Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

mavim 21.bölüm sayfa 73

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 3:21 am Paylaş

o zaman yorumlar yarınki bölüm için gelsin=)=)=)=)
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 3:25 am Paylaş

yb'ü sabırsızlıkla beklliyorum mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 650269930
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 3:26 am Paylaş

Futbol takımı aşıklar grubu.
Bende istiyorum ya banada grup kursunlar Crying or Very sad
Süper olmuş canım bayıldım.
Devamını bekliyorum.
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 3:27 am Paylaş

çookkk teşekkür ediyorum
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:04 am Paylaş

süper olmuş canım
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:07 am Paylaş

teşekkür ederim
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:22 am Paylaş

tuba9191 demiş ki:
gerçekten çooooook güsel olmuş=)birbirlerine soyadıyla hitap etmeleride çok hoş=)ekremin kıskanması daha da bi hoş=)yeni bölümü yine sabırsızlıkla bekliyorum=)sevil çokçetine aşıklar grubuda çok hoş=)ekremin buna sinirlenmeside çok hoş=)devam etmen dahada bi hoş olucak=)
aynn Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 4:48 am Paylaş

teşekkürler
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 7:42 am Paylaş

Süper olmuş canım Exclamation
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 9:39 pm Paylaş

teşekkürler
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 5:03 am Paylaş

yeni bölüm
yeni bölümm
yeni bölümmm=)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 5:23 am Paylaş

cnm yeni bölüm bugün gelicek
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 5:25 am Paylaş

mavi 14.bölüm

Beynim bana oyun oynar gibi hep mavi gözlerini, kokusunu hatırlatıyordu.ekrem gideli 10 dakika anca olmuştu ve ben hala bıraktığı yerdeydim. Ayaklarımın titremeye başlamasıyla sırama oturdum yeniden. Bana olan yakınlığını düşündüm. Yüzümün yandığını hissettim. Yanaklarıma dokunuşu, nefesini hissedişim… Düşündüğümde bile kalbimin ritmi bozuluyordu. Kapının açılma sesini duyduğumda başımı kaldırıp o yöne baktım. Zaten bozuk olan kalbimin ritmi mavilerle karşılaşınca deli gibi atmaya başlamıştı.
ekrem Gittiğini sanıyordum.” Gülümsedi ve yanıma geldi. Şaşkınca ona bakıyordum.
“Evet, gitmiştim ama… Sana anlatmam gereken bir şey var.” Dedi hızlıca. Sonrada ellerimi tuttu. Hayır, hayır böyle yapmamalısın.
“Seni dinliyorum.” Dedim kısık ama heyecanlı bir sesle. Onu geri döndürecek ne olmuştu? Önemli olmalıydı.
sevil.....Sana gerçekten ne kadar değer verdiğimi ve seni neden bu kadar fazla düşündüğümü hep soruyordum kendime. Sana yakın olma isteği, seni öpme isteği…” Bir an durmuştu. Sözleri yanlış algılamadığıma veya şuan rüyada olup olmadığıma emin değildim. Nefesini verip devam etti. “Seninle 2 kere öpüştük ve birçok kez de fazlaca yakınlaştık… Sanırım seni seviyorum… Evet, evet kesinlikle seni seviyorum.” Ona öylece baktım. Benimle dalga geçme ihtimalini bile hesaplamıştım. Sanırım %99,9’du.
“Şey… Birde şu var ki eğer futbol takımından erkekler seninle önemli bir konuyu konuşmak için gelirlerse oradan direk kaç.” Hey bu da neydi şimdi? Eh her neyse şimdi ne yapmalıydım? Bu anı o kadar fazla düşünmüştüm ki… Sanırım onu öpmeliydim.ekrem..... Saçmalamayı kes ve beni öp.” Tanrım… Neden bunu söyledim? Yüzünü inceledim şu saniyelik kısımda. Şaşkınlık esti geçti bakışlarında sonra da çarpık gülüşü yerini aldı. Bana biraz daha yaklaştı. Gözleri yüzümü inceledi bir süre. Dudaklarımda son buldu gezintisi. Bana yaklaşırken gözlerimi kapattım. Saniyeler sonra yumuşak dokunuşunun zevki ele geçirdi beni. Uyumla hareket ederken dudaklarımız küçük inlemelerde eşlik etti bu aşk dolu ana. Daha önceden öpmüştü beni ama bu en güzeliydi. Bir süre sonra ayrıldı dudaklarımız. Nefes alışlarımız birbirine karışıyordu. Gözlerimi açmadım. Alnını alnıma dayamıştı.
“Peki, şimdi biz… Yani senle ben?” Sorusunu tam algıladığım söylenemezdi. Aklım muhteşem dudaklarda kalmıştı. Onun dudakları…
“Evet” dedim nefes nefese. Gözlerimi açtım bir süre sonra. Mavilerle karşılaşmam gerekirdi ama gözleri kapalı seksi bir varlık gördüm karşımda. Gülümsüyordu. Onu inceledim yeniden. Muhteşem gözlerini uzun kirpikler tamamlıyordu. Küçük tatlı burnu hemen sonra muhteşem öpüşmeler yaratan dudakları… Saçları uzun dağınık ve gürdü. Vücudunu düşünmek istemiyordum. Bir kere karşılaşmıştım ve baş ağrısı, hastalık hemen beraberinde gelmişti. Gözlerini açtı birden. Onu incelediğimi gördüğünde gülümsemesi genişlemiş eskisine oranan daha seksi hal almıştı. Eskiden böyle bir durumda ona sırıtık derdim ama şimdi seksi varlık olmuştu. Eh ekrem den önce ve sonra olarak ikiye ayrılmıştı hayatım.
“Seni seviyorum.” Dedi tekrardan. Bunu her duyduğumda kalbimin yerinden çıkacak gibi atmasını istemiyordum ama öyle oluyordu.
“Seni seviyorum.” Dedim bende. Gülümsedi ve dudağıma küçücük, ufacık bir öpücük bıraktı. Kendisi küçük ama etkisi büyüktü. Gerçi ekrem ne yapsa etkisi büyük olurdu ya neyse.
“Elimi tut, sevgilim.” Dedi birden. Sevgilim denmesinden her zaman nefret etmiştim. Bunu çok önceden konuşmuştuk ama hatırlamadığına emindim. Şuanlık boş verebilirdim değil mi? Ona gülümsedim ve elini tuttum. Ona bakmaya doyamıyordum. Koşmaya başladık. Deli gibi… Gülüşmelerimiz boş koridoru çınlatıyordu. Deli oluyorsam ekremle olmayı tercih ederdim. Sonra doktorlara sebebimi gösterir hep birlikte delirirdik. Bir süre sonra nereye geldiğimizi anladığımda gülüşmelerimiz kesilmişti.
“Buraya neden geldik.” Dedim sessizce. Okulun bodrum katı pek de romantik bir yer değildi hani. ekrem bu sözüme arsızca güldü. Eh şimdi anlayabiliyordum. Belimde soğukluk hissettiğimde duvara yaslanmış olduğumu fark ettim.zeynep ile kavgamızdan sonra sırtım morarmıştı. İyi, sadece sırtımdı. Onun gibi her yerim çizik dolmamıştı. Tekrar dudaklarımı bulduğunda, ellerimi saçlarına geçirdim bu sefer. Sırtım acayip derecede ağarıyordu.
“Sırtım.” Dedim inleyerek. Bunu anlamış olacak ki benim yerimi o aldı. Şuan duvara yaslanmış olan kendisiydi. Ben ise onu sıkıştıran taraftım. Kısa çaplı üstten sevişmemizden sonra ondan ayrıldım.
“Yokluğumuz fark edilecek.” Yüzü asılmıştı. Ben ise gülümsüyordum.
“Bir önemi yok.cihan idare eder.” Dedi tam dudaklarıma yöneliyordu ki onu kendimden uzaklaştırdım.
“Hayır… Burada utanacak olan benim.” Dedim sinirli bir tavırda. Büyük ihtimal cihanla karşılaştığımızda kıpkırmızı olacaktım. Gülmeye başladı.
“Ve bunu zevkle izleyeceğim.” Kırmızı olmuş halimin neresini beğeniyordu? İğrenç oluyordum.
“Ah, tanrım.” Diyerek merdivenlere yöneldim. Arkamdan gelen kıkırdamalarını duyabiliyordum. Elimi tuttuğunu hissettim. Ona baktım. Beni izliyordu. Gülümsediğimi görünce gülümsemesi genişlemişti. İnsan içine karışmalıydık. Zaten okul çıkışı bolca tek kalabilecektik. İyi ki kütüphane cezam vardı ve iyi ki ekrem benim yakışıklı gözlemcimdi. Yanımızdan geçenler bize garip bakıyordu. Bu da bir oyun mu gibisinden. İnsanların pis bakışlarını gördüğümde elimi çektim ellerinden.ekrem.... İnsanların bakışlarına dayanamıyorum. Baksana herkes bize bakıp fısıldıyor.” Dedim kısık sesle.“Onları takmamaya çalış. Dili olan konuşuyor. Ne yapacaksın?” diyerek elimi tutmaya çalıştı. Ben ise geri çektim. Söylentilerden, bakışlardan o adar sıkılmıştım ki artık dayanamıyordum.
“Bence bir süre sevgili olduğumuzu açıklamayalım. Mutluluğumuz bozulacak gibi geliyor. Hem kafeteryaya el ele giremem can güvenliğim yok.” Lanet olası âşık kızlar. Onlardan deli gibi korkuyordum. Hepsi zeynep sürtüğü gibiyse?
“Yanında ben varım,sevil Diyerek gülmüştü. O yanımda diye kızlar “Yanında ekrem var sonra dalalım.” Demezlerdi. Belki de derlerdi her neyse.
“Kabul etmiyorum. Hadi önden sen gir.” Dedim kafeteryanın kapısını göstererek. Gülmüştü yine.
“Önden bayanlar.” Diyerek beni kapıya doğru yönlendirmişti. Hiçbir şey olmamış gibi kapıdan girdim. ayçinin olduğu masaya oturdum. Kısa bir süre sonra ekrem girdi. Göz göze gelmiştik. Bana göz kırpıp yerine oturdu. Sonrada cihanla konuşmaya başladı. Onlara bakmayı kesip başka şeylere odaklanmalıydım. Tabi yapabilirsem.

Önüm, arkam, sağım, solum ekrem . Şuan işime odaklanamıyordum.ekrem omzuma ıslak öpücükler bırakmakla meşguldü. Ben ise raftaki kitapları düzenlemekle… rahat durur musun?” dedim gülerek. O da kıkırdamıştı.
“Hayır.” Kitapları bırakıp ona dönmüştüm. Çarpık gülüşü yine yüzündeydi. Eskiden yani 2 saat önceye kadar bana yaklaştığında onu fazlasıyla istiyorken şuan sevgiliyiz ve bana daha fazla yakın. Bu durumda bile dayanabilmeme şaşırıyordum. Onu eskisinden fazla arzuluyordum ama daha yapmamız gereken birçok şey vardı. Örneğin birbirimizi tanımak!ekrem beni ne kadar tanıyorsun?” dedim gülümseyerek. Şaşırmıştı.
“Bu da nerden çıktı?” Gözlerimi devirdim. Benim en sevdiğim rengi, özelliklerimi bilmiyordu. Bu önemliydi.
“En sevdiğim renk ne mesela?” dedim gözlerine bakarken. Biraz düşündü.
“Kırmızı?” Eh, her kız kırmızıyı severdi ama ben onlardan değildim.
“Hayır bilemedin.” Dedim yanından ayrılırken. Sonra diğer raftan aldığım kitap ile döndüm. “Mavi… Tıpkı gözlerin gibi” Dedim nefesimi ensesine vererek. Kısık ama kışkırtıcıydı ses tonum. Yanından geçerek kitabı olması gereken rafa yerleştirdim. Sonra yanına gitmek için arkamı döndüğümde burun buruna gelmiştik. Böyle yaparak bir gün kalp krizi geçirmeme neden olacaktı.
“Mavi ha?” dedi dudaklarıma yönelirken. Kıkırdamalarımızın arasında telefonun çaldığını duydum.
ekrem..... telefon.” Dedim. Bu benim telefonum değildi.
“Önemsiz bir şeydir.” Diyerek dudaklarımı bulmuştu. Şu romantik anda bu ses hiç de güzel olmuyordu. cebine uzandım. Telefonu hılıca çıkardım.
“Ne yapıyorsun?” Telefonu açacağımı sanmış olabilirdi ama açmayacaktım.
“Sessize alacağım.” Gülmeye başlamıştı. 1 cevapsız arama ve sonrasında gelen mesaj. Gönderen kişi: Sevgilim… Beni ne çabuk sevgilim diye kaydetmişti ki? Önceden gönderdiğim bir mesaj şimdi mi gelmişti acaba? Mesajı açtım.ekrem sensiz yapamadığımı fark ettim. Sıcaklığını öyle özledim ki—.” Sesli okumaya başladığım mesajın devamını okuyamadım. Gözlerim mesajın devamındaydı ama okuyamıyordum.ekrem baktığımda donuk bakıyordu.
ekrem ?” Ses tonumu ayarlayamamıştım. Öyle hüzün dolu öyle şaşkın çıkmıştı ki…
sevil Açıklayabilirim.” Bir şey yapamıyordum. Donmuş, kalmıştım. Tek yapabildiğim ona öylece bakmak olmuştu. Telefonun kırılma sesini duydum. Elimden öylece kaymıştı. Nasılda inanmıştım beni sevdiğine? Sorgulamadan öylece teslim etmiştim kendimi. Sevgilisi vardı. Bende başkası vardı.
“Lanet olsun.” Dedim kısık çaresiz bir sesle. Bağıramıyordum ona. “Lanet olsun.” Diye tekrar ettim. Hızla kapıya dönüp koşmaya başladım. Bana yaptığı oyunlardan sonra ona daha fazla âşık olup şimdide inanmıştım. Her şey benim hatamdı. Arkamdan gelmiyordu bile… Bu da her şeyi kanıtlıyordu ya. Beni sevmiyordu, sevmemişti. Onun tek derdi lanet olası kalbimi kırmaktı.
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 7:13 am Paylaş

çok güzel olmuş Sad Exclamation
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 8:05 am Paylaş

Mükemmel Olmuş Canım Devaam (:
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 8:08 am Paylaş

çooooooooooooooooooooook güsel olmuş=)
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 8:49 am Paylaş

O kız kim??
Ve niye sevgilim diye kayıtlı telefonda.
Yani yapmışsın yapacağını çatlarım ben.
Süper olmuş canım.
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 8:27 pm Paylaş

hepinize çok teşekkür ederim
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 8:49 pm Paylaş

çok güzel olmuş cnm Very Happy devam...ekrem gerçek sevmiyo mu ya Sad Sad bugün yb gelir mii lütfen gelsiin çok merak ediyorum Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 9:15 pm Paylaş

ekrem gerçek seviyo mu bir sonraki bölümlerde anlayacaksınız burada saol cnm
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 9:17 pm Paylaş

peki bugün yb gelir mii ??
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 9:29 pm Paylaş

bir kaç yorum daha olursa neden olmasın
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 9:45 pm Paylaş

yb Smile
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPaz Eyl. 18, 2011 1:12 am Paylaş

cnm bir kaç yorum daha sonra
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: mavim 21.bölüm sayfa 73 mavim 21.bölüm sayfa 73 - Sayfa 11 EmptyPaz Eyl. 18, 2011 2:15 am Paylaş

(yeni okuyucu) senayon çok güzel... senaryonu çok beğeniyorum.. ...:)yb merakla bekliyorum...Very Happy

mavim 21.bölüm sayfa 73

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki