Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

mavim 21.bölüm sayfa 73

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPaz Eyl. 25, 2011 3:55 am Paylaş

süperrr
hmm ekreme bak sen:D:D
yb bekliyorum canım
harika gidiyorsun
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPaz Eyl. 25, 2011 4:05 am Paylaş

teşekkürler
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPaz Eyl. 25, 2011 4:18 am Paylaş

yb ne zaman gelir?
çakıltaşları_6
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
çakıltaşları_6
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 257
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 264
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ben tanımadığım kişilere nerden olduğumu söylemem taaammmı?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : dünya dönüyor farkında mısın??

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPaz Eyl. 25, 2011 4:22 am Paylaş

çok güzell
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPaz Eyl. 25, 2011 6:30 pm Paylaş

teşekkürler
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPtsi Eyl. 26, 2011 7:32 am Paylaş

yeni bölümmmm=)
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptySalı Eyl. 27, 2011 4:42 am Paylaş

yeni bölüm bugün gelir mi?
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptySalı Eyl. 27, 2011 4:47 am Paylaş

hayır cnm bol bol yorum sonra
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 4:01 am Paylaş

yeni bölüm konusunda hala israrcıyım haberin olsun=)
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 9:06 am Paylaş

işte sahalara geri döndüm öyle özlemişim ki senaryo okumayı senin senaryonda ayrı bir güzel zaten bayılıyorum resmen baya bölüm kaçırmışım onları şimdi okudum hepsi harika mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 3726834481 yeni bölümler için sabırsızlanıyorum
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 9:41 am Paylaş

OMG.!
Muhtesem olmus.
Tek söyleyebilecegim bu. Cok begendim gerçekten.
Bekliyorum yeni bölümü. (:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 6:28 pm Paylaş

teşekkürler
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 2:38 am Paylaş

bekliyorum canım bölümü
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 5:28 am Paylaş

yeni bölümm bugün yok mu?
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 5:47 am Paylaş

cnm ben geldim o kadar bölüm kaçırmışım ki heyecanla okudum ve okuduğuma da değdi mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 3726834481 devamını bekliyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 6:55 pm Paylaş

teşekkürler bugün bölüm gelcek arkadaşlar merak etmeyin
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 4:47 am Paylaş

:kivir: :yupii:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 4:56 am Paylaş

mavi 17.bölüm
sevil...o lanet yere bakmayı keser misin?” ayçin sesi ile irkilmiştim. Bakışlarımı sürtüklerin arasında oturan ekremden ayırıp ayçine çevirdim.
ekreme bakmıyorum.” Dedim kendimi savunmaya geçerek. Sesli bir şekilde nefes verdi.
“Onu kastettiğimi nerden anladın o zaman?” dedi bezmiş bir tonla. Gözlerim yine o masaya gitti.ekrem silikonluların masasında oturmuş kahkahalarla bir şey anlatıyordu. Etrafını saran silikonlularda mest olmuş bir şekilde onu dinliyorlardı.
“Psişik güçlerim olabilir.” Diyerek telefonumla oynamaya başladım. Tuşlarına basıp ekranda çıkan saçma yazılara baktım. Ehkldfyfk…
“Oh. Tabi olabilir.” Dediğinde omuz silktim. Telefonumu alt tarafa alıp onların olduğu masaya çevirdim. Böylece onların ne yaptıklarını telefonumun büyük ekranından görebiliyordum. Kafeteryadaki masalar arası pek uzak değildi. Tanrı aşkına ben ne yapıyordum? Benden uzak durmasını söylemiştim ve o buna güzel bir şekilde uyuyordu. Harika. Telefonumu masanın üzerine geri koydum. Bir iki saniyeliğine ayçine döndüm.ve telefonumu elime geri aldım. Tuşlarına yine bastım ve çıkan yazıdan düzgün bir yazı oluşturmaya çalıştım. Bu en azından oraya bakma isteğimi unutturuyordu. Çıkan karışık harflerden ekrem oluşturmaya çalıştım. Lanet olsun harfler eksikti. Bir ekrem bile oluşturamıyordum. Sesli bir şekilde nefes verdim. Kıskançlık böyle bir duygu muydu? İnsanı alerji olmuş gibi kaşındıran, düşüncelerine baş edemeyen… Hızla oturduğum yerden kalktım.
“Ne oldu?”ayçinin bakışları kolumdaydı. Kaşımaktan kızartmıştım. Kaşımaya da devam ediyordum.
“Hiç… Hiçbir şey.” Diyerek merdivenlere yöneldim. Merdivenleri hızlı bir şekilde çıkıp koridorda ilerlemeye devam ettim. Kolum felaket durumdaydı. Koluma bakarak yürürken birine çarptım. Geriye doğru sendelediğimde beni tutmuştu.
“Hey önüne baksana!” Suçlu ben olsam bile bu laftan vazgeçmezdim. Çarpıştığım kişiye baktığımda sanki dünyanın en komik cümlesini kurmuşum gibi sırıtıyordu. Bir an için gerçekten bu cümleyi dünyanın en komik cümlesi olarak hayal ettim. ‘Hey önüne baksana’ Ve karşımdaki gülmekten yarılıyor. Beynim, hangi lanet yere gittiysen dönsen iyi edersin.
“Sakin ol, güzelim.” Diyerek beni süzdü. “Acaba sevil terzioğlu ile çarpıştım diye popüler olabilir miyim?” Bu çocuğun beyni benimkiyle aynı yere kaçmış olmalı. Ben popüler falan değilim. Ben bitik lanet bir kızım.
“Emin ol seninle el ele tutuşup 20 katlı binadan atlasak konuşacakları tek şey ‘O ayakkabılarla atlanılır mı? Tanrım.’ Olur.” Dedim ayağımdaki ayakkabılarıma bakarak. Gülmeye başlamıştı. Üzerinde futbol takımındakilerin ceketinden vardı. Demek ki ekremin arkadaşıydı. Saçları garip bir şekilde kesilmişti. Yanları kazılmış üst kısmı duruyordu. Garip biriydi ama seksi olduğunu söyleyebilirdim.
“Ben selim ” diyerek elini uzatmıştı. Elini tutup sıktım.
“Iıı…selim gitmeliyim.” Çarpışan iki insan bu kadar uzun konuşmamalıydı değil mi?
sevil seninle bir konu hakkında konuşmalıyım. Önemli…” Bir an için ekremin sözleri aklıma geldi. ‘Eğer futbol takımından erkekler seninle önemli bir konuyu konuşmak için gelirlerse oradan direk kaç.’ Ve sonra öpüşmüştük. Aklıma gelen şeyle gülümsediğimi fark ettim sonrası da bir film şeridi gibi aklımdan hızlıca geçti. Ve şimdiye döndüğümde ekrem ve o sürtükler aklıma geldi.
“Seni dinliyorum.” Dedim sinirli çıkan sesimi bastıramayarak.ekremin inadına onu dinleyecektim.
“Düşümdüm de sen seksi ve aynı zamanda güzelsin. Az popülerliğini de unutmamak gerek ve ben yakışıklı, karizmatik, seksi, atletik, kaslı, seksi…” Sözünü keserek araya girdim.
“Seksiyi söylemiştin.” Kurduğu şu saçma sapan cümlenin sonunu tahmin etmeme rağmen onu durdurmamış ve aynı zamanda 2 kere kullandığı kelime için onu uyarmıştım. Birde bana az popüler demişti. Ah tanrım kendimi az pişmiş biftek gibi hissetmiştim. Kesinlikle bugün saçmalama günümdü. Her açıdan…
“Oh. Şey evet… Yani anlatmak istediğim belki beraber takılabiliriz.” Tek kaşımı kaldırmış ona bakıyordum. O ve ben. Takılmak?
“Takılmak mı? Olabilir.” Dedim düz bir sesle. Hayatımı devam ettirmeliydim değil mi? Sözlerim üzerine sırıtmaya başladı.
“Okul çıkışı boş musun?” dediğinde okul çıkışı kütüphane cezam ve beraberinde gelen ekrem ile tek başına kalmam aklıma gelmişti. Heyecanlanmıştım.
“Hayır… Cezaya kalıyorum.” Bu, suratındaki sırıtmayı engellememişti.
“O zaman cezadan sonra takılırız.” Dediğinde heyecanlanmam gerekirdi. Konu ben olunca ne yazık ki böyle bir şey söz konusu bile olmazdı.
“Pekâlâ, cezam sadece 1 saat. Gecikme.” Derken aslında gecikmesini hatta birden bire ortaya çıkan yol kazısından dolayı bana hiç ulaşamamasını istiyordum. Garip bir şekilde saçmalamaya devam ettiğimden dolayı beynimin hala yerine dönmediğini anlamam pek geç olmadı.
“Tam vaktinde orda olurum.” Derken ben yürümeye başlamıştım. Koridoru dönerek tuvalete girdim. Musluğu açıp kolumu suyum altına getirdim. Kaşıntı biraz geçmişti ama tamamen yok olmamıştı. ekremin yan etkileri listemin en başına bu kaşıntı geçmeliydi. Saçmalıklarım ise 2.sıra…

**
Masada oturmuş sıkıntıyla etrafı inceliyordum. Sessizlik itici geliyordu. Kocaman kitaplıklar ise gereğinden fazla büyüktü sanki… Kitapların kokusu, ortam… Berbattı. Burayı mükemmele çeviren varlık nerdeydi? Gelmemişti… Masaya oturmuş ayaklarımı aşağı sarkıtıyordum. Üzerine oturduğum kitabı altımdan çekerek incelemeye başladım. Sayfaları hızlıca geçtim. Bu arada kütüphanenin kapısı açılmıştı. İçeriye umursamaz bir edayla giren kişiyi izledim. Hiçbir şey yokmuş gibi, geciken kişi kendisi değilmiş gibi davranarak yerine oturdu. Şaşkınlıkla onu izliyordum. Küçük sehpanın üzerinde olan gazeteden birini alıp okumaya başladı. Açık olan ağzımı kapatıp önüme döndüm. Kolumun kaşıntısı yine başlamıştı. Kaşımaya başladığımda bir yandan da söyleniyordum.
“Lanet olası koluma dönsün tüm sürtüklerin yüzü…” Kısık sesle söylüyordum ama içerisi sessiz olduğundan duyduğuna emindim. Kıkırdama sesleri de duyduğunu belli ediyordu. Kaşıdıkça kaşıyasım geliyordu. Sanırım tekrar musluğun altına girmeliydim. Masadan inerek kapıya doğru yürümeye başladım.
“Koluna ne oldu?” Kadifemsi sesi endişeliydi. Yerinden kalkarak bana doğru geliyordu. Heyecanı parmak uçlarıma kadar hissetmiştim. Mavilere bakıp kalbimin ritminin bozulmasını, kokusunu hissedip çaktırmadan içime çekmeyi, nefesini tenimde hissedip ürpermeyi özlemiştim. Yanıma geldiğinde kolumu tutup incelemeye başlamıştı. Ben ise yüzünü inceliyordum. Bunu bize yapan bendim ve ondan uzak duramayan da bendim.ekrem ise halinden memnun görünüyordu. Bakışlarımı koluma sabitledim.
“Sadece alerji.” Diyerek kolumu elinden kurtardım. Bakışlarını kolumdan yüzüme çevirdi. Göz göze geldiğimiz saniyede kalbimin atışı değişmişti. Kokusu etrafımı sardığında içime çekip kokusuna doymak istedim ama bana öyle bir bakıyordu ki şuan gözlerimi bile kaçıramıyordum. Kilitlenmiştim gözlerine. Ayrı geçen saatlerimizin acısını çıkarıyordu gözlerimiz. Kalbim yeniden hayat bulmuş kuş gibiydi. Siyah beyaz hayatıma maviler renk veriyordu. Onlar olmadan hayatım renksizdi, sıkıcıydı. Burada kaldığımda böyle olacağını biliyordum. Bu yüzden gitmek istemiştim ama sonuç yine aynı olacaktı. Birbirimizden uzak kalmalı mıydık gerçektende? Yanlış bir karar mı vermiştim? O sırada beynim yine başka yeri mi ziyaret ediyordu?
“Hastaneye gitmelisin.” Dedi gözlerini tekrardan koluma çevirerek. “Bu şey ilerleyince kötü şeylere yol açabilir.” Diyerek devam etti. İlgisiz ama bir o kadarda ilgili görünüyordu.
“Hayır, gerek yok. Geçer.” Dedim düz bir sesle. Arkamı dönerek kapıya doğru yürümeye devam ettim. Kapıyı açacağım sırada dışardan biri açmıştı. Bir an korkmuştum. selim kafasını içeriye uzatıp bana bakıp gülümsedi.
“Geldiğine göre gidebiliriz.” Dedim sesimin istekli çıkmasına çalışarak.
“Hey selam dostum.” Dedi selim elini havaya kaldırarak.ekreme baktığımda şaşkınlık ve sinir yüzünden okunuyordu. Bir bana bir de selime baktı.“Onunla çıkıyor musun?” Sesi sert ve oldukça yüksek çıkmıştı. Maviler hiç de iyi bakmıyordu. Bir an için ne diyeceğimi bilemedim.
“Sadece takılıyoruz, dostum.” Bu sefer gülümsemiyordu. Birbirlerine attıkları sinirli bakışları az sonra bir şeylerin olacağının habercisiydi.
“Takılmak mı? Senin takıldığın kızlara günün sonunda neler yaptığını biliyorum. Ona dokunursan seni öldürürüm.” Diyerek üstüne ürümeye başladı.
“Bu seni ilgilendirmez, dostum. Çekil yolumuzdan.” Göz temasını kesmiyorlardı.ekrem beni korumaya çalışması mutlu etse de bana karışıyor olması da canımı sıkıyordu. Bir şekilde orta yolu bulmalıydık.
“Ona dokunmayacaksın.” Dedi dişlerinin arasından.selim onu ittiğinde ekrem yüzüne bir tane geçirdi. selimin yere serilişini izledim şaşkınlıkla.
ekrem...... Hayatıma müdahale etmekten vazgeç.” Diyerek selimin yanına çöktüm. Gözünü tutuyordu. En azından ekreme bir şey olmamıştı. Tekrar ona döndüğümde maviler bana bir şey anlatmaya çalışıyordu.
“Seni becermeye çalışıyor görmüyor musun?” Sert çıkan sesiyle bakışları uymuyordu. Maviler anlayış beklerken ses tonu her şeyi siliyordu.
“Becerilmeye çalışılan benim ki böyle bir şey olmayacak. Bir daha hayatıma karışma” Ses tonumu sert çıkmaya zorlamıştım. Bakışmalarımızı selimin acıyla inlemesi bölmüştü. Ona döndüğümde ekrem gidiyordu. Peki şimdi ne yapacaktım? alın başımın etini yediniz bol yorum isterim ona göre
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:14 am Paylaş

Waav !
Mükemmel Bir şey olmuş bu ya özellikle de Ekrem'in sevil'i koruma kısmı (:
Ellerine sağlık canım yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum hatta şimdi bile koysan oluur :D
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:15 am Paylaş

cnm yeni bölüm baya bi yorumdan sonra beğenmene sevindim
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:26 am Paylaş

of off süper kızım her bölüm ayrı bir heyecanmavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 3726834481 diğer bölümü iple çekiyorum
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:32 am Paylaş

süper olmuş canım Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:38 am Paylaş

Süper olmuşşşşş.
Ekrem'im nasılda korur Sevil'ini.
Çok güzeldi canım.
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 5:40 am Paylaş

Dilαrα~ demiş ki:
Süper olmuşşşşş.
Ekrem'im nasılda korur Sevil'ini.
Çok güzeldi canım.

Katılıyorum beybime
Devam canım (:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 14 EmptyCuma Eyl. 30, 2011 6:18 am Paylaş

Yuhuu.!
Çok çok güzel olmus
Bayildim!
Selim, takilmaya devam et sen, Ekrem sana iyi takacak. :D
Ama barissinlar artik sunlar be :D
Yeni bölümü bekliyorum. (:

mavim 21.bölüm sayfa 73

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki