Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 10:46 am Paylaş

Sad nabalım beklicez artık
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 6:21 am Paylaş

ya sen yaz biz yorum atarız lütfen yeni bölüm yaz Sad
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 9:56 am Paylaş

yorumlar gerçekten çok az
bu kadarcık yorum varken yb yazamam ki
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 10:07 am Paylaş

3 sayfa yorum doldu yeterli değil mi ama ya Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 1371890812
sen yeni bölümü yaz yorumlar gelir nolur nolur Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 1371890812
gene de sen bilirsin tabi ..
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 10:13 am Paylaş

zaten daha yazmadım yazdığım da koyucam :D
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 10:14 am Paylaş

tamam o zaman bekliyorumm (z) sabırsızlıkla.. Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPerş. Haz. 30, 2011 10:28 am Paylaş

evet cnm sen yeni bölümü yaz yorum gelir yeter ki yaz ben beklerim
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 01, 2011 8:39 am Paylaş

ewet sen yaz yorum gelicektir biz sabırsızlıkla bekliyoruz Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 01, 2011 9:46 am Paylaş

cnm yeni bölüm
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 01, 2011 9:48 am Paylaş

aynen ya yeni bölüm nolur nolur :/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyCuma Tem. 01, 2011 10:03 am Paylaş

hadi ama yb?
http://twitter.com
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 7:33 am Paylaş

5.BÖLÜM

Gitmek Kolaydır Bazen; Peki Ya Gidene Kal Demek…

Yıldız

Ne olduğunu anlayamamıştım bile… Bir anda oldu herşey… İlk başta olayın şokuyla öylece

kalakaldım… Kendime geldiğimde ise ayrıdım ondan ve gözlerinin içine bakıp yapıştırdım tokadı…

Y : Benim patronum olmanız size beni öpme hakkını vermez Ömer bey deyip hızlıca çıktım odadan…

Evden dışarıya atar atmaz adımımı daha fazla tutamadım gözyaşlarımı… Daha fazla içimde kalmalarını

sağlayamadım… Araba atlayıp deniz kenarına geldim e bi banka oturup olanları düşünmemeye

çalışıyordum ama olmuyordu… Bütün olanlar bir film şeridi gibi geçiyordu gözlerimin önünden…

Bütün kariyerini bir anda silip, arkasında bırakarak sadece ona yakın olmak için seçmemişmiydi

Ömerin sekreteri olmayı… Ömere aşık olduğundan dolayı kaul etmemiş miydi tüm bu olanları… Peki

ya şimdi herşey yoluna girmeye başlamışken neden ondan uzak durmaya çalışıyordu ki… O beni

öpmüşken ilk defa bu kadar yakınken neden tokat attım ona neden allahım neden ?

Ö : Çünkü Türküyü unutmak için seni öptüğümü düşündün…

Y : Ömer bey deyip gözyaşlarımı silmeye çalıştım ama aksilik bu ya ben sildikçe daha fazla akıyordu onlarda…

Ö : Saklama gözyaşlarını ağlamak kötü bişey değil ki…

Y : Bunun üzerine daha fazla tutamaz kendini ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar…

Ö : Tamam sakin ol deyip yanına oturdum ve sarıldım ona…

Y : Gerçekten onu unutmak için mi öptün beni der masumca…

Ö : Gerçeği mi duymak istersin yoksa duymk istediklerini mi söylim sana…

Y : Gerçeği ?

Ö : Evet Türküyü bi an olsun aklınmdan çıkarmak için öptüm seni..

Y : Bu sefer gözyaşlarımı tutmam gerekiyordu pekala o zaman Ömer bey… İstifa ediyorum deyip arkasına bile bakmadan arabasına biner ve evine gider…

Ö : Öylece bakakalır arkasından yıldızın…

Türkü

Ümit sabah kaltığında hala soğuktu anlayamadığım bir şekilde bana… Bende artık benden bıktığını

düşünmeye başladım… En kısa zamanda hatırlamam gerekiyor herşeyi ve buradan gitmem lazım…

Onun hayatını daha fazla alt üst etmeye hakkım yok… Yeterince zahmet verdim zaten ona… Daha

fazla zahmet veremem ve onunla hemen konuşup gitmem gerekiyor buradan… Tüm bunları

düşünürken sonunda bitiyor kahvaltıyı hazırlama faslım…

T : Kahvaltı hazır dedim gayet net bir ses tonuyla…

Ü : Gülümseyerek oturur sofraya…

T : Seninle konuşmak istiyorum der bir yandan çayları koyarken…

Ü : Seni dinliyorum…

T : Kahvaltıdan sonra konuşsak…

Ü : Sen nasıl istersen deyip kahvaltısını yapmaya başlar…

T : Doru düzgün hiç bişy yiyemedim… Tüm kahvaltı boyunca ümite söyleyeceklerimi düşünüp durdum ama nasıl konuşacağıma karar veremedim bir türlü…

Ü : Sen neden yemiyorsun…

T : Canım istemiyorum…

Ü : Sen iyi misin doktora falan gitmek ister misin ?

T : İyiyim ben merak etmene gerek yok…

Ü : Neyin var senin ?

T : Kahvaltını yapmaktıktan sonra konuşucaz zaten..

Ü : Çayından bir yudum daha alır ve tamam o zaman şimdi konuşabiliriz…

T : Önce masayı toplim deyip masayı toplamaya başlar…

Ü : Bende yardım edim deyip yardım etmeye baaşlar…

Çok kısa bir zamanda toplamıştık masayı… Artık onunla konuşmak için herşey hazırdı… Onunla

konuşabilrdim… Ve salona geçip oturmuştum ve ağzıma açmıştım ki kapı çaldı… Yine daha

başlayamadan bitti konuşmam… Ümit gitti kapıyı açtı… Ve yanında çok güzel bir kızla girdi içeriye…

Esmer, uzun boylu bir kızdı bu… Ve yavaşça yürüyerek yanıma geldiler… Kız da da benim yüzümde ki

şaşkınlık vardı… Ümit araya girip tanıştırdı bizi.. Özlem dedi bana bakıp, sonra ona dönüp benim

ismimi söyleyeceği sırada birkaç saniye kaldı öylece… Hemen araya girdim tabi…

T : Bende türkü memnun oldum dedim gülümsemeye çalışarak…

Ö : Memnun oldum türkü dedi gülümsemesiyle birlikte…

T : Gülümsedim bende

Ü : Ayakta kaldık otursak artık diyerek araya girdim ve oturduk koltuklara…

Ü : Özlem benim asistanım türkü, sonra da özleme dönüp türkü de bi arkadaşım bir süre bende kalıcak…

Ö : Farklı bir ismin var türkü, kim istedi ismini…

T : Ne diyecektim ki şimdi işte şimdi köşeye sıkışmıştım… Ne cevap vericektim… Neyse ki ümit yetişti imdadıma…

Ü : Kapatalım bu konuyu ne içersin özlem ?

Ö : Ben kahve alabilirim aslında zahmet olmazsa…

Ümit tam kalkacaktı ki kalkmamasını söyledim ve kalkıp mutfağa gittim… Bir yandan kahveyi

hazırlanken bir yandan da gözyaşlarıma engl olmaya çalışıyordum… Ama olmuyordu… Allah kahretsin

ki yine akmaya başladılar… Elimin tersiyle hızlıca silip gözyaşlarımı salona girdim… Girdiğimde gayet

rahat bir şekilde oturmuş sohbet ediyorlardı… Arada gülüşmeleri de gelmiyor değildi… Salona

girdiğimi bile farketmediler ben onlara kahveleri bırakana kadar…

Ö : Teşekkürler..

Ü : Teşekkür ederim türkü çok güzel olmuş ama sen kendine yapmamışsın…

T : Ben içmiycem ben odama çıkim sizde rahat rahat konuşun ben rahatsız etmim deyip ümitin ne diyeceğini duymadan yukarıya odama çıktım ve kapıyı kilitleyip yatağın üzerine attım kendimi…

Hiçbir yere ait hissedemiyorum kendimi… Her yerde yapayalnızım… Bazen düşünüyorum da ölseydim

o kazada… Ölüp gitseydim herşey daha iyi olurdu… En azından bu kadar acı çekmezdim… Kalbim

acıyo… Canım yanıyo… Kendimi kocaman bir boşluktaymışım gibi hissediyorum… Ve yine allahın

cezaları akmaya başlıyor… Ne zaman bitecek bu ağlama seanslarım merak ediyorum artık… Ve o

kadar yorgun hissediyorum ki kendimi gözyaşlarının da verdiği ağırlıkla kapanıveriyor gözlerim…

Ümit

Ve sonunda yolcu ettim özlemi… Özlem benim asistanım ve bana katlanabilen tek insan… Çünkü eğer

konu işim ise bu konuda gerçekten inanılmaz sinirli olabiliyorum… Çünkü bu dünyada işimden daha

önemli bir şey yok benim… Aklıma türkü geliyor bu sıralarda… Türkü… Güzel isim nerden aklına geldi

acaba diye düşünmeden edemiyorum kendimi…. Sonra yaklaşık 5 saattir çıkmadığı geliyor aklıma

odasından.. Ve odasına gidip yavaşça çalıyorum kapısını… Ama ses yok… Bu sefer daha hızlı çalıyorum

kapısını ama yine yok ses… Daha da hızlı daha da hızlı çalıyorum bu sefer kapısını… Ona bişey

olmasından korkuyorum belki de… Sonunda açılabildi kapı… Ve uykulu gözlerle bakıyor bana gözerini

ovalayarak… Ve esnemesiyle bitiriyor bu halini…

T : Ümit

Ü : İyisin deyip sımsıkı sarılıyorum ona…

T : Evet iyiyim kötü mü olmam gerekiyordu…

Ü : Yok hayır sen kapıyı açmayınca ben bişey olduğunu sandım…

T : Gördüğüm gibi iyiyim…

Ü : Sabah bişey konuşucaktık

T : Evet konuşalım eğer istersen hemen…

Ü : Tamam konuşalım ama önce hazırlanda çıkıp bişeyler yiyelim hem konuşuruz deyip odasından çıktım türkünün ve kendi odama girdim…

T : Tamam o zaman deyip hazırlanmaya başladım.. ve hazırdım sonunda…. Aşağıya indiimde ümit beni bekliyordu.

Ü : Harika görünüyorsun…

T : Teşekkürler deyip çıktık evden…

Harika bir restauranta götürdüm onu… Yemeklerimizi yedik sakince… Sakince diyorum ççünkü çok

sakindik diğer günlere göre… Türkü de adını koyamadığım bir şey vardı bugün… Sonunda bitti

yemeklerimiz ve gölün kıyısına gidip oturduk…

T : Sanırım artık konuşabiliriz…

Ü : Seni dinliyorum…

T : Ümit

Ü : Efendim

T : Ben herşey için teşekkür ederim…

Ü : Ne demek bu ?

T : Gidiyorum demek…

Ü : Nereye

T : Bilmiyorum ama daha fazla kalmak istemiyorum burda…

Ü : Neden der kırılmış bir biçimde ben bişey mi yaptım farkında olmadan…

T : Hayır hayır seninle alakası yok… Sen harika birisin ama ben daha fazla yük olmak istemiyorum sana…

Ü : Sen bana yük olmuyorsun ki…

T : Ümit bu konuyu daha fazla konuşmak istemiyorum…

Ü : Gitmeni istemiyorum..

T : Neden ümit neden tek bi neden söyle bana beni burada tutabilecek tek bi neden…

Ü : ---

Özgün

Artık yapayalnızım bu hayatta… Gizem… Ben onu bu kadar çok severken neden yaptı ki bize bunu

neden… Ama öğrendim artık insanlara değer verince değersiz olan, canı yanan sen oluyormuşsun…

Pekala bundan sonra bende kuralına göre oynarım oyunu… Bundan sonra sevmek yok… Aşık olmak

yok… Herşeyden önemlisi insanlara güvenmek yok… Peki ama herkes aynı mı ? Hiç kimseye mi

güvenilmez… Herkes mi arkadan vurur birbirini…

Melike

Galiba artık daha fazla üstelememem gerekiyor… Herşeyi bırakmak en iyisi… Zaman diyoruz ya hani

hep belki de zaman gerçekten herşeyin ilacı… Onu seviyorum ama beni sevmiyor… Belki de gitmem

lazım buralardan… Arkamda bırakamayacağım kimse yok nasılsa… Çekip gitmek en iyisi… Arkana bile

bakmadan çekip gitmek…

Türkünün kıyafeti ; http://www.bakimliyiz.com/portal/wp-content/uploads/2011/03/zara-2011-yaz-%C3%A7i%C3%A7ekli-elbise-modeli.jpg

Melikenin kıyafeti ; http://www.bakimliyiz.com/portal/yazlik-kisa-elbise-modelleri-2011.html/2011-yazlik-kisa-elbise-modelleri-3

ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 7:36 am Paylaş

Eğer İstediğim Yorumları Alamazsam Bir Daha Ki Bölüm FİNAL Olur...
gulsah219
Üye
 Üye
gulsah219
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 32
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 32
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/06/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:02 am Paylaş

çok güzel devam
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:05 am Paylaş

dvm
http://forum.emreaydin.org/
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:23 am Paylaş

nolur final yapma en sevdiğim senaryolardan biri nolur yapma çok güzel yazıyorsun devam lütfen
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:18 am Paylaş

sakın final olmasın sakın ! harika yazıyorsun en sevdiğim senaryolardan biri.. gene süper bir bölüm olmuş.. final olursa çok üzülürüm gerçekten Sad
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:37 am Paylaş

senaryon süper çok beğendim sakın ama sakın final yapma bu senaryo benimde en sewdiğim senaryolardan biri Sad
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:43 am Paylaş

bu arada ümit ne cevap verecek çook merak ettim.
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:57 am Paylaş

ewet katılıyorum ümitin cavabını bende merak ediyorum Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 62342
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:58 am Paylaş

Çok güzel olmuş
Devam et (=
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 11:48 pm Paylaş

süper olmuşş
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:01 am Paylaş

güzel devam Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 3726834481
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:45 am Paylaş

Çok güzel bencede final yapma her bölümü ayrı bir merak veriyor insana..Bence devam et.Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… Bu Ne Biçim Son Böyle…  6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek… - Sayfa 8 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:58 am Paylaş

Ellerine saglık cnm çok gzl olmuş:D

Bu Ne Biçim Son Böyle… 6. Bölüm... Sayfa 34...Bu Kadar Kolay Mı Vazgeçtin Bırakıp Gitmek…

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki