözlerine… Ve öptüm onu nefesimiz kesilene kadar….

Melikenin kıyafeti ; http://www.modatakip.net/wp-content/uploads/2009/08/saten-ve-cicekli-straples-elbise-modelleri-10.jpg

Türkünün odası ; http://www.kadinlarvesaglik.net/wp-content/uploads/2011/06/modern-yatak-odasi-5.jpg

Ümitin odası ; http://cmobilya.com/YATAK-ODALARI/75CM-YT-429.jpg

özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 6:25 am Paylaş

ilk yorum:Süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr!

Yb gelsin bence hemen!
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 6:55 am Paylaş

çok beğendim canım (:
dewam et lütfen (:
harikasın (:
sonunda gerçekler açığa çıktı ve özgün öğrendi ya ben rahatladım resmen (:
şimdi rahat rahat sevgili olabilirler ümitle türkü, özgünle melike (:
ömerle yıldızın arasında bişeyler olucağını anlamıştım zaten (:
neyse canım dewam dewam dewam (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 6:57 am Paylaş

teşekkürler :D
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 10:23 am Paylaş

çokk güzell Very Happy çok beğendim cnm devam...
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 11:14 am Paylaş

harika tek kelimeyle beklediğimize değmiş harbiden çok güzel nolur çabuk gelsin lütfen cnm
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 8:18 pm Paylaş

Çok güzel olmuş ya yb çok büyük bir merakla bekliyorum.Very Happy
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 11:06 pm Paylaş

Ellerine sağlık.
Çok çok güzel. (:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPaz Haz. 26, 2011 11:48 pm Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
-Damla-
Üye
 Üye
-Damla-
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 79
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 77
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 1:17 am Paylaş

Spr Olmuş Devam
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 3:50 am Paylaş

Çok beğendim.
Devam canım. (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 8:20 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyPtsi Haz. 27, 2011 9:55 pm Paylaş

yeni bölümü ne zman yazarsın çok beğendimm
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptySalı Haz. 28, 2011 4:18 am Paylaş

çok güzel Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 3726834481
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptySalı Haz. 28, 2011 4:36 am Paylaş

Çok güzel devaam (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptySalı Haz. 28, 2011 7:13 am Paylaş

yb ne zamana?
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 3:50 am Paylaş

BayıLdm...!
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:43 am Paylaş

yeni bölüm ne zmn gelicek cnm
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 8:51 am Paylaş

yeni bölüm istiyorumm (z)
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 7 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 10:45 am Paylaş

teşekkürler ama bu kadarcık yorum varken yb yazamam kii:(

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki