Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 14, 2011 7:52 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm yb gelsin artık :D.D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptySalı Haz. 14, 2011 7:56 am Paylaş

en kısa zamanda yazıcam :D
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 12:54 am Paylaş

tmm cnm bekliyorum en kısa zmnda
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 1:59 am Paylaş

yb bekliyoruz (=
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 2:58 am Paylaş

çok gzl yb bekliyorum
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:13 am Paylaş

Süper olmuş Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyPerş. Haz. 16, 2011 3:30 am Paylaş

Yb. ü bekliyoruz Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 12:18 am Paylaş

yb kaç gündür yazamadım bu akşam yazıp koyucam :D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 3:41 am Paylaş

yb bitti hazır akşama koyacağım iseyen olursa :D
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 4:08 am Paylaş

hemen koy bence cnm:D
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 4:43 am Paylaş

koy cnm şimdii Smile
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 5:48 am Paylaş

Güzel canım.
Devam
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 7:14 am Paylaş

2.BÖLÜM

Kader Miydi Tüm Bu Yaşadıklarımız…

T : Niye normal insanlar gibi değiliz bizde…

Ö : Nasıl yani ?

T : Bugün bile iş konuştuk farkında mısın ?

Ö : Biz hep böyleydik hep iş konuştuk…

T : Bunu diyorum işte hep iş konuştuk

Ö : Ne demeye çalışıyorsun ?

T : Hiç bişey, hiç bişey söylemek istemiyorum sana deyip yola baktım ve tam bu sırada bize doğru hızla gelen kamyonu gördüm ve ömer dememle kamyona çarptık ve yan tarafta ki uçurumdan aşağıya doğru yuvarlanmaya başladık… Son hatırladığım şey başımda katlanılamayacak bir ağrı…

Ömer

Gözlerimi açtığımda hastanedeydim… Hayal meyal hatırlıyorum olanları… En son Türküyle

tartışıyorduk, sadece bir saniye gözlerimi ayırdım yoldan ve tam o anda oldu olanlar… Kamyon bize

doğru geliyordu ve ben diraksiyonu kırıp uçurumdan aşağıya yuvarlandık… Sonraya dair hatırladığım

tek şey ise başımda ki ağrı… Ve şimdi burdayım… Ama türkü o nerde…. Hemen gözlerimi iyice aralayıp ,
etrafıma bakıyorum… Ailelerimiz yurtdışında olduğu için yanımda kimse yoktur diye tahmin

etmiştim… Ama yanılmışım sanırım…

Ö : Yıldız diyebildim kısık bir sesle…

Y : Ömer pardon yani Ömer bey nasılsınız ben bi doktor çağırayım deyip ayağa kalktı…

Ö : Yıldız Türkü

Y : Ben doktoru çağırayım deyip çıktı odadan…

Birkaç dakika sonra yanında doktorlar içeriye girdi yıldız… Doktor beni muayene edip bir süre bana

baktı öylece… Bende daha fazla dayanamadım ve az önce yıldıza sorduğum soruyu tekrarladım ona….

Ö : Türkü yok

D : Türkü kim ?

Ö : Eşim….

D : Siz hastaneye geldiğiniz de yanlızdınız beyefendi…

Ö : Ama biz beraberdik arabada…

D : Bilemiyorum belki başka bir hastaneye gitmiştir deyip çıktı odadan doktor…

Ö : Yıldız ?

Y : Buyrun Ömer bey ?

Ö : Bana türküyü bul…

Y : Peki Ömer bey elimden geleni yapacağım…

Ö : Tamam yıldız ben senden heber bekliyorum…

Y : Peki deyip çıktı odadan…

Aradan birkaç saat geçmesine rağmen hala gelmedi yıldız yanıma… Merak etmeye başlamıştım artık…

Tam yerimden kalkmaya çalışıyordum ki… Kapı açıldı ve yıldız girdi içeriye…

Ö : Buldun mu yıldız nerdeymiş, hangi hastane hadi hemen gidelim ?

Y : Ömer bey bi saniye bi sakin olur musunuz ?

Ö : Olamam yıldız sakin makin olmam cevap ver bana türkü nerde ?

Y : Ben elimden gelen herşeyi yaptım ama Türkü hanımla ilgili hiç bişey bulamadım…

Ö : Nasıl bulamazsın yıldız ya nasıl bulamazsın ?

Y : Özür dilerim Ömer bey deyip kapıdan çıkacakken farkettim onu kırdığımı…

Ö : Kusura bakma yıldız onu merak ediyorum onu bulmam lazım

Y : Bende bunun için elimden geleni yapıyorum…

Ö . Biliyorum

Y : Ben çıkim siz de dinlenin biraz…

Ö : Tamam yıldız ama bişey öğrenirsen….

Y : Hemen gelip size haber vericem… merak etmeyin deyip çıktı dışarıya….

Bende gözlerimi kapatıp uyumaya çalıştım ama başaramadım… Gözlerimi kapadığım an Türkü geliyor

gözlerimin önüne… Nerde olduğunu çok merak ediyorum….

Ümit

İş için istanbul’a giderken fark ettim onu… Kaza yapmış sanırım… Bense onu hemen alıp en yakın

hastaneye götürdüm… Etrafıma baktım başka biri de var mı diye ama göremedim… Sonra hemen

bulduğum kişinin yanına gittim… Hastaneye… Ben gittiğimde ameliyathaneye almışlardı onu…

Dışarıda beklemeye başladım… 1 saat, 2 saat derken saatler geçmeye devam ediyordu ama daha

kimse çıkmamıştı dışarıya… Ve uzun beklemelerin ardından sonunda açıldı kapı… Ve doktor çıktı

dışarıya…

Ü : Doktor bey o nasıl ?

D : Tanıyor musun ?

Ü : Aslında hayır onu braya getiren kişi bendim…

D : Peki bir akrabası

Ü : Malesef bilmiyorum, artık durumunu öğrenebilir miyim ?

D : Ameliyat iyi geçti, birazdan odaya alıcaz

Ü : Görebilir miyim peki ?

D : Fazla yormamak şartıyla

Ü : Peki

Adını bilmediğim birine karşı bu kadar merak tuhafı galiba… Ama onu merak ediyordum… Yavaşça

odasına girdim… Yanında ki sandalyeye oturdum ve incelemeye başladım onu… Upuzun simyah

saçları vardı… Teni bembeyaz bir melek gibiydi… Gözlerini göremiyordum… Kapalıydı…. Bir süre onu

izlemeye devam ettim… Sanırım uyanıyordu… Yavaş yavaş gözlerini açmaya başladı…

T : Ben nerdeyim dedi kısık bir sesle

Ü : Bi kaza geçirdin sanırım ama şimdi iyisin hastanedeyiz…

T : Sen kimsin ?

Ü : Seni ben getirdim buraya…

T : Bi an durasayıp peki ben, ben kimim ?

Ü : Hatırlamıyor musun ?

T : Hayır anlamında başını sallar.

Ü : Ben doktou çağırayım deyip çıktım odadan ve 5 dk sonra yanımda doktorla girdim odaya… Doktor henüz ismini bilmediğim güzeller güzeli kızı muayene etmeye başladı… 10 dk sonra bana döndü ve konuşmaya başladı…

D : Sanırım hafızasını kaybetmiş…

Ü : Hafızasını mı kaybetmiş…

T : Hafızamı mı kaybetmişim….

Melike

Yorucu birgün daha başlıyor benim için.. Yorucu ve bir o kadar da canımı yakan… Özgünü görmeden

yaşayamıyorum, nefes bile alamıyorum… Ama onun bir başkasını sevdiğini bilmek,ev li olduğunu

bilmek daha çok canımı yakıyor.. Katlanmak o kadar zor ki bu duruma... Ben onu ölümü göze alacak

kadar çok severken, o başkasına aşık… Hemde deliler gibi aşık karısına… Yine onu göreceğim yere

gitmem lazım, sete…

Uzun bir günün ardından yine bir gece… Ama bu sefer Özgün var yanımda… Set uzadığı için bu akşam

ağvada kalacak.. Bende değil tabi ki de bir otelde… Ama beraber yemek yiyceğiz… Bende hazırlanmak

için eve geldim… Dolabımı açtım ve ne giyeceğime karar vermeye çalışıyorum… Çok şık

giyinmiyeceğim, çok özendiğimi düşünmesini istemiyorum.. Ama çok da spor olmamalıyım… Renkli

askılı bir elbise giyiyorum… Altıma da o renklere uygun bi sandalet… Saçlarımı açık bıraktım dalga

dalga… Hafif bir makyaj ve küçük küpelerimi de taktıktan sonra hazırım… Ve tam kapı çalıyor bu

sırada…

M : Hoşgeldin Özgün..

Ö : Hoşbuldum, hazırsan çıkalım mı çok acım ben…

M : Çantamı alıp geliyorum dedim ve çantamı alıp çıktım… Gölün kenarında bir restauranta otrup yemek yedik birlikte sohbet ettik, rüya gibiydi herşey… Onunla günlerce oturabilirdim bu şekilde… Ama her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bununda bir sonu vardı.. Ve aartık eve gitme vaktiydi… Özgün beni evime bıraktı..

Ö : Çok güzel bi geceydi…

M : Evet senin yanında kötü geçmesi imkansız zaten…

Ö : Senin yanında da öyle…

M : Dahaa fazla tutamadım kendimi ve onun yanına yaklaşıp küçük bir öpücük bıraktım dudaklarına… kadar güzeldi ki… Sonra yavaşça geriye çekildim ve ondan gelecek tepkiyi beklemeye başladım… Hükümlülerin hakimin vereceği cezayı beklediğim gibi…

Gizem

Bugün bir iş yemeği için Tolgayla toplantıya gittik… bu gece için harika planlarım var… Özgün bu

akşam ağvada kalacak çekimleri uzamış… Bende hemen hazırlanmaya başladım… Çok güzel olmam

gerekiyor… Heme dolabımı açtım ve giyeceğim elbiseyi elime aldım ve giydim… Göğüs dekolteli

dizlerimn üzerinde siyah bir elbise giydim… Ve altına da siyah renk platform topuk bir ayakkabı

giydim… Saçlarıma önce bir fön çektim, sonra da şık bir topuz yaptım… Siyah hafif bir göz makyajı ve

kıpkırmızı bir ruj, işte sonunda hazırdım… Ve tam zil çaldı bu sırada. Tolga beni almaya gelecekti…

Aşağıya inip lapıyı açtım ve çanta mı alıp çıktık evden… Centilmen biri olarak kapımı açtım ve rahat bir

şekilde binebilmem için yavaşça limden tuttu. Ben arabaya bindikten sonra yavaşça kapımı kapattı ve

kendisi de binip sonunda yola çıktık…

T : Harika görünüyorsun…

G : Biliyorum deyip ufak bir kahkaha attım..

T : Güldü o da bana bakıp…

Restauranta geldik… Yemekler yendi, iş konuşuldu ve sonunda sıkıcı bir iş toplantısı daha bitti… Beni evime bırakmak yine tolgaya düşüyordu ve o da

beni evime bırakmak için arabaya bindik ve yola çıktık… Bütün yol boyunca beni izledi… Bende bunu fark ettim ama çktırmadım ona… Ve sonunda

geldik evime…

G : Teşekkürler

T : Rica ederim, harika bir geceydi…

G : Kahve içmek ister misin ?

T : Rahatsız etmim..

G : Yok cnm ne rahatsızlığı deyip kapıyı açtım ve içeriye geçtik… Ve salona geçmiştik ki öpmeye başladı tolga beni… Benimde kaşılık vermemle birlikte o gece birlikte olduk…

En beğendiğiniz replik :
En beğendiğiniz bölüm :
Gelecek bölüm tahminleriniz :

Melike’nin elbisesi ; http://www.turkiyes.net/wp-content/uploads/2010/09/stradivarius.jpg

Melike’nin ayakkabısı ; http://www.resimsakla.com/data/media/599/Bayan_Sandaletler%20(30).jpg

Gizemin kıyafeti ; http://entrendysenol.com/wp-content/uploads/2011/06/versace-dekolteli-elbise-modelleri.jpg

Gizemin ayakkabısı ; http://images.gittigidiyor.com/3479/GUCCI-MODEL-PLATFORM-PUMPS-MUTHIS-RENKLER__34798588_1.jpg

En son ask_masali_19_07 tarafından C.tesi Haz. 18, 2011 8:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 7:29 am Paylaş

Adını bilmediğim birine karşı bu kadar merak tuhafı galiba… Ama onu merak ediyordum… Yavaşça

odasına girdim… Yanında ki sandalyeye oturdum ve incelemeye başladım onu… Upuzun simyah

saçları vardı… Teni bembeyaz bir melek gibiydi… Gözlerini göremiyordum… Kapalıydı…. Bir süre onu

izlemeye devam ettim… Sanırım uyanıyordu… Yavaş yavaş gözlerini açmaya başladı…

T : Ben nerdeyim dedi kısık bir sesle

Ü : Bi kaza geçirdin sanırım ama şimdi iyisin hastanedeyiz…

T : Sen kimsin ?

Ü : Seni ben getirdim buraya…

T : Bi an durasayıp peki ben, ben kimim ?

Ü : Hatırlamıyor musun ?

T : Hayır anlamında başını sallar.

Ü : Ben doktou çağırayım deyip çıktım odadan ve 5 dk sonra yanımda doktorla girdim odaya… Doktor henüz ismini bilmediğim güzeller güzeli kızı muayene etmeye başladı… 10 dk sonra bana döndü ve konuşmaya başladı…

spr olmuş btnm ellerine sağlık Very Happy
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 7:39 am Paylaş

En beğendiğim replik:
M : Dahaa fazla tutamadım kendimi ve onun yanına yaklaşıp küçük bir öpücük bıraktım dudaklarına… kadar güzeldi ki… Sonra yavaşça geriye çekildim ve ondan gelecek tepkiyi beklemeye başladım… Hükümlülerin hakimin vereceği cezayı beklediğim gibi…

En beğendiğim bölüm : TürkÜmit bölümü Very Happy

Gelecek bölüm tahminlerim : özgün de biraz melikeden hoşlanmaya başlayabilir.. ümit türküye aşık oldu bile .. belki ümitle türkü de yakınlaşabilir türkü ömerle çok sonra karşılaşabilir .. bilmiyorum ama yeni bölümü heyecanla bekliyorum..

SÜPERSİN...!!!
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 7:56 am Paylaş

spr dvm
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:15 am Paylaş

teşekkür ederim yorumlar için :d
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:18 am Paylaş

ne demek yeni bölüm ne zman gelir ?
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:38 am Paylaş

daha yeni koydum yorumlar ne kadar çbuk atarsa o kadar çabuk gelir D:
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:51 am Paylaş

ümit ile türküye bayıldımm yaa Very Happy harika cnm .. devam Exclamation
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:58 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 9:19 am Paylaş

ask_masali_19_07 demiş ki:
daha yeni koydum yorumlar ne kadar çbuk atarsa o kadar çabuk gelir D:

tamam merakla bekliyorum (z) Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 9:49 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 10:00 am Paylaş

teşekkürler :d
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 4 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 10:03 am Paylaş

cnm harika bir bölüm olmuş bayıldım ya nolur yeni bölüm hemen gelsin ellerine sağlık

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki